Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią pojawiają się pytania: dokąd się wybrać w tym roku? Ze względu na to, że długi majowy weekend w tym roku naprawdę będzie długi, warto zrezygnować z grilla na działce u szwagra i pozwolić sobie na nieco dłuższą podróż w nieznane. Dowiedz się, dlaczego warto spędzić tegoroczną majówkę w Lublinie i co koniecznie trzeba tu wówczas zobaczyć!

Spis treści:
Ile potrwa długi weekend majowy 2018?
Zaplanuj majówkę 2018 w Lublinie
Co zobaczyć w Lublinie z okazji majówki 2018?
Gdzie pojechać, spędzając majówkę w Lublinie?
Aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie
Oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jakie daty obejmuje majówka w 2018 roku i ile potrwa długi weekend majowy?

Długi weekend majowy w 2018 roku będzie naprawdę długi – majówka rozpocznie się bowiem już w piątek, 29 kwietnia i potrwa aż do 6 maja. Jeżeli pracujemy więc w miejscu, które gwarantuje nam wolne weekendy i nie należymy do tych zawodów, które muszą pracować także w dni ustawowo wolne od pracy, wystarczy, że weźmiemy urlop 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja, aby cieszyć się aż dziewięcioma dniami bez pracy.

Tak długi weekend majowy zdarza się – w zależności od tego, jak wypadają lata przestępne – co pięć lub sześć lat. Warto więc wykorzystać tę szansę na dłuższy urlop i zamiast spędzać wolne dni leżąc w łóżku czy oglądając seriale, wybrać się na majówkę w nowe, ciekawe miejsce. Nie musi to koniecznie być jeden z największych górskich czy nadmorskich kurortów, które podczas tego rodzaju świąt przeżywają zwykle największe oblężenia. Aby uniknąć tłumów – a także pokusy spędzenia tygodnia w pokoju hotelowym, wychodząc co najwyżej na kryty hotelowy basen czy do strefy spa albo po to, żeby zjeść coś w hotelowej restauracji – wybierzmy się gdzieś zupełnie indziej. Naszą propozycją jest jedno z najpiękniejszych miast wschodniej Polski – Lublin.

Majówka w Lublinie

Zaplanuj majówkę 2018 i poznaj historię Lublina!

Aż dziewięciodniowy długi weekend majowy to świetna okazja na spędzenie aktywnej majówki na zwiedzaniu Lublina i poznawaniu historii tego wyjątkowego miasta. Jego historia – a właściwie historia istniejących tu wcześniej ośrodków osadniczych – sięga już VI w., kiedy to stać miała tu na Wzgórzu Czwartek pogańska świątynia, zastąpiona w czasach Mieszka I przez kościół pw. św. Mikołaja. Nie zachował się akt lokacyjny Lublina, lecz historycy oceniają, że miasto zostało założone na przełomie XI i XII wieku na prawie magdeburskim, podobnie jak inne liczne polskie miasta. Bogata historia miasta obejmuje wybór Władysława Jagiełły na króla Polski, utworzenie na mocy Unii Lubelskiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów czy wrogie najazdy w czasach potopu szwedzkiego. Do II wojny światowej na wyjątkowy charakter miasta miała wpływ także mieszanka ludności zamieszkującej Lublin – 1/3 ludności stanowili tu Żydzi, dużą grupą była mniejszość ukraińska, nierzadko pojawiali się także Rosjanie czy Niemcy, a nawet Szkoci, Ormianie, Węgrzy, Włosi, Francuzi czy Chińczycy. Tak, to nie pomyłka – zachowane dokumenty świadczą, że podczas II wojny światowej przy jednej z ulic Lublina zamieszkiwało ośmiu obywateli chińskich, z czego trzech ożeniło się z Polkami. Nie mamy niestety danych dotyczących tego, w jakich okolicznościach i kiedy przyjechali do Lublina – wiadomo tylko, że w 1941 roku Niemcy nakazali im wyjechać z kraju.

