Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!

Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią pojawiają się pytania: dokąd się wybrać w tym roku? Ze względu na to, że długi majowy weekend w tym roku naprawdę będzie długi, warto zrezygnować z grilla na działce u szwagra i pozwolić sobie na nieco dłuższą podróż w nieznane. Dowiedz się, dlaczego warto spędzić tegoroczną majówkę w Lublinie i co koniecznie trzeba tu wówczas zobaczyć!

Spis treści:
Ile potrwa długi weekend majowy 2018?
Zaplanuj majówkę 2018 w Lublinie
Co zobaczyć w Lublinie z okazji majówki 2018?
Gdzie pojechać, spędzając majówkę w Lublinie?
Aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie
Oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jakie daty obejmuje majówka w 2018 roku i ile potrwa długi weekend majowy?

Długi weekend majowy w 2018 roku będzie naprawdę długi – majówka rozpocznie się bowiem już w piątek, 29 kwietnia i potrwa aż do 6 maja. Jeżeli pracujemy więc w miejscu, które gwarantuje nam wolne weekendy i nie należymy do tych zawodów, które muszą pracować także w dni ustawowo wolne od pracy, wystarczy, że weźmiemy urlop 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja, aby cieszyć się aż dziewięcioma dniami bez pracy.

Tak długi weekend majowy zdarza się – w zależności od tego, jak wypadają lata przestępne – co pięć lub sześć lat. Warto więc wykorzystać tę szansę na dłuższy urlop i zamiast spędzać wolne dni leżąc w łóżku czy oglądając seriale, wybrać się na majówkę w nowe, ciekawe miejsce. Nie musi to koniecznie być jeden z największych górskich czy nadmorskich kurortów, które podczas tego rodzaju świąt przeżywają zwykle największe oblężenia. Aby uniknąć tłumów – a także pokusy spędzenia tygodnia w pokoju hotelowym, wychodząc co najwyżej na kryty hotelowy basen czy do strefy spa albo po to, żeby zjeść coś w hotelowej restauracji – wybierzmy się gdzieś zupełnie indziej. Naszą propozycją jest jedno z najpiękniejszych miast wschodniej Polski – Lublin.

Majówka w Lublinie

Zaplanuj majówkę 2018 i poznaj historię Lublina!

Aż dziewięciodniowy długi weekend majowy to świetna okazja na spędzenie aktywnej majówki na zwiedzaniu Lublina i poznawaniu historii tego wyjątkowego miasta. Jego historia – a właściwie historia istniejących tu wcześniej ośrodków osadniczych – sięga już VI w., kiedy to stać miała tu na Wzgórzu Czwartek pogańska świątynia, zastąpiona w czasach Mieszka I przez kościół pw. św. Mikołaja. Nie zachował się akt lokacyjny Lublina, lecz historycy oceniają, że miasto zostało założone na przełomie XI i XII wieku na prawie magdeburskim, podobnie jak inne liczne polskie miasta. Bogata historia miasta obejmuje wybór Władysława Jagiełły na króla Polski, utworzenie na mocy Unii Lubelskiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów czy wrogie najazdy w czasach potopu szwedzkiego. Do II wojny światowej na wyjątkowy charakter miasta miała wpływ także mieszanka ludności zamieszkującej Lublin – 1/3 ludności stanowili tu Żydzi, dużą grupą była mniejszość ukraińska, nierzadko pojawiali się także Rosjanie czy Niemcy, a nawet Szkoci, Ormianie, Węgrzy, Włosi, Francuzi czy Chińczycy. Tak, to nie pomyłka – zachowane dokumenty świadczą, że podczas II wojny światowej przy jednej z ulic Lublina zamieszkiwało ośmiu obywateli chińskich, z czego trzech ożeniło się z Polkami. Nie mamy niestety danych dotyczących tego, w jakich okolicznościach i kiedy przyjechali do Lublina – wiadomo tylko, że w 1941 roku Niemcy nakazali im wyjechać z kraju.

