Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!

Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!

Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza opcja transportowa. Korzystając z usług Eko Taxi, zyskujemy tani, wygodny i bezpieczny przejazd na trasie między portem lotniczym a dowolnym punktem na mapie Lublina i okolic. Dodatkowo nasze taksówki są wyposażone w różne udogodnienia dla pasażerów, bardzo przydatne osobom wybierającym się w podróż samolotem lub wracającym z zagranicznych wojaży. Jaka jest cena przejazdu taxi na trasie Lublin-lotnisko? Sprawdź atrakcyjną ofertę Eko Taxi i korzystaj z usług jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Planujesz lot samolotem po raz pierwszy? Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie wszelkie przydatne informacje o lotnisku w Świdniku! A może przylatujesz do Lublina i chcesz się dowiedzieć, co warto zwiedzić? Poznaj jedno z najstarszych miast w kraju z Eko Taxi Lublin!

Spis treści:
Cena kursu Eko Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku
Zalety przejazdu na lotnisko z Eko Taxi Lublin
Gdzie na terenie lotniska może zatrzymać się taksówka?
Jak się przygotować na lot samolotem?
Zwiedzanie Lublina i okolic z Eko Taxi

Jaka jest cena kursu taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku? Poznaj wyjątkowo atrakcyjną ofertę Eko Taxi!

Niską cenę przejazdu taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku lub na trasie odwrotnej proponuje Eko Taxi. Nasze stawki należą do najniższych i najkorzystniejszych w Polsce. Oprócz doskonałej oferty cenowej nasi pasażerowie zyskują pewność, że przejazd w naszych samochodach będzie możliwie jak najszybszy i wyjątkowo komfortowy. Kierowcy Eko Taxi odznaczają się nienaganną kulturą osobistą i zapewniają klientom najwyższą jakość obsługi. Nasi taksówkarze doskonale znają topografię miasta, po którym się poruszają. Sprawnie przemieszczają się między Lublinem a lotniskiem i świetnie znają pobliskie okolice. Kierowcy Eko Taxi wiedzą, jak wyznaczyć najlepszą trasę między dwoma wskazanymi przez klienta punktami, a robiąc to, korzystają ze swojego doświadczenia i wiedzy. Ich działanie nie jest oparte wyłącznie o urządzenia nawigacyjne GPS, które niekiedy wskazują okrężną lub niekorzystną dla pasażera drogę.

Bardzo ważne dla klientów Eko Taxi są nasze niskie ceny, które od początku działalności firmy są bardzo korzystne. Cennik jest ułożony w taki sposób, aby był przyjazny klientom. Opłata początkowa za przejazd Eko Taxi Lublin wynosi 7,95 zł. Nie zmienia się ona w zależności od pory dnia i nocy, dnia tygodnia czy odległości, jaką zamierzamy pokonać we wnętrzu taksówki. Wysokość opłaty początkowej będzie więc taka sama w przypadku porannej trasy z lotniska w Świdniku do centrum Lublina, jak i nocnego kursu w granicach miasta. Do kwoty 6,95 należy doliczyć odpowiednią kwotę za długość przebytej trasy oraz wziąć pod uwagę to, czy przejazd odbywał się w granicach miasta czy poza nimi. Atrakcyjna cena za kilometr w Eko Taxi Lublin sprawia, że przejazd zarówno na małej, jak i bardzo dużej odległości będzie opłacalny.

Cena za kilometr zależy od taryfy taksówkowej, jednak różnice między poszczególnymi stawkami są niewielkie. Cennik Eko Taxi prezentuje się następująco:

  • I taryfa taksówkowa obowiązuje w granicach miasta w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km,
  • II taryfa taksówkowa obowiązuje w granicach miasta w dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz przez całą dobę w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
  • III taryfa taksówkowa obowiązuje poza granicami miasta w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00 – 2,80 zł/km,
  • IV taryfa taksówkowa obowiązuje poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 4,20 zł/km.

Taxi w Lublinie to najlepszy środek transportu na lotnisko

Dlaczego taxi z Lublina do Świdnika to najwygodniejszy środek transportu? Poznaj zalety Eko Taxi i dowiedz się, w jakie dodatkowe udogodnienia są wyposażone nasze taksówki!

