Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której korzystają właściciele przedsiębiorstw o różnym profilu. Mogą się przydać w firmach zajmujących się pracą fizyczną, gdzie konieczne jest zapewnienie transportu w różne lokalizacje. Z takiej możliwości korzystają również typowe korporacje biurowe, gdy siedziba znajduje się na obrzeżach lub przy okazji wydarzeń firmowych na terenie miasta. Jeżeli chcesz zapewnić dogodne przejazdy swojemu personelowi, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Jak to zorganizować?
Zaplanuj takie podróże z Eko Taxi
Propozycja dla firm
Przejazdy dużymi pojazdami
Pozostała oferta Eko Taxi
System IVR

Jak zorganizować przewozy pracownicze w Lublinie?

Przewozy pracownicze w Lublinie są opłacalne w każdym przypadku, w którym można zakładać, iż personel będzie miał problem z dotarciem do miejsca pracy. Zwykle jest to związane z kłopotliwą lokalizacją, choćby na obrzeżach. Czasem wynika to też po prostu ze specyfiki pracy w niektórych branżach. Z perspektywy firmy są to pewne koszty, w zamian za które zwiększa się jednak morale zespołu, a co najważniejsze dowieziona na miejsce osoba powinna być bardziej efektywna. Dla osób zatrudnionych jest to zwyczajnie wygodne i komfortowe. Przy regularnym transporcie bardzo dużej grupy można pomyśleć o zorganizowaniu autobusu czy autokaru, ale polecamy wybór korporacji taksówkarskiej.

Kiedy warto to zrobić?

Tego typu działania są dość powszechne w przedsiębiorstwach, w których specyfika pracy wymaga częstej zmiany lokalizacji. Jeżeli zespół wykonuje zadania w różnych częściach miasta, to dobrze jeżeli firma potrafi zadbać o przetransportowanie tam pracowników. Z perspektywy zawodów związanych z obowiązkami fizycznymi dodatkowo pozwala to zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli dana osoba ma intensywnie pracować fizycznie, to najlepiej jeżeli nie jest zobligowana do późniejszego prowadzenia samochodu, gdyż może być zmęczona i zdekoncentrowana. Z takiego wariantu korzystają też firmy typowo biurowe, lecz posiadające budynek na obrzeżach miasta lub nawet poza jego granicami, co może się przyczyniać do pewnych problemów z dojazdem u niezmotoryzowanych pracowników. Takie przedsiębiorstwa często korzystają także z przewozów dla personelu, gdy wysyłają go na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy konferencje branżowe.

Korzyści z perspektywy pracodawcy i pracowników

Dla pracodawcy taka opcja wiąże się z pewnymi kosztami, lecz w zamian za to zyskuje on pewność, iż pracownicy dojadą w wyznaczone miejsce wypoczęci i gotowi do rozpoczęcia obowiązków, a potem powrócą bezpiecznie do domów. Przy okazji pozwala to zadbać o morale w zespole i buduje renomę firmy, gdyż kandydaci do pracy będą pod wrażeniem wiedząc, iż firma tak dba o swoje kadry. Dla samych pracowników jest to na pewno wygodne, a przy tym opłacalne, gdyż nie wydają pieniędzy na benzynę lub bilety na komunikację miejską.

Jak można to zorganizować?

W firmach, w których zachodzi potrzeba regularnego czy nawet codziennego przewozu bardzo dużej liczby osób, rozsądne może być wynajęcie na stałe autobusu czy autokaru. To jednak specyficzne przypadki, a najczęściej taki transport organizowany jest okazyjnie i dla zespołów od kilku do kilkunastu osób. W przypadku korporacji może do tego zachodzić konieczność zorganizowania kursów dla pojedynczych pracowników wybierających się na spotkania biznesowe. Ciekawym wyborem będzie zatem skorzystanie z usług korporacji taxi. Taką możliwość daje Eko Taxi.