Co warto zobaczyć podczas długiego weekendu majowego w Lublinie? Historyczna majówka 2018

Co więc warto zobaczyć w podczas naszego pobytu w Lublinie w czasie majówki 2018? Przede wszystkim części miasta świadczące o jego wielokulturowej historii. Znajdziemy tu między innymi cztery zabytkowe cerkwie, z których najstarszą wzniesiono już na początku XVII wieku. Ta prawosławna katedra, czyli Sobór Przemienienia Pańskiego, znajdująca się przy ulicy Ruskiej, wyświęcona została w 1633 roku i niemal do końca wieku była przedmiotem sporu pomiędzy prawosławnymi a unitami. Ci drudzy wygrali ostatecznie spór i przejęli świątynię w 1695 roku, aby oddać ją Kościołowi prawosławnemu po zlikwidowaniu unickiej diecezji chełmskiej w 1875 roku. Poza nią w Lublinie do dziś zachowały się:

 • Cerkiew Narodzenia Najświętszej Panny w Lublinie, wybudowana w 1759 roku we wsi Uhrynów, przeniesiona do Lublina w latach 1994-1997;
 • przycmentarna Cerkiew Świętych Niewiast Niosących Wonności w Lublinie, wzniesiona na początku XX wieku i znajdująca się w prawosławnej części XIX-wiecznego cmentarza.

Przy ulicy Zielonej znajduje się dziś również Kościół św. Jozafata, który powstał w 1786 roku z inicjatywy kupców greckich jako cerkiew prawosławna. Kościół Katolicki przejął ją w 1922 roku i choć jeszcze do niedawna odbywały się w nim liturgie w obrządku grekokatolickim, budynek stał się siedzibą katolickiego kościoła rektoralnego.

W Lublinie znajdziemy również liczne ślady po obecnej tu do II wojny światowej ogromnej mniejszości żydowskiej. Na Starym Mieście znajduje się między innymi Brama Grodzka, zwana także Bramą Żydowską. Choć początkowo była częścią murów obronnych, zbudowanych wokół miasta w połowie XIV wieku, szybko zaczęła stanowić symboliczną granicę pomiędzy chrześcijańską a żydowską częścią miasta. W czasie II wojny światowej stała się nią również dosłownie, pełniąc funkcję bramy getta lubelskiego. Dziś znajduje się tu Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN, który działa na rzecz upamiętnienia historii lubelskich Żydów i wielokulturowej historii całego miasta.

Lublin to również miasto, w którym zobaczyć możemy kilka przedwojennych synagog. Choć niewiele pozostało z ponad setki domów modlitwy i bóżnic, które działały na terenie miasta przed 1939 rokiem, wciąż działają tu Synagoga Chewra Nosim oraz odbudowana z powojennych zniszczeń i przebudowań Synagoga w Jeszywas Chachmej Lublin. Do dzisiejszych czasów nie zachowała się niestety jedna z największych i najbardziej okazałych lubelskich synagog, czyli Wielka Synagoga Maharszala, której budowę rozpoczęto jeszcze w XVI wieku. Jej ogromny budynek, w którym mieściło się kilka tysięcy ludzi, przekształcono w przytułek, podobnie jak inne synagogi na Podzamczu. W 1942 roku Synagoga była także ostatnim punktem zbiórki dla osób przeznaczonych do transportu do obozu zagłady w Bełżcu. Po likwidacji getta w 1943 budynek rozebrano. Co ciekawe, aż do lat 60. zachowała się bima, czyli centralne podwyższenie, z którego odprawia się modły w synagodze. Usunięto ją jednak podczas budowy trasy W-Z.

Katedra w Lublinie

Gdzie koniecznie pojechać podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018?

