Taksówka Eko Taxi

Taxi bagażowe w Lublinie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 1,95 zł
II taryfa – 2,80 zł
III taryfa – 3,60 zł
IV taryfa – 5,00 zł
Godzina postoju – 39 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 8 pasażerów

Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym z klientów, którzy mieszkają tu na stałe i potrzebują pomocy w przeprowadzce czy choćby transporcie nowego sprzętu lub wyposażenia, jak również studentom wprowadzającym się dopiero do miasta i rozpoczynającym naukę na jednej z tutejszych szkół wyższych. Aby nie przepłacać, warto zapoznać się z najciekawszymi ofertami firm taksówkarskich. Konkurencyjny cennik dotyczący właśnie wynajmu taxi bagażowego posiada przede wszystkim firma Eko Taxi. Przyjrzyjmy się jej ofercie i zobaczmy, czego możemy oczekiwać w ramach usług taxi bagażowego w Lublinie!

Spis treści:
Kto korzysta z taxi bagażowego w Lublinie?
Jakich materiałów nie wolno przewozić w taksówkach bagażowych?
Jak zamówić taksówkę bagażową z firmy Eko Taxi w Lublinie?
Jakie auta pełnią funkcję taxi bagażowego w firmie Eko Taxi w Lublinie?
Czy Eko Taxi pomoże nam przewieźć bagaż tylko w obrębie Lublina?
Cennik taxi bagażowego w Eko Taxi Lublin

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Kto korzysta z taxi bagażowego w Lublinie?

Usługi taxi bagażowego w Lublinie kierowane są do wszystkich mieszkańców miasta, jak również do osób dopiero się do niego sprowadzających, a także do turystów. Ci ostatni mogą potrzebować bowiem choćby pomocy w przewiezieniu ponadwymiarowego bagażu z lotniska do centrum miasta. Szczególnie często z usług taxi bagażowego korzystają między innymi międzynarodowej sławy muzycy, podróżujący z własnymi instrumentami muzycznymi o większych wymiarach. Taxi bagażowe przyda się jednak także kilkuosobowej rodzinie, która planuje wylot ze znajdującego się pod Lublinem lotniska na dłuższe wakacje i zabiera ze sobą wiele bagaży, których zdecydowanie nie udałoby się zmieścić w aucie osobowym ani nawet w kombi.

Taxi bagażowe równie często wykorzystywane jest jako auto przeprowadzkowe. Firmy taksówkarskie stawiają wręcz zwykle na osoby przeprowadzające się w obrębie miasta jako na swoją główną grupę docelową, do której kierowana jest większość usług oraz ewentualnych promocji. Z tego rodzaju usług korzystają bowiem nie tylko osoby nieposiadające własnego samochodu, ale przede wszystkim ci, którzy zdają sobie sprawę z tego, że autem osobowym będzie trzeba zrobić kilka męczących i wiążących się ze znacznym zużyciem paliwa kursów w tę i z powrotem. Wynajęcie taxi bagażowego pozwoli nam na przewiezienie całego wyposażenia mieszkania w jednym, maksymalnie dwóch podejściach, dzięki czemu zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, które musielibyśmy wydać na paliwo, ale też cenny czas, jaki trzeba byłoby przeznaczyć na kilkukrotne załadowywanie i rozładowywanie auta osobowego. Kompleksowe przeprowadzki to zatem jedna ze specjalności firm mających w swoich ofertach usługi taxi bagażowego.

Z podobnych powodów z usług taksówek bagażowych często korzystają także osoby, które co prawda nie są rdzennymi lublinianami, lecz mieszkają w mieście od kilku lat, a ich pobyt tu rozpoczął się często od przyjazdu na studia na jednej z lubelskich uczelni wyższych. Zwłaszcza w latach studenckich młodzi ludzie często się bowiem przeprowadzają, a wraz z każdym kolejnym rokiem w mieszkaniach przybywa sprzętów, wyposażenia czy nawet po prostu książek i ubrań, których za drugim czy trzecim razem nie da się już spakować do kartonów i przewieźć w kilku kursach komunikacją miejską czy nawet pożyczoną od znajomych osobówką. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi taxi bagażowe, którego cena w porównaniu z kosztem kilku biletów autobusowych wcale nie jest wygórowana, a dzięki którym znów zaoszczędzimy przede wszystkim czas. Dzięki wynajęciu taksówki bagażowej wystarczy jedna przejażdżka, w trakcie której przewieziemy ze sobą wszystkie niezbędne sprzęty i będziemy mogli już zacząć urządzać się w naszym nowym wynajmowanym mieszkaniu czy pokoju.

