Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny

Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny

Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko Taxi możemy szybko i bezpiecznie przemieszczać się pomiędzy najciekawszymi miejscami na Lubelszczyźnie. Gdzie w okolicach Lublina znajdziemy malownicze miejsca, które szczególnie zainteresują dzieci? Co warto zwiedzić z maluchami w samej stolicy województwa lubelskiego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule! Sprawdź nasze pomysły na spędzenie wspaniałego dnia w rodzinnym gronie.

Spis treści:
Teatry i muzea dla dzieci
Muzeum Wsi Lubelskiej
Muzeum Lubelskie
Teatr im. Hansa Christiana Andersena
Teatr Muzyczny
Rodzinna wycieczka za miasto
Hołowno – Kraina Rumianku
Wojciechów – Kuźnia
Krasnobród – Ścieżka Edukacyjna: Dinozaury
Zwiedzanie i odpoczynek w Lublinie
Lubelska Trasa Podziemna
Piwnica pod Fortuną
Ogród Saski
Zalew Zemborzycki

Na jakie atrakcje dla dzieci warto zwrócić uwagę w 2018 roku? Poznaj z Eko Taxi najciekawsze teatry i muzea w Lublinie!

W 2018 roku w Lublinie nietrudno o ciekawą atrakcję dla dzieci. W mieście dużo się dzieje, o czym świadczy chociażby to, że kierowcy Eko Taxi codziennie rozwożą rodziny z dziećmi do lokalnych kin, teatrów czy muzeów. Rodzice chętnie korzystają z naszych usług między innymi dlatego, że na ich prośbę zapewniamy wygodne foteliki dla dzieci. Warto wiedzieć, że zgodnie z prawem dzieci mogą podróżować taksówką jedynie przypięte pasami, jednak to właśnie specjalnie dobrany fotelik zapewnia maksymalny komfort i wygodę. W naszych nowoczesnych samochodach pasażerowie w każdym wieku mogą zatem przemierzać Lublin wzdłuż i wszerz i odkrywać najciekawsze miejsca w mieście!

Muzea, które przypadną do gustu dzieciom

Dlaczego warto chodzić z dziećmi do muzeów? Obcowanie ze sztuką jest bardzo cennym doświadczeniem dla człowieka już od najmłodszych lat. Przyzwyczajając dziecko do zwiedzania różnego rodzaju muzeów, kształtujemy jego pogląd na świat i rozbudzamy wyobraźnię. Kto wie, może właśnie dzięki tym wizytom, nasza pociecha odkryje swoją pasję lub powołanie życiowe. Warto zabierać dzieci do muzeów i uczyć je, że odwiedzanie różnych instytucji kultury jest ważne dla każdego człowieka, ponieważ uczy patrzenia na świat z różnych perspektyw.

Muzeum Wsi Lubelskiej

Muzeum Wsi Lubelskiej to jeden z największych skansenów w Polsce. Do zadań tej placówki należy prezentowanie różnorodności kulturowej województwa lubelskiego oraz dbanie o niematerialne dziedzictwo regionu. W skansenie znajdują się zabudowania, które odzwierciedlają strukturę wsi z okolic Wyżyny Lubelskiej, Roztocza, Powiśla, Podlasia Lubelskiego, oraz Nadbuża. W muzeum znajdziemy też sektor dworski i miasteczkowy. Na ekspozycję skansenu składają się nie tylko budynki, ale także przedmioty codziennego użytku oraz te związane z obrzędami i tradycjami dawnych mieszkańców Lubelszczyzny. Jednym z najciekawszych obiektów w Muzeum Wsi Lubelskiej jest wiatrak przywieziony z Zygmuntowa. Na uwagę zasługuje także cerkiew greckokatolicka z Tarnoszyna oraz XVIII-wieczny dwór z Żyrzyna. Spacer po skansenie to wspaniała przygoda dla całej rodziny nie tylko ze względu na eksponaty, ale też z uwagi na malownicze okoliczności przyrody. W Muzeum Wsi Lubelskiej organizowane są także bardzo ciekawe warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tematyką jest przeważnie historia Lublina, a podczas zajęć nie brakuje aktywności ruchowych. Oto przykładowe warsztaty dla dzieci z przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych:
Budujemy dom – zajęcia odbywają się przed osiemnastowieczną chałupą z Urzędowa oraz w jej wnętrzach,
Kuchnia – nasza codzienna troska i bezpieczeństwo – zajęcia mają miejsce na terenie ekspozycji miasteczkowej kuchni z lat 30. XX wieku.