Warto wybrać Eko Taxi jako transport z Lublina do Świdnika na lotnisko z wielu powodów. Pierwszym jest oczywiście niski koszt kursu i przejrzysty cennik. Można samemu oszacować cenę przejazdu lub zapytać o nią dyspozytora podczas składania zamówienia przez telefon. Inną opcją jest sprawdzenie orientacyjnego kosztu kursu w naszej darmowej aplikacji mobilnej. Prosty sposób wzywania taksówki za pomocą kilku kliknięć na telefonie lub tablecie jest dla wielu naszych klientów dużą zaletą Eko Taxi. Aplikacja może automatycznie określić naszą lokalizację i przyjąć ją za punkt startowy. Oczywiście istnieje opcja samodzielnego wpisania adresu lub zaznaczenia punktu na mapie. Po podaniu miejsca docelowego pojawi się szacunkowa cena kursu, czas podjazdu taksówki i jej aktualne położenie.

Aby zapewnić klientom maksymalny komfort podczas korzystania z usług Eko Taxi, wyposażyliśmy wszystkie nasze samochody w terminale płatnicze. Pasażerowie chwalą sobie możliwość zapłaty kartą – niestety jeszcze nie we wszystkich korporacjach taksówkowych wprowadzono taką opcję. Często wybierając się w podróż samolotem do innego kraju, nie chcemy zabierać polskiej gotówki i mamy ze sobą tylko pieniądze wymienione w kantorze na walutę państwa, które jest celem naszej podróży. W takiej sytuacji możliwość zapłaty kartą w Eko Taxi jest bardzo praktyczna i wygodna. Warto też wiedzieć, że we wszystkich naszych taksówkach jest klimatyzacja. Dzięki temu przejazdy taxi z Lublina do Świdnika są przyjemne o każdej porze roku, także latem, kiedy największa liczba turystów decyduje się na wakacyjne podróże samolotem.

Jakie dodatkowe udogodnienia czekają na klientów Eko Taxi? Lot samolotem na dłuższą wycieczkę wiąże się z koniecznością zabrania bagażu. Jeżeli mamy ze sobą wielkogabarytowe przedmioty lub wybieramy się na wczasy dużą grupą, wszystkie walizki i torby mogą nie zmieścić do zwykłego samochodu osobowego. Nie mówiąc już o wątpliwe wygodzie przejazdu komunikacją miejską i podmiejską z licznymi bagażami. Z Lublina i okolic co prawda jeździ kilka linii autobusów oraz pociąg na lotnisko, ale jeżeli sprawdzimy rozkłady zobaczymy, że z centrum miasta wyrusza zaledwie kilka kursów dziennie! Dużo wygodniej jest więc zamówić taksówkę i nie uzależniać swojego planu dnia od godziny odjazdu pociągu lub busa. O wiele bardziej komfortowa jest podróż taxi, która podjedzie pod nasz dom i wysadzi nas bezpośrednio na terenie lotniska. Jeżeli mamy ze sobą wiele toreb i walizek, warto zamówić taxi typu kombi. W takim samochodzie jest dużo miejsca na wszystkie nasze bagaże.

Gdzie taxi w Świdniku na lotnisku może wysadzić pasażera lub zatrzymać się, aby zabrać klienta? Eko Taxi Lublin przedstawia różne przydatne informacje i ciekawostki o porcie lotniczym!

Wybierając się z Eko Taxi na lotnisko w Świdniku lub zamawiając transport z portu lotniczego do Lublina, warto znać kilka przydatnych informacji. Po pierwsze, gdzie taksówka może wysadzić pasażera lub odebrać klienta z lotniska? Samochody zamawiane indywidualnie przez osoby prywatne mogą zatrzymać się na chwilę tuż pod budynkiem terminalu. 10-minutowy postój w zatoce Szybki dowóz/Szybki odbiór na parkingu jest darmowy. Warto wiedzieć, że na terenie portu lotniczego w Świdniku nie ma tradycyjnego postoju taxi. Można co prawda skorzystać z usług korporacji rekomendowanych przez lotnisko, jednak wymaga to od klienta zgłoszenia takiej potrzeby przy specjalnym stanowisku w terminalu. O wiele łatwiej i szybciej zamówimy samochód Eko Taxi Lublin, dzwoniąc na centralę lub korzystając z naszej wygodnej aplikacji na urządzenia mobilne. Dodatkowo warto wiedzieć, że usługi naszej firmy są znacząco tańsze od kursów w taksówkach rekomendowanych przez Port Lotniczy Lublin.

