Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie

Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której korzystają właściciele przedsiębiorstw o różnym profilu. Mogą się przydać w firmach zajmujących się pracą fizyczną, gdzie konieczne jest zapewnienie transportu w różne lokalizacje. Z takiej możliwości korzystają również typowe korporacje biurowe, gdy siedziba znajduje się na obrzeżach lub przy okazji wydarzeń firmowych na terenie miasta. Jeżeli chcesz zapewnić dogodne przejazdy swojemu personelowi, to skorzystaj z usług Eko Taxi.

Spis treści
Jak to zorganizować?
Zaplanuj takie podróże z Eko Taxi
Propozycja dla firm
Przejazdy dużymi pojazdami
Pozostała oferta Eko Taxi
System IVR

Jak zorganizować przewozy pracownicze w Lublinie?

Przewozy pracownicze w Lublinie są opłacalne w każdym przypadku, w którym można zakładać, iż personel będzie miał problem z dotarciem do miejsca pracy. Zwykle jest to związane z kłopotliwą lokalizacją, choćby na obrzeżach. Czasem wynika to też po prostu ze specyfiki pracy w niektórych branżach. Z perspektywy firmy są to pewne koszty, w zamian za które zwiększa się jednak morale zespołu, a co najważniejsze dowieziona na miejsce osoba powinna być bardziej efektywna. Dla osób zatrudnionych jest to zwyczajnie wygodne i komfortowe. Przy regularnym transporcie bardzo dużej grupy można pomyśleć o zorganizowaniu autobusu czy autokaru, ale polecamy wybór korporacji taksówkarskiej.

Kiedy warto to zrobić?

Tego typu działania są dość powszechne w przedsiębiorstwach, w których specyfika pracy wymaga częstej zmiany lokalizacji. Jeżeli zespół wykonuje zadania w różnych częściach miasta, to dobrze jeżeli firma potrafi zadbać o przetransportowanie tam pracowników. Z perspektywy zawodów związanych z obowiązkami fizycznymi dodatkowo pozwala to zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Jeżeli dana osoba ma intensywnie pracować fizycznie, to najlepiej jeżeli nie jest zobligowana do późniejszego prowadzenia samochodu, gdyż może być zmęczona i zdekoncentrowana. Z takiego wariantu korzystają też firmy typowo biurowe, lecz posiadające budynek na obrzeżach miasta lub nawet poza jego granicami, co może się przyczyniać do pewnych problemów z dojazdem u niezmotoryzowanych pracowników. Takie przedsiębiorstwa często korzystają także z przewozów dla personelu, gdy wysyłają go na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy konferencje branżowe.

Korzyści z perspektywy pracodawcy i pracowników

Dla pracodawcy taka opcja wiąże się z pewnymi kosztami, lecz w zamian za to zyskuje on pewność, iż pracownicy dojadą w wyznaczone miejsce wypoczęci i gotowi do rozpoczęcia obowiązków, a potem powrócą bezpiecznie do domów. Przy okazji pozwala to zadbać o morale w zespole i buduje renomę firmy, gdyż kandydaci do pracy będą pod wrażeniem wiedząc, iż firma tak dba o swoje kadry. Dla samych pracowników jest to na pewno wygodne, a przy tym opłacalne, gdyż nie wydają pieniędzy na benzynę lub bilety na komunikację miejską.

Jak można to zorganizować?

W firmach, w których zachodzi potrzeba regularnego czy nawet codziennego przewozu bardzo dużej liczby osób, rozsądne może być wynajęcie na stałe autobusu czy autokaru. To jednak specyficzne przypadki, a najczęściej taki transport organizowany jest okazyjnie i dla zespołów od kilku do kilkunastu osób. W przypadku korporacji może do tego zachodzić konieczność zorganizowania kursów dla pojedynczych pracowników wybierających się na spotkania biznesowe. Ciekawym wyborem będzie zatem skorzystanie z usług korporacji taxi. Taką możliwość daje Eko Taxi.

