Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny

Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny

Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko Taxi możemy szybko i bezpiecznie przemieszczać się pomiędzy najciekawszymi miejscami na Lubelszczyźnie. Gdzie w okolicach Lublina znajdziemy malownicze miejsca, które szczególnie zainteresują dzieci? Co warto zwiedzić z maluchami w samej stolicy województwa lubelskiego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule! Sprawdź nasze pomysły na spędzenie wspaniałego dnia w rodzinnym gronie.

Spis treści:
Teatry i muzea dla dzieci
Muzeum Wsi Lubelskiej
Muzeum Lubelskie
Teatr im. Hansa Christiana Andersena
Teatr Muzyczny
Rodzinna wycieczka za miasto
Hołowno – Kraina Rumianku
Wojciechów – Kuźnia
Krasnobród – Ścieżka Edukacyjna: Dinozaury
Zwiedzanie i odpoczynek w Lublinie
Lubelska Trasa Podziemna
Piwnica pod Fortuną
Ogród Saski
Zalew Zemborzycki

Na jakie atrakcje dla dzieci warto zwrócić uwagę w 2018 roku? Poznaj z Eko Taxi najciekawsze teatry i muzea w Lublinie!

W 2018 roku w Lublinie nietrudno o ciekawą atrakcję dla dzieci. W mieście dużo się dzieje, o czym świadczy chociażby to, że kierowcy Eko Taxi codziennie rozwożą rodziny z dziećmi do lokalnych kin, teatrów czy muzeów. Rodzice chętnie korzystają z naszych usług między innymi dlatego, że na ich prośbę zapewniamy wygodne foteliki dla dzieci. Warto wiedzieć, że zgodnie z prawem dzieci mogą podróżować taksówką jedynie przypięte pasami, jednak to właśnie specjalnie dobrany fotelik zapewnia maksymalny komfort i wygodę. W naszych nowoczesnych samochodach pasażerowie w każdym wieku mogą zatem przemierzać Lublin wzdłuż i wszerz i odkrywać najciekawsze miejsca w mieście!

Muzea, które przypadną do gustu dzieciom

Dlaczego warto chodzić z dziećmi do muzeów? Obcowanie ze sztuką jest bardzo cennym doświadczeniem dla człowieka już od najmłodszych lat. Przyzwyczajając dziecko do zwiedzania różnego rodzaju muzeów, kształtujemy jego pogląd na świat i rozbudzamy wyobraźnię. Kto wie, może właśnie dzięki tym wizytom, nasza pociecha odkryje swoją pasję lub powołanie życiowe. Warto zabierać dzieci do muzeów i uczyć je, że odwiedzanie różnych instytucji kultury jest ważne dla każdego człowieka, ponieważ uczy patrzenia na świat z różnych perspektyw.

Muzeum Wsi Lubelskiej

Muzeum Wsi Lubelskiej to jeden z największych skansenów w Polsce. Do zadań tej placówki należy prezentowanie różnorodności kulturowej województwa lubelskiego oraz dbanie o niematerialne dziedzictwo regionu. W skansenie znajdują się zabudowania, które odzwierciedlają strukturę wsi z okolic Wyżyny Lubelskiej, Roztocza, Powiśla, Podlasia Lubelskiego, oraz Nadbuża. W muzeum znajdziemy też sektor dworski i miasteczkowy. Na ekspozycję skansenu składają się nie tylko budynki, ale także przedmioty codziennego użytku oraz te związane z obrzędami i tradycjami dawnych mieszkańców Lubelszczyzny. Jednym z najciekawszych obiektów w Muzeum Wsi Lubelskiej jest wiatrak przywieziony z Zygmuntowa. Na uwagę zasługuje także cerkiew greckokatolicka z Tarnoszyna oraz XVIII-wieczny dwór z Żyrzyna. Spacer po skansenie to wspaniała przygoda dla całej rodziny nie tylko ze względu na eksponaty, ale też z uwagi na malownicze okoliczności przyrody. W Muzeum Wsi Lubelskiej organizowane są także bardzo ciekawe warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tematyką jest przeważnie historia Lublina, a podczas zajęć nie brakuje aktywności ruchowych. Oto przykładowe warsztaty dla dzieci z przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych:
Budujemy dom – zajęcia odbywają się przed osiemnastowieczną chałupą z Urzędowa oraz w jej wnętrzach,
Kuchnia – nasza codzienna troska i bezpieczeństwo – zajęcia mają miejsce na terenie ekspozycji miasteczkowej kuchni z lat 30. XX wieku.