Podczas pobytu w Lublinie z okazji majówki 2018 warto wybrać się nie tylko na wycieczkę po centrum miasta, ale też zwiedzić jego dalsze zakamarki, a być może nawet podjechać kilkadziesiąt kilometrów dalej, aby odkryć okoliczne tereny. Możemy wówczas zobaczyć naprawdę malownicze miejsca, których na Lubelszczyźnie nie brakuje. Jednym z nich jest bez wątpienia Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Znajduje się on około 20 kilometrów od centrum Lublina i jest idealną lokalizacją dla tych, którzy chcieliby spędzić majówkę na łonie natury. Park jest bogaty w lasy sosnowo-dębowe, przeplatane gdzieniegdzie wierzbami czy topolami oraz innymi gatunkami drzew. W parku nie brakuje także łąk i stawów, dzięki czemu pogodny dzień stanie się tu wspaniałą okazją do spacerów i podziwiania przepięknych widoków. Park upodobali sobie przede wszystkim rowerzyści – roi się tu bowiem od leśnych dróżek oraz asfaltowych dróg przeznaczonych wyłącznie dla niezmotoryzowanych. Jesienią jest on też miejscem wycieczek miłośników grzybobrania, a wędkarze właściwie przez cały rok odwiedzają tutejsze stawy.

Również fani botaniki z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Docenią oni przede wszystkim liczne, objęte ochroną gatunki roślin, jakie tu występują, na przykład wawrzynek wilczełyko, lilia złotogłów czy bluszcz. Jeśli będziemy mieli szczęście, znajdziemy tu również storczyki krwiste i szerokolistne, stanowiące jedne z kilku gatunków storczyka występujące w Polsce, z których wszystkie objęte są ścisłą ochroną ze względu na zagrożenie wymarciem.

Bogaty jest tu również świat zwierząt – Lasy Kozłowskie to siedziba między innymi puszczyka, cieszącego się niezbyt dobrą sławą w regionalnych legendach o strzygach i upiorach, a także kilku gatunków dzięcioła czy też tak rzadko spotykanych gatunków jak bocian czarny czy bielik. Oczywiście spotkamy tu także jelenie, sarny i dziki, a nawet daniele – gatunek sprowadzony do Polski w latach 60. XX wieku z Azji Mniejszej. W wilgotnych częściach parku możemy też natknąć się na łosia, w dolinie jednej z płynących przez ten teren rzek, Mininy, stwierdzono występowanie żółwi błotnych, które jako jedyny gatunek żółwia żyją w naszym kraju poza ogrodami zoologicznymi.

Również miłośnicy architektury powinni koniecznie odwiedzić to miejsce. W parku znajduje się bowiem późnobarokowy zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce, wybudowany na początku XVIII wieku. Ten piękny budynek, wyposażony w teatralnię, wozownię i stajnię otaczają liczne pomniki przyrody, a sam kompleks został uznany oficjalnie za Pomnik Historii. Ciekawe zespoły dworskie i pałacowo-parkowe możemy zobaczyć również w innych okolicznych miejscowościach, na przykład w Krasieninie, Nasutowie czy Samoklęskach. W niektórych wsiach – choćby w Dąbrówce czy Kamionce – możemy także podziwiać starą drewnianą zabudowę.

Pomysł na aktywny wypoczynek podczas majówki 2018 w Lublinie

Fanów aktywnego wypoczynku poszukujących pomysłu na swój pobyt w Lublinie z pewnością ucieszy informacja o tym, że majówkę 2018 można spędzić tu również na spływie kajakowym. Lubelska wypożyczalnia sprzętu wodnego organizuje bowiem w terminie od 28 kwietnia do 5 maja wyjazd na Ukrainę i spływ rzekami Prut i Czeremosz, które są dwiema najbardziej znanymi górskimi rzekami na Ukrainie o czystych wodach i kamienistym dnie i brzegu.

