Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! Korzystając z usług Eko Taxi, szybko i komfortowo zmienicie miejsce swojego zamieszkania na terenie Lublina i gmin ościennych. Dysponujemy różnymi rodzajami wozów, dzięki czemu możemy podstawić samochód dopasowany dokładnie do waszych potrzeb. Kursu nie trzeba zamawiać z wielodniowym wyprzedzeniem. Poniżej szczegóły naszej oferty.

Spis treści:
Do kogo jest skierowana nasza oferta?
Jakimi typami wozów dysponujemy?

Zbliża się termin przeprowadzki? Sprawdźcie, czy usługi Eko Taxi skierowane są właśnie do was!

Znajomi nie pomogą, a rodzina nie dysponuje samochodem? Jeżeli zbliża się data waszej przeprowadzki, możecie polegać na załodze Eko Taxi Lublin. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób indywidualnych, które nie mogą pozwolić sobie finansowo na zamówienie specjalistycznej firmy od przenosin. Jeżeli swoje rzeczy spakujecie sami i nie straszny jest wam załadunek i rozładunek, dzwońcie. Przekwaterujemy was tanio i podczas jednego kursu autem dostawczym.

Studenci

Wyprowadzka z domu rodzinnego to pierwszy etap wejścia w dorosłość. Zazwyczaj dzieje się to zaraz po liceum. Większość studentów, którzy uczą się na lubelskich uczelniach wyższych, przybywa do tego miasta z innych rejonów Polski. Przez następne kilka lat, zanim nie osiedlą się tam na stałe lub powrócą do swoich stron, wschodnia aglomeracja pozostaje ich domem. Znalezienie wymarzonej kwatery nie jest jednak proste. Nie każdy ma możliwość lub chęć mieszkać w akademiku, warunki na prywatnych stancjach też bywają różne. Pokoje na wynajem czasami nie spełniają wymaganych standardów, ich cena okazuje się za wysoka lub dojazd na uczelnię zbyt kłopotliwy. Równie ważni są współlokatorzy – nikt nie chce mieszkać z nachmurzonymi gburami lub ciągle imprezującymi lekkoduchami. Nie wszystko jednak da się z góry przewidzieć. Bardzo często po kilku miesiącach próby okazuje się, że kolejna przeprowadzka jest koniecznością. Z tego powodu studenci są jedną z najbardziej mobilnych grup społecznych – często i chętnie zmieniają swoje domy. Przygotowując ofertę transportu rzeczy w Eko Taxi, od początku braliśmy pod uwagę specyficzne potrzeby młodych. Przejazdy muszą być tanie, dostępne „na zawołanie”, a auta dopasowane do wielkości ładunku. Dobytek niektórych naszych klientów składa się jedynie z większego plecaka i kartonu książek, niektórzy natomiast posiadają nawet swoje własne meble. Uczycie się na UMCS-ie, Politechnice, UP, UM, AHP, KUL-u lub w innej szkole wyższej? Na pewno wiecie, o czym teraz piszemy. Dzwońcie na naszą infolinię i omówcie z dyspozytorem szczegóły przejazdu. Dzięki temu od razu poznacie orientacyjną cenę kursu.

Dla firm

Eko Taxi w Lublinie cieszy się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych, wiele osób natomiast nie wie, że świadczymy również usługi transportowe dla firm i korporacji. Chociaż zdobyliśmy sobie już rzeszę zadowolonych przedsiębiorców, którzy współpracują z nami na stałe, cały czas staramy się poszerzyć tę listę o nowych zleceniodawców. Prowadzicie biznes z sektora MŚP? A może kierujecie lokalnym biurem zagranicznej firmy? Sprawdźcie, jak możemy wam pomóc w codziennych obowiązkach. Szerzej na ten temat pisaliśmy już na naszym blogu, przedstawiając wam nasz cennik w zakresie przewozu osób. Tutaj wspomnimy tylko, że nasi taksówkarze równie chętnie pomogą wam z relokacją służbowych rzeczy – zarówno podczas spontanicznych, jednorazowych przeprowadzek, jak i stałych zleceń. Zmieniacie siedzibę i potrzebujecie wsparcia z przewiezieniem sprzętów elektronicznych, komputerów, dokumentów i innych cennych przedmiotów, które mogłyby się zniszczyć lub zgubić u zwykłej firmy transportowej? Jeżeli cena, którą zażyczyło sobie inne przedsiębiorstwo przekracza wasz budżet lub potrzebujecie zamówić kurs bezzwłocznie, na teraz, śmiało dzwońcie na nasza infolinię. Oferujemy najniższe stawki, wysoką jakość i różne rodzaje samochodów dostawczych. Jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń, wystawiamy faktury VAT, które będziecie mogli wpisać do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku. Może się więc okazać, że w ostatecznym rozrachunku za nasze usługi nie zapłacicie nic lub wielokrotnie mniej, niż wyniesie wartość na paragonie.

