Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami

Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! Korzystając z usług Eko Taxi, szybko i komfortowo zmienicie miejsce swojego zamieszkania na terenie Lublina i gmin ościennych. Dysponujemy różnymi rodzajami wozów, dzięki czemu możemy podstawić samochód dopasowany dokładnie do waszych potrzeb. Kursu nie trzeba zamawiać z wielodniowym wyprzedzeniem. Poniżej szczegóły naszej oferty.

Spis treści:
Do kogo jest skierowana nasza oferta?
Jakimi typami wozów dysponujemy?

Zbliża się termin przeprowadzki? Sprawdźcie, czy usługi Eko Taxi skierowane są właśnie do was!

Znajomi nie pomogą, a rodzina nie dysponuje samochodem? Jeżeli zbliża się data waszej przeprowadzki, możecie polegać na załodze Eko Taxi Lublin. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób indywidualnych, które nie mogą pozwolić sobie finansowo na zamówienie specjalistycznej firmy od przenosin. Jeżeli swoje rzeczy spakujecie sami i nie straszny jest wam załadunek i rozładunek, dzwońcie. Przekwaterujemy was tanio i podczas jednego kursu autem dostawczym.

Studenci

Wyprowadzka z domu rodzinnego to pierwszy etap wejścia w dorosłość. Zazwyczaj dzieje się to zaraz po liceum. Większość studentów, którzy uczą się na lubelskich uczelniach wyższych, przybywa do tego miasta z innych rejonów Polski. Przez następne kilka lat, zanim nie osiedlą się tam na stałe lub powrócą do swoich stron, wschodnia aglomeracja pozostaje ich domem. Znalezienie wymarzonej kwatery nie jest jednak proste. Nie każdy ma możliwość lub chęć mieszkać w akademiku, warunki na prywatnych stancjach też bywają różne. Pokoje na wynajem czasami nie spełniają wymaganych standardów, ich cena okazuje się za wysoka lub dojazd na uczelnię zbyt kłopotliwy. Równie ważni są współlokatorzy – nikt nie chce mieszkać z nachmurzonymi gburami lub ciągle imprezującymi lekkoduchami. Nie wszystko jednak da się z góry przewidzieć. Bardzo często po kilku miesiącach próby okazuje się, że kolejna przeprowadzka jest koniecznością. Z tego powodu studenci są jedną z najbardziej mobilnych grup społecznych – często i chętnie zmieniają swoje domy. Przygotowując ofertę transportu rzeczy w Eko Taxi, od początku braliśmy pod uwagę specyficzne potrzeby młodych. Przejazdy muszą być tanie, dostępne „na zawołanie”, a auta dopasowane do wielkości ładunku. Dobytek niektórych naszych klientów składa się jedynie z większego plecaka i kartonu książek, niektórzy natomiast posiadają nawet swoje własne meble. Uczycie się na UMCS-ie, Politechnice, UP, UM, AHP, KUL-u lub w innej szkole wyższej? Na pewno wiecie, o czym teraz piszemy. Dzwońcie na naszą infolinię i omówcie z dyspozytorem szczegóły przejazdu. Dzięki temu od razu poznacie orientacyjną cenę kursu.

Dla firm

Eko Taxi w Lublinie cieszy się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych, wiele osób natomiast nie wie, że świadczymy również usługi transportowe dla firm i korporacji. Chociaż zdobyliśmy sobie już rzeszę zadowolonych przedsiębiorców, którzy współpracują z nami na stałe, cały czas staramy się poszerzyć tę listę o nowych zleceniodawców. Prowadzicie biznes z sektora MŚP? A może kierujecie lokalnym biurem zagranicznej firmy? Sprawdźcie, jak możemy wam pomóc w codziennych obowiązkach. Szerzej na ten temat pisaliśmy już na naszym blogu, przedstawiając wam nasz cennik w zakresie przewozu osób. Tutaj wspomnimy tylko, że nasi taksówkarze równie chętnie pomogą wam z relokacją służbowych rzeczy – zarówno podczas spontanicznych, jednorazowych przeprowadzek, jak i stałych zleceń. Zmieniacie siedzibę i potrzebujecie wsparcia z przewiezieniem sprzętów elektronicznych, komputerów, dokumentów i innych cennych przedmiotów, które mogłyby się zniszczyć lub zgubić u zwykłej firmy transportowej? Jeżeli cena, którą zażyczyło sobie inne przedsiębiorstwo przekracza wasz budżet lub potrzebujecie zamówić kurs bezzwłocznie, na teraz, śmiało dzwońcie na nasza infolinię. Oferujemy najniższe stawki, wysoką jakość i różne rodzaje samochodów dostawczych. Jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń, wystawiamy faktury VAT, które będziecie mogli wpisać do kosztów uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku. Może się więc okazać, że w ostatecznym rozrachunku za nasze usługi nie zapłacicie nic lub wielokrotnie mniej, niż wyniesie wartość na paragonie.

