Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o jednoznaczną odpowiedź. Wyciąganie średnich wartości z całego rynku nie ma większego sensu, ponieważ przewoźnicy oferują mocno zróżnicowane ceny, więc nie byłoby to do końca miarodajne. Najlepszym wyborem jest postawienie na sprawdzoną firmę z przejrzystym cennikiem, dzięki czemu masz pewność, że standard usług będzie wysoki, a do tego łatwo oszacujesz, ile zapłacisz za poszczególne elementy oferty.

SPIS TREŚCI
Koszt transportu z Eko Taxi?
Standardowe kursy
Dodatkowe usługi
Aplikacja mobilna
Co wpływa na cenę przejazdu?
Zróżnicowanie taryf
Specyfika przejazdów

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie z Eko Taxi?

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Poszczególne korporacje taksówkarskie mają różne ceny, które mogą odbiegać od siebie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu groszy na kilometrze. Pozornie może się wydawać, że to niewielka różnica, ale gdy przeliczy się to na całość przejazdu, będzie to już wyraźnie odczuwalne dla portfela. Warto też uważać na niezrzeszonych taksówkarzy, którzy potrafią bardzo zawyżać ceny, a kursują głównie na popularnych i mocno obleganych trasach, licząc na niewiedzę zagranicznych turystów lub po prostu nieuwagę pasażerów. Plusem podróżowania z korporacjami jest to, że publikują one klarowne cenniki, więc możesz porównać oferty i dokonać wyboru z pełną świadomością ceny. Poniżej przedstawiamy ofertę naszej firmy – Eko Taxi.

Stawki za przejazdy

Jesteśmy renomowaną firmą ze stosunkowo niskimi cenami za przejazd. Opłata początkowa wynosi u nas 9 zł, natomiast potem obowiązuje opłata od kilometra. Aktualnie jest to:
1,95 zł w przypadku taryfy 1;
2,80 zł w taryfie 2;
3,60 zł w ramach taryfy 3;
5,00 zł dla taryfy 4.
Poza standardowymi taksówkami za dopłatą możesz zamówić u nas większe pojazdy typu kombi czy VAN dla 5-6 osób. Istnieje też możliwość zamówienia kursu taksówką z fotelikiem, gdy podróżujesz z małym dzieckiem. W naszej flocie do dyspozycji jest na dodatek taksówka bagażowa, czyli zdecydowanie większy pojazd, który przyda się, gdy podróżujesz z wieloma walizkami lub po prostu, gdy chcesz przewieźć coś większego gabarytowo.

Inne usługi

Poza klasycznymi usługami w Eko Taxi wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych klientów, oferując pewne dodatkowe możliwości. Przewóz małych zwierząt na kolanach w transporterze odbywa się za darmo, natomiast za drobną opłatą umożliwiamy nawet podróżowanie z większymi pupilami. Nasi kierowcy mogą też pomóc w przewozie przesyłek, a także niewielkich lub większych zakupach z dostawą na terenie Lublina. Z dokładnymi stawkami za takie usługi możesz się zapoznać w cenniku na naszej stronie. Nasi kierowcy mogą również pomóc w całkowicie niestandardowych usługach, takich jak odpalenie auta z kabli lub holowanie czy odprowadzenie samochodu. W razie pytań i niejasności zapraszamy do kontaktu.

Taxi w mieście

Sprawdź cenę gwarantowaną w aplikacji

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. Nasze taksówki możesz oczywiście zamówić klasycznie, przez telefon, co rekomendujemy, gdyż wtedy masz pewność, że dokładnie zrozumiesz się z danym kierowcą i ustalisz wszystkie szczegóły usługi. Jednak korzystanie z aplikacji też niesie za sobą wiele korzyści, w tym usługę ceny gwarantowanej. Polega ona na tym, że ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymasz jasno określoną kwotę, która zostanie pobrana za przejazd i nie ulegnie ona zmianie, jeśli po drodze nie będziesz robił przystanków. W aplikacji można również sprawdzać, gdzie dokładnie znajduje się taksówka, dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy.

Od czego zależy to, ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Taryfy

Stawka za kilometr jazdy jest uzależniona od tego czy taksówka będzie się poruszać na terenie miasta czy poza nim, a także od specyfiki dnia i godzin w jakich potrzebujesz transportu. Dla przejrzystości wyróżnia się cztery strefy taryfowe. Najtańsza jest pierwsza, która obowiązuje na obszarze miasta w godzinach dziennych (6-22), w dni powszednie. Taryfa druga będzie nieco droższa i dotyczy podróży po terenie miasta w dni powszechnie w godzinach nocnych (22-6) oraz całą dobę w niedziele i święta. Stawka rośnie w przypadku taryfy trzeciej, która dotyczy kursów poza granicami Lublina w godzinach dziennych. Najdroższa będzie taryfa czwarta, gdy jeździ się poza miastem w godzinach nocnych w dni powszednie oraz przez całe niedziele i dni świąteczne.

Dodatkowe czynniki

Każda firma taxi ustala pewną opłatę początkową, która ma zwyczajnie zagwarantować, że przejazd będzie opłacalny finansowo, nawet na krótkiej trasie. Dodatkowe opłaty obowiązują, gdy korzysta się z innych taksówek niż tradycyjne (osobowe), czyli przykładowo z większych pojazdów, które pomieszczą więcej niż czwórkę pasażerów. Wreszcie dopłacać za kursy trzeba wtedy, gdy są one przerywane postojami. Wiele zależy tu już od ustaleń danej firmy. W przypadku naszej, stosujemy opłatę w wysokości 39 zł za godzinę postoju.

Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Sama stawka wynika z polityki cenowej danej firmy i taryfy, w ramach której realizowany jest kurs. W przypadku niektórych przejazdów, o wyjątkowej specyfice, dolicza się dodatkowe opłaty. Konkretny koszt jest przy tym uzależniony od tego jaką firmę taksówkarską wybierzesz, gdyż na rynku obowiązują mocno zróżnicowane ceny. Z nami możesz liczyć na wysoką jakość usług, połączoną jednocześnie z atrakcyjnymi stawkami.

Może Cię zainteresować również

 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...