Nie brakuje również propozycji dla młodzieży, która może wziąć udział w następujących zajęciach:

 • Wartości w życiu codziennym ziemiaństwa – patriotyzm i decorum – zajęcia odbywają się na terenach ekspozycji: dworu ziemiańskiego, miasteczkowej plebanii i miasteczkowego sklepu żelaznego,
 • W miasteczkowym zakładzie fryzjerskim – rzecz o przedwojennej urodzie i higienie – warsztaty odbywają się na ekspozycji zagrody wiejskiej oraz miasteczkowego zakładu fryzjerskiego.

Muzeum Lubelskie

Muzeum Lubelskie znajduje się na zamku królewskim, który jest jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów turystycznych w Lublinie. Warto go pokazać także dzieciom. Z pewnością zainteresuje je niewielki, ale klimatyczny dzieciniec, oraz kilka innych działów placówki. Małych turystów mogą zainteresować wystawy takie jak: Sztuka Ludowa Regionu Lubelskiego czy Monety i medale na Ziemiach Polskich od X do XX wieku. Ponadto Muzeum Lubelskie ma ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci i rodziców, na przykład:

 • warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku do 3 lat pod tytułem “Wózkiem po Normandii”,
 • warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym (klasy 1-5) pod tytułem “Tu możesz dać plamę”.

Centrum miasta w Lublinie

Teatry dla najmłodszych widzów

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że przedstawienia teatralne mogą dostarczyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym doskonałej rozrywki. Obecnie bardzo wiele polskich teatrów posiada w repertuarze spektakle dla najmłodszych widzów, a niektóre placówki powstają specjalnie z myślą o dzieciach. Gdzie w Lublinie znajdziemy spektakle dedykowane szkolnej i przedszkolnej publiczności?

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Teatr Andersena w Lublinie to doskonałe miejsce dla maluchów. Wszystkie spektakle w repertuarze dedykowane są właśnie dziecięcej publiczności. Zanim instytucja zyskała imię znanego autora baśni, nosiła nazwę Państwowy Teatr Lalek i Aktora. Utworzono go w 1954 roku. Od tamtego czasu na deskach teatru wystawiane są znakomite przedstawienia lalkowe i aktorskie, w tym również musicale. W repertuarze nie brakuje także spektakli dla młodzieży i dorosłych. Teatr Andersena z Lublina jest doceniany na arenie międzynarodowej, niejednokrotnie nagradzano go na różnych festiwalach. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę, planując rodzinne wyjście na spektakl? Oto kilka propozycji:

 • dla widzów od 0 do 3 lat oraz ich opiekunów: “Pyza na polskich dróżkach”,
 • dla widzów od 1 roku do 4 lat: “Pod kolor”,
 • dla widzów od 2 do 5 lat: “Bucik Kopciuszka”,
 • dla widzów od lat 4: “Proszę słonia”,
 • dla widzów od lat 5: “Tymoteusz wśród ptaków”, “Baśń o zaklętym kaczorze”, “Calineczka”, “Muminki”, “Pchła szachrajka”,
 • dla widzów od lat 7: “Alicja w Krainie Czarów”, “Czarodziejski Flet”, “Mama, tata, wojna i ja”.

Teatr Andersena posiada także bogatą ofertę warsztatów dla dzieci i całych rodzin. Warto na bieżąco sprawdzać planowane zajęcia. Jakie wydarzenia mogą zainteresować małych odbiorców sztuki? Oto kilka propozycji:

 • Wyspa Kukieł – warsztaty rodzinne, podczas których uczestnicy obejrzą pacynki Teatru Andersena i na ich wzór stworzą własne lalki,
 • Warsztaty beatboxu – odbywają się po obejrzeniu sztuki “Dziób w dziób”, dzieci uczą się podstawowych trików ze sztuki beatboxingu,
 • Inne warsztaty – dyskusja o tolerancji, akceptacji i oryginalności; odbywają się po spektaklu “Księga Dżungli”.

Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny w Lublinie to jedyny teatr operowo-operetkowy we wschodniej części Polski, w którym wystawiane są musicale, balety, opery, operetki i baśnie muzyczne. Spektakle wystawiane nie tylko na Lubelszczyźnie, ale także w innych regionach kraju oraz za granicą. W stałym repertuarze znajdują się między innymi: “Carmen”, “Czarodziejski flet”, “Skrzypek na dachu” czy “Straszny dwór”. Z dziećmi warto wybrać się na przykład na balet “Królewna Śnieżka”, bajkowe przedstawienie “Kot w butach” lub wyjątkowe widowisko muzyczne “Bajkolandia”.

Zachód słońca w Lublinie

Poznaj fantastyczne atrakcje dla dzieci w okolicach Lublina i zaplanuj wycieczkę z Eko Taxi!