Taxi bagażowe Lublin
Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Jakich materiałów nie wolno przewozić w taksówkach bagażowych? Eko Taxi Lublin odpowiada!

Zanim zdecydujemy się na wynajem taxi bagażowego w Lublinie, warto wiedzieć, jakich materiałów nie wolno przewozić w tego rodzaju taksówkach. Na to pytanie odpowiedzi udzielił nam specjalista z Eko Taxi Lublin. Wiemy, że nie można przewozić materiałów potencjalnie niebezpiecznych, dlatego też firmy taksówkarskie zarówno w przypadku taksówek bagażowych, jak i taksówek osobowych precyzują, że bezwzględny zakaz dotyczy między innymi materiałów takich jak niebezpieczne chemikalia i trucizny, substancje psychoaktywne, a także materiałów wybuchowych i pirotechnicznych. Taksówkami nie wolno także transportować materiałów ujętych w konwencji ADR, czyli europejskiej konwencji dotyczącej transportu drogowego materiałów niebezpiecznych. Konwencja ta za takowe uznaje niektóre wybuchowe gazy i ciekłe oraz stałe materiały zapalne, a także materiały promieniotwórcze i żrące. Zgodnie z konwencją ADR taksówkami (oraz innymi pojazdami nieoznakowanymi w odpowiedni sposób) nie wolno przewozić również substancji, w przypadku których zachodzi niebezpieczeństwo gwałtownej reakcji w wyniku samoczynnego rozpadu lub polimeryzacji. Do substancji znajdujących się na liście określonej przez konwencję należą między innymi wykorzystywana przez malarzy terpentyna, a także różnego typu rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb oraz same farby i emalie. Lista zabrania również przewożenia nieoznakowanymi właściwie pojazdami czystego alkoholu etylowego oraz tlenu.

Ponadto bagaż przewożony w taksówce bagażowej lub osobowej nie może uszkodzić ani zanieczyścić pojazdu. Nie wolno więc przewozić także materiałów budowlanych i sypkich takich jak piach czy cement. Taksówek bagażowych nie wykorzystuje się również do wywozu gruzu czy przewozu drewna, węgla lub innych potencjalnie brudzących substancji.

W przypadku stwierdzenia w zawartości któregoś z bagaży niedozwolonych materiałów lub substancji kierowca ma prawo odmówić wykonania kursu, żądając jednocześnie uiszczenia opłaty za podstawienie auta zgodnie z obowiązującym w danym momencie cennikiem i taryfą.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Jak zamówić taksówkę bagażową z firmy Eko Taxi w Lublinie?

Taksówkę bagażową w Eko Taxi Lublin możemy zamówić telefonicznie pod numerem telefonu podanym na oficjalnej stronie firmy. Kontaktując się bezpośrednio z dyspozytorem lub dyspozytorką będącą aktualnie na linii, możemy ustalić wszelkie warunki przewozu takie jak to, skąd należy odebrać bagaże, czy konieczna będzie pomoc kierowcy w ich załadowaniu do auta i jak daleka trasa nas czeka.