Co warto zobaczyć podczas długiego weekendu majowego w Lublinie? Historyczna majówka 2018

Co więc warto zobaczyć w podczas naszego pobytu w Lublinie w czasie majówki 2018? Przede wszystkim części miasta świadczące o jego wielokulturowej historii. Znajdziemy tu między innymi cztery zabytkowe cerkwie, z których najstarszą wzniesiono już na początku XVII wieku. Ta prawosławna katedra, czyli Sobór Przemienienia Pańskiego, znajdująca się przy ulicy Ruskiej, wyświęcona została w 1633 roku i niemal do końca wieku była przedmiotem sporu pomiędzy prawosławnymi a unitami. Ci drudzy wygrali ostatecznie spór i przejęli świątynię w 1695 roku, aby oddać ją Kościołowi prawosławnemu po zlikwidowaniu unickiej diecezji chełmskiej w 1875 roku. Poza nią w Lublinie do dziś zachowały się:

 • Cerkiew Narodzenia Najświętszej Panny w Lublinie, wybudowana w 1759 roku we wsi Uhrynów, przeniesiona do Lublina w latach 1994-1997;
 • przycmentarna Cerkiew Świętych Niewiast Niosących Wonności w Lublinie, wzniesiona na początku XX wieku i znajdująca się w prawosławnej części XIX-wiecznego cmentarza.

Przy ulicy Zielonej znajduje się dziś również Kościół św. Jozafata, który powstał w 1786 roku z inicjatywy kupców greckich jako cerkiew prawosławna. Kościół Katolicki przejął ją w 1922 roku i choć jeszcze do niedawna odbywały się w nim liturgie w obrządku grekokatolickim, budynek stał się siedzibą katolickiego kościoła rektoralnego.

W Lublinie znajdziemy również liczne ślady po obecnej tu do II wojny światowej ogromnej mniejszości żydowskiej. Na Starym Mieście znajduje się między innymi Brama Grodzka, zwana także Bramą Żydowską. Choć początkowo była częścią murów obronnych, zbudowanych wokół miasta w połowie XIV wieku, szybko zaczęła stanowić symboliczną granicę pomiędzy chrześcijańską a żydowską częścią miasta. W czasie II wojny światowej stała się nią również dosłownie, pełniąc funkcję bramy getta lubelskiego. Dziś znajduje się tu Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN, który działa na rzecz upamiętnienia historii lubelskich Żydów i wielokulturowej historii całego miasta.

Lublin to również miasto, w którym zobaczyć możemy kilka przedwojennych synagog. Choć niewiele pozostało z ponad setki domów modlitwy i bóżnic, które działały na terenie miasta przed 1939 rokiem, wciąż działają tu Synagoga Chewra Nosim oraz odbudowana z powojennych zniszczeń i przebudowań Synagoga w Jeszywas Chachmej Lublin. Do dzisiejszych czasów nie zachowała się niestety jedna z największych i najbardziej okazałych lubelskich synagog, czyli Wielka Synagoga Maharszala, której budowę rozpoczęto jeszcze w XVI wieku. Jej ogromny budynek, w którym mieściło się kilka tysięcy ludzi, przekształcono w przytułek, podobnie jak inne synagogi na Podzamczu. W 1942 roku Synagoga była także ostatnim punktem zbiórki dla osób przeznaczonych do transportu do obozu zagłady w Bełżcu. Po likwidacji getta w 1943 budynek rozebrano. Co ciekawe, aż do lat 60. zachowała się bima, czyli centralne podwyższenie, z którego odprawia się modły w synagodze. Usunięto ją jednak podczas budowy trasy W-Z.

Katedra w Lublinie

Gdzie koniecznie pojechać podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018?

Podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018 warto wybrać się nie tylko na wycieczkę po centrum miasta, ale też zwiedzić jego dalsze zakamarki, a być może nawet podjechać kilkadziesiąt kilometrów dalej, aby odkryć okoliczne tereny. Możemy wówczas zobaczyć naprawdę malownicze miejsca, których na Lubelszczyźnie nie brakuje. Jednym z nich jest bez wątpienia Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Znajduje się on około 20 kilometrów od centrum Lublina i jest idealną lokalizacją dla tych, którzy chcieliby spędzić majówkę na łonie natury. Park jest bogaty w lasy sosnowo-dębowe, przeplatane gdzieniegdzie wierzbami czy topolami oraz innymi gatunkami drzew. W parku nie brakuje także łąk i stawów, dzięki czemu pogodny dzień stanie się tu wspaniałą okazją do spacerów i podziwiania przepięknych widoków. Park upodobali sobie przede wszystkim rowerzyści – roi się tu bowiem od leśnych dróżek oraz asfaltowych dróg przeznaczonych wyłącznie dla niezmotoryzowanych. Jesienią jest on też miejscem wycieczek miłośników grzybobrania, a wędkarze właściwie przez cały rok odwiedzają tutejsze stawy.

Również fani botaniki z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Docenią oni przede wszystkim liczne, objęte ochroną gatunki roślin, jakie tu występują, na przykład wawrzynek wilczełyko, lilia złotogłów czy bluszcz. Jeśli będziemy mieli szczęście, znajdziemy tu również storczyki krwiste i szerokolistne, stanowiące jedne z kilku gatunków storczyka występujące w Polsce, z których wszystkie objęte są ścisłą ochroną ze względu na zagrożenie wymarciem.

Bogaty jest tu również świat zwierząt – Lasy Kozłowskie to siedziba między innymi puszczyka, cieszącego się niezbyt dobrą sławą w regionalnych legendach o strzygach i upiorach, a także kilku gatunków dzięcioła czy też tak rzadko spotykanych gatunków jak bocian czarny czy bielik. Oczywiście spotkamy tu także jelenie, sarny i dziki, a nawet daniele – gatunek sprowadzony do Polski w latach 60. XX wieku z Azji Mniejszej. W wilgotnych częściach parku możemy też natknąć się na łosia, w dolinie jednej z płynących przez ten teren rzek, Mininy, stwierdzono występowanie żółwi błotnych, które jako jedyny gatunek żółwia żyją w naszym kraju poza ogrodami zoologicznymi.

Również miłośnicy architektury powinni koniecznie odwiedzić to miejsce. W parku znajduje się bowiem późnobarokowy zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce, wybudowany na początku XVIII wieku. Ten piękny budynek, wyposażony w teatralnię, wozownię i stajnię otaczają liczne pomniki przyrody, a sam kompleks został uznany oficjalnie za Pomnik Historii. Ciekawe zespoły dworskie i pałacowo-parkowe możemy zobaczyć również w innych okolicznych miejscowościach, na przykład w Krasieninie, Nasutowie czy Samoklęskach. W niektórych wsiach – choćby w Dąbrówce czy Kamionce – możemy także podziwiać starą drewnianą zabudowę.

Pomysł na aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie

Fanów aktywnego wypoczynku poszukujących pomysłu na swój pobyt w Lublinie z pewnością ucieszy informacja o tym, że majówkę 2018 można spędzić tu również na spływie kajakowym. Lubelska wypożyczalnia sprzętu wodnego organizuje bowiem w terminie od 28 kwietnia do 5 maja wyjazd na Ukrainę i spływ rzekami Prut i Czeremosz, które są dwiema najbardziej znanymi górskimi rzekami na Ukrainie o czystych wodach i kamienistym dnie i brzegu.