Nie brakuje również propozycji dla młodzieży, która może wziąć udział w następujących zajęciach:

 • Wartości w życiu codziennym ziemiaństwa – patriotyzm i decorum – zajęcia odbywają się na terenach ekspozycji: dworu ziemiańskiego, miasteczkowej plebanii i miasteczkowego sklepu żelaznego,
 • W miasteczkowym zakładzie fryzjerskim – rzecz o przedwojennej urodzie i higienie – warsztaty odbywają się na ekspozycji zagrody wiejskiej oraz miasteczkowego zakładu fryzjerskiego.

Muzeum Lubelskie

Muzeum Lubelskie znajduje się na zamku królewskim, który jest jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów turystycznych w Lublinie. Warto go pokazać także dzieciom. Z pewnością zainteresuje je niewielki, ale klimatyczny dzieciniec, oraz kilka innych działów placówki. Małych turystów mogą zainteresować wystawy takie jak: Sztuka Ludowa Regionu Lubelskiego czy Monety i medale na Ziemiach Polskich od X do XX wieku. Ponadto Muzeum Lubelskie ma ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci i rodziców, na przykład:

 • warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku do 3 lat pod tytułem “Wózkiem po Normandii”,
 • warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym (klasy 1-5) pod tytułem “Tu możesz dać plamę”.

Centrum miasta w Lublinie

Teatry dla najmłodszych widzów

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że przedstawienia teatralne mogą dostarczyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym doskonałej rozrywki. Obecnie bardzo wiele polskich teatrów posiada w repertuarze spektakle dla najmłodszych widzów, a niektóre placówki powstają specjalnie z myślą o dzieciach. Gdzie w Lublinie znajdziemy spektakle dedykowane szkolnej i przedszkolnej publiczności?

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Teatr Andersena w Lublinie to doskonałe miejsce dla maluchów. Wszystkie spektakle w repertuarze dedykowane są właśnie dziecięcej publiczności. Zanim instytucja zyskała imię znanego autora baśni, nosiła nazwę Państwowy Teatr Lalek i Aktora. Utworzono go w 1954 roku. Od tamtego czasu na deskach teatru wystawiane są znakomite przedstawienia lalkowe i aktorskie, w tym również musicale. W repertuarze nie brakuje także spektakli dla młodzieży i dorosłych. Teatr Andersena z Lublina jest doceniany na arenie międzynarodowej, niejednokrotnie nagradzano go na różnych festiwalach. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę, planując rodzinne wyjście na spektakl? Oto kilka propozycji:

 • dla widzów od 0 do 3 lat oraz ich opiekunów: “Pyza na polskich dróżkach”,
 • dla widzów od 1 roku do 4 lat: “Pod kolor”,
 • dla widzów od 2 do 5 lat: “Bucik Kopciuszka”,
 • dla widzów od lat 4: “Proszę słonia”,
 • dla widzów od lat 5: “Tymoteusz wśród ptaków”, “Baśń o zaklętym kaczorze”, “Calineczka”, “Muminki”, “Pchła szachrajka”,
 • dla widzów od lat 7: “Alicja w Krainie Czarów”, “Czarodziejski Flet”, “Mama, tata, wojna i ja”.

Teatr Andersena posiada także bogatą ofertę warsztatów dla dzieci i całych rodzin. Warto na bieżąco sprawdzać planowane zajęcia. Jakie wydarzenia mogą zainteresować małych odbiorców sztuki? Oto kilka propozycji:

 • Wyspa Kukieł – warsztaty rodzinne, podczas których uczestnicy obejrzą pacynki Teatru Andersena i na ich wzór stworzą własne lalki,
 • Warsztaty beatboxu – odbywają się po obejrzeniu sztuki “Dziób w dziób”, dzieci uczą się podstawowych trików ze sztuki beatboxingu,
 • Inne warsztaty – dyskusja o tolerancji, akceptacji i oryginalności; odbywają się po spektaklu “Księga Dżungli”.

Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny w Lublinie to jedyny teatr operowo-operetkowy we wschodniej części Polski, w którym wystawiane są musicale, balety, opery, operetki i baśnie muzyczne. Spektakle wystawiane nie tylko na Lubelszczyźnie, ale także w innych regionach kraju oraz za granicą. W stałym repertuarze znajdują się między innymi: “Carmen”, “Czarodziejski flet”, “Skrzypek na dachu” czy “Straszny dwór”. Z dziećmi warto wybrać się na przykład na balet “Królewna Śnieżka”, bajkowe przedstawienie “Kot w butach” lub wyjątkowe widowisko muzyczne “Bajkolandia”.

Zachód słońca w Lublinie

Poznaj fantastyczne atrakcje dla dzieci w okolicach Lublina i zaplanuj wycieczkę z Eko Taxi!

