Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której korzystają właściciele przedsiębiorstw o różnym profilu. Mogą się przydać w firmach zajmujących się pracą fizyczną, gdzie konieczne jest zapewnienie transportu w różne lokalizacje. Z takiej możliwości korzystają również typowe korporacje biurowe, gdy siedziba znajduje się na obrzeżach lub przy okazji wydarzeń firmowych na terenie miasta. Jeżeli chcesz zapewnić dogodne przejazdy swojemu personelowi, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Jak to zorganizować?
Zaplanuj takie podróże z Eko Taxi
Propozycja dla firm
Przejazdy dużymi pojazdami
Pozostała oferta Eko Taxi
System IVR

Jak zorganizować przewozy pracownicze w Lublinie?

Przewozy pracownicze w Lublinie są opłacalne w każdym przypadku, w którym można zakładać, iż personel będzie miał problem z dotarciem do miejsca pracy. Zwykle jest to związane z kłopotliwą lokalizacją, choćby na obrzeżach. Czasem wynika to też po prostu ze specyfiki pracy w niektórych branżach. Z perspektywy firmy są to pewne koszty, w zamian za które zwiększa się jednak morale zespołu, a co najważniejsze dowieziona na miejsce osoba powinna być bardziej efektywna. Dla osób zatrudnionych jest to zwyczajnie wygodne i komfortowe. Przy regularnym transporcie bardzo dużej grupy można pomyśleć o zorganizowaniu autobusu czy autokaru, ale polecamy wybór korporacji taksówkarskiej.

Kiedy warto to zrobić?

Tego typu działania są dość powszechne w przedsiębiorstwach, w których specyfika pracy wymaga częstej zmiany lokalizacji. Jeżeli zespół wykonuje zadania w różnych częściach miasta, to dobrze jeżeli firma potrafi zadbać o przetransportowanie tam pracowników. Z perspektywy zawodów związanych z obowiązkami fizycznymi dodatkowo pozwala to zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli dana osoba ma intensywnie pracować fizycznie, to najlepiej jeżeli nie jest zobligowana do późniejszego prowadzenia samochodu, gdyż może być zmęczona i zdekoncentrowana. Z takiego wariantu korzystają też firmy typowo biurowe, lecz posiadające budynek na obrzeżach miasta lub nawet poza jego granicami, co może się przyczyniać do pewnych problemów z dojazdem u niezmotoryzowanych pracowników. Takie przedsiębiorstwa często korzystają także z przewozów dla personelu, gdy wysyłają go na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy konferencje branżowe.

Korzyści z perspektywy pracodawcy i pracowników

Dla pracodawcy taka opcja wiąże się z pewnymi kosztami, lecz w zamian za to zyskuje on pewność, iż pracownicy dojadą w wyznaczone miejsce wypoczęci i gotowi do rozpoczęcia obowiązków, a potem powrócą bezpiecznie do domów. Przy okazji pozwala to zadbać o morale w zespole i buduje renomę firmy, gdyż kandydaci do pracy będą pod wrażeniem wiedząc, iż firma tak dba o swoje kadry. Dla samych pracowników jest to na pewno wygodne, a przy tym opłacalne, gdyż nie wydają pieniędzy na benzynę lub bilety na komunikację miejską.

Jak można to zorganizować?

W firmach, w których zachodzi potrzeba regularnego czy nawet codziennego przewozu bardzo dużej liczby osób, rozsądne może być wynajęcie na stałe autobusu czy autokaru. To jednak specyficzne przypadki, a najczęściej taki transport organizowany jest okazyjnie i dla zespołów od kilku do kilkunastu osób. W przypadku korporacji może do tego zachodzić konieczność zorganizowania kursów dla pojedynczych pracowników wybierających się na spotkania biznesowe. Ciekawym wyborem będzie zatem skorzystanie z usług korporacji taxi. Taką możliwość daje Eko Taxi.

