Taxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!

Taxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!

Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla liczniejszych grup osób. Duże taksówki sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. Wybierasz się z rodziną i przyjaciółmi na lotnisko, dworzec lub planujesz wspólne zwiedzanie miasta? Postaw na Eko Taxi Lublin, zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom i podróżuj tanio, komfortowo i bezpiecznie. Poznaj atrakcyjną ofertę dotyczącą zamawiania busów oraz regularny cennik Eko Taxi – jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce. Dowiedz się, jak w prosty sposób zamówić wygodną taksówkę nawet dla 8 osób i nie martw się kosztami!

Spis treści:
Kiedy warto zamówić busa w Eko Taxi Lublin?
Koszt przejazdu busem – cennik Eko Taxi
Jak zamówić tani bus taxi w Lublinie?
Udogodnienia w busach Eko Taxi
Zwiedzanie Lublina w busie Eko Taxi
Inne usługi w Eko Taxi

Kiedy warto zamówić busa w Eko Taxi Lublin? Poznaj przykładowe sytuacje, w których sprawdzi się wygodna, duża taksówka

Eko Taxi Lublin dysponuje busami do wynajęcia na różne okazje. Jest to bardzo opłacalna i wygodna opcja dla większych grup osób. Klienci często zamawiają wieloosobowe busy, gdy wybierają się we wspólną podróż samolotem z przyjaciółmi lub rodziną. Lotnisko w Świdniku jest zlokalizowane około 15 kilometrów od centrum Lublina i miło jest spędzić czas dojazdu w grupie, z którą wybieramy się na wycieczkę. Poza tym transport busem na teren portu lotniczego to bardzo praktyczne rozwiązanie. Możemy tak zaplanować z kierowcą busa trasę, aby kolejne osoby mogły dosiadać się do samochodu po drodze na lotnisko. Dzięki wspólnej podróży w jednym pojeździe możemy mieć pewność, że wszyscy członkowie wyprawy dotrą na lotnisko w tym samym czasie.

Kolejną okazją, na którą warto zamówić bus w Eko Taxi, są wszelkie rodzinne święta, takie jak urodziny, imieniny, komunie czy rocznice ślubu. Możemy umówić się z rodzeństwem lub kuzynami, że wspólnie wynajmiemy bus i razem dojedziemy na miejsce przyjęcia. Będzie nas to kosztowało o wiele mniej niż zamówienie dwóch samochodów osobowych. W rodzinnych uroczystościach zazwyczaj biorą udział nie tylko dorośli, ale także dzieci. Nasuwa się zatem pytanie, czy najmłodsi pasażerowie mogą jeździć busem Eko Taxi? Oczywiście! Według przepisów dziecko podróżujące taksówką nie musi mieć fotelika, wystarczy, że będzie miało zapięte pasy. Jednak jeśli klient wyrazi takie życzenie przy składaniu zamówienia, zapewnimy odpowiednią liczbę siedzisk dla maluchów. Komfort wszystkich pasażerów busa taxi jest dla nas bardzo ważny.

Taxi bus sprawdza się także podczas zwiedzania Lublina. Jeżeli zależy nam na tym, aby razem szybko przemieszczać się po mieście, zdecydowanie warto zamówić taksówkę dla całej grupy. Nie ma wątpliwości, że jazda busem taxi będzie znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza niż w środkach komunikacji miejskiej. Zwłaszcza jeżeli nie znamy miasta, ponieważ odwiedzamy je po raz pierwszy. Na szczęście doskonałą znajomością topografii Lublina mogą się poszczycić kierowcy Eko Taxi. Warto pamiętać o tym, że taksówkarze często znają różne skróty i potrafią zaplanować szybszą i korzystniejszą trasę niż GPS.

Gości weselnych zawieziemy na miejsce dzięki taxi busom w Lublinie
Tani bus taxi w Lublinie – cennik Eko Taxi. Skorzystaj z naszej wyjątkowo atrakcyjnej oferty i przemieszczaj się po mieście i okolicach wygodnym busem nawet w 8 osób!