Wspaniałe atrakcje dla dzieci znajdziemy także w okolicach Lublina. W planowaniu rodzinnej wycieczki za miasto szczególnie ważnym aspektem jest transport. Aby oszczędzić sobie sprawdzania rozkładów jazdy wszystkich możliwych przewoźników komunikacji międzymiastowej, warto po prostu postawić na tanie taxi. Jeżeli wybierzemy właśnie ten środek transportu, tylko od nas zależy, kiedy wyruszymy i o której godzinie wrócimy z wycieczki. Nie musimy tego dokładnie planować co do minuty, ponieważ Eko Taxi przyjmuje zlecenia na kursy każdego dnia przez całą dobę.

Jak zamówić kurs?

Aby zamówić przejazd komfortową taksówką do dowolnego punktu na mapie Lublina i okolic, wystarczy zadzwonić na naszą centralę lub skorzystać z prostej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne. Zarówno telefonicznie, jak i przez aplikację możemy zamówić samochód osobowy lub taxi vana dla 6 pasażerów. Nie będzie także problemu z zamówieniem taxi bagażowego. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zleceniami możecie być pewni, że wybrana taksówka przyjedzie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Do jakiej miejscowości na Lubelszczyźnie warto zamówić kurs? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na rodzinną wycieczkę.

Hołowno – Kraina Rumianku

Kraina Rumianku powstała w 2006 roku dzięki fascynacji dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym regionu lubelskiego. Stworzone z pasją miejsce w Hołownie to przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych wioska tematyczna. Urządzono ją tak, aby odwiedzający ją goście mogli osobiście się przekonać, jak odpoczywali i pracowali nasi przodkowie. W ofercie Krainy Rumianku znajdują się różnego rodzaju wydarzenia dla rodzin i innych grup zorganizowanych, na przykład warsztaty jednodniowe, pikniki integracyjne, kilkudniowe gry terenowe. W Hołownie można dowiedzieć się między innymi:

 • jak kiedyś wypiekano chleb tradycyjnymi metodami,
 • jak obrabiać włókno lniane,
 • jak wyrabiano cegły z gliny i piasku,
 • jak układać kolorowe bukiety z krepiny i papierowych serwetek,
 • jak malować na szkle,
 • jak zrobić własne mydełko glicerynowe,
 • jak zrobić słodkie drożdżowe ciasto w formie kukiełki,
 • jak przerobić bursztyn na naszyjnik.

Na każdych z wymienionych zajęć uczestnicy samodzielnie tworzą swoje wyroby, które później zabierają do domu jako pamiątkę.

Wojciechów – Kuźnia

Lubelszczyzna jest pełna ciekawych miejsc, w których można spotkać wspaniałych rzemieślników-pasjonatów. Jeżeli macie ochotę razem z dziećmi przyjrzeć się bliżej jednemu z najstarszych rzemiosł na świecie, koniecznie wybierzcie się z Eko Taxi do Wojciechowa. W tej niewielkiej miejscowości już od blisko 100 lat funkcjonuje kuźnia, prowadzona od trzech pokoleń przez tę samą rodzinę. W Wojciechowie można nie tylko zlecić profesjonalne wykonanie mebli, kinkietów, konstrukcji reklamowych czy elementów wystroju wnętrz, ale także wziąć udział w fascynujących pokazach i warsztatach. Przykładowe propozycje dla turystów to:

 • zwiedzanie kuźni oraz pracowni kowalskiej,
 • pokaz kucia podkowy dla konia,
 • wczasy w gospodarstwie agroturystycznym,
 • zorganizowanie ogniska,
 • warsztaty kowalstwa artystycznego.

Krasnobród – Ścieżka Edukacyjna: Dinozaury

Jeżeli Twoje dziecko fascynuje się pradawnymi stworzeniami, warto wybrać się na wycieczkę do Doliny św. Rocha, aby zwiedzić ciekawą Ścieżkę Edukacyjną: Dinozaury. W tym miejscu można odkryć prehistoryczne dzieje Ziemi. Ekspozycja podzielona jest tematycznie według epok. Każda wystawa zawiera figury żyjących w danym okresie stworzeń. Osoby zainteresowane dinozaurami zapewne z największą przyjemnością skierują swoje kroki w kierunku ekspozycji dotyczących jury i kredy, aby spotkać się oko w oko w takimi stworami jak: diplodok, iguanodon, albertozaur, wulkanodon czy triceratops.

Niebieski paw na wybiegu

Zamów tani kurs w Eko Taxi i wybierz się na zwiedzanie najciekawszych lubelskich atrakcji turystycznych dla dzieci!