Kierowca taksówki

Przewozy pracownicze w Lublinie z Eko Taxi

Z Eko Taxi możesz zaplanować przewozy pracownicze w Lublinie. Udostępniamy specjalną ofertę dla firm, w ramach której możesz zaplanować przejazdy bezgotówkowe. Przy okazyjnych transportach możesz po prostu zamówić naszą taksówkę, także w kontekście większych pojazdów, gdy w wybrane miejsce musi dojechać grupa osób. Oczywiście proponujemy również tradycyjne kursy po mieście i okolicy, a do tego inne usługi, takie jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek.

Oferta dla firm

W Eko Taxi mamy specjalną ofertę dla firm, na mocy której możesz zapewnić przejazdy bezgotówkowe dla pracowników, ale i partnerów czy gości biznesowych. Możesz wygodnie zarządzać przejazdami tworząc bazę personelu i innych osób upoważnionych do pokonywania takich kursów firmowych. Możliwe jest ustalenie limitów kwotowych czy dni obowiązywania przejazdów dla danych pracowników, a proponujemy też papierowe bony jednorazowe na kurs za określoną kwotę. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które potrzebują przejazdów po terenie miasta i okolic.

Kursy większymi pojazdami

Jeśli chcesz sporadycznie czy jednorazowo zaplanować transport dla grupy pracowników, to możesz zamówić u nas kursy większymi taksówkami. Poza autami osobowymi udostępniamy VAN dla 5-6 osób. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdy okazyjnie wysyłasz personel do jakiejś placówki na obrzeżach miasta czy po prostu chcesz przewieźć swój zespół na imprezę integracyjną na mieście bądź konferencję branżową.

Co jeszcze oferuje Eko Taxi?

Jesteśmy pełnoprawną korporacją taksówkarską, więc oferujemy również tradycyjne kursy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Proponujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, bo opłata początkowa to 7,95 zł, a następnie zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Osobom podróżującym z dużymi walizkami czy innymi pakunkami, polecamy wybranie taxi bagażowego. Bardzo docenianymi usługami Eko Taxi są też zakupy na telefon na terenie Lublina czy przewóz przesyłek, z którego chętnie korzystają przedstawiciele firm, którzy muszą przewieźć istotne rzeczy do innego miejsca w mieście, lecz nie chcą angażować w takie zadania pracowników. W naszych taksówkach można poza tym przewozić zwierzęta. W przypadku tych niewielkich możesz je przewieźć za darmo na kolanach lub w transporterze. Przy przewozie dużych zwierzaków obowiązuje dopłata w wysokości 7 zł.

Ułatwione zamawianie kursów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiliśmy dodatkową opcję, ułatwiającą zamawianie kursów. W ramach systemu IVR, stali pasażerowie mogą aranżować przejazdy samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają w nim wczytane trzy najczęściej stosowane adresy, a klientowi pozostaje jedynie wybrać jeden z nich i określić, za jaki czas ma podjechać kierowca. Zamawiając, dowiesz się też od razu, jakie auto podjedzie, a w dowolnej chwili możesz się skontaktować z dyspozytorem, jeśli zauważysz taką konieczność. Atutem tego rozwiązania jest łatwiejszy proces zamawiania kursu, gdy tylko dostępna jest taksówka, nawet w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z tego systemu, to możesz zrezygnować z takiej opcji u dyspozytora.

Dodatkową korzyścią są tutaj korzystniejsze ceny! Zamawiając kurs za pomocą aplikacji, za każdy przejazd na terenie miasta – również w nocy oraz w niedziele i święta – zapłacisz jedynie z 1,60 zł za kilometr. Koszt kursu poza miastem, przy skorzystaniu z aplikacji, o każdej porze i w każdy dzień wynosi 2,80 zł za kilometr. Dodatkowo, wpisując w aplikacji adres początkowy i końcowy, nie tylko poznasz wcześniej cenę kursu, ale też zyskujesz gwarancję tego, że za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile wskazała aplikacji – o ile trasa nie zostanie zmieniona w trakcie kursu.

Firmy z różnych branż potrzebują czasami zorganizować transport dla swoich pracowników. Może to być przewóz do samego miejsca pracy, ale bywa to również związane z wydarzeniami integracyjnymi, szkoleniami czy konferencjami. Jeśli potrzebujesz takich usług na terenie Lublina, to zachęcamy do skorzystania z pomocy Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...