Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali jakość swoich usług, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, to korporacja Eko Taxi. Poza Lubelszczyzną samochody oznaczone rozpoznawalnym logo zielonej koniczynki spotkać można także we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Komfortowe, niezawodne samochody, profesjonalni serdeczni kierowcy oraz stałe, niskie ceny za przejazd sprawiają, że firma wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku usług przewozowych w Polsce. Dlaczego to właśnie Eko Taxi w Lublinie zasługuje na uwagę pasażerów? Dowiedz się więcej o plusach wynikających z zamawiania taksówek korporacji, poznaj niezwykle atrakcyjny cennik i sprawdź, jakie usługi dodatkowe czekają na Ciebie w ofercie Eko Taxi!

Spis treści:
Poznaj polską sieć Eko Taxi w Lublinie
Cennik Eko Taxi
Metody zamawiania taksówek
Zakupy na telefon przez całą dobę
Inne usługi dodatkowe w sieci Eko Taxi

Dowiedz się więcej o wiodącej polskiej sieci taxi w Lublinie i poznaj korzyści płynące z podróżowania taksówkami Eko Taxi!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie rozwija się w niezwykle szybkim tempie, stale rozszerzając wachlarz oferowanych usług i zyskując coraz większe grono lojalnych klientów. Wynika to także z tendencji, zgodnie z którą taksówki stają się coraz powszechniejszym i chętniej wybieranym środkiem transportu. I trudno się dziwić, gdyż podróżowanie za pośrednictwem samochodów należących do sprawdzonej korporacji ma bardzo wiele plusów. Przede wszystkim – przestajemy być zależni od rozpiski kursujących w Lublinie autobusów i trolejbusów. Szczególnie istotne jest to w momencie, gdy zależy nam na szybkim przedostaniu się w daleko położone miejsce, które w dodatku jest słabo skomunikowane z resztą miasta. A skoro mówimy o dalekodystansowych wypadach, warto przy okazji wspomnieć, że zamówienie taksówki wiąże się także z możliwością transportowania wielu bagaży. Ogromne walizki turystyczne, klatka ze zwierzakiem, a może pakunki pozostałe z wyprowadzki? Trudno sobie wyobrazić, aby wygodnie było je przewozić zatłoczonym autobusem, za to kurs taxi pozwoli nam błyskawicznie dostać się w dowolny punkt na mapie Lublina, nawet z najbardziej nieporęcznym pakunkiem. Jeśli planujemy podróż z większą liczbą bagaży (np. na lotnisko), warto wspomnieć o tym w momencie zamawiania taryfy – dyspozytor uwzględni nasze zamówienie przy wysyłaniu samochodu, dzięki czemu pod wskazanym adresem stawi się taksówka typu kombi. To auto dysponujące większym bagażnikiem, gotowym pomieścić wszelkiego rodzaju pakunki czy walizki.

Zamów taxi w Lublinie i zaoszczędź cenny czas!

Kolejną niewątpliwą korzyścią płynącą z podróżowania taksówkami w Lublinie jest znaczna oszczędność czasu. Poruszanie się za pośrednictwem samochodu trwa znacznie krócej niż podróżowanie na piechotę, szczególnie, jeśli udajemy się w nieznaną część miasta lub odwiedzamy Lublin po raz pierwszy. To moment, w którym szczególnie warto skorzystać z oferty Eko Taxi – zatrudnieni w firmie kierowcy doskonale znają bowiem topografię Lublina i świetnie radzą sobie w jeździe po mieście, sprawnie unikając korków, robót drogowych i ślepych zaułków. Niestraszne im są godziny szczytu, czasowe blokady dróg czy zmiany organizacji ruchu. Wystarczy, że podamy adres miejsca, do którego chcemy się udać – dobraniem optymalnej trasy zajmie się za nas wyszkolony taksówkarz.

Jazda taksówką po ulicach Lublina jest także niezwykle komfortową opcją w sytuacji, gdy potrzebujemy transportu w godzinach nocnych. Entuzjastycznie przytakną wszyscy pasażerowie, którzy wracali do domu po wieczornej wizycie w pubie ze znajomymi, osoby wracające z domówki na drugim końcu miasta czy też turyści, którzy przyjechali do Lublina jednym z nocnych pociągów. Skorzystanie z usług polskiej sieci taxi to świetna alternatywa dla rzadko kursujących po godzinie 23:00 autobusów – przyzna to każdy, kto zimową nocą zmuszony był czekać na przystanku na jedyny nocny kurs.