W przypadku taksówek osobowych firma ta proponuje nam również inną wygodną metodę zamówienia przejazdu. Chodzi o specjalną aplikację, którą możemy pobrać ze strony internetowej Eko Taxi Lublin na nasz telefon komórkowy czy tablet, aby móc zamawiać taxi z każdego miejsca niezależnie od pory dnia czy nocy. Również tu możemy od razu umieścić wszystkie najistotniejsze dane, takie jak miejsce odbioru, miejsce docelowe czy ewentualne szczególne życzenia klienta. Warto zaznaczyć, że Eko Taxi to nie tylko usługi taksówkarskie. Klienci mogą tu również zlecać kierowcom usługi kurierskie, takie jak odbiór paczek z określonego miejsca i dostarczanie ich pod wskazany adres czy przewóz określonych bagaży w wyznaczone miejsce. Istnieje tu również możliwość zlecenia kierowcy zakupów z dostawą do domu lub bezpiecznego przewozu dzieci i nieletniej młodzieży. Firma Eko Taxi podejmuje się także współpracy z klientami przy obsłudze imprez czy przewozach VIP, a także chętnie rozpatruje wszelkie zlecenia indywidualne, które wyceniane są już bezpośrednio podczas rozmowy z klientem.

Taxi bagażowe w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Jakie auta pełnią funkcję taxi bagażowego w firmie Eko Taxi w Lublinie?

Funkcję taksówki bagażowej w firmie Eko Taxi Lublin pełni nowoczesny Mercedes Sprinter. Auto to jest nie tylko wygodne i bezpieczne, ale też pozwala na komfortowy transport wielu bagaży, co zdecydowanie przyda się wszystkim tym, którym zależy na jednorazowym transporcie całego wyposażenia czy mieszkania. Przyjrzyjmy się więc jego właściwościom.

Mercedes Sprinter to auto o ładowności sięgającej nawet do 1 400 kg dzięki swoim znacznym rozmiarom. Ma ono bowiem aż 3,7 m długości, 1,7 m szerokości oraz wysokość rzędu 1,9 m. Jego użytkownicy podkreślają przede wszystkim to, że auto cechuje się zarówno wysoką ładownością, jak i wystarczającą przestrzenią dla kierowcy i pasażerów, dzięki czemu transport nawet pełnej kabiny bagażowej nie ma wpływu na wygodę podczas jazdy. Dodatkowo modele Sprinter niemieckiej marki Mercedes-Benz wyposażane są dziś w silniki bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, co nie tylko pozwala na wyjątkowo ekonomiczną jazdę, lecz także gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność urządzenia. Podobnie jak większość dostępnych dziś na rynku modeli marki Mercedes, również Sprintery są wyposażone w wygodne fotele z wielopłaszczyznową regulacją, elektryczne podnośniki szyb oraz precyzyjny system ogrzewania i wentylacji, które pozwalają osiągnąć pełen komfort podczas jazdy w każdych warunkach atmosferycznych. Przy fotelach przednich znajdują się tu również zagłówki z regulacją wysokości, a o wygodę kierowcy dbają układ kierowniczy z przekładnią zębatkową ze wspomaganiem oraz kierownica z grubszym kołem. Bezpieczeństwo gwarantują pasażerowi i kierowcy trójpunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami pasów i ogranicznikami siły naprężenia montowane fabrycznie przy wszystkich siedzeniach. Auto wyposażone jest także w kontrolkę sygnalizującą awarię oświetlenia, która zapala się, gdy któreś ze świateł w samochodzie nie świeci tak, jak powinno, co pozwala na natychmiastowe zlokalizowanie awarii i podjęcie się jej naprawy tak szybko jak będzie to możliwe.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Czy Eko Taxi pomoże nam przewieźć bagaż tylko w obrębie Lublina?

Eko Taxi to firma, która pomoże nam przewieźć bagaż za pomocą taxi bagażowego nie tylko na terenie Lublina. Zlecenia transportu za pomocą taxi bagażowego są tu realizowane oczywiście przede wszystkim na terenie miasta i jego bezpośrednich okolic, takich jak chociażby położone kilkanaście kilometrów za granicami Lublina lotnisko w Świdniku. Niemniej jednak w razie potrzeby każdy klient może zamówić w Eko Taxi Lublin przejazdy nie tylko na terenie całego kraju, lecz wręcz całej Europy! Cena jest w tym przypadku ustalana indywidualnie z klientem w ramach specjalnego zlecenia. Dlatego też jeżeli potrzebujemy transportu bagażowego wymagającego przekroczenia granic miasta lub nawet państwa, warto skontaktować się z dyspozytorem Eko Taxi pod podanym na stronie internetowej numerem telefonu i ustalić wszystkie szczegóły zlecenia przewozu.

