Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią pojawiają się pytania: dokąd się wybrać w tym roku? Ze względu na to, że długi majowy weekend w tym roku naprawdę będzie długi, warto zrezygnować z grilla na działce u szwagra i pozwolić sobie na nieco dłuższą podróż w nieznane. Dowiedz się, dlaczego warto spędzić tegoroczną majówkę w Lublinie i co koniecznie trzeba tu wówczas zobaczyć!

Spis treści:
Ile potrwa długi weekend majowy 2018?
Zaplanuj majówkę 2018 w Lublinie
Co zobaczyć w Lublinie z okazji majówki 2018?
Gdzie pojechać, spędzając majówkę w Lublinie?
Aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie
Oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jakie daty obejmuje majówka w 2018 roku i ile potrwa długi weekend majowy?

Długi weekend majowy w 2018 roku będzie naprawdę długi – majówka rozpocznie się bowiem już w piątek, 29 kwietnia i potrwa aż do 6 maja. Jeżeli pracujemy więc w miejscu, które gwarantuje nam wolne weekendy i nie należymy do tych zawodów, które muszą pracować także w dni ustawowo wolne od pracy, wystarczy, że weźmiemy urlop 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja, aby cieszyć się aż dziewięcioma dniami bez pracy.

Tak długi weekend majowy zdarza się – w zależności od tego, jak wypadają lata przestępne – co pięć lub sześć lat. Warto więc wykorzystać tę szansę na dłuższy urlop i zamiast spędzać wolne dni leżąc w łóżku czy oglądając seriale, wybrać się na majówkę w nowe, ciekawe miejsce. Nie musi to koniecznie być jeden z największych górskich czy nadmorskich kurortów, które podczas tego rodzaju świąt przeżywają zwykle największe oblężenia. Aby uniknąć tłumów – a także pokusy spędzenia tygodnia w pokoju hotelowym, wychodząc co najwyżej na kryty hotelowy basen czy do strefy spa albo po to, żeby zjeść coś w hotelowej restauracji – wybierzmy się gdzieś zupełnie indziej. Naszą propozycją jest jedno z najpiękniejszych miast wschodniej Polski – Lublin.

Majówka w Lublinie

Zaplanuj majówkę 2018 i poznaj historię Lublina!

Aż dziewięciodniowy długi weekend majowy to świetna okazja na spędzenie aktywnej majówki na zwiedzaniu Lublina i poznawaniu historii tego wyjątkowego miasta. Jego historia – a właściwie historia istniejących tu wcześniej ośrodków osadniczych – sięga już VI w., kiedy to stać miała tu na Wzgórzu Czwartek pogańska świątynia, zastąpiona w czasach Mieszka I przez kościół pw. św. Mikołaja. Nie zachował się akt lokacyjny Lublina, lecz historycy oceniają, że miasto zostało założone na przełomie XI i XII wieku na prawie magdeburskim, podobnie jak inne liczne polskie miasta. Bogata historia miasta obejmuje wybór Władysława Jagiełły na króla Polski, utworzenie na mocy Unii Lubelskiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów czy wrogie najazdy w czasach potopu szwedzkiego. Do II wojny światowej na wyjątkowy charakter miasta miała wpływ także mieszanka ludności zamieszkującej Lublin – 1/3 ludności stanowili tu Żydzi, dużą grupą była mniejszość ukraińska, nierzadko pojawiali się także Rosjanie czy Niemcy, a nawet Szkoci, Ormianie, Węgrzy, Włosi, Francuzi czy Chińczycy. Tak, to nie pomyłka – zachowane dokumenty świadczą, że podczas II wojny światowej przy jednej z ulic Lublina zamieszkiwało ośmiu obywateli chińskich, z czego trzech ożeniło się z Polkami. Nie mamy niestety danych dotyczących tego, w jakich okolicznościach i kiedy przyjechali do Lublina – wiadomo tylko, że w 1941 roku Niemcy nakazali im wyjechać z kraju.