Organizatorzy zapewniają, że mimo dość szybkiego nurtu tych górskich rzek niemal wszyscy fani kajaków powinni odnaleźć się na spływie bez kłopotów. Dla wszystkich zostanie przed wypłynięciem przeprowadzone dodatkowe szkolenie dotyczące odpowiednich technik wiosłowania i manewrowania kajakiem. Instruktorzy wyjaśnią także, jak zachowywać się na rzece w przypadku wystąpienia różnych nieprzewidzianych i nietypowych sytuacji. W cenie wyjazdu zawarty jest ośmiodniowy pobyt na Ukrainie, z czego od 5 do 6 dni będzie przeznaczone na spływ rzekami, wraz z pełnym osprzętem i wygodnymi kajakami. Organizatorzy zapewniają także opiekę przewodników i instruktorów, a także noclegi na biwakach, transport na spływ z Lublina lub Medyki, transport bagażów wzdłuż trasy spływu, ubezpieczenie NNW, wrzątek na herbatę i gorące kubki oraz – co chyba najważniejsze – świetną atmosferę i wspaniałą zabawę.

Uczestnicy powinni zadbać tylko o smaczny prowiant, dotarcie do punktu zbiórki w Lublinie lub Medyce oraz maksymalnie 100 złotych dodatkowo na kilka noclegów pod dachem. Wszyscy chętni powinni zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej, a po potwierdzeniu jego przyjęcia wpłacić zaliczkę w wysokości 190 złotych za osobę.

Ptak w Kozłowieckim Parku Narodowym w Lublinie

Bezpieczne podróże po nieznanym mieście – oferta Eko Taxi Lublin na majówkę 2018

Jeżeli nie znamy Lublina i przyjeżdżamy tu tylko z wizytą na majówkę 2018, powinniśmy zadbać o to, aby zawsze dotrzeć tu bezpiecznie i szybko do celu. O ile w ciągu dnia wielu z nas zdecyduje się z pewnością na piesze wycieczki, aby zobaczyć jak największą część miasta, lub ewentualnie podjedzie w nieco bardziej oddalone miejsca komunikacją miejską, o tyle nocne powroty mogą sprawiać nam problem. Na szczęście wraz z Eko Taxi Lublin nie musimy się już o to martwić. Dlaczego warto zdecydować się na taksówkę naszej firmy?

Przede wszystkim Eko Taxi udowadnia, że przejazdy taksówkami nie są luksusem tylko dla najzamożniejszych. Za każdy przejechany kilometr zapłacimy tu bowiem tylko 1,60 zł w czasie obowiązywania pierwszej taryfy, a podczas drugiej taryfy – czyli w przypadku przejazdów w nocy lub w dni świąteczne – cena ta wzrośnie tylko do 2,40 zł za każdy kilometr. Ponadto z łatwością zamówimy tu przejazd o każdej porze dnia i nocy dzięki temu, że możemy złożyć zamówienie telefonicznie, przez Internet lub dzięki specjalnej aplikacji, która znajduje się na oficjalnej stronie firmy Eko Taxi Lublin.

Największym udogodnieniem jednak będzie możliwość uniknięcia długotrwałej podróży przepełnionym i rzadko kursującym nocnym autobusem, który nie dowiezie nas przecież do samego celu, lecz jedynie do najbliższego przystanku. Nie znając miasta, przystanki łatwo pomylić, a i dotarcie pieszo do naszego hotelu czy hostelu nie musi wcale być bezproblemowe. Z Eko Taxi dojedziemy natomiast pod same drzwi naszego celu, dzięki czemu nie zagrozi nam możliwość zgubienia się w nocy w obcym mieście czy zmoknięcia podczas nagłej ulewy, które podczas majówek zdarzają się przecież nadspodziewanie często.

W taksówce Eko Taxi możemy również zapłacić w preferowany przez nas sposób – gotówką lub kartą płatniczą. Firma oferuje swoim klientom również obsługę bezgotówkową dla firm, obsługę imprez masowych na terenie miasta czy nawet… zakupy na telefon przez całą dobę. Z łatwością zorganizujemy tu również przejazdy dla VIP-ów czy inne zlecenia indywidualne.

Może Cię zainteresować również

 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...