Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o jednoznaczną odpowiedź. Wyciąganie średnich wartości z całego rynku nie ma większego sensu, ponieważ przewoźnicy oferują mocno zróżnicowane ceny, więc nie byłoby to do końca miarodajne. Najlepszym wyborem jest postawienie na sprawdzoną firmę z przejrzystym cennikiem, dzięki czemu masz pewność, że standard usług będzie wysoki, a do tego łatwo oszacujesz, ile zapłacisz za poszczególne elementy oferty.

SPIS TREŚCI
Koszt transportu z Eko Taxi?
Standardowe kursy
Dodatkowe usługi
Aplikacja mobilna
Co wpływa na cenę przejazdu?
Zróżnicowanie taryf
Specyfika przejazdów

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie z Eko Taxi?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Poszczególne korporacje taksówkarskie mają różne ceny, które mogą odbiegać od siebie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu groszy na kilometrze. Pozornie może się wydawać, że to niewielka różnica, ale gdy przeliczy się to na całość przejazdu, będzie to już wyraźnie odczuwalne dla portfela. Warto też uważać na niezrzeszonych taksówkarzy, którzy potrafią bardzo zawyżać ceny, a kursują głównie na popularnych i mocno obleganych trasach, licząc na niewiedzę zagranicznych turystów lub po prostu nieuwagę pasażerów. Plusem podróżowania z korporacjami jest to, że publikują one klarowne cenniki, więc możesz porównać oferty i dokonać wyboru z pełną świadomością ceny. Poniżej przedstawiamy ofertę naszej firmy – Eko Taxi.

Stawki za przejazdy

Jesteśmy renomowaną firmą ze stosunkowo niskimi cenami za przejazd. Opłata początkowa wynosi u nas 9 zł, natomiast potem obowiązuje opłata od kilometra. Aktualnie jest to:
1,95 zł w przypadku taryfy 1;
2,80 zł w taryfie 2;
3,60 zł w ramach taryfy 3;
5,00 zł dla taryfy 4.
Poza standardowymi taksówkami za dopłatą możesz zamówić u nas większe pojazdy typu kombi czy VAN dla 5-6 osób. Istnieje też możliwość zamówienia kursu taksówką z fotelikiem, gdy podróżujesz z małym dzieckiem. W naszej flocie do dyspozycji jest na dodatek taksówka bagażowa, czyli zdecydowanie większy pojazd, który przyda się, gdy podróżujesz z wieloma walizkami lub po prostu, gdy chcesz przewieźć coś większego gabarytowo.

Inne usługi

Poza klasycznymi usługami w Eko Taxi wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych klientów, oferując pewne dodatkowe możliwości. Przewóz małych zwierząt na kolanach w transporterze odbywa się za darmo, natomiast za drobną opłatą umożliwiamy nawet podróżowanie z większymi pupilami. Nasi kierowcy mogą też pomóc w przewozie przesyłek, a także niewielkich lub większych zakupach z dostawą na terenie Lublina. Z dokładnymi stawkami za takie usługi możesz się zapoznać w cenniku na naszej stronie. Nasi kierowcy mogą również pomóc w całkowicie niestandardowych usługach, takich jak odpalenie auta z kabli lub holowanie czy odprowadzenie samochodu. W razie pytań i niejasności zapraszamy do kontaktu.

Taxi w mieście

Sprawdź cenę gwarantowaną w aplikacji

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. Nasze taksówki możesz oczywiście zamówić klasycznie, przez telefon, co rekomendujemy, gdyż wtedy masz pewność, że dokładnie zrozumiesz się z danym kierowcą i ustalisz wszystkie szczegóły usługi. Jednak korzystanie z aplikacji też niesie za sobą wiele korzyści, w tym usługę ceny gwarantowanej. Polega ona na tym, że ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymasz jasno określoną kwotę, która zostanie pobrana za przejazd i nie ulegnie ona zmianie, jeśli po drodze nie będziesz robił przystanków. W aplikacji można również sprawdzać, gdzie dokładnie znajduje się taksówka, dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy.

Od czego zależy to, ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Taryfy

Stawka za kilometr jazdy jest uzależniona od tego czy taksówka będzie się poruszać na terenie miasta czy poza nim, a także od specyfiki dnia i godzin w jakich potrzebujesz transportu. Dla przejrzystości wyróżnia się cztery strefy taryfowe. Najtańsza jest pierwsza, która obowiązuje na obszarze miasta w godzinach dziennych (6-22), w dni powszednie. Taryfa druga będzie nieco droższa i dotyczy podróży po terenie miasta w dni powszechnie w godzinach nocnych (22-6) oraz całą dobę w niedziele i święta. Stawka rośnie w przypadku taryfy trzeciej, która dotyczy kursów poza granicami Lublina w godzinach dziennych. Najdroższa będzie taryfa czwarta, gdy jeździ się poza miastem w godzinach nocnych w dni powszednie oraz przez całe niedziele i dni świąteczne.

Dodatkowe czynniki

Każda firma taxi ustala pewną opłatę początkową, która ma zwyczajnie zagwarantować, że przejazd będzie opłacalny finansowo, nawet na krótkiej trasie. Dodatkowe opłaty obowiązują, gdy korzysta się z innych taksówek niż tradycyjne (osobowe), czyli przykładowo z większych pojazdów, które pomieszczą więcej niż czwórkę pasażerów. Wreszcie dopłacać za kursy trzeba wtedy, gdy są one przerywane postojami. Wiele zależy tu już od ustaleń danej firmy. W przypadku naszej, stosujemy opłatę w wysokości 39 zł za godzinę postoju.

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Sama stawka wynika z polityki cenowej danej firmy i taryfy, w ramach której realizowany jest kurs. W przypadku niektórych przejazdów, o wyjątkowej specyfice, dolicza się dodatkowe opłaty. Konkretny koszt jest przy tym uzależniony od tego jaką firmę taksówkarską wybierzesz, gdyż na rynku obowiązują mocno zróżnicowane ceny. Z nami możesz liczyć na wysoką jakość usług, połączoną jednocześnie z atrakcyjnymi stawkami.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...