Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której korzystają właściciele przedsiębiorstw o różnym profilu. Mogą się przydać w firmach zajmujących się pracą fizyczną, gdzie konieczne jest zapewnienie transportu w różne lokalizacje. Z takiej możliwości korzystają również typowe korporacje biurowe, gdy siedziba znajduje się na obrzeżach lub przy okazji wydarzeń firmowych na terenie miasta. Jeżeli chcesz zapewnić dogodne przejazdy swojemu personelowi, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Jak to zorganizować?
Zaplanuj takie podróże z Eko Taxi
Propozycja dla firm
Przejazdy dużymi pojazdami
Pozostała oferta Eko Taxi
System IVR

Jak zorganizować przewozy pracownicze w Lublinie?

Przewozy pracownicze w Lublinie są opłacalne w każdym przypadku, w którym można zakładać, iż personel będzie miał problem z dotarciem do miejsca pracy. Zwykle jest to związane z kłopotliwą lokalizacją, choćby na obrzeżach. Czasem wynika to też po prostu ze specyfiki pracy w niektórych branżach. Z perspektywy firmy są to pewne koszty, w zamian za które zwiększa się jednak morale zespołu, a co najważniejsze dowieziona na miejsce osoba powinna być bardziej efektywna. Dla osób zatrudnionych jest to zwyczajnie wygodne i komfortowe. Przy regularnym transporcie bardzo dużej grupy można pomyśleć o zorganizowaniu autobusu czy autokaru, ale polecamy wybór korporacji taksówkarskiej.

Kiedy warto to zrobić?

Tego typu działania są dość powszechne w przedsiębiorstwach, w których specyfika pracy wymaga częstej zmiany lokalizacji. Jeżeli zespół wykonuje zadania w różnych częściach miasta, to dobrze jeżeli firma potrafi zadbać o przetransportowanie tam pracowników. Z perspektywy zawodów związanych z obowiązkami fizycznymi dodatkowo pozwala to zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli dana osoba ma intensywnie pracować fizycznie, to najlepiej jeżeli nie jest zobligowana do późniejszego prowadzenia samochodu, gdyż może być zmęczona i zdekoncentrowana. Z takiego wariantu korzystają też firmy typowo biurowe, lecz posiadające budynek na obrzeżach miasta lub nawet poza jego granicami, co może się przyczyniać do pewnych problemów z dojazdem u niezmotoryzowanych pracowników. Takie przedsiębiorstwa często korzystają także z przewozów dla personelu, gdy wysyłają go na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy konferencje branżowe.

Korzyści z perspektywy pracodawcy i pracowników

Dla pracodawcy taka opcja wiąże się z pewnymi kosztami, lecz w zamian za to zyskuje on pewność, iż pracownicy dojadą w wyznaczone miejsce wypoczęci i gotowi do rozpoczęcia obowiązków, a potem powrócą bezpiecznie do domów. Przy okazji pozwala to zadbać o morale w zespole i buduje renomę firmy, gdyż kandydaci do pracy będą pod wrażeniem wiedząc, iż firma tak dba o swoje kadry. Dla samych pracowników jest to na pewno wygodne, a przy tym opłacalne, gdyż nie wydają pieniędzy na benzynę lub bilety na komunikację miejską.

Jak można to zorganizować?

W firmach, w których zachodzi potrzeba regularnego czy nawet codziennego przewozu bardzo dużej liczby osób, rozsądne może być wynajęcie na stałe autobusu czy autokaru. To jednak specyficzne przypadki, a najczęściej taki transport organizowany jest okazyjnie i dla zespołów od kilku do kilkunastu osób. W przypadku korporacji może do tego zachodzić konieczność zorganizowania kursów dla pojedynczych pracowników wybierających się na spotkania biznesowe. Ciekawym wyborem będzie zatem skorzystanie z usług korporacji taxi. Taką możliwość daje Eko Taxi.

