Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych miejsc sprawiających, że pobyt w tym mieście będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Miasto znane jest także z pięknych zabytków i klimatycznych uliczek. Firma Eko Taxi specjalnie przygotowała zestawienie miejsc, w których nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Spis treści
Gdzie warto się udać?
Wrażenia artystyczne
Sposób na dotarcie

Rozrywki w Lublinie, których nie można pominąć

Rozrywka w Lublinie może sprawić, że wyjazd do Lublina okaże się szczególnie atrakcyjny. Zespół Eko Taxi pomoże Wam w dotarciu do wybranych miejsc, oferując kursy w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, jakie punkty w mieście warto wziąć pod uwagę, będąc tutaj na wyjeździe.

Wirtualna rzeczywistość

Przy ulicy Pana Balcera 6A znajduje się salon Virtually. Miłośnicy wrażeń odnajdą się podczas zabawy na ośmiu stanowiskach. Rozrywka na poziomie światowym, inny wymiar, różnorodne doznania – tak w skrócie można opisać wizytę w tym miejscu. Czekają tu pojedyncze przygody: spacer po desce na wysokości, wojny w kosmosie, wspinaczka górska, kolejka górska, zręcznościówki, walka z białą bronią i gry taneczne. W przypadku trybu multiplayer można wziąć udział w drużynowym strzelaniu z łuku, wyścigach, wyprawie na Dziki Zachód i strzelaniu z rewolwerów w trybie rywalizacji lub współpracy. Salon VR ofertę kieruje do klientów indywidualnych (dorośli, dzieci), grup zorganizowanych. Istnieje możliwość organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich, itd. Znajduje się tu przytulny bar, gdzie można skorzystać z konsoli xBox One.

Fontanna w Lublinie

Strzelcy i miłośnicy broni palnej

LCS (Lubelskie Centrum Strzeleckie) zaprasza na ul. Metalurgiczną 3. Znaleźć tam można profesjonalną strzelnicę, sklep z bronią, serwis broni i sprzętu. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń oraz zawodów sportowych. Cała strzelnica zabezpieczona jest centralą wentylacyjną firmy Swegon zapewniającą ochronę przed szkodliwymi substancjami. Komfortowe stanowiska o szerokości 130 cm umożliwiają wygodną współpracę instruktora i strzelca. W jednym czasie można pracować na 12 torach, na których znajdują się tarczociągi na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Miłośnicy mocnych wrażeń doskonale odnajdą się na torze strzeleckim.

Wizyta w Archiwum Kryminalnym

Archiwum Kryminalne to Escape Room znajdujący się na Rynek 8, na I piętrze. Czy jesteś gotowy na przekroczenie granic swoich możliwości? Czy w ciągu 60 minut Ty oraz Twoi towarzysze będziecie w stanie rozwikłać wszystkie zagadki, jakie opracował dla Was m.in. Marcin Wroński – autor serii retro-kryminałów o komisarzu Maciejewskim? Do Waszej dyspozycji jest:

 • Kraina Czarów: sielska kraina, gdzie należy pracować zmysłami; Kot i Alicja wiedzą, gdzie znajduje się klucz do wyjścia, jednak ich odnalezienie nie będzie łatwe;
 • Psychiatryk: dr Schmidt jest lekarzem, który ma coś na sumieniu, należy wyjaśnić, kim tak naprawdę jest ten człowiek i jakie zagadki skrywa jego gabinet;
 • Cela nr 3: wieloletni wyrok, ktoś wrobił Waszą grupę w coś, czego nie zrobiliście, macie starannie opracowany plan ucieczki, czy się uda;
 • Dziupla Złodziei: lubelska melina ma zawierać tajemne przejście do systemu piwnic łączącego kamienice Starego Miasta; czy to sekretne przejście sprawia, że znany policji Iwo Czarnecki odnosi tak ogromny sukces?;
 • Laboratorium Frankensteina: doktor Frankenstein potrzebuje pomocy! Najbardziej kolorowy pokój przeznaczony do zabawy dla dzieci, które muszą pomóc doktorowi odnaleźć kawałki potwora, aby można było złożyć go w całość. Czy im się to uda?;
 • Obecność: pokój dla osób powyżej 16 roku życia, zjawiska paranormalne, duch dziewczynki odpowiedzialny za wymordowanie całej rodziny i konieczność odprawienia obrzędu, którego celem jest wygnanie ducha.