Warto tu zaznaczyć, że Eko Taxi to renomowana firma taksówkarska posiadająca swoje oddziały w kilku większych miastach na terenie całej Polski. Jej taksówki znajdziemy poza Lublinem również między innymi w Warszawie, Wrocławiu czy Katowicach, a także w Krakowie i Poznaniu. Dlatego też jeżeli potrzebujemy transportu w obrębie któregokolwiek z większych miast w Polsce, na przykład podczas wakacyjnej podróży czy wyjazdu biznesowego, warto sprawdzić, czy również w nim znajduje się oddział Eko Taxi. Firma ta oferuje bowiem konkurencyjne ceny przejazdów nie tylko w Lublinie, lecz w każdym z miast, w którym pojawiają się taksówki z charakterystycznym zielonym logo.

Masz dużo rzeczy do zabrania, zamów taxi bagażowe w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Cennik taxi bagażowego w Eko Taxi Lublin

Skoro znamy już odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące taxi bagażowego, zapoznajmy się z cennikiem firmy Eko Taxi Lublin.

Opłata początkowa przy zamówienia taxi bagażowego wynosi 38 złotych w przypadku przewozów realizowanych według tak zwanej I taryfy, czyli w godzinach dziennych – od 6:00 do 22:00. W II taryfie, obowiązującej w godzinach nocnych od 22:00 do 6:00, wysokość opłaty początkowej to 58 zł. Dodatkowo według ustalonego cennika doliczane są koszty kolejnych kilometrów, które taxi bagażowe musi pokonać, aby dotrzeć pod wskazany przez klienta adres docelowy, a także koszty związane z ewentualnym postojem.

Opłata postojowa w przypadku taksówek bagażowych wynosi dokładnie tyle samo, co w przypadku każdego innego typu usług, w tym również wynajmu taksówek osobowych, czyli 32 zł za każdą godzinę postoju. W przypadku taxi bagażowego za postój uznaje się również czas oczekiwania na załadunek lub rozładunek wszystkich przewożonych przez klienta paczek i materiałów. Warto tu zaznaczyć, że Eko Taxi oferuje również pomoc kierowcy przy załadunku oraz rozładunku auta. Klient może ustalić to osobno podczas zamawiania taksówki przez telefon.

Również cena kolejnych kilometrów w przypadku taksówek bagażowego w Eko Taxi nie różni się od ceny, jaką musimy zapłacić w przypadku taksówek osobowych czy innych usług przewozowych Eko Taxi. Za każdy kilometr w I taryfie, a więc w godzinach od 6:00 do 22:00, zapłacimy tylko 1,60 zł. W II taryfie, obowiązującej w godzinach od 22:00 do 6:00 koszt każdego kolejnego kilometra do 2,40 zł. Warto zaznaczyć, że przy taxi bagażowym często będzie stosowana cena umowna ustalona z klientem

Najważniejszą część kosztu transportu przedmiotów przy pomocy taxi bagażowego stanowi więc sama opłata początkowa wraz z ewentualną opłatą postojową. Porównując ofertę Eko Taxi z ofertami innych firm taksówkarskich, z łatwością zauważymy więc, że jej cennik jest wyjątkowo korzystny. Wiele firm działających na terenie Lublina stosuje cenniki, według których opłata początkowa za podstawienie auta bagażowego wynosić może nawet około 100 złotych! To koszt wyższy o niemal 40-60% niż ten, jaki przewiduje Eko Taxi Lublin. Również ceny kolejnych kilometrów są tu wyjątkowo konkurencyjne. Jeżeli więc szukamy taniej taksówki bagażowej, która sprawnie i bezpiecznie przewiezie wszystkie nasze bagaże czy sprzęty wyposażenia domu lub mieszkania w wyznaczone przez nas miejsce, warto przyjrzeć się ofercie lubelskiego oddziału Eko Taxi.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ LUBLIN
ul. Energetyków 45
20-468 Lublin
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Oferta Bezgotówkowa
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.