Taksówka Eko Taxi

Tanie taxi bagażowe w Lublinie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 1,95 zł
II taryfa – 2,80 zł
III taryfa – 3,60 zł
IV taryfa – 5,00 zł
Godzina postoju – 39 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 8 pasażerów

Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała alternatywa względem firm specjalizujących się w przeprowadzkach, które pobiorą znacznie wyższe opłaty. Wbrew pozorom, zwykle jest to też bardziej opłacalne niż robienie kilku kursów własnym autem osobowym. Takie usługi są potrzebne, gdy zmieniasz miejsce zamieszkania lub musisz przewieźć jakieś większe gabarytowo sprzęty. Oczywiście sprawdzą się, gdy wybierasz się na urlop całą rodziną i musicie zabrać się z wieloma walizkami na dworzec lub lotnisko.

Spis treści
Czy takie usługi mogą być opłacalne finansowo?
Alternatywa dla firm transportowych
Czy lepiej postawić na kursy własnym autem?
Kto może z nich skorzystać?
Wybierz naszą ofertę
Co jeszcze ma do zaoferowania Eko Taxi?

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie?

Wiele osób zastanawia się czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie. W końcu za podstawienie takiego wozu naliczana jest pewna opłata początkowa, więc jest to trochę wyższy koszt niż klasyczny kurs. Warto jednak zauważyć, że dalej obowiązują już stawki ze standardowego taryfikatora, więc przy wyborze korporacji o niskich cenach, tak jak w przypadku Eko Taxi, takie przewozy są naprawdę opłacalne. Niemal na pewno opłaty za nie wyniosą mniej niż wynajęcie samochodu od firmy specjalizującej się w przeprowadzkach. Posiadając własne auto możesz pomyśleć o samodzielnym transporcie, lecz niewiele osób posiada wystarczająco duże pojazdy, a przy mniejszych musisz robić kilka kursów, tracąc czas i finalnie sporo wydając na benzynę. W praktyce z takich usług bardzo często korzystają stali i tymczasowi mieszkańcy miasta oraz tutejsi przedsiębiorcy, dla których jest to po prostu rozsądna opcja, gdy dochodzi do przeprowadzki lub konieczności przewiezienia większych gabarytowo rzeczy. Zachęcamy zatem do wybrania stosownych kursów z naszej korporacji.

Dobra alternatywa dla firm transportowych

Przygotowując się do przeprowadzki do nowego mieszkania w Lublinie, trzeba przemyśleć kwestie logistyczne, czyli oczywiście przewóz swoich rzeczy w takie miejsce. W przypadku wielu osób jest to jednak dorobek życia czy po prostu wyposażenie dużych gabarytów, a więc większe meble czy sprzęty AGD, których nie sposób jest przewieźć osobówką czy nawet kombi, a takie pojazdy kupuje jednak większość kierowców. Rozwiązaniem może być wtedy firma transportowa od przeprowadzek, lecz nie znając rynku, trudno znaleźć sprawdzoną, a do tego tacy przewoźnicy dyktują zwykle naprawdę wysokie ceny. Oczywiście jest to wtedy kompleksowa obsługa, połączona z noszeniem samych rzeczy przez pracowników takiej firmy, lecz wciąż jest to jednak mocno obciążający wydatek. Z pomocą może wtedy przyjść korporacja taxi, gdyż pojazdy bagażowe są właśnie bardzo często zamawiane w kontekście przeprowadzek. Na pewno wyjdziesz na tym lepiej finansowo, a i w tej opcji przy zamawianiu kursu możesz się porozumieć z dyspozytorem, w sprawie pomocy kierowcy względem załadunku, jak i rozładunku auta.

Para podczas przeprowadzki

A może postawić na przewóz własnym pojazdem?

Najtańszą opcją w kontekście przewozów różnych rzeczy może się wydawać skorzystanie z własnego auta, o ile oczywiście takie posiadasz. Jeżeli rzeczywiście masz samochód, a wyposażenie, które chcesz przewieźć się do niego zmieści, to możesz postawić na takie rozwiązanie. Oszacuj jednak wstępnie ile rzeczy chcesz przewieźć, gdyż przy przeprowadzce zwykle okaże się, że potrzebnych jest przynajmniej kilka kursów. Tym samym wbrew pozorom wcale nie będzie to takie tanie rozwiązanie, gdy ocenisz ile musisz wydać potem na benzynę. Do tego musisz wtedy zarezerwować sobie w zasadzie cały dzień, gdyż podróże w tą i z powrotem, wraz z przenoszeniem rzeczy, zajmą przecież naprawdę dużo czasu. Warto pomyśleć zatem wtedy nad zamówieniem taksówki bagażowej, ponieważ załatwisz wszystko prawdopodobnie w obrębie jednego czy maksymalnie dwóch kursów, więc finalnie może się okazać, że koszt będzie zbliżony, a zaoszczędzisz sporo czasu i sił.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Kto może skorzystać z taniego taxi bagażowego w Lublinie?