Mamy z dziećmi

Podróż do babci, żłobka lub parku – każda świeżo upieczona mama wie, że przejazdy z maluchami są nie mniej problematyczne niż przeprowadzki do innego mieszkania. Trzeba zabrać ze sobą wózek, ulubione zabawki, pieluchy i szereg innych niezbędnych drobiazgów… Razem wychodzi objętość całkiem sporego bagażnika. Na szczęście Eko Taxi ma w swojej ofercie również pojemne samochody typu kombi, na pokład których zabierzecie wszystkie niezbędne sprzęty. Na życzenie kierowcy mogą wam też pomóc z wniesieniem ich do mieszkania, jeżeli tylko wcześniej uprzedzicie o tym dyspozytora. Cena kursu wzrośnie o jedynie 5 zł, a wy nie będziecie musiały uciekać się do podstępu, by maluch nie zauważył, że zabrakło jego ulubionego misia. Dodatkowo w taksówkach nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach, jednak na zamówienie z wyprzedzeniem czasowym może pojechać po Was taksówka wyposażona w fotelik lub siedzisko.

Obcokrajowcy

Przeprowadzka do innego miasta to wyzwanie logistyczne, szczególnie jeśli przybywa się z zagranicy. Brak znajomości języka polskiego może rodzić problemy, sprzyja niedomówieniom i sprawia, że obcokrajowcy mogą czuć się u nas zagubieni. Przybywamy z pomocą. Większość kierowców Eko Taxi mówi komunikatywnie w co najmniej jednym języku obcym, spora część z nich posługuje się angielskim w stopniu bardzo dobrym. Jeżeli poszukujecie dla waszego przyjaciela z innego państwa rzetelnej firmy transportowej, która pomoże mu uporać się z przewiezieniem wielu walizek z lotniska lub dworca kolejowego, polecamy wam naszą ofertę.

Samochodzik i kartony do przeprowadzki

Jakimi wozami transportowymi niezbędnymi podczas przeprowadzki dysponuje Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi pomoże wam w przeprowadzce na terenie Lublina. Nasza flota składa się z rozmaitych typów aut, które sprostają waszym wymaganiom. Większość wozów to standardowe osobówki, ale na życzenie naszych klientów możemy również podstawić kombi z pojemnym bagażnikiem lub różnej ładowności vany. Meble i duże sprzęty AGD transportujemy natomiast busem Mercedes Sprinter.

Kombi przy większej ilości bagaży

Wasz dobytek składa się jedynie z kilku walizek? Nie ma zatem potrzeby płacić za usługę auta bagażowego. Z pewnością wystarczy wam pojemny luk transportowy naszych samochodów typu kombi. Dzięki temu cena kursu wyniesie jak za przejazd zwykłą osobówką powiększona jedynie o 5 zł. Do środka powinny też wejść średniej wielkości sprzęty sportowe takie jak deska snowboardowa czy gryf od sztangi lub instrumenty muzyczne. Jeżeli nie jesteście pewni, czy wasze rzeczy na pewno zmieszczą się w bagażniku kombiaka, zadzwońcie do dyspozytora, podając mu wymiary waszych sprzętów.

Pojemny bus do zadań specjalnych

Transport większych gabarytów odbywa się naszym nowoczesnym busem marki Mercedes Sprinter. Jego maksymalna ładowność to 3,5 t. Auto jest długie na 3,7 m, szerokie na 1,70 m i wysokie na 1,9 m, co sprawia, że na pokładzie zmieszczą się nawet bardzo obszerne meble i sprzęty AGD. Obok kierowcy znajduje się miejsce dla jednego pasażera. Taksówkarz może pomóc wam przy załadunku i wyładunku rzeczy, należy to jednak wcześniej uzgodnić z dyspozytorem. Tego typu kursy najczęściej mają zryczałtowana cenę ustalaną przed wykonaniem przejazdu.

Może Cię zainteresować również

 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...