Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali jakość swoich usług, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, to korporacja Eko Taxi. Poza Lubelszczyzną samochody oznaczone rozpoznawalnym logo zielonej koniczynki spotkać można także we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Komfortowe, niezawodne samochody, profesjonalni serdeczni kierowcy oraz stałe, niskie ceny za przejazd sprawiają, że firma wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku usług przewozowych w Polsce. Dlaczego to właśnie Eko Taxi w Lublinie zasługuje na uwagę pasażerów? Dowiedz się więcej o plusach wynikających z zamawiania taksówek korporacji, poznaj niezwykle atrakcyjny cennik i sprawdź, jakie usługi dodatkowe czekają na Ciebie w ofercie Eko Taxi!

Spis treści:
Poznaj polską sieć Eko Taxi w Lublinie
Cennik Eko Taxi
Metody zamawiania taksówek
Zakupy na telefon przez całą dobę
Inne usługi dodatkowe w sieci Eko Taxi

Dowiedz się więcej o wiodącej polskiej sieci taxi w Lublinie i poznaj korzyści płynące z podróżowania taksówkami Eko Taxi!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie rozwija się w niezwykle szybkim tempie, stale rozszerzając wachlarz oferowanych usług i zyskując coraz większe grono lojalnych klientów. Wynika to także z tendencji, zgodnie z którą taksówki stają się coraz powszechniejszym i chętniej wybieranym środkiem transportu. I trudno się dziwić, gdyż podróżowanie za pośrednictwem samochodów należących do sprawdzonej korporacji ma bardzo wiele plusów. Przede wszystkim – przestajemy być zależni od rozpiski kursujących w Lublinie autobusów i trolejbusów. Szczególnie istotne jest to w momencie, gdy zależy nam na szybkim przedostaniu się w daleko położone miejsce, które w dodatku jest słabo skomunikowane z resztą miasta. A skoro mówimy o dalekodystansowych wypadach, warto przy okazji wspomnieć, że zamówienie taksówki wiąże się także z możliwością transportowania wielu bagaży. Ogromne walizki turystyczne, klatka ze zwierzakiem, a może pakunki pozostałe z wyprowadzki? Trudno sobie wyobrazić, aby wygodnie było je przewozić zatłoczonym autobusem, za to kurs taxi pozwoli nam błyskawicznie dostać się w dowolny punkt na mapie Lublina, nawet z najbardziej nieporęcznym pakunkiem. Jeśli planujemy podróż z większą liczbą bagaży (np. na lotnisko), warto wspomnieć o tym w momencie zamawiania taryfy – dyspozytor uwzględni nasze zamówienie przy wysyłaniu samochodu, dzięki czemu pod wskazanym adresem stawi się taksówka typu kombi. To auto dysponujące większym bagażnikiem, gotowym pomieścić wszelkiego rodzaju pakunki czy walizki.

Zamów taxi w Lublinie i zaoszczędź cenny czas!

Kolejną niewątpliwą korzyścią płynącą z podróżowania taksówkami w Lublinie jest znaczna oszczędność czasu. Poruszanie się za pośrednictwem samochodu trwa znacznie krócej niż podróżowanie na piechotę, szczególnie, jeśli udajemy się w nieznaną część miasta lub odwiedzamy Lublin po raz pierwszy. To moment, w którym szczególnie warto skorzystać z oferty Eko Taxi – zatrudnieni w firmie kierowcy doskonale znają bowiem topografię Lublina i świetnie radzą sobie w jeździe po mieście, sprawnie unikając korków, robót drogowych i ślepych zaułków. Niestraszne im są godziny szczytu, czasowe blokady dróg czy zmiany organizacji ruchu. Wystarczy, że podamy adres miejsca, do którego chcemy się udać – dobraniem optymalnej trasy zajmie się za nas wyszkolony taksówkarz.

Jazda taksówką po ulicach Lublina jest także niezwykle komfortową opcją w sytuacji, gdy potrzebujemy transportu w godzinach nocnych. Entuzjastycznie przytakną wszyscy pasażerowie, którzy wracali do domu po wieczornej wizycie w pubie ze znajomymi, osoby wracające z domówki na drugim końcu miasta czy też turyści, którzy przyjechali do Lublina jednym z nocnych pociągów. Skorzystanie z usług polskiej sieci taxi to świetna alternatywa dla rzadko kursujących po godzinie 23:00 autobusów – przyzna to każdy, kto zimową nocą zmuszony był czekać na przystanku na jedyny nocny kurs.

