Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie – 5 propozycji

Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych miejsc sprawiających, że pobyt w tym mieście będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Miasto znane jest także z pięknych zabytków i klimatycznych uliczek. Firma Eko Taxi specjalnie przygotowała zestawienie miejsc, w których nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Spis treści
Gdzie warto się udać?
Wrażenia artystyczne
Sposób na dotarcie

Rozrywki w Lublinie, których nie można pominąć

Rozrywka w Lublinie może sprawić, że wyjazd do Lublina okaże się szczególnie atrakcyjny. Zespół Eko Taxi pomoże Wam w dotarciu do wybranych miejsc, oferując kursy w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, jakie punkty w mieście warto wziąć pod uwagę, będąc tutaj na wyjeździe.

Wirtualna rzeczywistość

Przy ulicy Pana Balcera 6A znajduje się salon Virtually. Miłośnicy wrażeń odnajdą się podczas zabawy na ośmiu stanowiskach. Rozrywka na poziomie światowym, inny wymiar, różnorodne doznania – tak w skrócie można opisać wizytę w tym miejscu. Czekają tu pojedyncze przygody: spacer po desce na wysokości, wojny w kosmosie, wspinaczka górska, kolejka górska, zręcznościówki, walka z białą bronią i gry taneczne. W przypadku trybu multiplayer można wziąć udział w drużynowym strzelaniu z łuku, wyścigach, wyprawie na Dziki Zachód i strzelaniu z rewolwerów w trybie rywalizacji lub współpracy. Salon VR ofertę kieruje do klientów indywidualnych (dorośli, dzieci), grup zorganizowanych. Istnieje możliwość organizowania wieczorów kawalerskich, panieńskich, itd. Znajduje się tu przytulny bar, gdzie można skorzystać z konsoli xBox One.

Fontanna w Lublinie

Strzelcy i miłośnicy broni palnej

LCS (Lubelskie Centrum Strzeleckie) zaprasza na ul. Metalurgiczną 3. Znaleźć tam można profesjonalną strzelnicę, sklep z bronią, serwis broni i sprzętu. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń oraz zawodów sportowych. Cała strzelnica zabezpieczona jest centralą wentylacyjną firmy Swegon zapewniającą ochronę przed szkodliwymi substancjami. Komfortowe stanowiska o szerokości 130 cm umożliwiają wygodną współpracę instruktora i strzelca. W jednym czasie można pracować na 12 torach, na których znajdują się tarczociągi na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Miłośnicy mocnych wrażeń doskonale odnajdą się na torze strzeleckim.

Wizyta w Archiwum Kryminalnym

Archiwum Kryminalne to Escape Room znajdujący się na Rynek 8, na I piętrze. Czy jesteś gotowy na przekroczenie granic swoich możliwości? Czy w ciągu 60 minut Ty oraz Twoi towarzysze będziecie w stanie rozwikłać wszystkie zagadki, jakie opracował dla Was m.in. Marcin Wroński – autor serii retro-kryminałów o komisarzu Maciejewskim? Do Waszej dyspozycji jest:

 • Kraina Czarów: sielska kraina, gdzie należy pracować zmysłami; Kot i Alicja wiedzą, gdzie znajduje się klucz do wyjścia, jednak ich odnalezienie nie będzie łatwe;
 • Psychiatryk: dr Schmidt jest lekarzem, który ma coś na sumieniu, należy wyjaśnić, kim tak naprawdę jest ten człowiek i jakie zagadki skrywa jego gabinet;
 • Cela nr 3: wieloletni wyrok, ktoś wrobił Waszą grupę w coś, czego nie zrobiliście, macie starannie opracowany plan ucieczki, czy się uda;
 • Dziupla Złodziei: lubelska melina ma zawierać tajemne przejście do systemu piwnic łączącego kamienice Starego Miasta; czy to sekretne przejście sprawia, że znany policji Iwo Czarnecki odnosi tak ogromny sukces?;
 • Laboratorium Frankensteina: doktor Frankenstein potrzebuje pomocy! Najbardziej kolorowy pokój przeznaczony do zabawy dla dzieci, które muszą pomóc doktorowi odnaleźć kawałki potwora, aby można było złożyć go w całość. Czy im się to uda?;
 • Obecność: pokój dla osób powyżej 16 roku życia, zjawiska paranormalne, duch dziewczynki odpowiedzialny za wymordowanie całej rodziny i konieczność odprawienia obrzędu, którego celem jest wygnanie ducha.