Korzystanie z samochodów należących do polskiej sieci Eko Taxi to także gwarancja komfortowego przejazdu. Jadąc taksówką, zyskujemy pewność, że nie będziemy musieli planować żadnych przesiadek czy dodatkowych przystanków. Wystarczy wsiąść do wygodnego, klimatyzowanego auta, podać kierowcy adres miejsca docelowego i zanurzyć się w fotelu, aby rozpocząć relaksującą przejażdżkę, w czasie której można podziwiać widoki za oknem, sprawdzić wiadomości na portalu społecznościowym czy też wdać się w pogawędkę w kierowcą. Komfort przejazdu jest niezwykle istotny w momencie, gdy podróżujemy w towarzystwie małych dzieci bądź osób starszych, które szczególnie cenią sobie wygodne środki transportu, za alternatywę mając zatłoczone wnętrza autobusów, w których niejednokrotnie bardzo trudno znaleźć miejsce siedzące. Taksówka to także bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy przetransportować zwierzaka. Domowi pupile często znacznie lepiej znoszą jazdę samochodem osobowym niż wypełnionym mieszaniną zapachów i dźwięków środkiem komunikacji publicznej. Warto pamiętać, że w Eko Taxi znaleźć możemy także usługi niezwiązane bezpośrednio z przewozem osób – dokładna charakterystyka opcji dodatkowych przedstawiona została w kolejnych akapitach artykułu.

Podróżując polską siecią Eko Taxi w Lublinie zaoszczędzisz czas!

Ile kosztują przejazdy taksówką na terenie Lublina? Przedstawiamy atrakcyjny cennik polskiej sieci Eko Taxi

Oferta polskiej sieci Eko Taxi zaliczana jest do najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na terenie całego kraju, w tym także w Lublinie, gdzie opłata za tzw. „trzaśnięcie drzwiami” wynosi jedynie 7,95 zł. W koszt ten wliczona jest także cena za pierwszy przejechany kilometr. Stawki za każdy następny kilometr w granicach administracyjnych miasta prezentują się następująco:

 • I taryfa – 1,60 zł
 • II taryfa – 2,40 zł

I taryfa przewidziana jest na kursy odbywające się w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00, a II taryfa obejmuje wszelkie przejazdy zrealizowane w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz niedziele i święta. Stawki te pozostają niezmienne bez względu na dzielnicę Lublina, po jakiej się poruszamy. Zaprezentowane stawki należą do najniższych opłat za usługi taksówkarskie na terenie miasta.

Przedstawiając niezwykle atrakcyjny cennik dotyczący usług Eko Taxi w Lublinie, nie sposób nie wspomnieć również o różnorodnych metodach płatności za zrealizowane przewozy. Każdy samochód należący do sieci taxi wyposażony jest w terminal płatniczy, dzięki któremu pasażerowie mają możliwość opłacenia przejazdu za pośrednictwem karty debetowej, kredytowej bądź płatniczej z systemem paypass. To znacznie podnosi komfort podróżowania w przypadku osób, które nie przepadają za noszeniem przy sobie gotówki – zamiast gorączkowo przeszukiwać portfel w poszukiwaniu drobnych, wystarczy jedynie zbliżyć plastik do czytnika i gotowe! Oczywiście tradycyjna opcja płatności gotówką wciąż pozostaje możliwa, zapewniając pasażerom swobodę decydowania. Warto odnotować, że dzięki czytelnemu, przejrzystemu cennikowi oraz niezmiennym stawkom za kursy taxi możemy w prosty sposób samodzielnie obliczyć szacunkowy koszt przejazdu, a dzięki temu – przygotować się do podróży poprzez odłożenie wskazanej kwoty.