Wiemy już, jak najlepiej dostać się na lotnisko w Świdniku – bezpiecznie, tanio i szybko z Eko Taxi. A gdzie można bezpośrednio polecieć z portu niedaleko Lublina? Z lotniska można się udać do kilkunastu różnych miast, w większości europejskich. Podróżnicy mogą zarezerwować loty do: Warszawy, Monachium, Mediolanu, Londynu, Dublina, Burgas, Eindhoven, Oslo, Sztokholmu, Kijowa i Tel Awiwu. Do 18 czerwca 2018 zestawienie obejmowało jeszcze Liverpool i Doncaster. Z kolei od 15 czerwca 2018 samolotem z Lublina można polecieć także do Charkowa i Chersonia. Przed odlotem można na terenie lotniska w Świdniku wypić kawę, zjeść lunch czy kupić gazetę do czytania w czasie podróży.

Spółkę Port Lotniczy Lublin założono już w 1999 roku, ale zanim wybudowano lotnisko, które mogło rozpocząć swoją działalność minęło 13 lat. Pierwszy lot odbył się 17 grudnia 2012 roku. Do końca 2013 roku lotnisko obsłużyło nieco ponad 195 000 pasażerów. To dużo mniej niż zakładał zarząd portu – szacowano, że będzie to 300 000 osób. Jednak liczba podróżujących przez lotnisko w Świdniku stopniowo wzrastała. W 2015 roku obsłużono ponad 265 000 pasażerów, w 2016 – prawie 378 000, a w 2017 – powyżej 430 000. Do maja 2018 roku z usług Portu Lotniczego Lublin skorzystało już prawie 200 000 osób.

Na lotnisko zamów taxi w Lublinie

Wybierz transport na Airport Lublin z Eko Taxi i poznaj wartościowe wskazówki i przydatne porady przed swoją pierwszą wyprawą samolotem!

Eko Taxi zapewni Ci komfortowy dojazd na Airport Lublin, nawet z dużą liczbą bagaży. Eko Taxi to firma, która odpowiada na potrzeby klientów. Dlatego specjalnie dla naszych pasażerów, którzy mają przed sobą swój pierwszy lot, przygotowaliśmy poradnik, jak się przygotować do podróży samolotem!

Do taxi na lotnisko w Świdniku zabierz idealnie spakowaną walizkę

Pakowanie się na wyprawę samolotem rządzi się swoimi prawami. Są rzeczy, których nie można wnieść za bramki terminalu. Ze względów bezpieczeństwa pasażerowie nie mogą mieć w bagażu podręcznym substancji łatwopalnych i wybuchowych, na przykład rozpałki do grilla czy latarki gazowej. Zabrania się także wnoszenia na pokład samolotu ostrych przedmiotów, do których zaliczają się nawet nożyczki i korkociąg. Warto wiedzieć, że specjalne zasady dotyczą także płynów – w bagażu podręcznym można mieć maksymalnie 10 buteleczek po 100 ml każda. Dotyczy to także napoi zakupionych przed punktem kontroli bezpieczeństwa na lotnisku.

Przygotuj się na kontrolę po przejściu z taxi na teren lotniska

Pracownicy lotniska sprawdzają nie tylko bagaże. Również pasażerowie muszą przejść przez odpowiednią kontrolę. W tym celu należy ustawić się w kolejce przy taśmie i bramkach ze skanerami. Następnie należy włożyć do specjalnego koszyka wszystko, co mamy w kieszeniach oraz okrycie wierzchnie (kurtkę, bluzę, szalik), a także biżuterię, zegarek i pasek od spodni. Osoby, które chcą wejść na pokład samolotu, muszą też obowiązkowo przejść przez bramkę z czujnikiem metalu. Obsługa może poprosić także o zdjęcie butów w celu prześwietlenia ich urządzeniem rentgenowskim.