W Escape Roomie można urządzić imprezy integracyjne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Atrakcyjne miejsca rozrywki w Lublinie na wyciągnięcie ręki

Razem z nami zobaczcie, jakie jeszcze miejsca rozrywki w Lublinie warto odwiedzić. Co więcej, za niektóre z nich w sezonie nie zapłacicie ani złotówki. Spędzanie czasu w mieście może zatem być cudowną przygodą, która nie spowoduje uszczerbku w Twoim budżecie.

Symfonia Kolorów i Dźwięków

Na 700 urodziny miasto otrzymało od Ratusza najnowocześniejszą fontannę multimedialną zaliczaną do jednych z najlepszych w Europie. Na Plac Litewski w godzinach wieczornych, w sezonie od maja do października bardzo chętnie zawiozą Was kierowcy Eko Taxi. W Internecie znaleźć można dokładnie terminy pokazów. Umieszczony na Placu Litewskim w 2016 roku system sterowania pięcioma funkcjami w jednym momencie umożliwia wykonywanie multimedialnych pokazów, których głównymi bohaterami są dźwięk, laser, obraz, woda, światło. Osoby kochające niezapomniane wrażenia doskonale będą bawić się podczas wiosenno-letnich spektakli. Wstęp na taki pokaz jest darmowy. Należy pamiętać o odpowiednio wcześniejszym przybyciu, aby móc chłonąć całość wszystkimi zmysłami.

Chodzenie na linie

Lublin znany jest z tego, że najszybciej rozwija się tu grupa Slackline Lublin. Wojciech Sieńko i Marek Dyrkacz – założyciele grupy – systematycznie organizują pokazy dla wszystkich osób chcących spróbować swoich sił w chodzeniu na taśmie zawieszonej nad ziemią na wysokości od 50 cm wzwyż. Każdy ma prawo wyboru wysokości, na której rozpocznie swój spacer. Lublinianie – zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci znani są z zamiłowania do tego sportu. Do Slacklinerów można napisać osobiście na Facebooku. Można też ich spotkać w Ogrodzie Saskim oraz na błoniach koło Zamku.

Prosto do celu

Zespół Eko Taxi chętnie pomoże Wam dotrzeć do wyznaczonych miejsc. Oferujemy podróż wygodnymi autami, które na Twoje życzenie mogą być wyposażone w specjalne foteliki dla dzieci. Umożliwiamy płatność gotówką i kartą – sprawdź nasz cennik! Planując wyjazd do konkretnego miejsca na daną godzinę, warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji kursu. Dodatkowo oferujemy także wynajęcie specjalnego busa, gdzie może jednocześnie podróżować do 8 osób. Kurs możecie zamówić u nas w sposób tradycyjny – dzwoniąc pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Warto również pomyśleć o naszej aplikacji mobilnej, dzięki której rezerwacja kursu jest wygodniejsza. Razem z Eko Taxi dotrzecie do każdego miejsca bez problemu.

Nasi kierowcy bardzo dobrze znają najlepsze miejsca, gdzie na wszystkich czeka ogrom zabawy i rozrywki. Przygotowując się do przyjazdu do naszego miasta, warto wziąć pod uwagę miejsca, o których wspomnieliśmy. Dzięki temu nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych zawsze będziecie mieli pomysł na spędzenie czasu. W naszym mieście możecie spacerować ponad ziemią, szukać rozwiązania tajemnic w escape roomach, wziąć udział w wielu pokazach artystycznych i wielu innych atrakcyjnych wydarzeniach.

Może Cię zainteresować również

 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...