Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie

Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała alternatywa względem firm specjalizujących się w przeprowadzkach, które pobiorą znacznie wyższe opłaty. Wbrew pozorom, zwykle jest to też bardziej opłacalne niż robienie kilku kursów własnym autem osobowym. Takie usługi są potrzebne, gdy zmieniasz miejsce zamieszkania lub musisz przewieźć jakieś większe gabarytowo sprzęty. Oczywiście sprawdzą się, gdy wybierasz się na urlop całą rodziną i musicie zabrać się z wieloma walizkami na dworzec lub lotnisko.

Spis treści
Czy takie usługi mogą być opłacalne finansowo?
Alternatywa dla firm transportowych
Czy lepiej postawić na kursy własnym autem?
Kto może z nich skorzystać?
Wybierz naszą ofertę
Co jeszcze ma do zaoferowania Eko Taxi?

Czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie?

Wiele osób zastanawia się czy taxi bagażowe w Lublinie może być tanie. W końcu za podstawienie takiego wozu naliczana jest pewna opłata początkowa, więc jest to trochę wyższy koszt niż klasyczny kurs. Warto jednak zauważyć, że dalej obowiązują już stawki ze standardowego taryfikatora, więc przy wyborze korporacji o niskich cenach, tak jak w przypadku Eko Taxi, takie przewozy są naprawdę opłacalne. Niemal na pewno opłaty za nie wyniosą mniej niż wynajęcie samochodu od firmy specjalizującej się w przeprowadzkach. Posiadając własne auto możesz pomyśleć o samodzielnym transporcie, lecz niewiele osób posiada wystarczająco duże pojazdy, a przy mniejszych musisz robić kilka kursów, tracąc czas i finalnie sporo wydając na benzynę. W praktyce z takich usług bardzo często korzystają stali i tymczasowi mieszkańcy miasta oraz tutejsi przedsiębiorcy, dla których jest to po prostu rozsądna opcja, gdy dochodzi do przeprowadzki lub konieczności przewiezienia większych gabarytowo rzeczy. Zachęcamy zatem do wybrania stosownych kursów z naszej korporacji.

Dobra alternatywa dla firm transportowych

Przygotowując się do przeprowadzki do nowego mieszkania w Lublinie, trzeba przemyśleć kwestie logistyczne, czyli oczywiście przewóz swoich rzeczy w takie miejsce. W przypadku wielu osób jest to jednak dorobek życia czy po prostu wyposażenie dużych gabarytów, a więc większe meble czy sprzęty AGD, których nie sposób jest przewieźć osobówką czy nawet kombi, a takie pojazdy kupuje jednak większość kierowców. Rozwiązaniem może być wtedy firma transportowa od przeprowadzek, lecz nie znając rynku, trudno znaleźć sprawdzoną, a do tego tacy przewoźnicy dyktują zwykle naprawdę wysokie ceny. Oczywiście jest to wtedy kompleksowa obsługa, połączona z noszeniem samych rzeczy przez pracowników takiej firmy, lecz wciąż jest to jednak mocno obciążający wydatek. Z pomocą może wtedy przyjść korporacja taxi, gdyż pojazdy bagażowe są właśnie bardzo często zamawiane w kontekście przeprowadzek. Na pewno wyjdziesz na tym lepiej finansowo, a i w tej opcji przy zamawianiu kursu możesz się porozumieć z dyspozytorem, w sprawie pomocy kierowcy względem załadunku, jak i rozładunku auta.

Para podczas przeprowadzki

A może postawić na przewóz własnym pojazdem?

Najtańszą opcją w kontekście przewozów różnych rzeczy może się wydawać skorzystanie z własnego auta, o ile oczywiście takie posiadasz. Jeżeli rzeczywiście masz samochód, a wyposażenie, które chcesz przewieźć się do niego zmieści, to możesz postawić na takie rozwiązanie. Oszacuj jednak wstępnie ile rzeczy chcesz przewieźć, gdyż przy przeprowadzce zwykle okaże się, że potrzebnych jest przynajmniej kilka kursów. Tym samym wbrew pozorom wcale nie będzie to takie tanie rozwiązanie, gdy ocenisz ile musisz wydać potem na benzynę. Do tego musisz wtedy zarezerwować sobie w zasadzie cały dzień, gdyż podróże w tą i z powrotem, wraz z przenoszeniem rzeczy, zajmą przecież naprawdę dużo czasu. Warto pomyśleć zatem wtedy nad zamówieniem taksówki bagażowej, ponieważ załatwisz wszystko prawdopodobnie w obrębie jednego czy maksymalnie dwóch kursów, więc finalnie może się okazać, że koszt będzie zbliżony, a zaoszczędzisz sporo czasu i sił.