Kierowca taksówki

Przewozy pracownicze w Lublinie z Eko Taxi

Z Eko Taxi możesz zaplanować przewozy pracownicze w Lublinie. Udostępniamy specjalną ofertę dla firm, w ramach której możesz zaplanować przejazdy bezgotówkowe. Przy okazyjnych transportach możesz po prostu zamówić naszą taksówkę, także w kontekście większych pojazdów, gdy w wybrane miejsce musi dojechać grupa osób. Oczywiście proponujemy również tradycyjne kursy po mieście i okolicy, a do tego inne usługi, takie jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek.

Oferta dla firm

W Eko Taxi mamy specjalną ofertę dla firm, na mocy której możesz zapewnić przejazdy bezgotówkowe dla pracowników, ale i partnerów czy gości biznesowych. Możesz wygodnie zarządzać przejazdami tworząc bazę personelu i innych osób upoważnionych do pokonywania takich kursów firmowych. Możliwe jest ustalenie limitów kwotowych czy dni obowiązywania przejazdów dla danych pracowników, a proponujemy też papierowe bony jednorazowe na kurs za określoną kwotę. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które potrzebują przejazdów po terenie miasta i okolic.

Kursy większymi pojazdami

Jeśli chcesz sporadycznie czy jednorazowo zaplanować transport dla grupy pracowników, to możesz zamówić u nas kursy większymi taksówkami. Poza autami osobowymi udostępniamy VAN dla 5-6 osób. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdy okazyjnie wysyłasz personel do jakiejś placówki na obrzeżach miasta czy po prostu chcesz przewieźć swój zespół na imprezę integracyjną na mieście bądź konferencję branżową.

Co jeszcze oferuje Eko Taxi?

Jesteśmy pełnoprawną korporacją taksówkarską, więc oferujemy również tradycyjne kursy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Proponujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, bo opłata początkowa to 7,95 zł, a następnie zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Osobom podróżującym z dużymi walizkami czy innymi pakunkami, polecamy wybranie taxi bagażowego. Bardzo docenianymi usługami Eko Taxi są też zakupy na telefon na terenie Lublina czy przewóz przesyłek, z którego chętnie korzystają przedstawiciele firm, którzy muszą przewieźć istotne rzeczy do innego miejsca w mieście, lecz nie chcą angażować w takie zadania pracowników. W naszych taksówkach można poza tym przewozić zwierzęta. W przypadku tych niewielkich możesz je przewieźć za darmo na kolanach lub w transporterze. Przy przewozie dużych zwierzaków obowiązuje dopłata w wysokości 7 zł.

Ułatwione zamawianie kursów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiliśmy dodatkową opcję, ułatwiającą zamawianie kursów. W ramach systemu IVR, stali pasażerowie mogą aranżować przejazdy samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają w nim wczytane trzy najczęściej stosowane adresy, a klientowi pozostaje jedynie wybrać jeden z nich i określić, za jaki czas ma podjechać kierowca. Zamawiając, dowiesz się też od razu, jakie auto podjedzie, a w dowolnej chwili możesz się skontaktować z dyspozytorem, jeśli zauważysz taką konieczność. Atutem tego rozwiązania jest łatwiejszy proces zamawiania kursu, gdy tylko dostępna jest taksówka, nawet w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z tego systemu, to możesz zrezygnować z takiej opcji u dyspozytora.

Dodatkową korzyścią są tutaj korzystniejsze ceny! Zamawiając kurs za pomocą aplikacji, za każdy przejazd na terenie miasta – również w nocy oraz w niedziele i święta – zapłacisz jedynie z 1,60 zł za kilometr. Koszt kursu poza miastem, przy skorzystaniu z aplikacji, o każdej porze i w każdy dzień wynosi 2,80 zł za kilometr. Dodatkowo, wpisując w aplikacji adres początkowy i końcowy, nie tylko poznasz wcześniej cenę kursu, ale też zyskujesz gwarancję tego, że za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile wskazała aplikacji – o ile trasa nie zostanie zmieniona w trakcie kursu.

Firmy z różnych branż potrzebują czasami zorganizować transport dla swoich pracowników. Może to być przewóz do samego miejsca pracy, ale bywa to również związane z wydarzeniami integracyjnymi, szkoleniami czy konferencjami. Jeśli potrzebujesz takich usług na terenie Lublina, to zachęcamy do skorzystania z pomocy Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...