Organizatorzy zapewniają, że mimo dość szybkiego nurtu tych górskich rzek niemal wszyscy fani kajaków powinni odnaleźć się na spływie bez kłopotów. Dla wszystkich zostanie przed wypłynięciem przeprowadzone dodatkowe szkolenie dotyczące odpowiednich technik wiosłowania i manewrowania kajakiem. Instruktorzy wyjaśnią także, jak zachowywać się na rzece w przypadku wystąpienia różnych nieprzewidzianych i nietypowych sytuacji. W cenie wyjazdu zawarty jest ośmiodniowy pobyt na Ukrainie, z czego od 5 do 6 dni będzie przeznaczone na spływ rzekami, wraz z pełnym osprzętem i wygodnymi kajakami. Organizatorzy zapewniają także opiekę przewodników i instruktorów, a także noclegi na biwakach, transport na spływ z Lublina lub Medyki, transport bagażów wzdłuż trasy spływu, ubezpieczenie NNW, wrzątek na herbatę i gorące kubki oraz – co chyba najważniejsze – świetną atmosferę i wspaniałą zabawę.

Uczestnicy powinni zadbać tylko o smaczny prowiant, dotarcie do punktu zbiórki w Lublinie lub Medyce oraz maksymalnie 100 złotych dodatkowo na kilka noclegów pod dachem. Wszyscy chętni powinni zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej, a po potwierdzeniu jego przyjęcia wpłacić zaliczkę w wysokości 190 złotych za osobę.

Ptak w Kozłowieckim Parku Narodowym w Lublinie

Bezpieczne podróże po nieznanym mieście – oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jeżeli nie znamy Lublina i przyjeżdżamy tu tylko z wizytą na majówkę 2018, powinniśmy zadbać o to, aby zawsze dotrzeć tu bezpiecznie i szybko do celu. O ile w ciągu dnia wielu z nas zdecyduje się z pewnością na piesze wycieczki, aby zobaczyć jak największą część miasta, lub ewentualnie podjedzie w nieco bardziej oddalone miejsca komunikacją miejską, o tyle nocne powroty mogą sprawiać nam problem. Na szczęście wraz z Eko Taxi Lublin nie musimy się już o to martwić. Dlaczego warto zdecydować się na taksówkę naszej firmy?

Przede wszystkim Eko Taxi udowadnia, że przejazdy taksówkami nie są luksusem tylko dla najzamożniejszych. Za każdy przejechany kilometr zapłacimy tu bowiem tylko 1,60 zł w czasie obowiązywania pierwszej taryfy, a podczas drugiej taryfy – czyli w przypadku przejazdów w nocy lub w dni świąteczne – cena ta wzrośnie tylko do 2,40 zł za każdy kilometr. Ponadto z łatwością zamówimy tu przejazd o każdej porze dnia i nocy dzięki temu, że możemy złożyć zamówienie telefonicznie, przez Internet lub dzięki specjalnej aplikacji, która znajduje się na oficjalnej stronie firmy Eko Taxi Lublin.

Największym udogodnieniem jednak będzie możliwość uniknięcia długotrwałej podróży przepełnionym i rzadko kursującym nocnym autobusem, który nie dowiezie nas przecież do samego celu, lecz jedynie do najbliższego przystanku. Nie znając miasta, przystanki łatwo pomylić, a i dotarcie pieszo do naszego hotelu czy hostelu nie musi wcale być bezproblemowe. Z Eko Taxi dojedziemy natomiast pod same drzwi naszego celu, dzięki czemu nie zagrozi nam możliwość zgubienia się w nocy w obcym mieście czy zmoknięcia podczas nagłej ulewy, które podczas majówek zdarzają się przecież nadspodziewanie często.

W taksówce Eko Taxi możemy również zapłacić w preferowany przez nas sposób – gotówką lub kartą płatniczą. Firma oferuje swoim klientom również obsługę bezgotówkową dla firm, obsługę imprez masowych na terenie miasta czy nawet… zakupy na telefon przez całą dobę. Z łatwością zorganizujemy tu również przejazdy dla VIP-ów czy inne zlecenia indywidualne.

Może Cię zainteresować również

 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...