Taxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!

Taxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!

Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla liczniejszych grup osób. Duże taksówki sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. Wybierasz się z rodziną i przyjaciółmi na lotnisko, dworzec lub planujesz wspólne zwiedzanie miasta? Postaw na Eko Taxi Lublin, zaufaj naszym profesjonalnym kierowcom i podróżuj tanio, komfortowo i bezpiecznie. Poznaj atrakcyjną ofertę dotyczącą zamawiania busów oraz regularny cennik Eko Taxi – jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce. Dowiedz się, jak w prosty sposób zamówić wygodną taksówkę nawet dla 8 osób i nie martw się kosztami!

Spis treści:
Kiedy warto zamówić busa w Eko Taxi Lublin?
Koszt przejazdu busem – cennik Eko Taxi
Jak zamówić tani bus taxi w Lublinie?
Udogodnienia w busach Eko Taxi
Zwiedzanie Lublina w busie Eko Taxi
Inne usługi w Eko Taxi

Kiedy warto zamówić busa w Eko Taxi Lublin? Poznaj przykładowe sytuacje, w których sprawdzi się wygodna, duża taksówka

Eko Taxi Lublin dysponuje busami do wynajęcia na różne okazje. Jest to bardzo opłacalna i wygodna opcja dla większych grup osób. Klienci często zamawiają wieloosobowe busy, gdy wybierają się we wspólną podróż samolotem z przyjaciółmi lub rodziną. Lotnisko w Świdniku jest zlokalizowane około 15 kilometrów od centrum Lublina i miło jest spędzić czas dojazdu w grupie, z którą wybieramy się na wycieczkę. Poza tym transport busem na teren portu lotniczego to bardzo praktyczne rozwiązanie. Możemy tak zaplanować z kierowcą busa trasę, aby kolejne osoby mogły dosiadać się do samochodu po drodze na lotnisko. Dzięki wspólnej podróży w jednym pojeździe możemy mieć pewność, że wszyscy członkowie wyprawy dotrą na lotnisko w tym samym czasie.

Kolejną okazją, na którą warto zamówić bus w Eko Taxi, są wszelkie rodzinne święta, takie jak urodziny, imieniny, komunie czy rocznice ślubu. Możemy umówić się z rodzeństwem lub kuzynami, że wspólnie wynajmiemy bus i razem dojedziemy na miejsce przyjęcia. Będzie nas to kosztowało o wiele mniej niż zamówienie dwóch samochodów osobowych. W rodzinnych uroczystościach zazwyczaj biorą udział nie tylko dorośli, ale także dzieci. Nasuwa się zatem pytanie, czy najmłodsi pasażerowie mogą jeździć busem Eko Taxi? Oczywiście! Według przepisów dziecko podróżujące taksówką nie musi mieć fotelika, wystarczy, że będzie miało zapięte pasy. Jednak jeśli klient wyrazi takie życzenie przy składaniu zamówienia, zapewnimy odpowiednią liczbę siedzisk dla maluchów. Komfort wszystkich pasażerów busa taxi jest dla nas bardzo ważny.

Taxi bus sprawdza się także podczas zwiedzania Lublina. Jeżeli zależy nam na tym, aby razem szybko przemieszczać się po mieście, zdecydowanie warto zamówić taksówkę dla całej grupy. Nie ma wątpliwości, że jazda busem taxi będzie znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza niż w środkach komunikacji miejskiej. Zwłaszcza jeżeli nie znamy miasta, ponieważ odwiedzamy je po raz pierwszy. Na szczęście doskonałą znajomością topografii Lublina mogą się poszczycić kierowcy Eko Taxi. Warto pamiętać o tym, że taksówkarze często znają różne skróty i potrafią zaplanować szybszą i korzystniejszą trasę niż GPS.

Gości weselnych zawieziemy na miejsce dzięki taxi busom w Lublinie
Tani bus taxi w Lublinie – cennik Eko Taxi. Skorzystaj z naszej wyjątkowo atrakcyjnej oferty i przemieszczaj się po mieście i okolicach wygodnym busem nawet w 8 osób!

