Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której korzystają właściciele przedsiębiorstw o różnym profilu. Mogą się przydać w firmach zajmujących się pracą fizyczną, gdzie konieczne jest zapewnienie transportu w różne lokalizacje. Z takiej możliwości korzystają również typowe korporacje biurowe, gdy siedziba znajduje się na obrzeżach lub przy okazji wydarzeń firmowych na terenie miasta. Jeżeli chcesz zapewnić dogodne przejazdy swojemu personelowi, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Jak to zorganizować?
Zaplanuj takie podróże z Eko Taxi
Propozycja dla firm
Przejazdy dużymi pojazdami
Pozostała oferta Eko Taxi
System IVR

Jak zorganizować przewozy pracownicze w Lublinie?

Przewozy pracownicze w Lublinie są opłacalne w każdym przypadku, w którym można zakładać, iż personel będzie miał problem z dotarciem do miejsca pracy. Zwykle jest to związane z kłopotliwą lokalizacją, choćby na obrzeżach. Czasem wynika to też po prostu ze specyfiki pracy w niektórych branżach. Z perspektywy firmy są to pewne koszty, w zamian za które zwiększa się jednak morale zespołu, a co najważniejsze dowieziona na miejsce osoba powinna być bardziej efektywna. Dla osób zatrudnionych jest to zwyczajnie wygodne i komfortowe. Przy regularnym transporcie bardzo dużej grupy można pomyśleć o zorganizowaniu autobusu czy autokaru, ale polecamy wybór korporacji taksówkarskiej.

Kiedy warto to zrobić?

Tego typu działania są dość powszechne w przedsiębiorstwach, w których specyfika pracy wymaga częstej zmiany lokalizacji. Jeżeli zespół wykonuje zadania w różnych częściach miasta, to dobrze jeżeli firma potrafi zadbać o przetransportowanie tam pracowników. Z perspektywy zawodów związanych z obowiązkami fizycznymi dodatkowo pozwala to zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli dana osoba ma intensywnie pracować fizycznie, to najlepiej jeżeli nie jest zobligowana do późniejszego prowadzenia samochodu, gdyż może być zmęczona i zdekoncentrowana. Z takiego wariantu korzystają też firmy typowo biurowe, lecz posiadające budynek na obrzeżach miasta lub nawet poza jego granicami, co może się przyczyniać do pewnych problemów z dojazdem u niezmotoryzowanych pracowników. Takie przedsiębiorstwa często korzystają także z przewozów dla personelu, gdy wysyłają go na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy konferencje branżowe.

Korzyści z perspektywy pracodawcy i pracowników

Dla pracodawcy taka opcja wiąże się z pewnymi kosztami, lecz w zamian za to zyskuje on pewność, iż pracownicy dojadą w wyznaczone miejsce wypoczęci i gotowi do rozpoczęcia obowiązków, a potem powrócą bezpiecznie do domów. Przy okazji pozwala to zadbać o morale w zespole i buduje renomę firmy, gdyż kandydaci do pracy będą pod wrażeniem wiedząc, iż firma tak dba o swoje kadry. Dla samych pracowników jest to na pewno wygodne, a przy tym opłacalne, gdyż nie wydają pieniędzy na benzynę lub bilety na komunikację miejską.

Jak można to zorganizować?

W firmach, w których zachodzi potrzeba regularnego czy nawet codziennego przewozu bardzo dużej liczby osób, rozsądne może być wynajęcie na stałe autobusu czy autokaru. To jednak specyficzne przypadki, a najczęściej taki transport organizowany jest okazyjnie i dla zespołów od kilku do kilkunastu osób. W przypadku korporacji może do tego zachodzić konieczność zorganizowania kursów dla pojedynczych pracowników wybierających się na spotkania biznesowe. Ciekawym wyborem będzie zatem skorzystanie z usług korporacji taxi. Taką możliwość daje Eko Taxi.