Najatrakcyjniejszy cennik dotyczący przejazdów taxi busem w Lublinie ma firma Eko Taxi. Ta korporacja o stabilnej pozycji na rynku proponuje wynajem wygodnych busów nawet dla 8 osób – kierowca zajmuje dziewiąte mieście w samochodzie. Oczywiście busy są także odpowiednią opcją transportową dla 5, 6, lub 7 osób. Ile kosztuje przejazd wygodnym, dużym samochodem w Eko Taxi? Warto wiedzieć, że oferta Eko Taxi Lublin dotycząca kursów dla większych grup należy do najkorzystniejszych w całym kraju! Cena zawiera w sobie 3 składowe. Po pierwsze, opłatę początkową, która niezależnie od liczby osób biorących udział w kursie wynosi 7,95 zł. Do tego dolicza się odpowiednią należność za przejechaną odległość mierzoną w kilometrach. Należy uwzględnić jeszcze dopłatę za wysłanie do klienta większej taksówki niż standardowy samochód osobowy, w którym zmieszczą się maksymalnie 4 osoby. W przypadku vanów 5- i 6-osobowych koszt ten wynosi 7 zł. Z kolei przejazd busem dla 7 lub 8 osób wiążę się z dopłatą w wysokości 10 zł. Przy zamawianiu taksówki dobrze jest zaznaczyć, ilu pasażerów będzie brało udział w kursie.

Cennik Eko Taxi dotyczący zarówno przejazdów busem, jak i samochodem osobowym określa opłatę na przejechany w taksówce kilometr. W Lublinie stosuje się rozróżnienie na 2 taryfy taksówkowe. Co to znaczy? Cena za przejechaną odległość będzie nieco inna w godzinach dziennych i nocnych, a także w dni powszednie oraz w niedziele i święta. Dokładne zestawienie przedstawia się następująco:

 • I taryfa taksówkowa, czyli kursy w granicach miasta w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km (najniższa cena za kilometr wśród wszystkich 6 miast, w których działa Eko Taxi!),
 • II taryfa taksówkowa, czyli kursy w granicach miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
 • III taryfa taksówkowa, czyli kursy poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 2,80 zł/km,
 • IV taryfa taksówkowa, czyli kursy poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 4,20 zł/km.

Zatem znając liczbę kilometrów, która dzieli punkt startowy od adresu docelowego, możemy oszacować koszt kursu busem taxi w Lublinie. Warto jednak pamiętać, że istnieje opcja, że cena nieco się zmieni ze względu na trudne warunki panujące na drodze (na przykład korki) lub dłuższe zatrzymanie samochodu na życzenie klienta, na przykład w oczekiwaniu na kolejnego uczestnika przejazdu. Cena za godzinę postoju w Eko Taxi Lublin wynosi 32 zł.

Jak zamówić tani bus taxi w Lublinie? Wybierz numer na centralę Eko Taxi lub skorzystaj z naszej nowoczesnej aplikacji na urządzenia mobilne

Tani bus taxi w Lublinie można zamówić na dwa sposoby w korporacji Eko Taxi. Pierwsza metoda to wykonanie telefonu na centralę. Pamiętajmy, aby przy składaniu zamówienia na bus taxi podać liczbę osób, które będą brały udział w kursie. Dzięki takiej informacji Eko Taxi będzie mogło wysłać do nas odpowiedni rodzaj samochodu. Jeżeli będą jechały z nami małe dzieci, dla których chcemy zamówić fotelik, również należy powiedzieć o tym dyspozytorowi. Przydatna będzie także informacja o tym, ile bagaży chcemy ze sobą zabrać, oraz o ewentualnej obecności zwierząt. Osoba przyjmująca zamówienie może podać nam czas przyjazdu taksówki oraz orientacyjny koszt kursu.