Zwiedzanie atrakcji turystycznych Lublina z dziećmi to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Z łatwością możemy przemieszczać się między kolejnymi zabytkami, muzeami czy innymi instytucjami z Eko Taxi. Korzystny cennik kursów w samochodach z zieloną koniczyną na karoserii cieszy zarówno wśród miejscowych, jak i turystów. Zresztą wiele osób przyjezdnych zna naszą markę ze swojego miasta. Korporacja funkcjonuje bowiem także w pięciu innych polskich miastach, a mianowicie w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu. Jakich cen można się spodziewać w lubelskim oddziale? Opłata początkowa za kurs wynosi 7 zł, koszt 1 godziny postoju to 32 zł, a ceny za 1 km przebyty w komfortowej taksówce zaczynają się już od 1,60 zł! To jedna z najtańszych ofert w Polsce! Dzięki temu cennikowi możemy obejrzeć wszystkie zaplanowane atrakcje na turystycznej mapie Lublina bez dużego obciążenia dla naszego portfela. Pozostaje tylko pytanie, co warto zwiedzić z dziećmi?

Lubelska Trasa Podziemna

W iście baśniowy klimat wszystkich turystów wprowadzi przechadzka po Lubelskich Podziemiach. Zwiedzającym udostępniono trasę turystyczną liczącą około 280 metrów, biegnącą pod płytą Rynku i kamienicami na Starym Mieście. Powstała ona w wyniku połączenia kilkunastu lubelskich piwnic wybudowanych na początku XVI wieku. Spacer podziemnym labiryntem z pewnością zachwyci małych i dużych turystów! Dostarczy nie tylko mnóstwo zabawy, ale także wiedzy. Na zwiedzających czekają makiety ukazujące Lublin od VIII do XVII wieku. Ponadto na Lubelskiej Trasie Podziemnej umieszczono multimedialną, ruchomą makietę Wielkiego Pożaru Lublina z 1719 roku. Wizualizacja robi ogromne wrażenie. Na podziemny spacer warto się wybrać w poniedziałek, ponieważ właśnie w tym dniu korytarzami przechadza się opowiadający legendy szczurołap.

Piwnica pod Fortuną

Piwnica pod Fortuną to kolejna fascynująca podziemna atrakcja. Odkrywanie tajemnic najniższych kondygnacji kamienicy Lubomelskich na Rynku może okazać się fascynującą przygodą dla dzieci i rodziców. W Piwnicy pod Fortuną znajdują się pomieszczenia, których ściany zdobią renesansowe malowidła o tematyce świeckiej pochodzące z drugiej połowy XVI wieku. Turyści mogą obejrzeć aż 10 wyjątkowych obrazów nawiązujących do kultury antycznej – mitologii i literatury oraz obyczajowości renesansowej. Postaci przedstawione na obrazach z pewnością zainteresują dzieci niczym ilustracje w najciekawszych książkach. Obecnie można zwiedzać tylko zabytkowe wnętrza wypełnione obrazami, jednak już wkrótce do dyspozycji turystów zostanie oddana zupełnie nowa autorska wystawa przygotowywana przez ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN.

Ogród Saski

W trakcie rodzinnego zwiedzania Lublina przyda się także krótka przerwa na relaks! Idealnym miejscem na odpoczynek będzie Ogród Saski. Warto wiedzieć, że jest to jeden z pierwszych parków w Polsce. W ogrodzie znajdują się przepiękne rabaty kwiatowe, ozdobne altanki i malownicze mostki. Ponadto znajdziecie tam kolorowy plac zabaw dla dzieci oraz amfiteatr, w którym podczas ciepłych pór roku odbywają się koncerty. Wszystkie dzieci i ich rodziców z pewnością zainteresuje fakt, że w Ogrodzie Saskim można spotkać niejednego pawia! Te majestatyczne ptaki przechadzają się po parku, zachwycając spacerowiczów swoim pięknem.

Zalew Zemborzycki

Wspaniałe miejsce wypoczynkowe dla turystów oraz mieszkańców Lublina to Zalew Zemborzycki. Latem można się tu opalać i podziwiać wspaniałe okoliczności przyrody, a zimą spacerować w magicznej scenerii oraz karmić łabędzie. Czasem nad wodą pojawiają się także inne ptaki – brodźce piskliwe i plamiste, nury czarnoszyje i rdzawoszyje oraz mewy śmieszki. Długość linii brzegowej Jeziora Zemborzyckiego to aż 12 km, zatem można się skusić nawet na dłuższą pieszą wycieczkę. Przy zalewie znajduje się kilka ciekawych miejsc rekreacji, na przykład park wodny Słoneczny Wrotków, wyciąg narciarski z torem wodnym czy park linowy. Gdy pogoda dopisuje, można też wypożyczyć kajak lub rower wodny i popływać po jeziorze. Dzieci z pewnością będą zachwycone!

Może Cię zainteresować również

 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...