Co warto zobaczyć podczas długiego weekendu majowego w Lublinie? Historyczna majówka 2018

Co więc warto zobaczyć w podczas naszego pobytu w Lublinie w czasie majówki 2018? Przede wszystkim części miasta świadczące o jego wielokulturowej historii. Znajdziemy tu między innymi cztery zabytkowe cerkwie, z których najstarszą wzniesiono już na początku XVII wieku. Ta prawosławna katedra, czyli Sobór Przemienienia Pańskiego, znajdująca się przy ulicy Ruskiej, wyświęcona została w 1633 roku i niemal do końca wieku była przedmiotem sporu pomiędzy prawosławnymi a unitami. Ci drudzy wygrali ostatecznie spór i przejęli świątynię w 1695 roku, aby oddać ją Kościołowi prawosławnemu po zlikwidowaniu unickiej diecezji chełmskiej w 1875 roku. Poza nią w Lublinie do dziś zachowały się:

 • Cerkiew Narodzenia Najświętszej Panny w Lublinie, wybudowana w 1759 roku we wsi Uhrynów, przeniesiona do Lublina w latach 1994-1997;
 • przycmentarna Cerkiew Świętych Niewiast Niosących Wonności w Lublinie, wzniesiona na początku XX wieku i znajdująca się w prawosławnej części XIX-wiecznego cmentarza.

Przy ulicy Zielonej znajduje się dziś również Kościół św. Jozafata, który powstał w 1786 roku z inicjatywy kupców greckich jako cerkiew prawosławna. Kościół Katolicki przejął ją w 1922 roku i choć jeszcze do niedawna odbywały się w nim liturgie w obrządku grekokatolickim, budynek stał się siedzibą katolickiego kościoła rektoralnego.

W Lublinie znajdziemy również liczne ślady po obecnej tu do II wojny światowej ogromnej mniejszości żydowskiej. Na Starym Mieście znajduje się między innymi Brama Grodzka, zwana także Bramą Żydowską. Choć początkowo była częścią murów obronnych, zbudowanych wokół miasta w połowie XIV wieku, szybko zaczęła stanowić symboliczną granicę pomiędzy chrześcijańską a żydowską częścią miasta. W czasie II wojny światowej stała się nią również dosłownie, pełniąc funkcję bramy getta lubelskiego. Dziś znajduje się tu Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN, który działa na rzecz upamiętnienia historii lubelskich Żydów i wielokulturowej historii całego miasta.

Lublin to również miasto, w którym zobaczyć możemy kilka przedwojennych synagog. Choć niewiele pozostało z ponad setki domów modlitwy i bóżnic, które działały na terenie miasta przed 1939 rokiem, wciąż działają tu Synagoga Chewra Nosim oraz odbudowana z powojennych zniszczeń i przebudowań Synagoga w Jeszywas Chachmej Lublin. Do dzisiejszych czasów nie zachowała się niestety jedna z największych i najbardziej okazałych lubelskich synagog, czyli Wielka Synagoga Maharszala, której budowę rozpoczęto jeszcze w XVI wieku. Jej ogromny budynek, w którym mieściło się kilka tysięcy ludzi, przekształcono w przytułek, podobnie jak inne synagogi na Podzamczu. W 1942 roku Synagoga była także ostatnim punktem zbiórki dla osób przeznaczonych do transportu do obozu zagłady w Bełżcu. Po likwidacji getta w 1943 budynek rozebrano. Co ciekawe, aż do lat 60. zachowała się bima, czyli centralne podwyższenie, z którego odprawia się modły w synagodze. Usunięto ją jednak podczas budowy trasy W-Z.

Katedra w Lublinie

Gdzie koniecznie pojechać podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018?

Podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018 warto wybrać się nie tylko na wycieczkę po centrum miasta, ale też zwiedzić jego dalsze zakamarki, a być może nawet podjechać kilkadziesiąt kilometrów dalej, aby odkryć okoliczne tereny. Możemy wówczas zobaczyć naprawdę malownicze miejsca, których na Lubelszczyźnie nie brakuje. Jednym z nich jest bez wątpienia Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Znajduje się on około 20 kilometrów od centrum Lublina i jest idealną lokalizacją dla tych, którzy chcieliby spędzić majówkę na łonie natury. Park jest bogaty w lasy sosnowo-dębowe, przeplatane gdzieniegdzie wierzbami czy topolami oraz innymi gatunkami drzew. W parku nie brakuje także łąk i stawów, dzięki czemu pogodny dzień stanie się tu wspaniałą okazją do spacerów i podziwiania przepięknych widoków. Park upodobali sobie przede wszystkim rowerzyści – roi się tu bowiem od leśnych dróżek oraz asfaltowych dróg przeznaczonych wyłącznie dla niezmotoryzowanych. Jesienią jest on też miejscem wycieczek miłośników grzybobrania, a wędkarze właściwie przez cały rok odwiedzają tutejsze stawy.

Również fani botaniki z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Docenią oni przede wszystkim liczne, objęte ochroną gatunki roślin, jakie tu występują, na przykład wawrzynek wilczełyko, lilia złotogłów czy bluszcz. Jeśli będziemy mieli szczęście, znajdziemy tu również storczyki krwiste i szerokolistne, stanowiące jedne z kilku gatunków storczyka występujące w Polsce, z których wszystkie objęte są ścisłą ochroną ze względu na zagrożenie wymarciem.

Bogaty jest tu również świat zwierząt – Lasy Kozłowskie to siedziba między innymi puszczyka, cieszącego się niezbyt dobrą sławą w regionalnych legendach o strzygach i upiorach, a także kilku gatunków dzięcioła czy też tak rzadko spotykanych gatunków jak bocian czarny czy bielik. Oczywiście spotkamy tu także jelenie, sarny i dziki, a nawet daniele – gatunek sprowadzony do Polski w latach 60. XX wieku z Azji Mniejszej. W wilgotnych częściach parku możemy też natknąć się na łosia, w dolinie jednej z płynących przez ten teren rzek, Mininy, stwierdzono występowanie żółwi błotnych, które jako jedyny gatunek żółwia żyją w naszym kraju poza ogrodami zoologicznymi.

Również miłośnicy architektury powinni koniecznie odwiedzić to miejsce. W parku znajduje się bowiem późnobarokowy zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce, wybudowany na początku XVIII wieku. Ten piękny budynek, wyposażony w teatralnię, wozownię i stajnię otaczają liczne pomniki przyrody, a sam kompleks został uznany oficjalnie za Pomnik Historii. Ciekawe zespoły dworskie i pałacowo-parkowe możemy zobaczyć również w innych okolicznych miejscowościach, na przykład w Krasieninie, Nasutowie czy Samoklęskach. W niektórych wsiach – choćby w Dąbrówce czy Kamionce – możemy także podziwiać starą drewnianą zabudowę.

Pomysł na aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie

Fanów aktywnego wypoczynku poszukujących pomysłu na swój pobyt w Lublinie z pewnością ucieszy informacja o tym, że majówkę 2018 można spędzić tu również na spływie kajakowym. Lubelska wypożyczalnia sprzętu wodnego organizuje bowiem w terminie od 28 kwietnia do 5 maja wyjazd na Ukrainę i spływ rzekami Prut i Czeremosz, które są dwiema najbardziej znanymi górskimi rzekami na Ukrainie o czystych wodach i kamienistym dnie i brzegu.