Najatrakcyjniejszy cennik dotyczący przejazdów taxi busem w Lublinie ma firma Eko Taxi. Ta korporacja o stabilnej pozycji na rynku proponuje wynajem wygodnych busów nawet dla 8 osób – kierowca zajmuje dziewiąte mieście w samochodzie. Oczywiście busy są także odpowiednią opcją transportową dla 5, 6, lub 7 osób. Ile kosztuje przejazd wygodnym, dużym samochodem w Eko Taxi? Warto wiedzieć, że oferta Eko Taxi Lublin dotycząca kursów dla większych grup należy do najkorzystniejszych w całym kraju! Cena zawiera w sobie 3 składowe. Po pierwsze, opłatę początkową, która niezależnie od liczby osób biorących udział w kursie wynosi 7,95 zł. Do tego dolicza się odpowiednią należność za przejechaną odległość mierzoną w kilometrach. Należy uwzględnić jeszcze dopłatę za wysłanie do klienta większej taksówki niż standardowy samochód osobowy, w którym zmieszczą się maksymalnie 4 osoby. W przypadku vanów 5- i 6-osobowych koszt ten wynosi 7 zł. Z kolei przejazd busem dla 7 lub 8 osób wiążę się z dopłatą w wysokości 10 zł. Przy zamawianiu taksówki dobrze jest zaznaczyć, ilu pasażerów będzie brało udział w kursie.

Cennik Eko Taxi dotyczący zarówno przejazdów busem, jak i samochodem osobowym określa opłatę na przejechany w taksówce kilometr. W Lublinie stosuje się rozróżnienie na 2 taryfy taksówkowe. Co to znaczy? Cena za przejechaną odległość będzie nieco inna w godzinach dziennych i nocnych, a także w dni powszednie oraz w niedziele i święta. Dokładne zestawienie przedstawia się następująco:

 • I taryfa taksówkowa, czyli kursy w granicach miasta w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km (najniższa cena za kilometr wśród wszystkich 6 miast, w których działa Eko Taxi!),
 • II taryfa taksówkowa, czyli kursy w granicach miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
 • III taryfa taksówkowa, czyli kursy poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 2,80 zł/km,
 • IV taryfa taksówkowa, czyli kursy poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 4,20 zł/km.

Zatem znając liczbę kilometrów, która dzieli punkt startowy od adresu docelowego, możemy oszacować koszt kursu busem taxi w Lublinie. Warto jednak pamiętać, że istnieje opcja, że cena nieco się zmieni ze względu na trudne warunki panujące na drodze (na przykład korki) lub dłuższe zatrzymanie samochodu na życzenie klienta, na przykład w oczekiwaniu na kolejnego uczestnika przejazdu. Cena za godzinę postoju w Eko Taxi Lublin wynosi 32 zł.

Jak zamówić tani bus taxi w Lublinie? Wybierz numer na centralę Eko Taxi lub skorzystaj z naszej nowoczesnej aplikacji na urządzenia mobilne

Tani bus taxi w Lublinie można zamówić na dwa sposoby w korporacji Eko Taxi. Pierwsza metoda to wykonanie telefonu na centralę. Pamiętajmy, aby przy składaniu zamówienia na bus taxi podać liczbę osób, które będą brały udział w kursie. Dzięki takiej informacji Eko Taxi będzie mogło wysłać do nas odpowiedni rodzaj samochodu. Jeżeli będą jechały z nami małe dzieci, dla których chcemy zamówić fotelik, również należy powiedzieć o tym dyspozytorowi. Przydatna będzie także informacja o tym, ile bagaży chcemy ze sobą zabrać, oraz o ewentualnej obecności zwierząt. Osoba przyjmująca zamówienie może podać nam czas przyjazdu taksówki oraz orientacyjny koszt kursu.

