Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych miejsc sprawiających, że pobyt w tym mieście będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Miasto znane jest także z pięknych zabytków i klimatycznych uliczek. Firma Eko Taxi specjalnie przygotowała zestawienie miejsc, w których nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Spis treści
Gdzie warto się udać?
Wrażenia artystyczne
Sposób na dotarcie

Rozrywki w Lublinie, których nie można pominąć

Rozrywka w Lublinie może sprawić, że wyjazd do Lublina okaże się szczególnie atrakcyjny. Zespół Eko Taxi pomoże Wam w dotarciu do wybranych miejsc, oferując kursy w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, jakie punkty w mieście warto wziąć pod uwagę, będąc tutaj na wyjeździe.

Wirtualna rzeczywistość

Przy ulicy Pana Balcera 6A znajduje się salon Virtually. Miłośnicy wrażeń odnajdą się podczas zabawy na ośmiu stanowiskach. Rozrywka na poziomie światowym, inny wymiar, różnorodne doznania – tak w skrócie można opisać wizytę w tym miejscu. Czekają tu pojedyncze przygody: spacer po desce na wysokości, wojny w kosmosie, wspinaczka górska, kolejka górska, zręcznościówki, walka z białą bronią i gry taneczne. W przypadku trybu multiplayer można wziąć udział w drużynowym strzelaniu z łuku, wyścigach, wyprawie na Dziki Zachód i strzelaniu z rewolwerów w trybie rywalizacji lub współpracy. Salon VR ofertę kieruje do klientów indywidualnych (dorośli, dzieci), grup zorganizowanych. Istnieje możliwość organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich, itd. Znajduje się tu przytulny bar, gdzie można skorzystać z konsoli xBox One.

Fontanna w Lublinie

Strzelcy i miłośnicy broni palnej

LCS (Lubelskie Centrum Strzeleckie) zaprasza na ul. Metalurgiczną 3. Znaleźć tam można profesjonalną strzelnicę, sklep z bronią, serwis broni i sprzętu. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń oraz zawodów sportowych. Cała strzelnica zabezpieczona jest centralą wentylacyjną firmy Swegon zapewniającą ochronę przed szkodliwymi substancjami. Komfortowe stanowiska o szerokości 130 cm umożliwiają wygodną współpracę instruktora i strzelca. W jednym czasie można pracować na 12 torach, na których znajdują się tarczociągi na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Miłośnicy mocnych wrażeń doskonale odnajdą się na torze strzeleckim.

Wizyta w Archiwum Kryminalnym

Archiwum Kryminalne to Escape Room znajdujący się na Rynek 8, na I piętrze. Czy jesteś gotowy na przekroczenie granic swoich możliwości? Czy w ciągu 60 minut Ty oraz Twoi towarzysze będziecie w stanie rozwikłać wszystkie zagadki, jakie opracował dla Was m.in. Marcin Wroński – autor serii retro-kryminałów o komisarzu Maciejewskim? Do Waszej dyspozycji jest:

 • Kraina Czarów: sielska kraina, gdzie należy pracować zmysłami; Kot i Alicja wiedzą, gdzie znajduje się klucz do wyjścia, jednak ich odnalezienie nie będzie łatwe;
 • Psychiatryk: dr Schmidt jest lekarzem, który ma coś na sumieniu, należy wyjaśnić, kim tak naprawdę jest ten człowiek i jakie zagadki skrywa jego gabinet;
 • Cela nr 3: wieloletni wyrok, ktoś wrobił Waszą grupę w coś, czego nie zrobiliście, macie starannie opracowany plan ucieczki, czy się uda;
 • Dziupla Złodziei: lubelska melina ma zawierać tajemne przejście do systemu piwnic łączącego kamienice Starego Miasta; czy to sekretne przejście sprawia, że znany policji Iwo Czarnecki odnosi tak ogromny sukces?;
 • Laboratorium Frankensteina: doktor Frankenstein potrzebuje pomocy! Najbardziej kolorowy pokój przeznaczony do zabawy dla dzieci, które muszą pomóc doktorowi odnaleźć kawałki potwora, aby można było złożyć go w całość. Czy im się to uda?;
 • Obecność: pokój dla osób powyżej 16 roku życia, zjawiska paranormalne, duch dziewczynki odpowiedzialny za wymordowanie całej rodziny i konieczność odprawienia obrzędu, którego celem jest wygnanie ducha.

