Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała alternatywa względem firm specjalizujących się w przeprowadzkach, które pobiorą znacznie wyższe opłaty. Wbrew pozorom, zwykle jest to też bardziej opłacalne niż robienie kilku kursów własnym autem osobowym. Takie usługi są potrzebne, gdy zmieniasz miejsce zamieszkania lub musisz przewieźć jakieś większe gabarytowo sprzęty. Oczywiście sprawdzą się, gdy wybierasz się na urlop całą rodziną i musicie zabrać się z wieloma walizkami na dworzec lub lotnisko.

Spis treści
Czy takie usługi mogą być opłacalne finansowo?
Alternatywa dla firm transportowych
Czy lepiej postawić na kursy własnym autem?
Kto może z nich skorzystać?
Wybierz naszą ofertę
Co jeszcze ma do zaoferowania Eko Taxi?

Czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie?

Wiele osób zastanawia się czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie. W końcu za podstawienie takiego wozu naliczana jest pewna opłata początkowa, więc jest to trochę wyższy koszt niż klasyczny kurs. Warto jednak zauważyć, że dalej obowiązują już stawki ze standardowego taryfikatora, więc przy wyborze korporacji o niskich cenach, tak jak w przypadku Eko Taxi, takie przewozy są naprawdę opłacalne. Niemal na pewno opłaty za nie wyniosą mniej niż wynajęcie samochodu od firmy specjalizującej się w przeprowadzkach. Posiadając własne auto możesz pomyśleć o samodzielnym transporcie, lecz niewiele osób posiada wystarczająco duże pojazdy, a przy mniejszych musisz robić kilka kursów, tracąc czas i finalnie sporo wydając na benzynę. W praktyce z takich usług bardzo często korzystają stali i tymczasowi mieszkańcy miasta oraz tutejsi przedsiębiorcy, dla których jest to po prostu rozsądna opcja, gdy dochodzi do przeprowadzki lub konieczności przewiezienia większych gabarytowo rzeczy. Zachęcamy zatem do wybrania stosownych kursów z naszej korporacji.

Dobra alternatywa dla firm transportowych

Przygotowując się do przeprowadzki do nowego mieszkania w Lublinie, trzeba przemyśleć kwestie logistyczne, czyli oczywiście przewóz swoich rzeczy w takie miejsce. W przypadku wielu osób jest to jednak dorobek życia czy po prostu wyposażenie dużych gabarytów, a więc większe meble czy sprzęty AGD, których nie sposób jest przewieźć osobówką czy nawet kombi, a takie pojazdy kupuje jednak większość kierowców. Rozwiązaniem może być wtedy firma transportowa od przeprowadzek, lecz nie znając rynku, trudno znaleźć sprawdzoną, a do tego tacy przewoźnicy dyktują zwykle naprawdę wysokie ceny. Oczywiście jest to wtedy kompleksowa obsługa, połączona z noszeniem samych rzeczy przez pracowników takiej firmy, lecz wciąż jest to jednak mocno obciążający wydatek. Z pomocą może wtedy przyjść korporacja taxi, gdyż pojazdy bagażowe są właśnie bardzo często zamawiane w kontekście przeprowadzek. Na pewno wyjdziesz na tym lepiej finansowo, a i w tej opcji przy zamawianiu kursu możesz się porozumieć z dyspozytorem, w sprawie pomocy kierowcy względem załadunku, jak i rozładunku auta.

Para podczas przeprowadzki

A może postawić na przewóz własnym pojazdem?

Najtańszą opcją w kontekście przewozów różnych rzeczy może się wydawać skorzystanie z własnego auta, o ile oczywiście takie posiadasz. Jeżeli rzeczywiście masz samochód, a wyposażenie, które chcesz przewieźć się do niego zmieści, to możesz postawić na takie rozwiązanie. Oszacuj jednak wstępnie ile rzeczy chcesz przewieźć, gdyż przy przeprowadzce zwykle okaże się, że potrzebnych jest przynajmniej kilka kursów. Tym samym wbrew pozorom wcale nie będzie to takie tanie rozwiązanie, gdy ocenisz ile musisz wydać potem na benzynę. Do tego musisz wtedy zarezerwować sobie w zasadzie cały dzień, gdyż podróże w tą i z powrotem, wraz z przenoszeniem rzeczy, zajmą przecież naprawdę dużo czasu. Warto pomyśleć zatem wtedy nad zamówieniem taksówki bagażowej, ponieważ załatwisz wszystko prawdopodobnie w obrębie jednego czy maksymalnie dwóch kursów, więc finalnie może się okazać, że koszt będzie zbliżony, a zaoszczędzisz sporo czasu i sił.

Kto może skorzystać z taniego taxi bagażowego w Lublinie?