Drugi, bardzo wygodny sposób zamawiania taxi busa, to skorzystanie z aplikacji Eko Taxi na urządzenia mobilne. Pobranie i instalacja oprogramowania na smartfonie lub tablecie nic nie kosztuje. Aplikacja może sama określać naszą lokalizację, jeżeli wyrazimy na to zgodę. Oczywiście punkt startowy kursu czasami różni się od aktualnego położenia klienta, istnieje więc opcja wpisania adresu samodzielnie. Kolejno należy jeszcze określić destynację docelową. Jeżeli chcemy zamówić przewóz więcej niż 4 osób, musimy zaznaczyć w aplikacji, że zlecenie dotyczy taxi busa. Eko Taxi posiada najnowocześniejszy na rynku system zarządzania zleceniami, aby możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na busa czy taksówkę osobową. Dzięki temu, już chwilę po określeniu w aplikacji potrzebnych do złożenia zamówienia danych, na ekranie naszego urządzenia powinny się pokazać wszelkie informacje dotyczące przejazdu. Dowiemy się, jaki rodzaj samochodu będzie obsługiwał kurs oraz gdzie aktualnie się znajduje. Zobaczymy również czas, o jakim przyjedzie do nas taxi. Aplikacja automatycznie oblicza też szacunkową cenę przejazdu.

Wezwij taxi busa w Lublinie

Jakie udogodnienia czekają na klientów w busach Eko Taxi w Lublinie? Poznaj sposoby płatności w taksówkach oraz inne zalety naszych samochodów

Przejazdy w busach Eko Taxi w Lublinie są tanie, wygodne i bezpieczne. Naszą korporację wyróżnia na tle innych atrakcyjny cennik, doskonała jakość obsługi klienta, a siłą napędową firmy są profesjonalnie przeszkoleni i znający miasto kierowcy oraz dyspozytorzy. Nasz system obsługi zleceń dodatkowo poprawia komfort podróży naszymi samochodami z zieloną koniczynką na karoserii. To wszystko stanowi zaledwie początek długiej listy udogodnień, jakie czekają na naszych klientów w taxi busach i taksówkach osobowych. Warto wymienić chociażby różne sposoby płatności za kursy – każdy pasażer może wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. Można uiszczać należność za przejazd gotówką oraz kartą. Terminale w samochodach Eko Taxi obsługują również płatności zbliżeniowe. Dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, którzy często zamawiają przejazdy w naszej korporacji proponujemy opcję kursów bezgotówkowych. Takie rozwiązanie opiera się na specjalnie skonstruowanej umowie pomiędzy Eko Taxi a inną firmą, korporacją lub osobą prywatną.

Wszystkie samochody osobowe i busy Eko Taxi w Lublinie wyposażone są także w klimatyzację, co znacznie podnosi komfort jazdy po mieście – szczególnie w upalne, wakacyjne dni podczas godzin szczytu. Bez dodatkowego chłodzenia w samochodzie jazda w takich warunkach nie należy do przyjemnych doświadczeń. Na szczęście taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w Eko Taxi. Podróżując w jednej z naszych nowoczesnych taksówek, klienci mają także możliwość połączenia się z darmową siecią Wi-Fi i. Warto skorzystać z tej opcji, aby sprawdzić najświeższe wiadomości z kraju i świata w drodze do pracy, poczytać o najciekawszych zabytkach w Lublinie, gdy mamy w planach zwiedzanie miasta lub sprawdzić prognozę pogody na nadchodzące popołudnie.

Planujesz z grupą znajomych zwiedzanie Lublina? Wynajmij bus w Eko Taxi i zobacz najciekawsze miejsca w mieście!

Wynajem busa w Eko Taxi to doskonała opcja na zwiedzanie Lublina z grupą znajomych lub z rodzicami czy rodzeństwem. Przemieszczanie się między zabytkami w dużej taksówce jest bardzo komfortowe, zwłaszcza jeżeli w wyprawie biorą udział dzieci. Gdzie w Lublinie warto wybrać się busem Eko Taxi? Przedstawiamy najciekawsze miejsca w jednym z najstarszych miast Polski!

Zamek Lubelski

Zamek królewski w Lublinie wielokrotnie przebudowywano, zanim przyjął formę obecnie dostępną dla turystów. Neogotyckie zabudowania zamkowe, które zachowały się do dziś, zostały wzniesione w XIX wieku i służyły wtedy jako więzienie. Obecnie znajduje się tu siedziba Muzeum Lubelskiego, w którym można zobaczyć między innymi obraz Jana Matejki o tytule “Unia Lubelska”. Z dawnego kompleksu zamkowego zachowała się także romańska wieża mieszkalno-obronna, czyli donżon z XIII wieku, oraz Kaplica Trójcy Świętej zbudowana w XIV wieku na zamówienie Władysława Jagiełły, którą dziś określa się mianem jednego z najcenniejszych zabytków w kraju.