W Escape Roomie można urządzić imprezy integracyjne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Atrakcyjne miejsca rozrywki w Lublinie na wyciągnięcie ręki

Razem z nami zobaczcie, jakie jeszcze miejsca rozrywki w Lublinie warto odwiedzić. Co więcej, za niektóre z nich w sezonie nie zapłacicie ani złotówki. Spędzanie czasu w mieście może zatem być cudowną przygodą, która nie spowoduje uszczerbku w Twoim budżecie.

Symfonia Kolorów i Dźwięków

Na 700 urodziny miasto otrzymało od Ratusza najnowocześniejszą fontannę multimedialną zaliczaną do jednych z najlepszych w Europie. Na Plac Litewski w godzinach wieczornych, w sezonie od maja do października bardzo chętnie zawiozą Was kierowcy Eko Taxi. W Internecie znaleźć można dokładnie terminy pokazów. Umieszczony na Placu Litewskim w 2016 roku system sterowania pięcioma funkcjami w jednym momencie umożliwia wykonywanie multimedialnych pokazów, których głównymi bohaterami są dźwięk, laser, obraz, woda, światło. Osoby kochające niezapomniane wrażenia doskonale będą bawić się podczas wiosenno-letnich spektakli. Wstęp na taki pokaz jest darmowy. Należy pamiętać o odpowiednio wcześniejszym przybyciu, aby móc chłonąć całość wszystkimi zmysłami.

Chodzenie na linie

Lublin znany jest z tego, że najszybciej rozwija się tu grupa Slackline Lublin. Wojciech Sieńko i Marek Dyrkacz – założyciele grupy – systematycznie organizują pokazy dla wszystkich osób chcących spróbować swoich sił w chodzeniu na taśmie zawieszonej nad ziemią na wysokości od 50 cm wzwyż. Każdy ma prawo wyboru wysokości, na której rozpocznie swój spacer. Lublinianie – zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci znani są z zamiłowania do tego sportu. Do Slacklinerów można napisać osobiście na Facebooku. Można też ich spotkać w Ogrodzie Saskim oraz na błoniach koło Zamku.

Prosto do celu

Zespół Eko Taxi chętnie pomoże Wam dotrzeć do wyznaczonych miejsc. Oferujemy podróż wygodnymi autami, które na Twoje życzenie mogą być wyposażone w specjalne foteliki dla dzieci. Umożliwiamy płatność gotówką i kartą – sprawdź nasz cennik! Planując wyjazd do konkretnego miejsca na daną godzinę, warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji kursu. Dodatkowo oferujemy także wynajęcie specjalnego busa, gdzie może jednocześnie podróżować do 8 osób. Kurs możecie zamówić u nas w sposób tradycyjny – dzwoniąc pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Warto również pomyśleć o naszej aplikacji mobilnej, dzięki której rezerwacja kursu jest wygodniejsza. Razem z Eko Taxi dotrzecie do każdego miejsca bez problemu.

Nasi kierowcy bardzo dobrze znają najlepsze miejsca, gdzie na wszystkich czeka ogrom zabawy i rozrywki. Przygotowując się do przyjazdu do naszego miasta, warto wziąć pod uwagę miejsca, o których wspomnieliśmy. Dzięki temu nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zawsze będziecie mieli pomysł na spędzenie czasu. W naszym mieście możecie spacerować ponad ziemią, szukać rozwiązania tajemnic w escape roomach, wziąć udział w wielu pokazach artystycznych i wielu innych atrakcyjnych wydarzeniach.

Może Cię zainteresować również

 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...