Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali jakość swoich usług, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, to korporacja Eko Taxi. Poza Lubelszczyzną samochody oznaczone rozpoznawalnym logo zielonej koniczynki spotkać można także we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Komfortowe, niezawodne samochody, profesjonalni serdeczni kierowcy oraz stałe, niskie ceny za przejazd sprawiają, że firma wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku usług przewozowych w Polsce. Dlaczego to właśnie Eko Taxi w Lublinie zasługuje na uwagę pasażerów? Dowiedz się więcej o plusach wynikających z zamawiania taksówek korporacji, poznaj niezwykle atrakcyjny cennik i sprawdź, jakie usługi dodatkowe czekają na Ciebie w ofercie Eko Taxi!

Spis treści:
Poznaj polską sieć Eko Taxi w Lublinie
Cennik Eko Taxi
Metody zamawiania taksówek
Zakupy na telefon przez całą dobę
Inne usługi dodatkowe w sieci Eko Taxi

Dowiedz się więcej o wiodącej polskiej sieci taxi w Lublinie i poznaj korzyści płynące z podróżowania taksówkami Eko Taxi!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie rozwija się w niezwykle szybkim tempie, stale rozszerzając wachlarz oferowanych usług i zyskując coraz większe grono lojalnych klientów. Wynika to także z tendencji, zgodnie z którą taksówki stają się coraz powszechniejszym i chętniej wybieranym środkiem transportu. I trudno się dziwić, gdyż podróżowanie za pośrednictwem samochodów należących do sprawdzonej korporacji ma bardzo wiele plusów. Przede wszystkim – przestajemy być zależni od rozpiski kursujących w Lublinie autobusów i trolejbusów. Szczególnie istotne jest to w momencie, gdy zależy nam na szybkim przedostaniu się w daleko położone miejsce, które w dodatku jest słabo skomunikowane z resztą miasta. A skoro mówimy o dalekodystansowych wypadach, warto przy okazji wspomnieć, że zamówienie taksówki wiąże się także z możliwością transportowania wielu bagaży. Ogromne walizki turystyczne, klatka ze zwierzakiem, a może pakunki pozostałe z wyprowadzki? Trudno sobie wyobrazić, aby wygodnie było je przewozić zatłoczonym autobusem, za to kurs taxi pozwoli nam błyskawicznie dostać się w dowolny punkt na mapie Lublina, nawet z najbardziej nieporęcznym pakunkiem. Jeśli planujemy podróż z większą liczbą bagaży (np. na lotnisko), warto wspomnieć o tym w momencie zamawiania taryfy – dyspozytor uwzględni nasze zamówienie przy wysyłaniu samochodu, dzięki czemu pod wskazanym adresem stawi się taksówka typu kombi. To auto dysponujące większym bagażnikiem, gotowym pomieścić wszelkiego rodzaju pakunki czy walizki.

Zamów taxi w Lublinie i zaoszczędź cenny czas!

Kolejną niewątpliwą korzyścią płynącą z podróżowania taksówkami w Lublinie jest znaczna oszczędność czasu. Poruszanie się za pośrednictwem samochodu trwa znacznie krócej niż podróżowanie na piechotę, szczególnie, jeśli udajemy się w nieznaną część miasta lub odwiedzamy Lublin po raz pierwszy. To moment, w którym szczególnie warto skorzystać z oferty Eko Taxi – zatrudnieni w firmie kierowcy doskonale znają bowiem topografię Lublina i świetnie radzą sobie w jeździe po mieście, sprawnie unikając korków, robót drogowych i ślepych zaułków. Niestraszne im są godziny szczytu, czasowe blokady dróg czy zmiany organizacji ruchu. Wystarczy, że podamy adres miejsca, do którego chcemy się udać – dobraniem optymalnej trasy zajmie się za nas wyszkolony taksówkarz.

Jazda taksówką po ulicach Lublina jest także niezwykle komfortową opcją w sytuacji, gdy potrzebujemy transportu w godzinach nocnych. Entuzjastycznie przytakną wszyscy pasażerowie, którzy wracali do domu po wieczornej wizycie w pubie ze znajomymi, osoby wracające z domówki na drugim końcu miasta czy też turyści, którzy przyjechali do Lublina jednym z nocnych pociągów. Skorzystanie z usług polskiej sieci taxi to świetna alternatywa dla rzadko kursujących po godzinie 23:00 autobusów – przyzna to każdy, kto zimową nocą zmuszony był czekać na przystanku na jedyny nocny kurs.

