Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! Korzystając z usług Eko Taxi, szybko i komfortowo zmienicie miejsce swojego zamieszkania na terenie Lublina i gmin ościennych. Dysponujemy różnymi rodzajami wozów, dzięki czemu możemy podstawić samochód dopasowany dokładnie do waszych potrzeb. Kursu nie trzeba zamawiać z wielodniowym wyprzedzeniem. Poniżej szczegóły naszej oferty.

Spis treści:
Do kogo jest skierowana nasza oferta?
Jakimi typami wozów dysponujemy?

Zbliża się termin przeprowadzki? Sprawdźcie, czy usługi Eko Taxi skierowane są właśnie do was!

Znajomi nie pomogą, a rodzina nie dysponuje samochodem? Jeżeli zbliża się data waszej przeprowadzki, możecie polegać na załodze Eko Taxi Lublin. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób indywidualnych, które nie mogą pozwolić sobie finansowo na zamówienie specjalistycznej firmy od przenosin. Jeżeli swoje rzeczy spakujecie sami i nie straszny jest wam załadunek i rozładunek, dzwońcie. Przekwaterujemy was tanio i podczas jednego kursu autem dostawczym.

Studenci

Wyprowadzka z domu rodzinnego to pierwszy etap wejścia w dorosłość. Zazwyczaj dzieje się to zaraz po liceum. Większość studentów, którzy uczą się na lubelskich uczelniach wyższych, przybywa do tego miasta z innych rejonów Polski. Przez następne kilka lat, zanim nie osiedlą się tam na stałe lub powrócą do swoich stron, wschodnia aglomeracja pozostaje ich domem. Znalezienie wymarzonej kwatery nie jest jednak proste. Nie każdy ma możliwość lub chęć mieszkać w akademiku, warunki na prywatnych stancjach też bywają różne. Pokoje na wynajem czasami nie spełniają wymaganych standardów, ich cena okazuje się za wysoka lub dojazd na uczelnię zbyt kłopotliwy. Równie ważni są współlokatorzy – nikt nie chce mieszkać z nachmurzonymi gburami lub ciągle imprezującymi lekkoduchami. Nie wszystko jednak da się z góry przewidzieć. Bardzo często po kilku miesiącach próby okazuje się, że kolejna przeprowadzka jest koniecznością. Z tego powodu studenci są jedną z najbardziej mobilnych grup społecznych – często i chętnie zmieniają swoje domy. Przygotowując ofertę transportu rzeczy w Eko Taxi, od początku braliśmy pod uwagę specyficzne potrzeby młodych. Przejazdy muszą być tanie, dostępne „na zawołanie”, a auta dopasowane do wielkości ładunku. Dobytek niektórych naszych klientów składa się jedynie z większego plecaka i kartonu książek, niektórzy natomiast posiadają nawet swoje własne meble. Uczycie się na UMCS-ie, Politechnice, UP, UM, AHP, KUL-u lub w innej szkole wyższej? Na pewno wiecie, o czym teraz piszemy. Dzwońcie na naszą infolinię i omówcie z dyspozytorem szczegóły przejazdu. Dzięki temu od razu poznacie orientacyjną cenę kursu.

Dla firm

Eko Taxi w Lublinie cieszy się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych, wiele osób natomiast nie wie, że świadczymy również usługi transportowe dla firm i korporacji. Chociaż zdobyliśmy sobie już rzeszę zadowolonych przedsiębiorców, którzy współpracują z nami na stałe, cały czas staramy się poszerzyć tę listę o nowych zleceniodawców. Prowadzicie biznes z sektora MŚP? A może kierujecie lokalnym biurem zagranicznej firmy? Sprawdźcie, jak możemy wam pomóc w codziennych obowiązkach. Szerzej na ten temat pisaliśmy już na naszym blogu, przedstawiając wam nasz cennik w zakresie przewozu osób. Tutaj wspomnimy tylko, że nasi taksówkarze równie chętnie pomogą wam z relokacją służbowych rzeczy – zarówno podczas spontanicznych, jednorazowych przeprowadzek, jak i stałych zleceń. Zmieniacie siedzibę i potrzebujecie wsparcia z przewiezieniem sprzętów elektronicznych, komputerów, dokumentów i innych cennych przedmiotów, które mogłyby się zniszczyć lub zgubić u zwykłej firmy transportowej? Jeżeli cena, którą zażyczyło sobie inne przedsiębiorstwo przekracza wasz budżet lub potrzebujecie zamówić kurs bezzwłocznie, na teraz, śmiało dzwońcie na nasza infolinię. Oferujemy najniższe stawki, wysoką jakość i różne rodzaje samochodów dostawczych. Jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń, wystawiamy faktury VAT, które będziecie mogli wpisać do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku. Może się więc okazać, że w ostatecznym rozrachunku za nasze usługi nie zapłacicie nic lub wielokrotnie mniej, niż wyniesie wartość na paragonie.

