Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała alternatywa względem firm specjalizujących się w przeprowadzkach, które pobiorą znacznie wyższe opłaty. Wbrew pozorom, zwykle jest to też bardziej opłacalne niż robienie kilku kursów własnym autem osobowym. Takie usługi są potrzebne, gdy zmieniasz miejsce zamieszkania lub musisz przewieźć jakieś większe gabarytowo sprzęty. Oczywiście sprawdzą się, gdy wybierasz się na urlop całą rodziną i musicie zabrać się z wieloma walizkami na dworzec lub lotnisko.

Spis treści
Czy takie usługi mogą być opłacalne finansowo?
Alternatywa dla firm transportowych
Czy lepiej postawić na kursy własnym autem?
Kto może z nich skorzystać?
Wybierz naszą ofertę
Co jeszcze ma do zaoferowania Eko Taxi?

Czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie?

Wiele osób zastanawia się czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie. W końcu za podstawienie takiego wozu naliczana jest pewna opłata początkowa, więc jest to trochę wyższy koszt niż klasyczny kurs. Warto jednak zauważyć, że dalej obowiązują już stawki ze standardowego taryfikatora, więc przy wyborze korporacji o niskich cenach, tak jak w przypadku Eko Taxi, takie przewozy są naprawdę opłacalne. Niemal na pewno opłaty za nie wyniosą mniej niż wynajęcie samochodu od firmy specjalizującej się w przeprowadzkach. Posiadając własne auto możesz pomyśleć o samodzielnym transporcie, lecz niewiele osób posiada wystarczająco duże pojazdy, a przy mniejszych musisz robić kilka kursów, tracąc czas i finalnie sporo wydając na benzynę. W praktyce z takich usług bardzo często korzystają stali i tymczasowi mieszkańcy miasta oraz tutejsi przedsiębiorcy, dla których jest to po prostu rozsądna opcja, gdy dochodzi do przeprowadzki lub konieczności przewiezienia większych gabarytowo rzeczy. Zachęcamy zatem do wybrania stosownych kursów z naszej korporacji.

Dobra alternatywa dla firm transportowych

Przygotowując się do przeprowadzki do nowego mieszkania w Lublinie, trzeba przemyśleć kwestie logistyczne, czyli oczywiście przewóz swoich rzeczy w takie miejsce. W przypadku wielu osób jest to jednak dorobek życia czy po prostu wyposażenie dużych gabarytów, a więc większe meble czy sprzęty AGD, których nie sposób jest przewieźć osobówką czy nawet kombi, a takie pojazdy kupuje jednak większość kierowców. Rozwiązaniem może być wtedy firma transportowa od przeprowadzek, lecz nie znając rynku, trudno znaleźć sprawdzoną, a do tego tacy przewoźnicy dyktują zwykle naprawdę wysokie ceny. Oczywiście jest to wtedy kompleksowa obsługa, połączona z noszeniem samych rzeczy przez pracowników takiej firmy, lecz wciąż jest to jednak mocno obciążający wydatek. Z pomocą może wtedy przyjść korporacja taxi, gdyż pojazdy bagażowe są właśnie bardzo często zamawiane w kontekście przeprowadzek. Na pewno wyjdziesz na tym lepiej finansowo, a i w tej opcji przy zamawianiu kursu możesz się porozumieć z dyspozytorem, w sprawie pomocy kierowcy względem załadunku, jak i rozładunku auta.

Para podczas przeprowadzki

A może postawić na przewóz własnym pojazdem?

Najtańszą opcją w kontekście przewozów różnych rzeczy może się wydawać skorzystanie z własnego auta, o ile oczywiście takie posiadasz. Jeżeli rzeczywiście masz samochód, a wyposażenie, które chcesz przewieźć się do niego zmieści, to możesz postawić na takie rozwiązanie. Oszacuj jednak wstępnie ile rzeczy chcesz przewieźć, gdyż przy przeprowadzce zwykle okaże się, że potrzebnych jest przynajmniej kilka kursów. Tym samym wbrew pozorom wcale nie będzie to takie tanie rozwiązanie, gdy ocenisz ile musisz wydać potem na benzynę. Do tego musisz wtedy zarezerwować sobie w zasadzie cały dzień, gdyż podróże w tą i z powrotem, wraz z przenoszeniem rzeczy, zajmą przecież naprawdę dużo czasu. Warto pomyśleć zatem wtedy nad zamówieniem taksówki bagażowej, ponieważ załatwisz wszystko prawdopodobnie w obrębie jednego czy maksymalnie dwóch kursów, więc finalnie może się okazać, że koszt będzie zbliżony, a zaoszczędzisz sporo czasu i sił.

