Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! Korzystając z usług Eko Taxi, szybko i komfortowo zmienicie miejsce swojego zamieszkania na terenie Lublina i gmin ościennych. Dysponujemy różnymi rodzajami wozów, dzięki czemu możemy podstawić samochód dopasowany dokładnie do waszych potrzeb. Kursu nie trzeba zamawiać z wielodniowym wyprzedzeniem. Poniżej szczegóły naszej oferty.

Spis treści:
Do kogo jest skierowana nasza oferta?
Jakimi typami wozów dysponujemy?

Zbliża się termin przeprowadzki? Sprawdźcie, czy usługi Eko Taxi skierowane są właśnie do was!

Znajomi nie pomogą, a rodzina nie dysponuje samochodem? Jeżeli zbliża się data waszej przeprowadzki, możecie polegać na załodze Eko Taxi Lublin. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób indywidualnych, które nie mogą pozwolić sobie finansowo na zamówienie specjalistycznej firmy od przenosin. Jeżeli swoje rzeczy spakujecie sami i nie straszny jest wam załadunek i rozładunek, dzwońcie. Przekwaterujemy was tanio i podczas jednego kursu autem dostawczym.

Studenci

Wyprowadzka z domu rodzinnego to pierwszy etap wejścia w dorosłość. Zazwyczaj dzieje się to zaraz po liceum. Większość studentów, którzy uczą się na lubelskich uczelniach wyższych, przybywa do tego miasta z innych rejonów Polski. Przez następne kilka lat, zanim nie osiedlą się tam na stałe lub powrócą do swoich stron, wschodnia aglomeracja pozostaje ich domem. Znalezienie wymarzonej kwatery nie jest jednak proste. Nie każdy ma możliwość lub chęć mieszkać w akademiku, warunki na prywatnych stancjach też bywają różne. Pokoje na wynajem czasami nie spełniają wymaganych standardów, ich cena okazuje się za wysoka lub dojazd na uczelnię zbyt kłopotliwy. Równie ważni są współlokatorzy – nikt nie chce mieszkać z nachmurzonymi gburami lub ciągle imprezującymi lekkoduchami. Nie wszystko jednak da się z góry przewidzieć. Bardzo często po kilku miesiącach próby okazuje się, że kolejna przeprowadzka jest koniecznością. Z tego powodu studenci są jedną z najbardziej mobilnych grup społecznych – często i chętnie zmieniają swoje domy. Przygotowując ofertę transportu rzeczy w Eko Taxi, od początku braliśmy pod uwagę specyficzne potrzeby młodych. Przejazdy muszą być tanie, dostępne „na zawołanie”, a auta dopasowane do wielkości ładunku. Dobytek niektórych naszych klientów składa się jedynie z większego plecaka i kartonu książek, niektórzy natomiast posiadają nawet swoje własne meble. Uczycie się na UMCS-ie, Politechnice, UP, UM, AHP, KUL-u lub w innej szkole wyższej? Na pewno wiecie, o czym teraz piszemy. Dzwońcie na naszą infolinię i omówcie z dyspozytorem szczegóły przejazdu. Dzięki temu od razu poznacie orientacyjną cenę kursu.

Dla firm

Eko Taxi w Lublinie cieszy się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych, wiele osób natomiast nie wie, że świadczymy również usługi transportowe dla firm i korporacji. Chociaż zdobyliśmy sobie już rzeszę zadowolonych przedsiębiorców, którzy współpracują z nami na stałe, cały czas staramy się poszerzyć tę listę o nowych zleceniodawców. Prowadzicie biznes z sektora MŚP? A może kierujecie lokalnym biurem zagranicznej firmy? Sprawdźcie, jak możemy wam pomóc w codziennych obowiązkach. Szerzej na ten temat pisaliśmy już na naszym blogu, przedstawiając wam nasz cennik w zakresie przewozu osób. Tutaj wspomnimy tylko, że nasi taksówkarze równie chętnie pomogą wam z relokacją służbowych rzeczy – zarówno podczas spontanicznych, jednorazowych przeprowadzek, jak i stałych zleceń. Zmieniacie siedzibę i potrzebujecie wsparcia z przewiezieniem sprzętów elektronicznych, komputerów, dokumentów i innych cennych przedmiotów, które mogłyby się zniszczyć lub zgubić u zwykłej firmy transportowej? Jeżeli cena, którą zażyczyło sobie inne przedsiębiorstwo przekracza wasz budżet lub potrzebujecie zamówić kurs bezzwłocznie, na teraz, śmiało dzwońcie na nasza infolinię. Oferujemy najniższe stawki, wysoką jakość i różne rodzaje samochodów dostawczych. Jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń, wystawiamy faktury VAT, które będziecie mogli wpisać do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku. Może się więc okazać, że w ostatecznym rozrachunku za nasze usługi nie zapłacicie nic lub wielokrotnie mniej, niż wyniesie wartość na paragonie.

