Przewóz osób w Lublinie

Przewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi

Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą liczbą stałych klientów. Na terenie Lublina samochodami Eko Taxi codziennie podróżują setki pasażerów. Cenicie sobie komfort, uczciwe ceny i bezpieczną jazdę? Zatem na pewno znacie już naszą korporację. Ale czy wiecie też o naszych usługach dodatkowych?

Spis treści:
Zalety naszej firmy
Polityka cenowa i rozwiązania dla firm
Bezproblemowa przeprowadzka

Przewóz osób i rzeczy w Lublinie. Co wyróżnia Eko Taxi spośród innych firm z regionu?

Usługi przewozu osób, które świadczy Eko Taxi Lublin, zbierają bardzo dobre opinie wśród mieszkańców miasta. Utrzymujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Codziennie robimy co w naszej mocy, aby korzystanie z naszych taksówek było komfortowe i spełniało wszystkie wymagania podróżujących. Z tego powodu cały czas poszerzamy gamę świadczonych usług, starając się wyjść naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku.

Szybko i tanio

Gdy zamawiacie jeden z naszych samochodów, macie gwarancję, że dyspozytor wyśle go tak szybko, jak się da. Chcąc jak najbardziej zminimalizować czas oczekiwania na taksówkę, jakiś czas temu wprowadziliśmy możliwość zamawiania kursów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Program działa na telefonach z systemami Android oraz iOS. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy go pobrać ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalować, co trwa dosłownie minutę. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji GPS i do pamięci wewnętrznej w komórce. Dzięki temu przy wyszukiwaniu połączenia adres startowy będzie wczytywał się samoistnie. Następnie podajemy numer telefonu, pod którym kierowca Eko Taxi może skontaktować się z przyszłym pasażerem. Dodanie danych kontaktowych jest jednorazowe, ponieważ zapisują się one na koncie danego klienta.

Ci, którzy wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, wciąż mogą zarezerwować kursy za pomocą telefonu. Niezależnie od formy składania zamówienia czas oczekiwania na taksówkę będzie taki sam. Systemy korzystają z jednej puli kierowców, a wysyłany jest zawsze ten najbliżej was. Cena za przejazd jest tak samo niska.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Tak jak nasi klienci, ponad wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo. Z tego powodu w naszej firmie zatrudniamy jedynie osoby, które mają najlepsze kwalifikacje do jeżdżenia taksówką po Lublinie i okolicy. Spora część naszych pracowników ma kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie osób. Kierowcy Eko Taxi są świadomi zaufania, którym obdarzają ich pasażerowie. Prowadzą więc dynamicznie i pewnie, ale z uwagą i poszanowaniem dla obowiązujących przepisów drogowych.
W odpowiedzi na częste zapytania wprowadziliśmy do oferty bezpieczny, monitorowany przewóz dzieci. Dorosły, który zleca usługę ma pewność, że pociecha dojedzie spokojnie do celu. Po skończonym kursie opiekun otrzyma od kierowcy informację o dotarciu małego pasażera do szkoły czy na zajęcia dodatkowe.

Tanie i wygodne przewozy osób i rzeczy w Lublinie – klarowna oferta Eko Taxi

Wiele firm nie chce podawać szacunkowych kwot przed rozpoczęciem kursu. Tyczy się to zarówno przewozu osób, jak i rzeczy. Eko Taxi ma odwrotną politykę – nasi klienci od razu dowiadują się, ile w przybliżeniu zapłacą za przejazd umówioną trasą. Informację taką można uzyskać przez telefon od dyspozytora, a w przypadku standardowego zamówienia również w aplikacji mobilnej.

Cennik

Opłata początkowa za przewóz osób to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy mieści się w przedziale 1,60–4,20 zł i zależy od taryfy. W przypadku taxi bagażowego kwoty ustalane są indywidualnie przed rozpoczęciem kursu. Dopłata za podstawienie tego typu auta wynosi 38 zł. Stawka postojowa wynosi zawsze 32 zł za pełną godzinę i obliczana jest proporcjonalnie do faktycznego czasu oczekiwania.

Rozwiązania dla biznesu

W ofercie Eko Taxi znajdują się również przejazdy autami o podwyższonym standardzie. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają właściciele średniej wielkości firm, gdy muszą zapewnić transport np. ważnemu gościowi z zagranicy. Ewentualne detale, koszt i formę płatności za takie zamówienie ustalicie w rozmowie telefonicznej z dyspozytorem. Natomiast w przypadku wyjazdów służbowych można u nas zamówić komfortowego vana, który pomieści sześciu pasażerów. Cena to jedynie 7 zł – bo tyle wynosi dopłata do wyliczeń taksometru za podstawienie większego samochodu.

Lusterko żółtej taksówki

Nie tylko przewóz osób. W Eko Taxi Lublin pomagamy w przeprowadzce – przewozimy również meble i inne rzeczy!

Oprócz przewożenia pasażerów zajmujemy się też transportem rzeczy, w tym mebli. Jest to oferta skrojona zarówno pod stałych mieszkańców Lublina, jak i osób nowych w mieście. Taksówka bagażowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują pomocy w przeprowadzce czy przewiezieniu sprzętów wielkogabarytowych. Eko Taxi wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm na terenie Lublina kuszącym cennikiem, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Przeprowadzki

Większość kursów, które realizują taksówki bagażowe, zamawianych jest z myślą o przeprowadzce. Wbrew temu, co się może wydawać, z usług tego typu nie korzystają jedynie osoby bez własnych czterech kółek, ale też zmotoryzowani klienci. Właściciele aut świetnie zdają sobie sprawę, że niektórych rzeczy nie opłaca się transportować zwykłą osobówką. Wymagałoby to co najmniej kilkukrotnego krążenia po mieście mniejszym wozem. Nasza bagażówka to rozwiązanie oszczędzające wiele cennego czasu i pieniędzy na paliwo. Kursy realizowane są przez samochody marki Mercedes o ładowności do 3,5t! Z doświadczenia naszych kierowców wynika, że do przeprowadzenia średniej wielkości mieszkania wystarczą maksymalnie dwa przejazdy dużą Eko Taxi.

Tego nie przewieziecie taksówką bagażową

Mimo dużej otwartości na potrzeby klientów są grupy produktów, których nie możemy zabrać na pokład naszych samochodów. Zabronione jest przewożenie taksówkami materiałów ujętych w wykazie ADR, czyli europejskiej konwencji dotyczącej transportu drogowego materiałów niebezpiecznych. Są to np. chemikalia i trucizny, materiały wybuchowe i pirotechniczne a także wszelkie substancje psychoaktywne. Regulacja nie pozwala też zabierać nam niektórych gazów wybuchowych i ciekłych oraz substancji łatwopalnych i żrących. Do innych płynów znajdujących się na liście zakazu należą: alkohol etylowy, tlen, terpentyna oraz wszelakie rozpuszczalniki, emalie, farby i rozcieńczacze do nich.

Miejcie na uwadze, że rzeczy, które włożycie do taksówki, nie mogą jej uszkodzić ani zanieczyścić. Kierowca może więc odmówić kursu z piachem, cementem, gruzem, itp. Raczej nie zgodzi się także na wożenie węgla, drewna czy innego opału, który zniszczyłby tapicerkę. Tyczy się to nawet najmniejszych ilości tych materiałów.

Eko Taxi to uczciwa firma o przejrzystej ofercie przewozu osób i rzeczy. Stąd też bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości na temat przebiegu wykonania usługi oraz jej ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Podobne wpisy