Korzystanie z samochodów należących do polskiej sieci Eko Taxi to także gwarancja komfortowego przejazdu. Jadąc taksówką, zyskujemy pewność, że nie będziemy musieli planować żadnych przesiadek czy dodatkowych przystanków. Wystarczy wsiąść do wygodnego, klimatyzowanego auta, podać kierowcy adres miejsca docelowego i zanurzyć się w fotelu, aby rozpocząć relaksującą przejażdżkę, w czasie której można podziwiać widoki za oknem, sprawdzić wiadomości na portalu społecznościowym czy też wdać się w pogawędkę w kierowcą. Komfort przejazdu jest niezwykle istotny w momencie, gdy podróżujemy w towarzystwie małych dzieci bądź osób starszych, które szczególnie cenią sobie wygodne środki transportu, za alternatywę mając zatłoczone wnętrza autobusów, w których niejednokrotnie bardzo trudno znaleźć miejsce siedzące. Taksówka to także bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy przetransportować zwierzaka. Domowi pupile często znacznie lepiej znoszą jazdę samochodem osobowym niż wypełnionym mieszaniną zapachów i dźwięków środkiem komunikacji publicznej. Warto pamiętać, że w Eko Taxi znaleźć możemy także usługi niezwiązane bezpośrednio z przewozem osób – dokładna charakterystyka opcji dodatkowych przedstawiona została w kolejnych akapitach artykułu.

Podróżując polską siecią Eko Taxi w Lublinie zaoszczędzisz czas!

Ile kosztują przejazdy taksówką na terenie Lublina? Przedstawiamy atrakcyjny cennik polskiej sieci Eko Taxi

Oferta polskiej sieci Eko Taxi zaliczana jest do najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na terenie całego kraju, w tym także w Lublinie, gdzie opłata za tzw. „trzaśnięcie drzwiami” wynosi jedynie 7,95 zł. W koszt ten wliczona jest także cena za pierwszy przejechany kilometr. Stawki za każdy następny kilometr w granicach administracyjnych miasta prezentują się następująco:

 • I taryfa – 1,60 zł
 • II taryfa – 2,40 zł

I taryfa przewidziana jest na kursy odbywające się w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00, a II taryfa obejmuje wszelkie przejazdy zrealizowane w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz niedziele i święta. Stawki te pozostają niezmienne bez względu na dzielnicę Lublina, po jakiej się poruszamy. Zaprezentowane stawki należą do najniższych opłat za usługi taksówkarskie na terenie miasta.

Przedstawiając niezwykle atrakcyjny cennik dotyczący usług Eko Taxi w Lublinie, nie sposób nie wspomnieć również o różnorodnych metodach płatności za zrealizowane przewozy. Każdy samochód należący do sieci taxi wyposażony jest w terminal płatniczy, dzięki któremu pasażerowie mają możliwość opłacenia przejazdu za pośrednictwem karty debetowej, kredytowej bądź płatniczej z systemem paypass. To znacznie podnosi komfort podróżowania w przypadku osób, które nie przepadają za noszeniem przy sobie gotówki – zamiast gorączkowo przeszukiwać portfel w poszukiwaniu drobnych, wystarczy jedynie zbliżyć plastik do czytnika i gotowe! Oczywiście tradycyjna opcja płatności gotówką wciąż pozostaje możliwa, zapewniając pasażerom swobodę decydowania. Warto odnotować, że dzięki czytelnemu, przejrzystemu cennikowi oraz niezmiennym stawkom za kursy taxi możemy w prosty sposób samodzielnie obliczyć szacunkowy koszt przejazdu, a dzięki temu – przygotować się do podróży poprzez odłożenie wskazanej kwoty.