Kto może skorzystać z taniego taxi bagażowego w Lublinie?

Z taniego taxi bagażowego w Lublinie korzystają w zasadzie wszyscy, którzy mają potrzebę przewożenia czegoś większym pojazdem. Są to przeprowadzający się mieszkańcy, a ci czasem zamawiają też po prostu pojedyncze kursy, gdy muszą przetransportować jakiś większy mebel lub sprzęt do znajomego bądź kogoś z rodziny. W Lublinie takie kursy są popularne wśród studentów, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania podczas tych kilku lat edukacji, a za każdym zabierają przy tym ze sobą cały swój dorobek. Może to być ciekawa opcja także dla przedsiębiorców, którzy mają do przewiezienia jakieś większe gabarytowo sprzęty.

Wybierz Eko Taxi

Osoby zainteresowane takimi przewozami na terenie Lublina i okolic, zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Dysponujemy pojazdami bagażowymi, a poza opłatą początkową za podstawienie takiego pojazdu, sam kurs wyceniany jest potem według standardowej taryfy z cennika. Składając zamówienie u dyspozytora, możesz również poprosić o późniejszą pomoc kierowcy w kontekście ładowania samego wyposażenia, a następnie jego wyniesienia. Możemy zatem pomóc przy przeprowadzce, transporcie mebli i sprzętu AGD czy po prostu w dowozie na lotnisko lub dworzec, gdy wybieracie się gdzieś całą rodziną i macie ze sobą dużą ilość bagażu, na który potrzebnych byłoby parę samochodów osobowych.

Co jeszcze, poza tanim taxi bagażowym, ma do zaoferowania Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi w Lublinie to oczywiście nie tylko tanie taxi bagażowe, ale i klasyczne kursy autami osobowymi lub możliwość zamówienia pojazdów typu VAN czy BUS. Zajmujemy się także mniej standardowymi usługami dla korporacji taxi, jak przewóz przesyłek, a nawet zrobienie zakupów na terenie miasta. To wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach, które sprawiają, iż jesteśmy bardzo chętnie wybieraną firmą w kontekście taksówek w Lublinie. Dla stałych pasażerów uruchomiliśmy przy tym specjalną opcję, ułatwiającą im zamawianie kursów.

Mniej i bardziej standardowe kursy

Oczywiście jak każda korporacja taksówkarka, wykonujemy klasyczne kursy. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, już od 1,40 zł/km w taryfie pierwszej, do 4,20 zł/km przy taryfie czwartej. Poza osobówkami i bagażówkami, możesz zamówić kursy pojazdami kombi, VAN czy BUS, a dla osób podróżujących z małym dzieckiem, istnieje możliwość podstawienia taksówki z fotelikiem. W Eko Taxi pozwalamy na darmowy przewóz małych zwierząt, a za drobną opłatą można przetransportować z nami i większych pupili. W naszej ofercie odnajdziesz i mniej typowe usługi, takie jak przewóz paczek, zrobienie zakupów z dostawą czy nawet holowanie lub odprowadzenie auta.

Korzystne rozwiązania dla stałych klientów

Eko Taxi jest jedną z najchętniej wybieranych korporacji taksówkarskich w Lublinie, dlatego klienci często do nas wracają. Właśnie z myślą o stałych pasażerach, uruchomiliśmy możliwość samodzielnego zamawiania kursów, bez udziału dyspozytora. Jeżeli zamawiasz nasze pojazdy pod stałe adresy, to system wczyta trzy najczęściej używane, zatem wybierasz wtedy jeden z nich i określasz za ile ma przyjechać taksówka. W ten sposób możesz zamówić taxi nawet w godzinach szczytu, gdy tylko dostępny jest wolny kierowca. Przy zamówieniu otrzymujesz od razu informację o tym jaki pojazd podjedzie. W razie potrzeby zawsze możesz połączyć się również z dyspozytorem – u niego możesz też wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli uznasz, iż nie odpowiada ona twoim oczekiwaniom.

Taxi bagażowe to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach, a przede wszystkim przy przeprowadzkach czy transporcie większego wyposażenia. Na terenie Lublina i okolic możesz zamówić takie pojazdy w korzystnych cenach, wybierając ofertę Eko Taxi. Zachęcamy zatem do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy!

Może Cię zainteresować również

 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.