Kto może skorzystać z taniego taxi bagażowego w Lublinie?

Z taniego taxi bagażowego w Lublinie korzystają w zasadzie wszyscy, którzy mają potrzebę przewożenia czegoś większym pojazdem. Są to przeprowadzający się mieszkańcy, a ci czasem zamawiają też po prostu pojedyncze kursy, gdy muszą przetransportować jakiś większy mebel lub sprzęt do znajomego bądź kogoś z rodziny. W Lublinie takie kursy są popularne wśród studentów, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania podczas tych kilku lat edukacji, a za każdym zabierają przy tym ze sobą cały swój dorobek. Może to być ciekawa opcja także dla przedsiębiorców, którzy mają do przewiezienia jakieś większe gabarytowo sprzęty.

Wybierz Eko Taxi

Osoby zainteresowane takimi przewozami na terenie Lublina i okolic, zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Dysponujemy pojazdami bagażowymi, a poza opłatą początkową za podstawienie takiego pojazdu, sam kurs wyceniany jest potem według standardowej taryfy z cennika. Składając zamówienie u dyspozytora, możesz również poprosić o późniejszą pomoc kierowcy w kontekście ładowania samego wyposażenia, a następnie jego wyniesienia. Możemy zatem pomóc przy przeprowadzce, transporcie mebli i sprzętu AGD czy po prostu w dowozie na lotnisko lub dworzec, gdy wybieracie się gdzieś całą rodziną i macie ze sobą dużą ilość bagażu, na który potrzebnych byłoby parę samochodów osobowych.

Co jeszcze, poza tanim taxi bagażowym, ma do zaoferowania Eko Taxi w Lublinie?

Eko Taxi w Lublinie to oczywiście nie tylko tanie taxi bagażowe, ale i klasyczne kursy autami osobowymi lub możliwość zamówienia pojazdów typu VAN czy BUS. Zajmujemy się także mniej standardowymi usługami dla korporacji taxi, jak przewóz przesyłek, a nawet zrobienie zakupów na terenie miasta. To wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach, które sprawiają, iż jesteśmy bardzo chętnie wybieraną firmą w kontekście taksówek w Lublinie. Dla stałych pasażerów uruchomiliśmy przy tym specjalną opcję, ułatwiającą im zamawianie kursów.

Mniej i bardziej standardowe kursy

Oczywiście jak każda korporacja taksówkarka, wykonujemy klasyczne kursy. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, już od 1,40 zł/km w taryfie pierwszej, do 4,20 zł/km przy taryfie czwartej. Poza osobówkami i bagażówkami, możesz zamówić kursy pojazdami kombi, VAN czy BUS, a dla osób podróżujących z małym dzieckiem, istnieje możliwość podstawienia taksówki z fotelikiem. W Eko Taxi pozwalamy na darmowy przewóz małych zwierząt, a za drobną opłatą można przetransportować z nami i większych pupili. W naszej ofercie odnajdziesz i mniej typowe usługi, takie jak przewóz paczek, zrobienie zakupów z dostawą czy nawet holowanie lub odprowadzenie auta.

Korzystne rozwiązania dla stałych klientów

Eko Taxi jest jedną z najchętniej wybieranych korporacji taksówkarskich w Lublinie, dlatego klienci często do nas wracają. Właśnie z myślą o stałych pasażerach, uruchomiliśmy możliwość samodzielnego zamawiania kursów, bez udziału dyspozytora. Jeżeli zamawiasz nasze pojazdy pod stałe adresy, to system wczyta trzy najczęściej używane, zatem wybierasz wtedy jeden z nich i określasz za ile ma przyjechać taksówka. W ten sposób możesz zamówić taxi nawet w godzinach szczytu, gdy tylko dostępny jest wolny kierowca. Przy zamówieniu otrzymujesz od razu informację o tym jaki pojazd podjedzie. W razie potrzeby zawsze możesz połączyć się również z dyspozytorem – u niego możesz też wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli uznasz, iż nie odpowiada ona twoim oczekiwaniom.

Taxi bagażowe to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach, a przede wszystkim przy przeprowadzkach czy transporcie większego wyposażenia. Na terenie Lublina i okolic możesz zamówić takie pojazdy w korzystnych cenach, wybierając ofertę Eko Taxi. Zachęcamy zatem do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy!

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...