Drugi, bardzo wygodny sposób zamawiania taxi busa, to skorzystanie z aplikacji Eko Taxi na urządzenia mobilne. Pobranie i instalacja oprogramowania na smartfonie lub tablecie nic nie kosztuje. Aplikacja może sama określać naszą lokalizację, jeżeli wyrazimy na to zgodę. Oczywiście punkt startowy kursu czasami różni się od aktualnego położenia klienta, istnieje więc opcja wpisania adresu samodzielnie. Kolejno należy jeszcze określić destynację docelową. Jeżeli chcemy zamówić przewóz więcej niż 4 osób, musimy zaznaczyć w aplikacji, że zlecenie dotyczy taxi busa. Eko Taxi posiada najnowocześniejszy na rynku system zarządzania zleceniami, aby możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na busa czy taksówkę osobową. Dzięki temu, już chwilę po określeniu w aplikacji potrzebnych do złożenia zamówienia danych, na ekranie naszego urządzenia powinny się pokazać wszelkie informacje dotyczące przejazdu. Dowiemy się, jaki rodzaj samochodu będzie obsługiwał kurs oraz gdzie aktualnie się znajduje. Zobaczymy również czas, o jakim przyjedzie do nas taxi. Aplikacja automatycznie oblicza też szacunkową cenę przejazdu.

Wezwij taxi busa w Lublinie

Jakie udogodnienia czekają na klientów w busach Eko Taxi w Lublinie? Poznaj sposoby płatności w taksówkach oraz inne zalety naszych samochodów

Przejazdy w busach Eko Taxi w Lublinie są tanie, wygodne i bezpieczne. Naszą korporację wyróżnia na tle innych atrakcyjny cennik, doskonała jakość obsługi klienta, a siłą napędową firmy są profesjonalnie przeszkoleni i znający miasto kierowcy oraz dyspozytorzy. Nasz system obsługi zleceń dodatkowo poprawia komfort podróży naszymi samochodami z zieloną koniczynką na karoserii. To wszystko stanowi zaledwie początek długiej listy udogodnień, jakie czekają na naszych klientów w taxi busach i taksówkach osobowych. Warto wymienić chociażby różne sposoby płatności za kursy – każdy pasażer może wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. Można uiszczać należność za przejazd gotówką oraz kartą. Terminale w samochodach Eko Taxi obsługują również płatności zbliżeniowe. Dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, którzy często zamawiają przejazdy w naszej korporacji proponujemy opcję kursów bezgotówkowych. Takie rozwiązanie opiera się na specjalnie skonstruowanej umowie pomiędzy Eko Taxi a inną firmą, korporacją lub osobą prywatną.

Wszystkie samochody osobowe i busy Eko Taxi w Lublinie wyposażone są także w klimatyzację, co znacznie podnosi komfort jazdy po mieście – szczególnie w upalne, wakacyjne dni podczas godzin szczytu. Bez dodatkowego chłodzenia w samochodzie jazda w takich warunkach nie należy do przyjemnych doświadczeń. Na szczęście taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w Eko Taxi. Podróżując w jednej z naszych nowoczesnych taksówek, klienci mają także możliwość połączenia się z darmową siecią Wi-Fi i. Warto skorzystać z tej opcji, aby sprawdzić najświeższe wiadomości z kraju i świata w drodze do pracy, poczytać o najciekawszych zabytkach w Lublinie, gdy mamy w planach zwiedzanie miasta lub sprawdzić prognozę pogody na nadchodzące popołudnie.

Planujesz z grupą znajomych zwiedzanie Lublina? Wynajmij bus w Eko Taxi i zobacz najciekawsze miejsca w mieście!

Wynajem busa w Eko Taxi to doskonała opcja na zwiedzanie Lublina z grupą znajomych lub z rodzicami czy rodzeństwem. Przemieszczanie się między zabytkami w dużej taksówce jest bardzo komfortowe, zwłaszcza jeżeli w wyprawie biorą udział dzieci. Gdzie w Lublinie warto wybrać się busem Eko Taxi? Przedstawiamy najciekawsze miejsca w jednym z najstarszych miast Polski!

Zamek Lubelski

Zamek królewski w Lublinie wielokrotnie przebudowywano, zanim przyjął formę obecnie dostępną dla turystów. Neogotyckie zabudowania zamkowe, które zachowały się do dziś, zostały wzniesione w XIX wieku i służyły wtedy jako więzienie. Obecnie znajduje się tu siedziba Muzeum Lubelskiego, w którym można zobaczyć między innymi obraz Jana Matejki o tytule “Unia Lubelska”. Z dawnego kompleksu zamkowego zachowała się także romańska wieża mieszkalno-obronna, czyli donżon z XIII wieku, oraz Kaplica Trójcy Świętej zbudowana w XIV wieku na zamówienie Władysława Jagiełły, którą dziś określa się mianem jednego z najcenniejszych zabytków w kraju.