Mamy z dziećmi

Podróż do babci, żłobka lub parku – każda świeżo upieczona mama wie, że przejazdy z maluchami są nie mniej problematyczne niż przeprowadzki do innego mieszkania. Trzeba zabrać ze sobą wózek, ulubione zabawki, pieluchy i szereg innych niezbędnych drobiazgów… Razem wychodzi objętość całkiem sporego bagażnika. Na szczęście Eko Taxi ma w swojej ofercie również pojemne samochody typu kombi, na pokład których zabierzecie wszystkie niezbędne sprzęty. Na życzenie kierowcy mogą wam też pomóc z wniesieniem ich do mieszkania, jeżeli tylko wcześniej uprzedzicie o tym dyspozytora. Cena kursu wzrośnie o jedynie 5 zł, a wy nie będziecie musiały uciekać się do podstępu, by maluch nie zauważył, że zabrakło jego ulubionego misia. Dodatkowo w taksówkach nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach, jednak na zamówienie z wyprzedzeniem czasowym może pojechać po Was taksówka wyposażona w fotelik lub siedzisko.

Obcokrajowcy

Przeprowadzka do innego miasta to wyzwanie logistyczne, szczególnie jeśli przybywa się z zagranicy. Brak znajomości języka polskiego może rodzić problemy, sprzyja niedomówieniom i sprawia, że obcokrajowcy mogą czuć się u nas zagubieni. Przybywamy z pomocą. Większość kierowców Eko Taxi mówi komunikatywnie w co najmniej jednym języku obcym, spora część z nich posługuje się angielskim w stopniu bardzo dobrym. Jeżeli poszukujecie dla waszego przyjaciela z innego państwa rzetelnej firmy transportowej, która pomoże mu uporać się z przewiezieniem wielu walizek z lotniska lub dworca kolejowego, polecamy wam naszą ofertę.

Samochodzik i kartony do przeprowadzki

Jakimi wozami transportowymi niezbędnymi podczas przeprowadzki dysponuje Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi pomoże wam w przeprowadzce na terenie Lublina. Nasza flota składa się z rozmaitych typów aut, które sprostają waszym wymaganiom. Większość wozów to standardowe osobówki, ale na życzenie naszych klientów możemy również podstawić kombi z pojemnym bagażnikiem lub różnej ładowności vany. Meble i duże sprzęty AGD transportujemy natomiast busem Mercedes Sprinter.

Kombi przy większej ilości bagaży

Wasz dobytek składa się jedynie z kilku walizek? Nie ma zatem potrzeby płacić za usługę auta bagażowego. Z pewnością wystarczy wam pojemny luk transportowy naszych samochodów typu kombi. Dzięki temu cena kursu wyniesie jak za przejazd zwykłą osobówką powiększona jedynie o 5 zł. Do środka powinny też wejść średniej wielkości sprzęty sportowe takie jak deska snowboardowa czy gryf od sztangi lub instrumenty muzyczne. Jeżeli nie jesteście pewni, czy wasze rzeczy na pewno zmieszczą się w bagażniku kombiaka, zadzwońcie do dyspozytora, podając mu wymiary waszych sprzętów.

Pojemny bus do zadań specjalnych

Transport większych gabarytów odbywa się naszym nowoczesnym busem marki Mercedes Sprinter. Jego maksymalna ładowność to 3,5 t. Auto jest długie na 3,7 m, szerokie na 1,70 m i wysokie na 1,9 m, co sprawia, że na pokładzie zmieszczą się nawet bardzo obszerne meble i sprzęty AGD. Obok kierowcy znajduje się miejsce dla jednego pasażera. Taksówkarz może pomóc wam przy załadunku i wyładunku rzeczy, należy to jednak wcześniej uzgodnić z dyspozytorem. Tego typu kursy najczęściej mają zryczałtowana cenę ustalaną przed wykonaniem przejazdu.

Może Cię zainteresować również

 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...