Korzystanie z samochodów należących do polskiej sieci Eko Taxi to także gwarancja komfortowego przejazdu. Jadąc taksówką, zyskujemy pewność, że nie będziemy musieli planować żadnych przesiadek czy dodatkowych przystanków. Wystarczy wsiąść do wygodnego, klimatyzowanego auta, podać kierowcy adres miejsca docelowego i zanurzyć się w fotelu, aby rozpocząć relaksującą przejażdżkę, w czasie której można podziwiać widoki za oknem, sprawdzić wiadomości na portalu społecznościowym czy też wdać się w pogawędkę w kierowcą. Komfort przejazdu jest niezwykle istotny w momencie, gdy podróżujemy w towarzystwie małych dzieci bądź osób starszych, które szczególnie cenią sobie wygodne środki transportu, za alternatywę mając zatłoczone wnętrza autobusów, w których niejednokrotnie bardzo trudno znaleźć miejsce siedzące. Taksówka to także bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy przetransportować zwierzaka. Domowi pupile często znacznie lepiej znoszą jazdę samochodem osobowym niż wypełnionym mieszaniną zapachów i dźwięków środkiem komunikacji publicznej. Warto pamiętać, że w Eko Taxi znaleźć możemy także usługi niezwiązane bezpośrednio z przewozem osób – dokładna charakterystyka opcji dodatkowych przedstawiona została w kolejnych akapitach artykułu.

Podróżując polską siecią Eko Taxi w Lublinie zaoszczędzisz czas!

Ile kosztują przejazdy taksówką na terenie Lublina? Przedstawiamy atrakcyjny cennik polskiej sieci Eko Taxi

Oferta polskiej sieci Eko Taxi zaliczana jest do najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na terenie całego kraju, w tym także w Lublinie, gdzie opłata za tzw. „trzaśnięcie drzwiami” wynosi jedynie 7,95 zł. W koszt ten wliczona jest także cena za pierwszy przejechany kilometr. Stawki za każdy następny kilometr w granicach administracyjnych miasta prezentują się następująco:

 • I taryfa – 1,60 zł
 • II taryfa – 2,40 zł

I taryfa przewidziana jest na kursy odbywające się w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00, a II taryfa obejmuje wszelkie przejazdy zrealizowane w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz niedziele i święta. Stawki te pozostają niezmienne bez względu na dzielnicę Lublina, po jakiej się poruszamy. Zaprezentowane stawki należą do najniższych opłat za usługi taksówkarskie na terenie miasta.

Przedstawiając niezwykle atrakcyjny cennik dotyczący usług Eko Taxi w Lublinie, nie sposób nie wspomnieć również o różnorodnych metodach płatności za zrealizowane przewozy. Każdy samochód należący do sieci taxi wyposażony jest w terminal płatniczy, dzięki któremu pasażerowie mają możliwość opłacenia przejazdu za pośrednictwem karty debetowej, kredytowej bądź płatniczej z systemem paypass. To znacznie podnosi komfort podróżowania w przypadku osób, które nie przepadają za noszeniem przy sobie gotówki – zamiast gorączkowo przeszukiwać portfel w poszukiwaniu drobnych, wystarczy jedynie zbliżyć plastik do czytnika i gotowe! Oczywiście tradycyjna opcja płatności gotówką wciąż pozostaje możliwa, zapewniając pasażerom swobodę decydowania. Warto odnotować, że dzięki czytelnemu, przejrzystemu cennikowi oraz niezmiennym stawkom za kursy taxi możemy w prosty sposób samodzielnie obliczyć szacunkowy koszt przejazdu, a dzięki temu – przygotować się do podróży poprzez odłożenie wskazanej kwoty.