Wieża Trynitarska

Neogotycka wieża z dzwonnicą to najwyższy zabytkowy obiekt w Lublinie. Z wysokości 40 metrów można podziwiać malownicza panoramę miasta. We wnętrzu Wieży Trynitarskiej znajduje się obecnie Muzeum Archidiecezjalne.

Lubelski Koziołek

Rzeźba nawiązująca do herbu Lublina znajduje się na deptaku u zbiegu dwóch ulic: Wróblewskiego i Krakowskie Przedmieście. Jak koziołek stał się symbolem miasta? Legenda głosi, że na przełomie XIII i XIV wieku na teren przyszłego miasta najechali Tatarzy. Dzieci, które ocalały, miała wyżywić koza. Król Władysław Łokietek na cześć bohaterskiego zwierzęcia postanowił umieścić koziołka w herbie Lublina.

Plac po Farze

Ten znajdujący się na Starym Mieście plac powstał po rozebraniu kościoła farnego pod wezwaniem św. Michała Archanioła. W latach 30. XX wieku odkopano fundamenty budowli, które wyeksponowano w 2002 roku między innymi przez wmontowanie w nie oświetlenia. Dziś na Placu po Farze mieszkańcy Lublina spotykają się towarzysko lub w celu obejrzenia jednego z organizowanych tu koncertów.

Jeżdżąc taxi busem w Lublinie odwiedź Katedrę

Jakie usługi, oprócz kursów taxi busami w Lublinie, oferuje Eko Taxi? Dowiedz się więcej o przewozie zwierząt, zakupach na telefon oraz możliwości wezwania taksówki jako pomocy drogowej

Przejazdy wygodnymi taxi busami nawet dla 8 osób to tylko jedna z wielu pozycji wśród usług oferowanych przez Eko Taxi w Lublinie. Wspomnieliśmy już o możliwości zapewnienia fotelików dla małych dzieci oraz opcji przewozu zwierząt. Warto wiedzieć, że pupil powinien być przewożony w specjalnym kontenerku. Zwierzak może też siedzieć na przygotowanym przez klienta kocu lub folii. W Eko Taxi Lublin przewóz zwierząt jest darmowy, o ile nie zabrudzą one wnętrza taksówki. Warto skorzystać z tego rozwiązania, jeżeli nasz pupil źle znosi jazdę środkami komunikacji miejskiej lub mamy do pokonania dużą odległość.

Kolejną ciekawą usługą, jaką oferuje Eko Taxi w Lublinie, jest zamawiania zakupów z dowozem na telefon. Wystarczy podać listę zakupów i adres, pod jaki ma z nimi przyjechać taksówkarz. W Eko Taxi istnieją 3 opcje zakupów z dowozem. Tradycyjne to takie, które obejmują produkty ogólnodostępne w sklepach spożywczych w Lublinie. Drugi rodzaj zakupów możliwych do zrealizowania przez taksówkarza dotyczy leków i środków farmakologicznych. Trzecia opcja to tak zwane zakupy na wynos. W tym wypadku kierowca Eko Taxi przywiezie pod wskazany adres wybrane przez klienta jedzenie z danego lokalu. Ważną informacją jest to, że możliwość zamawiania zakupów przez telefon jest dostępna w Eko Taxi przez całą dobę.

Warto wiedzieć, że można się zgłosić do Eko Taxi w Lublinie, jeżeli mieliśmy awarię na drodze i potrzebujemy pomocy lub drobnej naprawy. Nasi taksówkarze służą wsparciem przy uruchomieniu samochodu z wyładowanym akumulatorem, usunięciu auta z drogi czy wymianie koła. Możliwe jest także holowanie samochodu za taksówką. Firma Eko Taxi stara się wychodzić naprzeciw zgłaszanym przez klientów potrzebom. Istnieje opcja realizacji usług niestandardowych, których nie uwzględniono w cenniku, znajdujących się w zakresie możliwości Eko Taxi. Zapraszamy do kontaktu!

Może Cię zainteresować również

 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.