Wieża Trynitarska

Neogotycka wieża z dzwonnicą to najwyższy zabytkowy obiekt w Lublinie. Z wysokości 40 metrów można podziwiać malownicza panoramę miasta. We wnętrzu Wieży Trynitarskiej znajduje się obecnie Muzeum Archidiecezjalne.

Lubelski Koziołek

Rzeźba nawiązująca do herbu Lublina znajduje się na deptaku u zbiegu dwóch ulic: Wróblewskiego i Krakowskie Przedmieście. Jak koziołek stał się symbolem miasta? Legenda głosi, że na przełomie XIII i XIV wieku na teren przyszłego miasta najechali Tatarzy. Dzieci, które ocalały, miała wyżywić koza. Król Władysław Łokietek na cześć bohaterskiego zwierzęcia postanowił umieścić koziołka w herbie Lublina.

Plac po Farze

Ten znajdujący się na Starym Mieście plac powstał po rozebraniu kościoła farnego pod wezwaniem św. Michała Archanioła. W latach 30. XX wieku odkopano fundamenty budowli, które wyeksponowano w 2002 roku między innymi przez wmontowanie w nie oświetlenia. Dziś na Placu po Farze mieszkańcy Lublina spotykają się towarzysko lub w celu obejrzenia jednego z organizowanych tu koncertów.

Jeżdżąc taxi busem w Lublinie odwiedź Katedrę

Jakie usługi, oprócz kursów taxi busami w Lublinie, oferuje Eko Taxi? Dowiedz się więcej o przewozie zwierząt, zakupach na telefon oraz możliwości wezwania taksówki jako pomocy drogowej

Przejazdy wygodnymi taxi busami nawet dla 8 osób to tylko jedna z wielu pozycji wśród usług oferowanych przez Eko Taxi w Lublinie. Wspomnieliśmy już o możliwości zapewnienia fotelików dla małych dzieci oraz opcji przewozu zwierząt. Warto wiedzieć, że pupil powinien być przewożony w specjalnym kontenerku. Zwierzak może też siedzieć na przygotowanym przez klienta kocu lub folii. W Eko Taxi Lublin przewóz zwierząt jest darmowy, o ile nie zabrudzą one wnętrza taksówki. Warto skorzystać z tego rozwiązania, jeżeli nasz pupil źle znosi jazdę środkami komunikacji miejskiej lub mamy do pokonania dużą odległość.

Kolejną ciekawą usługą, jaką oferuje Eko Taxi w Lublinie, jest zamawiania zakupów z dowozem na telefon. Wystarczy podać listę zakupów i adres, pod jaki ma z nimi przyjechać taksówkarz. W Eko Taxi istnieją 3 opcje zakupów z dowozem. Tradycyjne to takie, które obejmują produkty ogólnodostępne w sklepach spożywczych w Lublinie. Drugi rodzaj zakupów możliwych do zrealizowania przez taksówkarza dotyczy leków i środków farmakologicznych. Trzecia opcja to tak zwane zakupy na wynos. W tym wypadku kierowca Eko Taxi przywiezie pod wskazany adres wybrane przez klienta jedzenie z danego lokalu. Ważną informacją jest to, że możliwość zamawiania zakupów przez telefon jest dostępna w Eko Taxi przez całą dobę.

Warto wiedzieć, że można się zgłosić do Eko Taxi w Lublinie, jeżeli mieliśmy awarię na drodze i potrzebujemy pomocy lub drobnej naprawy. Nasi taksówkarze służą wsparciem przy uruchomieniu samochodu z wyładowanym akumulatorem, usunięciu auta z drogi czy wymianie koła. Możliwe jest także holowanie samochodu za taksówką. Firma Eko Taxi stara się wychodzić naprzeciw zgłaszanym przez klientów potrzebom. Istnieje opcja realizacji usług niestandardowych, których nie uwzględniono w cenniku, znajdujących się w zakresie możliwości Eko Taxi. Zapraszamy do kontaktu!

Może Cię zainteresować również

 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...