Z taniego taxi bagażowego w Lublinie korzystają w zasadzie wszyscy, którzy mają potrzebę przewożenia czegoś większym pojazdem. Są to przeprowadzający się mieszkańcy, a ci czasem zamawiają też po prostu pojedyncze kursy, gdy muszą przetransportować jakiś większy mebel lub sprzęt do znajomego bądź kogoś z rodziny. W Lublinie takie kursy są popularne wśród studentów, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania podczas tych kilku lat edukacji, a za każdym zabierają przy tym ze sobą cały swój dorobek. Może to być ciekawa opcja także dla przedsiębiorców, którzy mają do przewiezienia jakieś większe gabarytowo sprzęty.

Wybierz Eko Taxi

Osoby zainteresowane takimi przewozami na terenie Lublina i okolic, zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Dysponujemy pojazdami bagażowymi, a poza opłatą początkową za podstawienie takiego pojazdu, sam kurs wyceniany jest potem według standardowej taryfy z cennika. Składając zamówienie u dyspozytora, możesz również poprosić o późniejszą pomoc kierowcy w kontekście ładowania samego wyposażenia, a następnie jego wyniesienia. Możemy zatem pomóc przy przeprowadzce, transporcie mebli i sprzętu AGD czy po prostu w dowozie na lotnisko lub dworzec, gdy wybieracie się gdzieś całą rodziną i macie ze sobą dużą ilość bagażu, na który potrzebnych byłoby parę samochodów osobowych.

Co jeszcze, poza tanim taxi bagażowym, ma do zaoferowania Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi w Lublinie to oczywiście nie tylko tanie taxi bagażowe, ale i klasyczne kursy autami osobowymi lub możliwość zamówienia pojazdów typu VAN czy BUS. Zajmujemy się także mniej standardowymi usługami dla korporacji taxi, jak przewóz przesyłek, a nawet zrobienie zakupów na terenie miasta. To wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach, które sprawiają, iż jesteśmy bardzo chętnie wybieraną firmą w kontekście taksówek w Lublinie. Dla stałych pasażerów uruchomiliśmy przy tym specjalną opcję, ułatwiającą im zamawianie kursów.

Mniej i bardziej standardowe kursy

Oczywiście jak każda korporacja taksówkarka, wykonujemy klasyczne kursy. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, już od 1,40 zł/km w taryfie pierwszej, do 4,20 zł/km przy taryfie czwartej. Poza osobówkami i bagażówkami, możesz zamówić kursy pojazdami kombi, VAN czy BUS, a dla osób podróżujących z małym dzieckiem, istnieje możliwość podstawienia taksówki z fotelikiem. W Eko Taxi pozwalamy na darmowy przewóz małych zwierząt, a za drobną opłatą można przetransportować z nami i większych pupili. W naszej ofercie odnajdziesz i mniej typowe usługi, takie jak przewóz paczek, zrobienie zakupów z dostawą czy nawet holowanie lub odprowadzenie auta.

Korzystne rozwiązania dla stałych klientów

Eko Taxi jest jedną z najchętniej wybieranych korporacji taksówkarskich w Lublinie, dlatego klienci często do nas wracają. Właśnie z myślą o stałych pasażerach, uruchomiliśmy możliwość samodzielnego zamawiania kursów, bez udziału dyspozytora. Jeżeli zamawiasz nasze pojazdy pod stałe adresy, to system wczyta trzy najczęściej używane, zatem wybierasz wtedy jeden z nich i określasz za ile ma przyjechać taksówka. W ten sposób możesz zamówić taxi nawet w godzinach szczytu, gdy tylko dostępny jest wolny kierowca. Przy zamówieniu otrzymujesz od razu informację o tym jaki pojazd podjedzie. W razie potrzeby zawsze możesz połączyć się również z dyspozytorem – u niego możesz też wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli uznasz, iż nie odpowiada ona twoim oczekiwaniom.

Taxi bagażowe to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach, a przede wszystkim przy przeprowadzkach czy transporcie większego wyposażenia. Na terenie Lublina i okolic możesz zamówić takie pojazdy w korzystnych cenach, wybierając ofertę Eko Taxi. Zachęcamy zatem do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy!

Może Cię zainteresować również

 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Telefon na taxi w LublinieTelefon na taxi w Lublinie
  Telefon na taxi w Lublinie pozwala w każdej chwili zamówić tego typu usługi, jeśli akurat okażą się one potrzebne. To tradycyjne rozwiązanie wciąż jest preferowane przez wiele osób, gdyż jest opcją pewną i sprawdzoną. Rzecz jasna wcześniej pozostaje jeszcze wybór odpowiedniej firmy, aby sprostała ona konkretnym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapisania sobie zatem kontaktu do Eko Taxi.
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Taxi dla seniora w LublinieTaxi dla seniora w Lublinie
  Taxi dla seniora w Lublinie to wygodny środek transportu dla osób starszych. Jeśli zachodzi potrzeba załatwienia jakichś spraw na mieście, a nie masz możliwości poproszenia kogoś bliskiego o podwiezienie, zamów naszą taksówkę. Dzięki temu unikniesz mało komfortowego poruszania się komunikacją miejską. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję sprawdzonych usług w dobrych cenach.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...