W Escape Roomie można urządzić imprezy integracyjne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Atrakcyjne miejsca rozrywki w Lublinie na wyciągnięcie ręki

Razem z nami zobaczcie, jakie jeszcze miejsca rozrywki w Lublinie warto odwiedzić. Co więcej, za niektóre z nich w sezonie nie zapłacicie ani złotówki. Spędzanie czasu w mieście może zatem być cudowną przygodą, która nie spowoduje uszczerbku w Twoim budżecie.

Symfonia Kolorów i Dźwięków

Na 700 urodziny miasto otrzymało od Ratusza najnowocześniejszą fontannę multimedialną zaliczaną do jednych z najlepszych w Europie. Na Plac Litewski w godzinach wieczornych, w sezonie od maja do października bardzo chętnie zawiozą Was kierowcy Eko Taxi. W Internecie znaleźć można dokładnie terminy pokazów. Umieszczony na Placu Litewskim w 2016 roku system sterowania pięcioma funkcjami w jednym momencie umożliwia wykonywanie multimedialnych pokazów, których głównymi bohaterami są dźwięk, laser, obraz, woda, światło. Osoby kochające niezapomniane wrażenia doskonale będą bawić się podczas wiosenno-letnich spektakli. Wstęp na taki pokaz jest darmowy. Należy pamiętać o odpowiednio wcześniejszym przybyciu, aby móc chłonąć całość wszystkimi zmysłami.

Chodzenie na linie

Lublin znany jest z tego, że najszybciej rozwija się tu grupa Slackline Lublin. Wojciech Sieńko i Marek Dyrkacz – założyciele grupy – systematycznie organizują pokazy dla wszystkich osób chcących spróbować swoich sił w chodzeniu na taśmie zawieszonej nad ziemią na wysokości od 50 cm wzwyż. Każdy ma prawo wyboru wysokości, na której rozpocznie swój spacer. Lublinianie – zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci znani są z zamiłowania do tego sportu. Do Slacklinerów można napisać osobiście na Facebooku. Można też ich spotkać w Ogrodzie Saskim oraz na błoniach koło Zamku.

Prosto do celu

Zespół Eko Taxi chętnie pomoże Wam dotrzeć do wyznaczonych miejsc. Oferujemy podróż wygodnymi autami, które na Twoje życzenie mogą być wyposażone w specjalne foteliki dla dzieci. Umożliwiamy płatność gotówką i kartą – sprawdź nasz cennik! Planując wyjazd do konkretnego miejsca na daną godzinę, warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji kursu. Dodatkowo oferujemy także wynajęcie specjalnego busa, gdzie może jednocześnie podróżować do 8 osób. Kurs możecie zamówić u nas w sposób tradycyjny – dzwoniąc pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Warto również pomyśleć o naszej aplikacji mobilnej, dzięki której rezerwacja kursu jest wygodniejsza. Razem z Eko Taxi dotrzecie do każdego miejsca bez problemu.

Nasi kierowcy bardzo dobrze znają najlepsze miejsca, gdzie na wszystkich czeka ogrom zabawy i rozrywki. Przygotowując się do przyjazdu do naszego miasta, warto wziąć pod uwagę miejsca, o których wspomnieliśmy. Dzięki temu nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zawsze będziecie mieli pomysł na spędzenie czasu. W naszym mieście możecie spacerować ponad ziemią, szukać rozwiązania tajemnic w escape roomach, wziąć udział w wielu pokazach artystycznych i wielu innych atrakcyjnych wydarzeniach.

Może Cię zainteresować również

 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...