Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych miejsc sprawiających, że pobyt w tym mieście będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Miasto znane jest także z pięknych zabytków i klimatycznych uliczek. Firma Eko Taxi specjalnie przygotowała zestawienie miejsc, w których nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Spis treści
Gdzie warto się udać?
Wrażenia artystyczne
Sposób na dotarcie

Rozrywki w Lublinie, których nie można pominąć

Rozrywka w Lublinie może sprawić, że wyjazd do Lublina okaże się szczególnie atrakcyjny. Zespół Eko Taxi pomoże Wam w dotarciu do wybranych miejsc, oferując kursy w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, jakie punkty w mieście warto wziąć pod uwagę, będąc tutaj na wyjeździe.

Wirtualna rzeczywistość

Przy ulicy Pana Balcera 6A znajduje się salon Virtually. Miłośnicy wrażeń odnajdą się podczas zabawy na ośmiu stanowiskach. Rozrywka na poziomie światowym, inny wymiar, różnorodne doznania – tak w skrócie można opisać wizytę w tym miejscu. Czekają tu pojedyncze przygody: spacer po desce na wysokości, wojny w kosmosie, wspinaczka górska, kolejka górska, zręcznościówki, walka z białą bronią i gry taneczne. W przypadku trybu multiplayer można wziąć udział w drużynowym strzelaniu z łuku, wyścigach, wyprawie na Dziki Zachód i strzelaniu z rewolwerów w trybie rywalizacji lub współpracy. Salon VR ofertę kieruje do klientów indywidualnych (dorośli, dzieci), grup zorganizowanych. Istnieje możliwość organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich, itd. Znajduje się tu przytulny bar, gdzie można skorzystać z konsoli xBox One.

Fontanna w Lublinie

Strzelcy i miłośnicy broni palnej

LCS (Lubelskie Centrum Strzeleckie) zaprasza na ul. Metalurgiczną 3. Znaleźć tam można profesjonalną strzelnicę, sklep z bronią, serwis broni i sprzętu. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń oraz zawodów sportowych. Cała strzelnica zabezpieczona jest centralą wentylacyjną firmy Swegon zapewniającą ochronę przed szkodliwymi substancjami. Komfortowe stanowiska o szerokości 130 cm umożliwiają wygodną współpracę instruktora i strzelca. W jednym czasie można pracować na 12 torach, na których znajdują się tarczociągi na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Miłośnicy mocnych wrażeń doskonale odnajdą się na torze strzeleckim.

Wizyta w Archiwum Kryminalnym

Archiwum Kryminalne to Escape Room znajdujący się na Rynek 8, na I piętrze. Czy jesteś gotowy na przekroczenie granic swoich możliwości? Czy w ciągu 60 minut Ty oraz Twoi towarzysze będziecie w stanie rozwikłać wszystkie zagadki, jakie opracował dla Was m.in. Marcin Wroński – autor serii retro-kryminałów o komisarzu Maciejewskim? Do Waszej dyspozycji jest:

  • Kraina Czarów: sielska kraina, gdzie należy pracować zmysłami; Kot i Alicja wiedzą, gdzie znajduje się klucz do wyjścia, jednak ich odnalezienie nie będzie łatwe;
  • Psychiatryk: dr Schmidt jest lekarzem, który ma coś na sumieniu, należy wyjaśnić, kim tak naprawdę jest ten człowiek i jakie zagadki skrywa jego gabinet;
  • Cela nr 3: wieloletni wyrok, ktoś wrobił Waszą grupę w coś, czego nie zrobiliście, macie starannie opracowany plan ucieczki, czy się uda;
  • Dziupla Złodziei: lubelska melina ma zawierać tajemne przejście do systemu piwnic łączącego kamienice Starego Miasta; czy to sekretne przejście sprawia, że znany policji Iwo Czarnecki odnosi tak ogromny sukces?;
  • Laboratorium Frankensteina: doktor Frankenstein potrzebuje pomocy! Najbardziej kolorowy pokój przeznaczony do zabawy dla dzieci, które muszą pomóc doktorowi odnaleźć kawałki potwora, aby można było złożyć go w całość. Czy im się to uda?;
  • Obecność: pokój dla osób powyżej 16 roku życia, zjawiska paranormalne, duch dziewczynki odpowiedzialny za wymordowanie całej rodziny i konieczność odprawienia obrzędu, którego celem jest wygnanie ducha.