Kierowca taksówki

Przewozy pracownicze w Lublinie z Eko Taxi

Z Eko Taxi możesz zaplanować przewozy pracownicze w Lublinie. Udostępniamy specjalną ofertę dla firm, w ramach której możesz zaplanować przejazdy bezgotówkowe. Przy okazyjnych transportach możesz po prostu zamówić naszą taksówkę, także w kontekście większych pojazdów, gdy w wybrane miejsce musi dojechać grupa osób. Oczywiście proponujemy również tradycyjne kursy po mieście i okolicy, a do tego inne usługi, takie jak zakupy na telefon czy przewóz przesyłek.

Oferta dla firm

W Eko Taxi mamy specjalną ofertę dla firm, na mocy której możesz zapewnić przejazdy bezgotówkowe dla pracowników, ale i partnerów czy gości biznesowych. Możesz wygodnie zarządzać przejazdami tworząc bazę personelu i innych osób upoważnionych do pokonywania takich kursów firmowych. Możliwe jest ustalenie limitów kwotowych czy dni obowiązywania przejazdów dla danych pracowników, a proponujemy też papierowe bony jednorazowe na kurs za określoną kwotę. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które potrzebują przejazdów po terenie miasta i okolic.

Kursy większymi pojazdami

Jeśli chcesz sporadycznie czy jednorazowo zaplanować transport dla grupy pracowników, to możesz zamówić u nas kursy większymi taksówkami. Poza autami osobowymi udostępniamy VAN dla 5-6 osób. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdy okazyjnie wysyłasz personel do jakiejś placówki na obrzeżach miasta czy po prostu chcesz przewieźć swój zespół na imprezę integracyjną na mieście bądź konferencję branżową.

Co jeszcze oferuje Eko Taxi?

Jesteśmy pełnoprawną korporacją taksówkarską, więc oferujemy również tradycyjne kursy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Proponujemy przy tym naprawdę korzystne ceny, bo opłata początkowa to 7,95 zł, a następnie zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Osobom podróżującym z dużymi walizkami czy innymi pakunkami, polecamy wybranie taxi bagażowego. Bardzo docenianymi usługami Eko Taxi są też zakupy na telefon na terenie Lublina czy przewóz przesyłek, z którego chętnie korzystają przedstawiciele firm, którzy muszą przewieźć istotne rzeczy do innego miejsca w mieście, lecz nie chcą angażować w takie zadania pracowników. W naszych taksówkach można poza tym przewozić zwierzęta. W przypadku tych niewielkich możesz je przewieźć za darmo na kolanach lub w transporterze. Przy przewozie dużych zwierzaków obowiązuje dopłata w wysokości 7 zł.

Ułatwione zamawianie kursów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiliśmy dodatkową opcję, ułatwiającą zamawianie kursów. W ramach systemu IVR, stali pasażerowie mogą aranżować przejazdy samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają w nim wczytane trzy najczęściej stosowane adresy, a klientowi pozostaje jedynie wybrać jeden z nich i określić, za jaki czas ma podjechać kierowca. Zamawiając, dowiesz się też od razu, jakie auto podjedzie, a w dowolnej chwili możesz się skontaktować z dyspozytorem, jeśli zauważysz taką konieczność. Atutem tego rozwiązania jest łatwiejszy proces zamawiania kursu, gdy tylko dostępna jest taksówka, nawet w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz dalej korzystać z tego systemu, to możesz zrezygnować z takiej opcji u dyspozytora.

Dodatkową korzyścią są tutaj korzystniejsze ceny! Zamawiając kurs za pomocą aplikacji, za każdy przejazd na terenie miasta – również w nocy oraz w niedziele i święta – zapłacisz jedynie z 1,60 zł za kilometr. Koszt kursu poza miastem, przy skorzystaniu z aplikacji, o każdej porze i w każdy dzień wynosi 2,80 zł za kilometr. Dodatkowo, wpisując w aplikacji adres początkowy i końcowy, nie tylko poznasz wcześniej cenę kursu, ale też zyskujesz gwarancję tego, że za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile wskazała aplikacji – o ile trasa nie zostanie zmieniona w trakcie kursu.

Firmy z różnych branż potrzebują czasami zorganizować transport dla swoich pracowników. Może to być przewóz do samego miejsca pracy, ale bywa to również związane z wydarzeniami integracyjnymi, szkoleniami czy konferencjami. Jeśli potrzebujesz takich usług na terenie Lublina, to zachęcamy do skorzystania z pomocy Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również