Wspaniałe atrakcje dla dzieci znajdziemy także w okolicach Lublina. W planowaniu rodzinnej wycieczki za miasto szczególnie ważnym aspektem jest transport. Aby oszczędzić sobie sprawdzania rozkładów jazdy wszystkich możliwych przewoźników komunikacji międzymiastowej, warto po prostu postawić na tanie taxi. Jeżeli wybierzemy właśnie ten środek transportu, tylko od nas zależy, kiedy wyruszymy i o której godzinie wrócimy z wycieczki. Nie musimy tego dokładnie planować co do minuty, ponieważ Eko Taxi przyjmuje zlecenia na kursy każdego dnia przez całą dobę.

Jak zamówić kurs?

Aby zamówić przejazd komfortową taksówką do dowolnego punktu na mapie Lublina i okolic, wystarczy zadzwonić na naszą centralę lub skorzystać z prostej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne. Zarówno telefonicznie, jak i przez aplikację możemy zamówić samochód osobowy lub taxi vana dla 6 pasażerów. Nie będzie także problemu z zamówieniem taxi bagażowego. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zleceniami możecie być pewni, że wybrana taksówka przyjedzie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Do jakiej miejscowości na Lubelszczyźnie warto zamówić kurs? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na rodzinną wycieczkę.

Hołowno – Kraina Rumianku

Kraina Rumianku powstała w 2006 roku dzięki fascynacji dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym regionu lubelskiego. Stworzone z pasją miejsce w Hołownie to przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych wioska tematyczna. Urządzono ją tak, aby odwiedzający ją goście mogli osobiście się przekonać, jak odpoczywali i pracowali nasi przodkowie. W ofercie Krainy Rumianku znajdują się różnego rodzaju wydarzenia dla rodzin i innych grup zorganizowanych, na przykład warsztaty jednodniowe, pikniki integracyjne, kilkudniowe gry terenowe. W Hołownie można dowiedzieć się między innymi:

 • jak kiedyś wypiekano chleb tradycyjnymi metodami,
 • jak obrabiać włókno lniane,
 • jak wyrabiano cegły z gliny i piasku,
 • jak układać kolorowe bukiety z krepiny i papierowych serwetek,
 • jak malować na szkle,
 • jak zrobić własne mydełko glicerynowe,
 • jak zrobić słodkie drożdżowe ciasto w formie kukiełki,
 • jak przerobić bursztyn na naszyjnik.

Na każdych z wymienionych zajęć uczestnicy samodzielnie tworzą swoje wyroby, które później zabierają do domu jako pamiątkę.

Wojciechów – Kuźnia

Lubelszczyzna jest pełna ciekawych miejsc, w których można spotkać wspaniałych rzemieślników-pasjonatów. Jeżeli macie ochotę razem z dziećmi przyjrzeć się bliżej jednemu z najstarszych rzemiosł na świecie, koniecznie wybierzcie się z Eko Taxi do Wojciechowa. W tej niewielkiej miejscowości już od blisko 100 lat funkcjonuje kuźnia, prowadzona od trzech pokoleń przez tę samą rodzinę. W Wojciechowie można nie tylko zlecić profesjonalne wykonanie mebli, kinkietów, konstrukcji reklamowych czy elementów wystroju wnętrz, ale także wziąć udział w fascynujących pokazach i warsztatach. Przykładowe propozycje dla turystów to:

 • zwiedzanie kuźni oraz pracowni kowalskiej,
 • pokaz kucia podkowy dla konia,
 • wczasy w gospodarstwie agroturystycznym,
 • zorganizowanie ogniska,
 • warsztaty kowalstwa artystycznego.

Krasnobród – Ścieżka Edukacyjna: Dinozaury

Jeżeli Twoje dziecko fascynuje się pradawnymi stworzeniami, warto wybrać się na wycieczkę do Doliny św. Rocha, aby zwiedzić ciekawą Ścieżkę Edukacyjną: Dinozaury. W tym miejscu można odkryć prehistoryczne dzieje Ziemi. Ekspozycja podzielona jest tematycznie według epok. Każda wystawa zawiera figury żyjących w danym okresie stworzeń. Osoby zainteresowane dinozaurami zapewne z największą przyjemnością skierują swoje kroki w kierunku ekspozycji dotyczących jury i kredy, aby spotkać się oko w oko w takimi stworami jak: diplodok, iguanodon, albertozaur, wulkanodon czy triceratops.

Niebieski paw na wybiegu

Zamów tani kurs w Eko Taxi i wybierz się na zwiedzanie najciekawszych lubelskich atrakcji turystycznych dla dzieci!