Kierowca taksówki

Przewozy pracownicze w Lublinie z Eko Taxi

Z Eko Taxi możesz zaplanować przewozy pracownicze w Lublinie. Udostępniamy specjalną ofertę dla firm, w ramach której możesz zaplanować przejazdy bezgotówkowe. Przy okazyjnych transportach możesz po prostu zamówić naszą taksówkę, także w kontekście większych pojazdów, gdy w wybrane miejsce musi dojechać grupa osób. Oczywiście proponujemy również tradycyjne kursy po mieście i okolicy, a do tego inne usługi, takie jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek.

Oferta dla firm

W Eko Taxi mamy specjalną ofertę dla firm, na mocy której możesz zapewnić przejazdy bezgotówkowe dla pracowników, ale i partnerów czy gości biznesowych. Możesz wygodnie zarządzać przejazdami tworząc bazę personelu i innych osób upoważnionych do pokonywania takich kursów firmowych. Możliwe jest ustalenie limitów kwotowych czy dni obowiązywania przejazdów dla danych pracowników, a proponujemy też papierowe bony jednorazowe na kurs za określoną kwotę. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które potrzebują przejazdów po terenie miasta i okolic.

Kursy większymi pojazdami

Jeśli chcesz sporadycznie czy jednorazowo zaplanować transport dla grupy pracowników, to możesz zamówić u nas kursy większymi taksówkami. Poza autami osobowymi udostępniamy VAN dla 5-6 osób. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdy okazyjnie wysyłasz personel do jakiejś placówki na obrzeżach miasta czy po prostu chcesz przewieźć swój zespół na imprezę integracyjną na mieście bądź konferencję branżową.

Co jeszcze oferuje Eko Taxi?

Jesteśmy pełnoprawną korporacją taksówkarską, więc oferujemy również tradycyjne kursy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Proponujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, bo opłata początkowa to 7,95 zł, a następnie zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Osobom podróżującym z dużymi walizkami czy innymi pakunkami, polecamy wybranie taxi bagażowego. Bardzo docenianymi usługami Eko Taxi są też zakupy na telefon na terenie Lublina czy przewóz przesyłek, z którego chętnie korzystają przedstawiciele firm, którzy muszą przewieźć istotne rzeczy do innego miejsca w mieście, lecz nie chcą angażować w takie zadania pracowników. W naszych taksówkach można poza tym przewozić zwierzęta. W przypadku tych niewielkich możesz je przewieźć za darmo na kolanach lub w transporterze. Przy przewozie dużych zwierzaków obowiązuje dopłata w wysokości 7 zł.

Ułatwione zamawianie kursów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiliśmy dodatkową opcję, ułatwiającą zamawianie kursów. W ramach systemu IVR, stali pasażerowie mogą aranżować przejazdy samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają w nim wczytane trzy najczęściej stosowane adresy, a klientowi pozostaje jedynie wybrać jeden z nich i określić, za jaki czas ma podjechać kierowca. Zamawiając, dowiesz się też od razu, jakie auto podjedzie, a w dowolnej chwili możesz się skontaktować z dyspozytorem, jeśli zauważysz taką konieczność. Atutem tego rozwiązania jest łatwiejszy proces zamawiania kursu, gdy tylko dostępna jest taksówka, nawet w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z tego systemu, to możesz zrezygnować z takiej opcji u dyspozytora.

Dodatkową korzyścią są tutaj korzystniejsze ceny! Zamawiając kurs za pomocą aplikacji, za każdy przejazd na terenie miasta – również w nocy oraz w niedziele i święta – zapłacisz jedynie z 1,60 zł za kilometr. Koszt kursu poza miastem, przy skorzystaniu z aplikacji, o każdej porze i w każdy dzień wynosi 2,80 zł za kilometr. Dodatkowo, wpisując w aplikacji adres początkowy i końcowy, nie tylko poznasz wcześniej cenę kursu, ale też zyskujesz gwarancję tego, że za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile wskazała aplikacji – o ile trasa nie zostanie zmieniona w trakcie kursu.

Firmy z różnych branż potrzebują czasami zorganizować transport dla swoich pracowników. Może to być przewóz do samego miejsca pracy, ale bywa to również związane z wydarzeniami integracyjnymi, szkoleniami czy konferencjami. Jeśli potrzebujesz takich usług na terenie Lublina, to zachęcamy do skorzystania z pomocy Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...