Mamy z dziećmi

Podróż do babci, żłobka lub parku – każda świeżo upieczona mama wie, że przejazdy z maluchami są nie mniej problematyczne niż przeprowadzki do innego mieszkania. Trzeba zabrać ze sobą wózek, ulubione zabawki, pieluchy i szereg innych niezbędnych drobiazgów… Razem wychodzi objętość całkiem sporego bagażnika. Na szczęście Eko Taxi ma w swojej ofercie również pojemne samochody typu kombi, na pokład których zabierzecie wszystkie niezbędne sprzęty. Na życzenie kierowcy mogą wam też pomóc z wniesieniem ich do mieszkania, jeżeli tylko wcześniej uprzedzicie o tym dyspozytora. Cena kursu wzrośnie o jedynie 5 zł, a wy nie będziecie musiały uciekać się do podstępu, by maluch nie zauważył, że zabrakło jego ulubionego misia. Dodatkowo w taksówkach nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach, jednak na zamówienie z wyprzedzeniem czasowym może pojechać po Was taksówka wyposażona w fotelik lub siedzisko.

Obcokrajowcy

Przeprowadzka do innego miasta to wyzwanie logistyczne, szczególnie jeśli przybywa się z zagranicy. Brak znajomości języka polskiego może rodzić problemy, sprzyja niedomówieniom i sprawia, że obcokrajowcy mogą czuć się u nas zagubieni. Przybywamy z pomocą. Większość kierowców Eko Taxi mówi komunikatywnie w co najmniej jednym języku obcym, spora część z nich posługuje się angielskim w stopniu bardzo dobrym. Jeżeli poszukujecie dla waszego przyjaciela z innego państwa rzetelnej firmy transportowej, która pomoże mu uporać się z przewiezieniem wielu walizek z lotniska lub dworca kolejowego, polecamy wam naszą ofertę.

Samochodzik i kartony do przeprowadzki

Jakimi wozami transportowymi niezbędnymi podczas przeprowadzki dysponuje Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi pomoże wam w przeprowadzce na terenie Lublina. Nasza flota składa się z rozmaitych typów aut, które sprostają waszym wymaganiom. Większość wozów to standardowe osobówki, ale na życzenie naszych klientów możemy również podstawić kombi z pojemnym bagażnikiem lub różnej ładowności vany. Meble i duże sprzęty AGD transportujemy natomiast busem Mercedes Sprinter.

Kombi przy większej ilości bagaży

Wasz dobytek składa się jedynie z kilku walizek? Nie ma zatem potrzeby płacić za usługę auta bagażowego. Z pewnością wystarczy wam pojemny luk transportowy naszych samochodów typu kombi. Dzięki temu cena kursu wyniesie jak za przejazd zwykłą osobówką powiększona jedynie o 5 zł. Do środka powinny też wejść średniej wielkości sprzęty sportowe takie jak deska snowboardowa czy gryf od sztangi lub instrumenty muzyczne. Jeżeli nie jesteście pewni, czy wasze rzeczy na pewno zmieszczą się w bagażniku kombiaka, zadzwońcie do dyspozytora, podając mu wymiary waszych sprzętów.

Pojemny bus do zadań specjalnych

Transport większych gabarytów odbywa się naszym nowoczesnym busem marki Mercedes Sprinter. Jego maksymalna ładowność to 3,5 t. Auto jest długie na 3,7 m, szerokie na 1,70 m i wysokie na 1,9 m, co sprawia, że na pokładzie zmieszczą się nawet bardzo obszerne meble i sprzęty AGD. Obok kierowcy znajduje się miejsce dla jednego pasażera. Taksówkarz może pomóc wam przy załadunku i wyładunku rzeczy, należy to jednak wcześniej uzgodnić z dyspozytorem. Tego typu kursy najczęściej mają zryczałtowana cenę ustalaną przed wykonaniem przejazdu.

Może Cię zainteresować również