Taxi bagażowe w Lublinie

W naszej ofercie znajduje się taksówka bagażowa. To Mercedes Sprinter o wymiarach:

  • 3,2 m długość
  • 1,9 m wysokość
  • 1,7 m szerokość

Taksówka bagażowa Eko Taxi Lublin

Dzięki tak dużej przestrzeni ładunkowej z powodzeniem przewieziesz duży bagaż, czy większe gabarytowo rzeczy.

Zadzwoń i wyceń przejazd: 600 837 864

Taxi bagażowe w Lublinie to specjalny rodzaj pojazdu, który pomoże w przetransportowaniu większych gabarytowo rzeczy. Potrzebne jest do tego odpowiednie auto, a takie posiada Eko Taxi. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla mieszkańców miasta niedysponujących tak dużym samochodem, a organizującym przeprowadzkę lub chcącym przewieźć kupione meble i większe sprzęty oraz bagaże.

Kiedy przyda się taxi bagażowe w Lublinie?

Taxi bagażowe w Lublinie może być pomocne w różnych okolicznościach. Oczywiście sprawdzi się zawsze wtedy, gdy zabierasz ze sobą obszerny bagaż. To jednak niejedyne okoliczności, gdyż takie większe pojazdy mogą się okazać nieocenione również przy codziennych sytuacjach związanych z przeprowadzkami oraz przewożeniem dużych elementów wyposażenia.

Bardzo duże bagaże

Mieszkańcy Lublina wybierający się do innych miast w kraju lub nawet poza jego granice korzystają często z pociągów odjeżdżających z tutejszego dworca lub samolotów wylatujących z pobliskiego lotniska. Najpierw jednak trzeba dotrzeć w takie miejsca, a przy dłuższych wyprawach zwykle podróżni mają ze sobą kilka walizek i toreb. Może się zatem zdarzyć, że bagaży jest zbyt dużo, żeby pomieścić je w aucie osobowym. Nie oznacza to jednak, że taka osoba musi rezygnować z taksówki lub zamawiać dwie oddzielne – wystarczy zamówić wariant bagażowy, który spokojnie wystarczy do takiego przejazdu.

Przeprowadzki i transport większych rzeczy

Przy zmianie domu czy mieszkania dużym wyzwaniem pozostaje zawsze przewiezienie swojego dobytku. Nie każdy posiada większy samochód lub chociaż znajomego z takim pojazdem, żeby zająć się transportem na własną rękę. Podobnie jest zresztą w przypadku, gdy po prostu zachodzi konieczność zawiezienia gdzieś dużego sprzętu AGD lub mebli. Wtedy konieczna jest zatem pomoc z zewnątrz, lecz nie jest tajemnicą, że usługi firm specjalizujących się w przeprowadzkach są bardzo drogie, a przez to mało opłacalne, gdy transportuje się coś w obrębie jednego miasta. Ciekawą alternatywą jest właśnie taxi bagażowe, którego gabaryty spokojnie mogą pozwolić na przewiezienie takich rzeczy. Jeżeli przeprowadzasz się lub chcesz przewieźć coś dużego gabarytowo, a nie masz do tego odpowiedniego samochodu, pomyśl o zamówieniu takiej taksówki.

Jaki jest cennik taxi bagażowego w Lublinie od Eko Taxi?

Trudno o jednoznaczny cennik taxi bagażowego w Lublinie, ponieważ dużo zależy od tego, co ma być przewiezione i na jakim odcinku. Nie każda korporacja posiada odpowiedni pojazd, lecz w Eko Taxi mamy taką ofertę. Zachęcamy do kontaktu z myślą o ustaleniu danego kursu i wtedy też zostanie on wyceniony zależnie od swojej charakterystyki.

Nasz pojazd

W naszej flocie znajduje się taksówka bagażowa, a dokładnie Mercedes Sprinter. Jest on obszerny, a jego dokładne wymiary to 3,2 m długości, 1,9 m wysokości oraz 1,7 m szerokości. Jest zatem duży, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się tam kilka walizek, ale również sprzęty czy umeblowanie, które chcesz przetransportować w inną część miasta.

Zadzwoń i wyceń

W związku ze specyfiką takiej usługi trudno o jej odgórne wycenienie. Poszczególne kursy takimi taksówkami mogą w końcu mocno odbiegać od siebie swoją specyfiką. Osoby zainteresowane tym punktem naszej oferty zachęcamy zatem do kontaktu pod numerem telefonu 600 837 864. Można wtedy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące trasy i tego, co ma zostać przewiezione, a osoba dzwoniąca otrzyma wycenę takiej usługi.

Taksówki bagażowe są rozwiązaniem pozwalającym dojechać na dworzec czy lotnisko z dużym naręczem bagażu, ale sprawdzą się również w kontekście przeprowadzek oraz transportowania rzeczy na terenie Lublina. Oczywiście takie usługi oferują tylko wybrane korporacje z odpowiednimi pojazdami w swojej flocie. Do takich należy Eko Taxi, więc możesz zdecydować się na taką pomoc z naszej strony.