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie umożliwia swoim pasażerom także alternatywny sposób płatności za przejazd. Mowa tu o umowie na przejazdy bezgotówkowe. To rozwiązanie szczególnie popularne wśród klientów biznesowych – różnego rodzaju firmy i korporacje zawiązują tego typu umowę na kursy bezgotówkowe dla swoich pracowników. Dzięki temu mogą oni błyskawicznie dostać się na szkolenia firmowe, podróżować w miejsca, w których organizowane są branżowe konferencje czy też punktualnie stawić się na spotkania służbowe. Oczywiście opcja przejazdów bezgotówkowych dostępna jest także dla klientów indywidualnych, którzy za swoje kursy wolą rozliczać się na podstawie wystawianej okresowo faktury VAT. Realizacja kursów bezgotówkowych możliwa jest dzięki nadaniu klientowi dostępu do specjalnej platformy elektronicznej Eko Taxi, z której nadawane są pracownikom odpowiednie uprawnienia i ograniczenia. Mowa tu o ustawieniach dotyczących zakresu dni i godzin, w jakich możliwe będzie korzystanie z kursów bezgotówkowych, a także opcji generowania jednorazowych voucherów na przejazdy, które można następnie wydrukować i wręczyć wybranym pracownikom. Poza voucherami możliwe jest także zamówienie kursu bezgotówkowego za pośrednictwem uprawnionego numeru telefonu bądź aplikacji mobilnej Eko Taxi. Wszystkie zrealizowane w danym okresie przejazdy zliczane są następnie na wspomnianej już fakturze VAT. Klient biznesowy bądź indywidualny z podpisaną umową ma następnie 21 dni na zrealizowanie płatności.

Zamów taksówkę polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie przez telefon

Zamawianie przejazdu w polskiej sieci Eko Taxi Lublin – tradycyjnie przez telefon czy błyskawicznie poprzez aplikację mobilną?

Dla pasażerów polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie poza niskimi stawkami za kursy istotny jest także komfort związany z metodami wzywania taksówki. Ważne jest, aby zamawianie taxi przebiegało szybko, bezproblemowo i możliwie jak najprościej. Z tego powodu Eko Taxi uruchomiło dwa niezawodne sposoby zamawiania taryfy. Pierwszy z nich to tradycyjny telefon na centralę. Wybieramy numer podany na stronie internetowej i czekamy na połączenie z dyspozytornią. Następnie podajemy adres startowy osobie pracującej w centrali. Taksówka zostanie wysłana w dowolną lokację na mapie Lublina. Jeśli dodatkowo podamy adres miejsca, do którego zamierzamy się udać, dyspozytor może wyliczyć dla nas szacunkową opłatę za planowany kurs.

Podczas realizacji połączenia telefonicznego z centralą Eko Taxi warto wspomnieć także o wszelkich dodatkowych życzeniach związanych z przejazdem. Uprzedźmy osobę z dyspozytorni, że zamierzamy podróżować z dodatkowym bagażem bądź planujemy przewozić zwierzę, bądź że planowaną podróż odbywać będzie więcej niż czworo pasażerów. Zaznaczmy, że zależy nam na podstawieniu taksówki wyposażonej w fotelik dla dziecka, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, by można było dostosować fotelik do wieku dziecka. Nie bójmy się także wspomnieć, że życzymy sobie kierowcy posługującym się wskazanym przez nas językiem (mowa przede wszystkim o języku angielskim), bądź nawet wprost zażyczyć sobie przejazdu z wybranym kierowcą podając przy zamówieniu jego wewnętrzny numer wywoławczy. Dzięki tego typu uwagom zyskamy pewność, że pod wskazany adres wysłany zostanie samochód spełniający wszystkie oczekiwania klienta, a jazda upłynie komfortowo i bez najmniejszych zakłóceń. Przez telefon zamówić możemy nie tylko przewóz osób, ale także jedną z usług dodatkowych dostępnych w atrakcyjnej ofercie polskiej sieci Eko Taxi.

Drugim sposobem na wezwanie taniego taxi w Lublinie jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. To prosty w obsłudze, intuicyjny program dostępny do darmowego pobrania na telefony i tablety posługujące się systemem operacyjnym Android bądź iOS. Po ściągnięciu aplikacji możemy zatwierdzić pobieranie naszej aktualnej lokalizacji, dzięki czemu program będzie mógł samodzielnie wyszukiwać nasz adres startowy. Możemy także wpisać adres ręcznie bądź wskazać dowolny punkt na wyświetlającej się na ekranie mapie Lublina z dodatkowym opisem swojego położenia. Wezwanie taxi przez aplikację mobilną ogranicza się zaledwie do kilku kliknięć. W programie dostępne są także opcje dodatkowe w postaci możliwości wybrania samochodu typu kombi, zamówienia taksówki typu VAN – mieszczącej 6 pasażerów, czy też taksówki z kierowcą posługującym się językiem angielskim. Gdy zaznaczymy wszystkie interesujące nas opcje i zamówimy taxi, na ekranie telefonu bądź tabletu ukażą nam się wszelkie istotne informacje dotyczące naszego kursu:

 • orientacyjny czas oczekiwania na przyjazd samochodu,
 • szacunkowa opłata za planowany kurs,
 • marka oraz model taksówki obsługującej nasze zlecenie,
 • mapa ze wskazaną lokalizacją wysłanego samochodu.

Zakupy na telefon przez całą dobę, czyli jedna z usług dodatkowych polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Poza tradycyjnymi przewozami osób realizowanymi z jednego punktu na mapie Lublina, polska sieć Eko Taxi oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych. Jedną z nich jest możliwość zlecenia kierowcy taksówki niewielkich zakupów na telefon. Opcja dostępna jest przez całą dobę, w związku z czym stanowi ofertę niezwykle popularną wśród osób uczestniczących w odbywających się nocą imprezach. Dzięki możliwości wezwania taksówki gotowej przywieźć zapasy pod sam próg mieszkania czy domu, nie musimy już martwić się czasochłonną wyprawą do najbliższego całonocnego sklepu czy też usytuowanej w znacznej odległości stacji benzynowej. Wystarczy jeden telefon i przekazanie listy zakupów osobie w centrali, aby samochód z niezbędnymi sprawunkami stawił się w umówionym miejscu.

Zakupy na telefon przydają się nie tylko w sytuacji, gdy potrzebujemy pilnej dostawy artykułów imprezowych. Po taksówkę realizującą usługi tego typu warto zadzwonić także w sytuacji, gdy zmorzyła nas grypa bądź inna choroba wymagająca pozostania w domu pod ciepłym kocem. Jeśli akurat nie mamy pod ręką kogoś bliskiego, kogo moglibyśmy wysłać po leki do apteki, wystarczy, że zamówimy kurs z zakupami. Taksówkarz niezwłocznie stawi się w najbliższej możliwej placówce z medykamentami, realizując podaną wcześniej listę, a następnie zjawi się tuż pod domem. W razie konieczności i za dodatkową opłatą kierowca może także wnieść sprawunki na klatkę schodową klienta.

Przewóz dzieci zamówić możesz w polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie

Bezpieczny przewóz dzieci czy może taxi kurier? Poznaj pozostałe usługi dodatkowe w ofercie polskiej sieci Eko Taxi w Lublinie!

Polska sieć Eko Taxi w Lublinie oferuje nie tylko tradycyjny przewóz osób czy zakupy na telefon. W ofercie korporacji znaleźć możemy wiele innych ciekawych usług dodatkowych. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich:

Monitorowany przewóz dzieci

Dopadły Cię korki, nadgodziny bądź wypadło ważne spotkanie? Nie zdążysz odebrać swojego dziecka z popołudniowych zajęć dodatkowych? Nic nie szkodzi, wystarczy jeden telefon na centralę Eko Taxi, aby zlecić kierowcy monitorowany przewóz Twojej pociechy. Wystarczy, że ustalisz z kierowcą dokładny przebieg trasy, a możesz być pewien, ze Twój maluch bezpiecznie trafi we wskazane miejsce. Dodatkowo na wyraźne życzenie taksówkarz może nawet zaprowadzić dziecko do wskazanego budynku.

Przewóz przesyłek na terenie Lublina

Potrzebujesz przesłać paczkę na terenie Lublina i niespecjalnie masz czas, aby wstąpić na pocztę? Nie szkodzi, wystarczy jeden telefon, aby wezwać taksówkę Eko Taxi, której kierowca bez problemu przewiezie przesyłkę pod wskazany adres – i to do tego prosto w ręce osoby, która będzie oczekiwać pakunku w umówionym miejscu.

Przewozy wielkogabarytowe

Od niedawna Eko Taxi oferuje w Lublinie przewóz większych formatów – to tak zwane taxi bagażowe. Przewóz nowych mebli, czy świeżo zakupionego sprzętu AGD nie będzie stanowić już problemu.

Może Cię zainteresować również

 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...