Mamy z dziećmi

Podróż do babci, żłobka lub parku – każda świeżo upieczona mama wie, że przejazdy z maluchami są nie mniej problematyczne niż przeprowadzki do innego mieszkania. Trzeba zabrać ze sobą wózek, ulubione zabawki, pieluchy i szereg innych niezbędnych drobiazgów… Razem wychodzi objętość całkiem sporego bagażnika. Na szczęście Eko Taxi ma w swojej ofercie również pojemne samochody typu kombi, na pokład których zabierzecie wszystkie niezbędne sprzęty. Na życzenie kierowcy mogą wam też pomóc z wniesieniem ich do mieszkania, jeżeli tylko wcześniej uprzedzicie o tym dyspozytora. Cena kursu wzrośnie o jedynie 5 zł, a wy nie będziecie musiały uciekać się do podstępu, by maluch nie zauważył, że zabrakło jego ulubionego misia. Dodatkowo w taksówkach nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach, jednak na zamówienie z wyprzedzeniem czasowym może pojechać po Was taksówka wyposażona w fotelik lub siedzisko.

Obcokrajowcy

Przeprowadzka do innego miasta to wyzwanie logistyczne, szczególnie jeśli przybywa się z zagranicy. Brak znajomości języka polskiego może rodzić problemy, sprzyja niedomówieniom i sprawia, że obcokrajowcy mogą czuć się u nas zagubieni. Przybywamy z pomocą. Większość kierowców Eko Taxi mówi komunikatywnie w co najmniej jednym języku obcym, spora część z nich posługuje się angielskim w stopniu bardzo dobrym. Jeżeli poszukujecie dla waszego przyjaciela z innego państwa rzetelnej firmy transportowej, która pomoże mu uporać się z przewiezieniem wielu walizek z lotniska lub dworca kolejowego, polecamy wam naszą ofertę.

Samochodzik i kartony do przeprowadzki

Jakimi wozami transportowymi niezbędnymi podczas przeprowadzki dysponuje Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi pomoże wam w przeprowadzce na terenie Lublina. Nasza flota składa się z rozmaitych typów aut, które sprostają waszym wymaganiom. Większość wozów to standardowe osobówki, ale na życzenie naszych klientów możemy również podstawić kombi z pojemnym bagażnikiem lub różnej ładowności vany. Meble i duże sprzęty AGD transportujemy natomiast busem Mercedes Sprinter.

Kombi przy większej ilości bagaży

Wasz dobytek składa się jedynie z kilku walizek? Nie ma zatem potrzeby płacić za usługę auta bagażowego. Z pewnością wystarczy wam pojemny luk transportowy naszych samochodów typu kombi. Dzięki temu cena kursu wyniesie jak za przejazd zwykłą osobówką powiększona jedynie o 5 zł. Do środka powinny też wejść średniej wielkości sprzęty sportowe takie jak deska snowboardowa czy gryf od sztangi lub instrumenty muzyczne. Jeżeli nie jesteście pewni, czy wasze rzeczy na pewno zmieszczą się w bagażniku kombiaka, zadzwońcie do dyspozytora, podając mu wymiary waszych sprzętów.

Pojemny bus do zadań specjalnych

Transport większych gabarytów odbywa się naszym nowoczesnym busem marki Mercedes Sprinter. Jego maksymalna ładowność to 3,5 t. Auto jest długie na 3,7 m, szerokie na 1,70 m i wysokie na 1,9 m, co sprawia, że na pokładzie zmieszczą się nawet bardzo obszerne meble i sprzęty AGD. Obok kierowcy znajduje się miejsce dla jednego pasażera. Taksówkarz może pomóc wam przy załadunku i wyładunku rzeczy, należy to jednak wcześniej uzgodnić z dyspozytorem. Tego typu kursy najczęściej mają zryczałtowana cenę ustalaną przed wykonaniem przejazdu.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...