Organizatorzy zapewniają, że mimo dość szybkiego nurtu tych górskich rzek niemal wszyscy fani kajaków powinni odnaleźć się na spływie bez kłopotów. Dla wszystkich zostanie przed wypłynięciem przeprowadzone dodatkowe szkolenie dotyczące odpowiednich technik wiosłowania i manewrowania kajakiem. Instruktorzy wyjaśnią także, jak zachowywać się na rzece w przypadku wystąpienia różnych nieprzewidzianych i nietypowych sytuacji. W cenie wyjazdu zawarty jest ośmiodniowy pobyt na Ukrainie, z czego od 5 do 6 dni będzie przeznaczone na spływ rzekami, wraz z pełnym osprzętem i wygodnymi kajakami. Organizatorzy zapewniają także opiekę przewodników i instruktorów, a także noclegi na biwakach, transport na spływ z Lublina lub Medyki, transport bagażów wzdłuż trasy spływu, ubezpieczenie NNW, wrzątek na herbatę i gorące kubki oraz – co chyba najważniejsze – świetną atmosferę i wspaniałą zabawę.

Uczestnicy powinni zadbać tylko o smaczny prowiant, dotarcie do punktu zbiórki w Lublinie lub Medyce oraz maksymalnie 100 złotych dodatkowo na kilka noclegów pod dachem. Wszyscy chętni powinni zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej, a po potwierdzeniu jego przyjęcia wpłacić zaliczkę w wysokości 190 złotych za osobę.

Ptak w Kozłowieckim Parku Narodowym w Lublinie

Bezpieczne podróże po nieznanym mieście – oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jeżeli nie znamy Lublina i przyjeżdżamy tu tylko z wizytą na majówkę 2018, powinniśmy zadbać o to, aby zawsze dotrzeć tu bezpiecznie i szybko do celu. O ile w ciągu dnia wielu z nas zdecyduje się z pewnością na piesze wycieczki, aby zobaczyć jak największą część miasta, lub ewentualnie podjedzie w nieco bardziej oddalone miejsca komunikacją miejską, o tyle nocne powroty mogą sprawiać nam problem. Na szczęście wraz z Eko Taxi Lublin nie musimy się już o to martwić. Dlaczego warto zdecydować się na taksówkę naszej firmy?

Przede wszystkim Eko Taxi udowadnia, że przejazdy taksówkami nie są luksusem tylko dla najzamożniejszych. Za każdy przejechany kilometr zapłacimy tu bowiem tylko 1,60 zł w czasie obowiązywania pierwszej taryfy, a podczas drugiej taryfy – czyli w przypadku przejazdów w nocy lub w dni świąteczne – cena ta wzrośnie tylko do 2,40 zł za każdy kilometr. Ponadto z łatwością zamówimy tu przejazd o każdej porze dnia i nocy dzięki temu, że możemy złożyć zamówienie telefonicznie, przez Internet lub dzięki specjalnej aplikacji, która znajduje się na oficjalnej stronie firmy Eko Taxi Lublin.

Największym udogodnieniem jednak będzie możliwość uniknięcia długotrwałej podróży przepełnionym i rzadko kursującym nocnym autobusem, który nie dowiezie nas przecież do samego celu, lecz jedynie do najbliższego przystanku. Nie znając miasta, przystanki łatwo pomylić, a i dotarcie pieszo do naszego hotelu czy hostelu nie musi wcale być bezproblemowe. Z Eko Taxi dojedziemy natomiast pod same drzwi naszego celu, dzięki czemu nie zagrozi nam możliwość zgubienia się w nocy w obcym mieście czy zmoknięcia podczas nagłej ulewy, które podczas majówek zdarzają się przecież nadspodziewanie często.

W taksówce Eko Taxi możemy również zapłacić w preferowany przez nas sposób – gotówką lub kartą płatniczą. Firma oferuje swoim klientom również obsługę bezgotówkową dla firm, obsługę imprez masowych na terenie miasta czy nawet… zakupy na telefon przez całą dobę. Z łatwością zorganizujemy tu również przejazdy dla VIP-ów czy inne zlecenia indywidualne.

Może Cię zainteresować również

 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.