Kierowca taksówki

Przewozy pracownicze w Lublinie z Eko Taxi

Z Eko Taxi możesz zaplanować przewozy pracownicze w Lublinie. Udostępniamy specjalną ofertę dla firm, w ramach której możesz zaplanować przejazdy bezgotówkowe. Przy okazyjnych transportach możesz po prostu zamówić naszą taksówkę, także w kontekście większych pojazdów, gdy w wybrane miejsce musi dojechać grupa osób. Oczywiście proponujemy również tradycyjne kursy po mieście i okolicy, a do tego inne usługi, takie jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek.

Oferta dla firm

W Eko Taxi mamy specjalną ofertę dla firm, na mocy której możesz zapewnić przejazdy bezgotówkowe dla pracowników, ale i partnerów czy gości biznesowych. Możesz wygodnie zarządzać przejazdami tworząc bazę personelu i innych osób upoważnionych do pokonywania takich kursów firmowych. Możliwe jest ustalenie limitów kwotowych czy dni obowiązywania przejazdów dla danych pracowników, a proponujemy też papierowe bony jednorazowe na kurs za określoną kwotę. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które potrzebują przejazdów po terenie miasta i okolic.

Kursy większymi pojazdami

Jeśli chcesz sporadycznie czy jednorazowo zaplanować transport dla grupy pracowników, to możesz zamówić u nas kursy większymi taksówkami. Poza autami osobowymi udostępniamy VAN dla 5-6 osób. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdy okazyjnie wysyłasz personel do jakiejś placówki na obrzeżach miasta czy po prostu chcesz przewieźć swój zespół na imprezę integracyjną na mieście bądź konferencję branżową.

Co jeszcze oferuje Eko Taxi?

Jesteśmy pełnoprawną korporacją taksówkarską, więc oferujemy również tradycyjne kursy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Proponujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, bo opłata początkowa to 7,95 zł, a następnie zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Osobom podróżującym z dużymi walizkami czy innymi pakunkami, polecamy wybranie taxi bagażowego. Bardzo docenianymi usługami Eko Taxi są też zakupy na telefon na terenie Lublina czy przewóz przesyłek, z którego chętnie korzystają przedstawiciele firm, którzy muszą przewieźć istotne rzeczy do innego miejsca w mieście, lecz nie chcą angażować w takie zadania pracowników. W naszych taksówkach można poza tym przewozić zwierzęta. W przypadku tych niewielkich możesz je przewieźć za darmo na kolanach lub w transporterze. Przy przewozie dużych zwierzaków obowiązuje dopłata w wysokości 7 zł.

Ułatwione zamawianie kursów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiliśmy dodatkową opcję, ułatwiającą zamawianie kursów. W ramach systemu IVR, stali pasażerowie mogą aranżować przejazdy samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają w nim wczytane trzy najczęściej stosowane adresy, a klientowi pozostaje jedynie wybrać jeden z nich i określić, za jaki czas ma podjechać kierowca. Zamawiając, dowiesz się też od razu, jakie auto podjedzie, a w dowolnej chwili możesz się skontaktować z dyspozytorem, jeśli zauważysz taką konieczność. Atutem tego rozwiązania jest łatwiejszy proces zamawiania kursu, gdy tylko dostępna jest taksówka, nawet w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z tego systemu, to możesz zrezygnować z takiej opcji u dyspozytora.

Dodatkową korzyścią są tutaj korzystniejsze ceny! Zamawiając kurs za pomocą aplikacji, za każdy przejazd na terenie miasta – również w nocy oraz w niedziele i święta – zapłacisz jedynie z 1,60 zł za kilometr. Koszt kursu poza miastem, przy skorzystaniu z aplikacji, o każdej porze i w każdy dzień wynosi 2,80 zł za kilometr. Dodatkowo, wpisując w aplikacji adres początkowy i końcowy, nie tylko poznasz wcześniej cenę kursu, ale też zyskujesz gwarancję tego, że za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile wskazała aplikacji – o ile trasa nie zostanie zmieniona w trakcie kursu.

Firmy z różnych branż potrzebują czasami zorganizować transport dla swoich pracowników. Może to być przewóz do samego miejsca pracy, ale bywa to również związane z wydarzeniami integracyjnymi, szkoleniami czy konferencjami. Jeśli potrzebujesz takich usług na terenie Lublina, to zachęcamy do skorzystania z pomocy Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...