Zadbaj o wygodny strój na przejazd taxi na lotnisko i podróż samolotem

Aby zadbać o swój komfort, warto nie tylko zamówić wygodną taksówkę, która zawiezie nas z Lublina na lotnisko. Dobrze jest też zwrócić uwagę na swój strój. Najlepiej postawić na wygodne ubrania, które nie będą nas uwierały lub uciskały podczas lotu. Pamiętajmy, że w samolotach działa klimatyzacja i w lekkim, letnim stroju może być nam zimno. Dobrym pomysłem będzie więc zabranie ze sobą na pokład bluzy lub swetra, nawet jeżeli celem naszej podróży jest jeden z ciepłych krajów podczas szczytu sezonu wakacyjnego.

Z Lublina do lotniska w Świdniku najlepiej dostać się taxi

Twój samolot ląduje na lotnisku w Świdniku? Zamów Eko Taxi, aby dojechać do Lublina i dowiedz się, co warto zwiedzić w tym przepięknym mieście i jego pobliskich okolicach!

Zaplanowałeś przylot samolotem na lotnisko w Świdniku i dojazd Eko Taxi do Lublina, ale nie możesz się zdecydować, co najbardziej chcesz zwiedzić? Oczywiście pozycja obowiązkowa na turystycznej mapie Lublina to Zamek Królewski. Nie może także zabraknąć zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy pomniku Lubelskiego Koziołka, który nawiązuje do symbolu kozy w herbie miasta. Jakie jeszcze miejsca w Lublinie i okolicach warto odwiedzić z Eko Taxi przed lotem powrotnym z portu w Świdniku?

Stare Miasto – zobacz przepiękne kamienice i skosztuj lokalnego przysmaku

Stare Miasto to dzielnica Lublina bogata w ciekawe zabytki. Znajdują się tu między innymi historyczne bramy (Grodzka i Krakowska) i Baszta Gotycka stanowiące pozostałości po murach miejskich. Przechadzając się po Starym Mieście, możemy podziwiać renesansowe kamienice. Niektóre są pięknie odnowione, a na innych wciąż widoczny jest znak czasu. Z jedną z kamienic na ulicy Złotej wiąże się legenda. Podobno niegdyś w budynku mieszkała dziewczyna, która miała wielu kochanków, a jej duch do dziś wabi do środka kamienicy nieuważnych mężczyzn. Aby maksymalnie poczuć klimat Lublina, trzeba jeszcze na Starym Mieście spróbować lokalnego przysmaku, czyli cebularza. Recepturę na chrupiący, pszenny placek z cebulowym farszem stworzyli najprawdopodobniej mieszkający tu w XIX wieku Żydzi.

Teatr Stary – poznaj historyczne miejsce, które dziś tętni życiem

Jeżeli planujemy co najmniej parę dni po przylocie spędzić w Lublinie, zdecydowanie warto choć raz wybrać się do zbudowanego w klasycystycznym stylu Teatru Starego, który również znajduje się na Starym Mieście. Jest to drugi najstarszy obecnie funkcjonujący teatr w Polsce. Dziś można udać się do niego na jeden z licznych koncertów lub jeżeli jesteśmy z dziećmi – wziąć udział w którymś z organizowanych w teatrze edukacyjnych wydarzeń kulturalnych.

Zalew Zemborzycki – wybierz się na ciekawą wycieczkę plenerową

Zalew Zemborzycki znajduje się w granicach administracyjnych Lublina, ale spory kawałek od jego centrum. Szybko dojedziemy w to piękne miejsce z Eko Taxi. A warto, ponieważ nad zalewem czeka na turystów ogrom atrakcji. Można między innymi spróbować jazdy na nartach wodnych lub wypożyczyć kajak. Znajduje się tu także park linowy i małe pole golfowe. Zalew Zemborzycki to idealne miejsce na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu!

Może Cię zainteresować również