W Escape Roomie można urządzić imprezy integracyjne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Atrakcyjne miejsca rozrywki w Lublinie na wyciągnięcie ręki

Razem z nami zobaczcie, jakie jeszcze miejsca rozrywki w Lublinie warto odwiedzić. Co więcej, za niektóre z nich w sezonie nie zapłacicie ani złotówki. Spędzanie czasu w mieście może zatem być cudowną przygodą, która nie spowoduje uszczerbku w Twoim budżecie.

Symfonia Kolorów i Dźwięków

Na 700 urodziny miasto otrzymało od Ratusza najnowocześniejszą fontannę multimedialną zaliczaną do jednych z najlepszych w Europie. Na Plac Litewski w godzinach wieczornych, w sezonie od maja do października bardzo chętnie zawiozą Was kierowcy Eko Taxi. W Internecie znaleźć można dokładnie terminy pokazów. Umieszczony na Placu Litewskim w 2016 roku system sterowania pięcioma funkcjami w jednym momencie umożliwia wykonywanie multimedialnych pokazów, których głównymi bohaterami są dźwięk, laser, obraz, woda, światło. Osoby kochające niezapomniane wrażenia doskonale będą bawić się podczas wiosenno-letnich spektakli. Wstęp na taki pokaz jest darmowy. Należy pamiętać o odpowiednio wcześniejszym przybyciu, aby móc chłonąć całość wszystkimi zmysłami.

Chodzenie na linie

Lublin znany jest z tego, że najszybciej rozwija się tu grupa Slackline Lublin. Wojciech Sieńko i Marek Dyrkacz – założyciele grupy – systematycznie organizują pokazy dla wszystkich osób chcących spróbować swoich sił w chodzeniu na taśmie zawieszonej nad ziemią na wysokości od 50 cm wzwyż. Każdy ma prawo wyboru wysokości, na której rozpocznie swój spacer. Lublinianie – zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci znani są z zamiłowania do tego sportu. Do Slacklinerów można napisać osobiście na Facebooku. Można też ich spotkać w Ogrodzie Saskim oraz na błoniach koło Zamku.

Prosto do celu

Zespół Eko Taxi chętnie pomoże Wam dotrzeć do wyznaczonych miejsc. Oferujemy podróż wygodnymi autami, które na Twoje życzenie mogą być wyposażone w specjalne foteliki dla dzieci. Umożliwiamy płatność gotówką i kartą – sprawdź nasz cennik! Planując wyjazd do konkretnego miejsca na daną godzinę, warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji kursu. Dodatkowo oferujemy także wynajęcie specjalnego busa, gdzie może jednocześnie podróżować do 8 osób. Kurs możecie zamówić u nas w sposób tradycyjny – dzwoniąc pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Warto również pomyśleć o naszej aplikacji mobilnej, dzięki której rezerwacja kursu jest wygodniejsza. Razem z Eko Taxi dotrzecie do każdego miejsca bez problemu.

Nasi kierowcy bardzo dobrze znają najlepsze miejsca, gdzie na wszystkich czeka ogrom zabawy i rozrywki. Przygotowując się do przyjazdu do naszego miasta, warto wziąć pod uwagę miejsca, o których wspomnieliśmy. Dzięki temu nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zawsze będziecie mieli pomysł na spędzenie czasu. W naszym mieście możecie spacerować ponad ziemią, szukać rozwiązania tajemnic w escape roomach, wziąć udział w wielu pokazach artystycznych i wielu innych atrakcyjnych wydarzeniach.

Może Cię zainteresować również