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie umożliwia swoim pasażerom także alternatywny sposób płatności za przejazd. Mowa tu o umowie na przejazdy bezgotówkowe. To rozwiązanie szczególnie popularne wśród klientów biznesowych – różnego rodzaju firmy i korporacje zawiązują tego typu umowę na kursy bezgotówkowe dla swoich pracowników. Dzięki temu mogą oni błyskawicznie dostać się na szkolenia firmowe, podróżować w miejsca, w których organizowane są branżowe konferencje czy też punktualnie stawić się na spotkania służbowe. Oczywiście opcja przejazdów bezgotówkowych dostępna jest także dla klientów indywidualnych, którzy za swoje kursy wolą rozliczać się na podstawie wystawianej okresowo faktury VAT. Realizacja kursów bezgotówkowych możliwa jest dzięki nadaniu klientowi dostępu do specjalnej platformy elektronicznej Eko Taxi, z której nadawane są pracownikom odpowiednie uprawnienia i ograniczenia. Mowa tu o ustawieniach dotyczących zakresu dni i godzin, w jakich możliwe będzie korzystanie z kursów bezgotówkowych, a także opcji generowania jednorazowych voucherów na przejazdy, które można następnie wydrukować i wręczyć wybranym pracownikom. Poza voucherami możliwe jest także zamówienie kursu bezgotówkowego za pośrednictwem uprawnionego numeru telefonu bądź aplikacji mobilnej Eko Taxi. Wszystkie zrealizowane w danym okresie przejazdy zliczane są następnie na wspomnianej już fakturze VAT. Klient biznesowy bądź indywidualny z podpisaną umową ma następnie 21 dni na zrealizowanie płatności.

Zamów taksówkę polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie przez telefon

Zamawianie przejazdu w polskiej sieci Eko Taxi Lublin – tradycyjnie przez telefon czy błyskawicznie poprzez aplikację mobilną?

Dla pasażerów polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie poza niskimi stawkami za kursy istotny jest także komfort związany z metodami wzywania taksówki. Ważne jest, aby zamawianie taxi przebiegało szybko, bezproblemowo i możliwie jak najprościej. Z tego powodu Eko Taxi uruchomiło dwa niezawodne sposoby zamawiania taryfy. Pierwszy z nich to tradycyjny telefon na centralę. Wybieramy numer podany na stronie internetowej i czekamy na połączenie z dyspozytornią. Następnie podajemy adres startowy osobie pracującej w centrali. Taksówka zostanie wysłana w dowolną lokację na mapie Lublina. Jeśli dodatkowo podamy adres miejsca, do którego zamierzamy się udać, dyspozytor może wyliczyć dla nas szacunkową opłatę za planowany kurs.

Podczas realizacji połączenia telefonicznego z centralą Eko Taxi warto wspomnieć także o wszelkich dodatkowych życzeniach związanych z przejazdem. Uprzedźmy osobę z dyspozytorni, że zamierzamy podróżować z dodatkowym bagażem bądź planujemy przewozić zwierzę, bądź że planowaną podróż odbywać będzie więcej niż czworo pasażerów. Zaznaczmy, że zależy nam na podstawieniu taksówki wyposażonej w fotelik dla dziecka, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, by można było dostosować fotelik do wieku dziecka. Nie bójmy się także wspomnieć, że życzymy sobie kierowcy posługującym się wskazanym przez nas językiem (mowa przede wszystkim o języku angielskim), bądź nawet wprost zażyczyć sobie przejazdu z wybranym kierowcą podając przy zamówieniu jego wewnętrzny numer wywoławczy. Dzięki tego typu uwagom zyskamy pewność, że pod wskazany adres wysłany zostanie samochód spełniający wszystkie oczekiwania klienta, a jazda upłynie komfortowo i bez najmniejszych zakłóceń. Przez telefon zamówić możemy nie tylko przewóz osób, ale także jedną z usług dodatkowych dostępnych w atrakcyjnej ofercie polskiej sieci Eko Taxi.

Drugim sposobem na wezwanie taniego taxi w Lublinie jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. To prosty w obsłudze, intuicyjny program dostępny do darmowego pobrania na telefony i tablety posługujące się systemem operacyjnym Android bądź iOS. Po ściągnięciu aplikacji możemy zatwierdzić pobieranie naszej aktualnej lokalizacji, dzięki czemu program będzie mógł samodzielnie wyszukiwać nasz adres startowy. Możemy także wpisać adres ręcznie bądź wskazać dowolny punkt na wyświetlającej się na ekranie mapie Lublina z dodatkowym opisem swojego położenia. Wezwanie taxi przez aplikację mobilną ogranicza się zaledwie do kilku kliknięć. W programie dostępne są także opcje dodatkowe w postaci możliwości wybrania samochodu typu kombi, zamówienia taksówki typu VAN – mieszczącej 6 pasażerów, czy też taksówki z kierowcą posługującym się językiem angielskim. Gdy zaznaczymy wszystkie interesujące nas opcje i zamówimy taxi, na ekranie telefonu bądź tabletu ukażą nam się wszelkie istotne informacje dotyczące naszego kursu:

 • orientacyjny czas oczekiwania na przyjazd samochodu,
 • szacunkowa opłata za planowany kurs,
 • marka oraz model taksówki obsługującej nasze zlecenie,
 • mapa ze wskazaną lokalizacją wysłanego samochodu.

Zakupy na telefon przez całą dobę, czyli jedna z usług dodatkowych polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Poza tradycyjnymi przewozami osób realizowanymi z jednego punktu na mapie Lublina, polska sieć Eko Taxi oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych. Jedną z nich jest możliwość zlecenia kierowcy taksówki niewielkich zakupów na telefon. Opcja dostępna jest przez całą dobę, w związku z czym stanowi ofertę niezwykle popularną wśród osób uczestniczących w odbywających się nocą imprezach. Dzięki możliwości wezwania taksówki gotowej przywieźć zapasy pod sam próg mieszkania czy domu, nie musimy już martwić się czasochłonną wyprawą do najbliższego całonocnego sklepu czy też usytuowanej w znacznej odległości stacji benzynowej. Wystarczy jeden telefon i przekazanie listy zakupów osobie w centrali, aby samochód z niezbędnymi sprawunkami stawił się w umówionym miejscu.

Zakupy na telefon przydają się nie tylko w sytuacji, gdy potrzebujemy pilnej dostawy artykułów imprezowych. Po taksówkę realizującą usługi tego typu warto zadzwonić także w sytuacji, gdy zmorzyła nas grypa bądź inna choroba wymagająca pozostania w domu pod ciepłym kocem. Jeśli akurat nie mamy pod ręką kogoś bliskiego, kogo moglibyśmy wysłać po leki do apteki, wystarczy, że zamówimy kurs z zakupami. Taksówkarz niezwłocznie stawi się w najbliższej możliwej placówce z medykamentami, realizując podaną wcześniej listę, a następnie zjawi się tuż pod domem. W razie konieczności i za dodatkową opłatą kierowca może także wnieść sprawunki na klatkę schodową klienta.

Przewóz dzieci zamówić możesz w polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Bezpieczny przewóz dzieci czy może taxi kurier? Poznaj pozostałe usługi dodatkowe w ofercie polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie oferuje nie tylko tradycyjny przewóz osób czy zakupy na telefon. W ofercie korporacji znaleźć możemy wiele innych ciekawych usług dodatkowych. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich:

Monitorowany przewóz dzieci

Dopadły Cię korki, nadgodziny bądź wypadło ważne spotkanie? Nie zdążysz odebrać swojego dziecka z popołudniowych zajęć dodatkowych? Nic nie szkodzi, wystarczy jeden telefon na centralę Eko Taxi, aby zlecić kierowcy monitorowany przewóz Twojej pociechy. Wystarczy, że ustalisz z kierowcą dokładny przebieg trasy, a możesz być pewien, ze Twój maluch bezpiecznie trafi we wskazane miejsce. Dodatkowo na wyraźne życzenie taksówkarz może nawet zaprowadzić dziecko do wskazanego budynku.

Przewóz przesyłek na terenie Lublina

Potrzebujesz przesłać paczkę na terenie Lublina i niespecjalnie masz czas, aby wstąpić na pocztę? Nie szkodzi, wystarczy jeden telefon, aby wezwać taksówkę Eko Taxi, której kierowca bez problemu przewiezie przesyłkę pod wskazany adres – i to do tego prosto w ręce osoby, która będzie oczekiwać pakunku w umówionym miejscu.

Przewozy wielkogabarytowe

Od niedawna Eko Taxi oferuje w Lublinie przewóz większych formatów – to tak zwane taxi bagażowe. Przewóz nowych mebli, czy świeżo zakupionego sprzętu AGD nie będzie stanowić już problemu.

Może Cię zainteresować również

 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.