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie umożliwia swoim pasażerom także alternatywny sposób płatności za przejazd. Mowa tu o umowie na przejazdy bezgotówkowe. To rozwiązanie szczególnie popularne wśród klientów biznesowych – różnego rodzaju firmy i korporacje zawiązują tego typu umowę na kursy bezgotówkowe dla swoich pracowników. Dzięki temu mogą oni błyskawicznie dostać się na szkolenia firmowe, podróżować w miejsca, w których organizowane są branżowe konferencje czy też punktualnie stawić się na spotkania służbowe. Oczywiście opcja przejazdów bezgotówkowych dostępna jest także dla klientów indywidualnych, którzy za swoje kursy wolą rozliczać się na podstawie wystawianej okresowo faktury VAT. Realizacja kursów bezgotówkowych możliwa jest dzięki nadaniu klientowi dostępu do specjalnej platformy elektronicznej Eko Taxi, z której nadawane są pracownikom odpowiednie uprawnienia i ograniczenia. Mowa tu o ustawieniach dotyczących zakresu dni i godzin, w jakich możliwe będzie korzystanie z kursów bezgotówkowych, a także opcji generowania jednorazowych voucherów na przejazdy, które można następnie wydrukować i wręczyć wybranym pracownikom. Poza voucherami możliwe jest także zamówienie kursu bezgotówkowego za pośrednictwem uprawnionego numeru telefonu bądź aplikacji mobilnej Eko Taxi. Wszystkie zrealizowane w danym okresie przejazdy zliczane są następnie na wspomnianej już fakturze VAT. Klient biznesowy bądź indywidualny z podpisaną umową ma następnie 21 dni na zrealizowanie płatności.

Zamów taksówkę polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie przez telefon

Zamawianie przejazdu w polskiej sieci Eko Taxi Lublin – tradycyjnie przez telefon czy błyskawicznie poprzez aplikację mobilną?

Dla pasażerów polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie poza niskimi stawkami za kursy istotny jest także komfort związany z metodami wzywania taksówki. Ważne jest, aby zamawianie taxi przebiegało szybko, bezproblemowo i możliwie jak najprościej. Z tego powodu Eko Taxi uruchomiło dwa niezawodne sposoby zamawiania taryfy. Pierwszy z nich to tradycyjny telefon na centralę. Wybieramy numer podany na stronie internetowej i czekamy na połączenie z dyspozytornią. Następnie podajemy adres startowy osobie pracującej w centrali. Taksówka zostanie wysłana w dowolną lokację na mapie Lublina. Jeśli dodatkowo podamy adres miejsca, do którego zamierzamy się udać, dyspozytor może wyliczyć dla nas szacunkową opłatę za planowany kurs.

Podczas realizacji połączenia telefonicznego z centralą Eko Taxi warto wspomnieć także o wszelkich dodatkowych życzeniach związanych z przejazdem. Uprzedźmy osobę z dyspozytorni, że zamierzamy podróżować z dodatkowym bagażem bądź planujemy przewozić zwierzę, bądź że planowaną podróż odbywać będzie więcej niż czworo pasażerów. Zaznaczmy, że zależy nam na podstawieniu taksówki wyposażonej w fotelik dla dziecka, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, by można było dostosować fotelik do wieku dziecka. Nie bójmy się także wspomnieć, że życzymy sobie kierowcy posługującym się wskazanym przez nas językiem (mowa przede wszystkim o języku angielskim), bądź nawet wprost zażyczyć sobie przejazdu z wybranym kierowcą podając przy zamówieniu jego wewnętrzny numer wywoławczy. Dzięki tego typu uwagom zyskamy pewność, że pod wskazany adres wysłany zostanie samochód spełniający wszystkie oczekiwania klienta, a jazda upłynie komfortowo i bez najmniejszych zakłóceń. Przez telefon zamówić możemy nie tylko przewóz osób, ale także jedną z usług dodatkowych dostępnych w atrakcyjnej ofercie polskiej sieci Eko Taxi.

Drugim sposobem na wezwanie taniego taxi w Lublinie jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. To prosty w obsłudze, intuicyjny program dostępny do darmowego pobrania na telefony i tablety posługujące się systemem operacyjnym Android bądź iOS. Po ściągnięciu aplikacji możemy zatwierdzić pobieranie naszej aktualnej lokalizacji, dzięki czemu program będzie mógł samodzielnie wyszukiwać nasz adres startowy. Możemy także wpisać adres ręcznie bądź wskazać dowolny punkt na wyświetlającej się na ekranie mapie Lublina z dodatkowym opisem swojego położenia. Wezwanie taxi przez aplikację mobilną ogranicza się zaledwie do kilku kliknięć. W programie dostępne są także opcje dodatkowe w postaci możliwości wybrania samochodu typu kombi, zamówienia taksówki typu VAN – mieszczącej 6 pasażerów, czy też taksówki z kierowcą posługującym się językiem angielskim. Gdy zaznaczymy wszystkie interesujące nas opcje i zamówimy taxi, na ekranie telefonu bądź tabletu ukażą nam się wszelkie istotne informacje dotyczące naszego kursu:

 • orientacyjny czas oczekiwania na przyjazd samochodu,
 • szacunkowa opłata za planowany kurs,
 • marka oraz model taksówki obsługującej nasze zlecenie,
 • mapa ze wskazaną lokalizacją wysłanego samochodu.

Zakupy na telefon przez całą dobę, czyli jedna z usług dodatkowych polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Poza tradycyjnymi przewozami osób realizowanymi z jednego punktu na mapie Lublina, polska sieć Eko Taxi oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych. Jedną z nich jest możliwość zlecenia kierowcy taksówki niewielkich zakupów na telefon. Opcja dostępna jest przez całą dobę, w związku z czym stanowi ofertę niezwykle popularną wśród osób uczestniczących w odbywających się nocą imprezach. Dzięki możliwości wezwania taksówki gotowej przywieźć zapasy pod sam próg mieszkania czy domu, nie musimy już martwić się czasochłonną wyprawą do najbliższego całonocnego sklepu czy też usytuowanej w znacznej odległości stacji benzynowej. Wystarczy jeden telefon i przekazanie listy zakupów osobie w centrali, aby samochód z niezbędnymi sprawunkami stawił się w umówionym miejscu.

Zakupy na telefon przydają się nie tylko w sytuacji, gdy potrzebujemy pilnej dostawy artykułów imprezowych. Po taksówkę realizującą usługi tego typu warto zadzwonić także w sytuacji, gdy zmorzyła nas grypa bądź inna choroba wymagająca pozostania w domu pod ciepłym kocem. Jeśli akurat nie mamy pod ręką kogoś bliskiego, kogo moglibyśmy wysłać po leki do apteki, wystarczy, że zamówimy kurs z zakupami. Taksówkarz niezwłocznie stawi się w najbliższej możliwej placówce z medykamentami, realizując podaną wcześniej listę, a następnie zjawi się tuż pod domem. W razie konieczności i za dodatkową opłatą kierowca może także wnieść sprawunki na klatkę schodową klienta.

Przewóz dzieci zamówić możesz w polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Bezpieczny przewóz dzieci czy może taxi kurier? Poznaj pozostałe usługi dodatkowe w ofercie polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie oferuje nie tylko tradycyjny przewóz osób czy zakupy na telefon. W ofercie korporacji znaleźć możemy wiele innych ciekawych usług dodatkowych. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich:

Monitorowany przewóz dzieci

Dopadły Cię korki, nadgodziny bądź wypadło ważne spotkanie? Nie zdążysz odebrać swojego dziecka z popołudniowych zajęć dodatkowych? Nic nie szkodzi, wystarczy jeden telefon na centralę Eko Taxi, aby zlecić kierowcy monitorowany przewóz Twojej pociechy. Wystarczy, że ustalisz z kierowcą dokładny przebieg trasy, a możesz być pewien, ze Twój maluch bezpiecznie trafi we wskazane miejsce. Dodatkowo na wyraźne życzenie taksówkarz może nawet zaprowadzić dziecko do wskazanego budynku.

Przewóz przesyłek na terenie Lublina

Potrzebujesz przesłać paczkę na terenie Lublina i niespecjalnie masz czas, aby wstąpić na pocztę? Nie szkodzi, wystarczy jeden telefon, aby wezwać taksówkę Eko Taxi, której kierowca bez problemu przewiezie przesyłkę pod wskazany adres – i to do tego prosto w ręce osoby, która będzie oczekiwać pakunku w umówionym miejscu.

Przewozy wielkogabarytowe

Od niedawna Eko Taxi oferuje w Lublinie przewóz większych formatów – to tak zwane taxi bagażowe. Przewóz nowych mebli, czy świeżo zakupionego sprzętu AGD nie będzie stanowić już problemu.

Może Cię zainteresować również

 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.