Zwiedzanie atrakcji turystycznych Lublina z dziećmi to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Z łatwością możemy przemieszczać się między kolejnymi zabytkami, muzeami czy innymi instytucjami z Eko Taxi. Korzystny cennik kursów w samochodach z zieloną koniczyną na karoserii cieszy zarówno wśród miejscowych, jak i turystów. Zresztą wiele osób przyjezdnych zna naszą markę ze swojego miasta. Korporacja funkcjonuje bowiem także w pięciu innych polskich miastach, a mianowicie w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu. Jakich cen można się spodziewać w lubelskim oddziale? Opłata początkowa za kurs wynosi 7 zł, koszt 1 godziny postoju to 32 zł, a ceny za 1 km przebyty w komfortowej taksówce zaczynają się już od 1,60 zł! To jedna z najtańszych ofert w Polsce! Dzięki temu cennikowi możemy obejrzeć wszystkie zaplanowane atrakcje na turystycznej mapie Lublina bez dużego obciążenia dla naszego portfela. Pozostaje tylko pytanie, co warto zwiedzić z dziećmi?

Lubelska Trasa Podziemna

W iście baśniowy klimat wszystkich turystów wprowadzi przechadzka po Lubelskich Podziemiach. Zwiedzającym udostępniono trasę turystyczną liczącą około 280 metrów, biegnącą pod płytą Rynku i kamienicami na Starym Mieście. Powstała ona w wyniku połączenia kilkunastu lubelskich piwnic wybudowanych na początku XVI wieku. Spacer podziemnym labiryntem z pewnością zachwyci małych i dużych turystów! Dostarczy nie tylko mnóstwo zabawy, ale także wiedzy. Na zwiedzających czekają makiety ukazujące Lublin od VIII do XVII wieku. Ponadto na Lubelskiej Trasie Podziemnej umieszczono multimedialną, ruchomą makietę Wielkiego Pożaru Lublina z 1719 roku. Wizualizacja robi ogromne wrażenie. Na podziemny spacer warto się wybrać w poniedziałek, ponieważ właśnie w tym dniu korytarzami przechadza się opowiadający legendy szczurołap.

Piwnica pod Fortuną

Piwnica pod Fortuną to kolejna fascynująca podziemna atrakcja. Odkrywanie tajemnic najniższych kondygnacji kamienicy Lubomelskich na Rynku może okazać się fascynującą przygodą dla dzieci i rodziców. W Piwnicy pod Fortuną znajdują się pomieszczenia, których ściany zdobią renesansowe malowidła o tematyce świeckiej pochodzące z drugiej połowy XVI wieku. Turyści mogą obejrzeć aż 10 wyjątkowych obrazów nawiązujących do kultury antycznej – mitologii i literatury oraz obyczajowości renesansowej. Postaci przedstawione na obrazach z pewnością zainteresują dzieci niczym ilustracje w najciekawszych książkach. Obecnie można zwiedzać tylko zabytkowe wnętrza wypełnione obrazami, jednak już wkrótce do dyspozycji turystów zostanie oddana zupełnie nowa autorska wystawa przygotowywana przez ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN.

Ogród Saski

W trakcie rodzinnego zwiedzania Lublina przyda się także krótka przerwa na relaks! Idealnym miejscem na odpoczynek będzie Ogród Saski. Warto wiedzieć, że jest to jeden z pierwszych parków w Polsce. W ogrodzie znajdują się przepiękne rabaty kwiatowe, ozdobne altanki i malownicze mostki. Ponadto znajdziecie tam kolorowy plac zabaw dla dzieci oraz amfiteatr, w którym podczas ciepłych pór roku odbywają się koncerty. Wszystkie dzieci i ich rodziców z pewnością zainteresuje fakt, że w Ogrodzie Saskim można spotkać niejednego pawia! Te majestatyczne ptaki przechadzają się po parku, zachwycając spacerowiczów swoim pięknem.

Zalew Zemborzycki

Wspaniałe miejsce wypoczynkowe dla turystów oraz mieszkańców Lublina to Zalew Zemborzycki. Latem można się tu opalać i podziwiać wspaniałe okoliczności przyrody, a zimą spacerować w magicznej scenerii oraz karmić łabędzie. Czasem nad wodą pojawiają się także inne ptaki – brodźce piskliwe i plamiste, nury czarnoszyje i rdzawoszyje oraz mewy śmieszki. Długość linii brzegowej Jeziora Zemborzyckiego to aż 12 km, zatem można się skusić nawet na dłuższą pieszą wycieczkę. Przy zalewie znajduje się kilka ciekawych miejsc rekreacji, na przykład park wodny Słoneczny Wrotków, wyciąg narciarski z torem wodnym czy park linowy. Gdy pogoda dopisuje, można też wypożyczyć kajak lub rower wodny i popływać po jeziorze. Dzieci z pewnością będą zachwycone!

Może Cię zainteresować również

 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...