Z taniego taxi bagażowego w Lublinie korzystają w zasadzie wszyscy, którzy mają potrzebę przewożenia czegoś większym pojazdem. Są to przeprowadzający się mieszkańcy, a ci czasem zamawiają też po prostu pojedyncze kursy, gdy muszą przetransportować jakiś większy mebel lub sprzęt do znajomego bądź kogoś z rodziny. W Lublinie takie kursy są popularne wśród studentów, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania podczas tych kilku lat edukacji, a za każdym zabierają przy tym ze sobą cały swój dorobek. Może to być ciekawa opcja także dla przedsiębiorców, którzy mają do przewiezienia jakieś większe gabarytowo sprzęty.

Wybierz Eko Taxi

Osoby zainteresowane takimi przewozami na terenie Lublina i okolic, zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Dysponujemy pojazdami bagażowymi, a poza opłatą początkową za podstawienie takiego pojazdu, sam kurs wyceniany jest potem według standardowej taryfy z cennika. Składając zamówienie u dyspozytora, możesz również poprosić o późniejszą pomoc kierowcy w kontekście ładowania samego wyposażenia, a następnie jego wyniesienia. Możemy zatem pomóc przy przeprowadzce, transporcie mebli i sprzętu AGD czy po prostu w dowozie na lotnisko lub dworzec, gdy wybieracie się gdzieś całą rodziną i macie ze sobą dużą ilość bagażu, na który potrzebnych byłoby parę samochodów osobowych.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Co jeszcze, poza tanim taxi bagażowym, ma do zaoferowania Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi w Lublinie to oczywiście nie tylko tanie taxi bagażowe, ale i klasyczne kursy autami osobowymi lub możliwość zamówienia pojazdów typu VAN czy BUS. Zajmujemy się także mniej standardowymi usługami dla korporacji taxi, jak przewóz przesyłek, a nawet zrobienie zakupów na terenie miasta. To wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach, które sprawiają, iż jesteśmy bardzo chętnie wybieraną firmą w kontekście taksówek w Lublinie. Dla stałych pasażerów uruchomiliśmy przy tym specjalną opcję, ułatwiającą im zamawianie kursów.

Mniej i bardziej standardowe kursy

Oczywiście jak każda korporacja taksówkarka, wykonujemy klasyczne kursy. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, już od 1,40 zł/km w taryfie pierwszej, do 4,20 zł/km przy taryfie czwartej. Poza osobówkami i bagażówkami, możesz zamówić kursy pojazdami kombi, VAN czy BUS, a dla osób podróżujących z małym dzieckiem, istnieje możliwość podstawienia taksówki z fotelikiem. W Eko Taxi pozwalamy na darmowy przewóz małych zwierząt, a za drobną opłatą można przetransportować z nami i większych pupili. W naszej ofercie odnajdziesz i mniej typowe usługi, takie jak przewóz paczek, zrobienie zakupów z dostawą czy nawet holowanie lub odprowadzenie auta.

Korzystne rozwiązania dla stałych klientów

Eko Taxi jest jedną z najchętniej wybieranych korporacji taksówkarskich w Lublinie, dlatego klienci często do nas wracają. Właśnie z myślą o stałych pasażerach, uruchomiliśmy możliwość samodzielnego zamawiania kursów, bez udziału dyspozytora. Jeżeli zamawiasz nasze pojazdy pod stałe adresy, to system wczyta trzy najczęściej używane, zatem wybierasz wtedy jeden z nich i określasz za ile ma przyjechać taksówka. W ten sposób możesz zamówić taxi nawet w godzinach szczytu, gdy tylko dostępny jest wolny kierowca. Przy zamówieniu otrzymujesz od razu informację o tym jaki pojazd podjedzie. W razie potrzeby zawsze możesz połączyć się również z dyspozytorem – u niego możesz też wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli uznasz, iż nie odpowiada ona twoim oczekiwaniom.

Taxi bagażowe to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach, a przede wszystkim przy przeprowadzkach czy transporcie większego wyposażenia. Na terenie Lublina i okolic możesz zamówić takie pojazdy w korzystnych cenach, wybierając ofertę Eko Taxi. Zachęcamy zatem do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy!

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ LUBLIN
ul. Energetyków 45
20-468 Lublin
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Oferta Bezgotówkowa
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.