Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!

Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!

Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza opcja transportowa. Korzystając z usług Eko Taxi, zyskujemy tani, wygodny i bezpieczny przejazd na trasie między portem lotniczym a dowolnym punktem na mapie Lublina i okolic. Dodatkowo nasze taksówki są wyposażone w różne udogodnienia dla pasażerów, bardzo przydatne osobom wybierającym się w podróż samolotem lub wracającym z zagranicznych wojaży. Jaka jest cena przejazdu taxi na trasie Lublin-lotnisko? Sprawdź atrakcyjną ofertę Eko Taxi i korzystaj z usług jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Planujesz lot samolotem po raz pierwszy? Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie wszelkie przydatne informacje o lotnisku w Świdniku! A może przylatujesz do Lublina i chcesz się dowiedzieć, co warto zwiedzić? Poznaj jedno z najstarszych miast w kraju z Eko Taxi Lublin!

Spis treści:
Cena kursu Eko Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku
Zalety przejazdu na lotnisko z Eko Taxi Lublin
Gdzie na terenie lotniska może zatrzymać się taksówka?
Jak się przygotować na lot samolotem?
Zwiedzanie Lublina i okolic z Eko Taxi

Jaka jest cena kursu taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku? Poznaj wyjątkowo atrakcyjną ofertę Eko Taxi!

Niską cenę przejazdu taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku lub na trasie odwrotnej proponuje Eko Taxi. Nasze stawki należą do najniższych i najkorzystniejszych w Polsce. Oprócz doskonałej oferty cenowej nasi pasażerowie zyskują pewność, że przejazd w naszych samochodach będzie możliwie jak najszybszy i wyjątkowo komfortowy. Kierowcy Eko Taxi odznaczają się nienaganną kulturą osobistą i zapewniają klientom najwyższą jakość obsługi. Nasi taksówkarze doskonale znają topografię miasta, po którym się poruszają. Sprawnie przemieszczają się między Lublinem a lotniskiem i świetnie znają pobliskie okolice. Kierowcy Eko Taxi wiedzą, jak wyznaczyć najlepszą trasę między dwoma wskazanymi przez klienta punktami, a robiąc to, korzystają ze swojego doświadczenia i wiedzy. Ich działanie nie jest oparte wyłącznie o urządzenia nawigacyjne GPS, które niekiedy wskazują okrężną lub niekorzystną dla pasażera drogę.

Bardzo ważne dla klientów Eko Taxi są nasze niskie ceny, które od początku działalności firmy są bardzo korzystne. Cennik jest ułożony w taki sposób, aby był przyjazny klientom. Opłata początkowa za przejazd Eko Taxi Lublin wynosi 7,95 zł. Nie zmienia się ona w zależności od pory dnia i nocy, dnia tygodnia czy odległości, jaką zamierzamy pokonać we wnętrzu taksówki. Wysokość opłaty początkowej będzie więc taka sama w przypadku porannej trasy z lotniska w Świdniku do centrum Lublina, jak i nocnego kursu w granicach miasta. Do kwoty 6,95 należy doliczyć odpowiednią kwotę za długość przebytej trasy oraz wziąć pod uwagę to, czy przejazd odbywał się w granicach miasta czy poza nimi. Atrakcyjna cena za kilometr w Eko Taxi Lublin sprawia, że przejazd zarówno na małej, jak i bardzo dużej odległości będzie opłacalny.

Cena za kilometr zależy od taryfy taksówkowej, jednak różnice między poszczególnymi stawkami są niewielkie. Cennik Eko Taxi prezentuje się następująco:

 • I taryfa taksówkowa obowiązuje w granicach miasta w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km,
 • II taryfa taksówkowa obowiązuje w granicach miasta w dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz przez całą dobę w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
 • III taryfa taksówkowa obowiązuje poza granicami miasta w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00 – 2,80 zł/km,
 • IV taryfa taksówkowa obowiązuje poza granicami miasta w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 4,20 zł/km.

Taxi w Lublinie to najlepszy środek transportu na lotnisko

Dlaczego taxi z Lublina do Świdnika to najwygodniejszy środek transportu? Poznaj zalety Eko Taxi i dowiedz się, w jakie dodatkowe udogodnienia są wyposażone nasze taksówki!

Warto wybrać Eko Taxi jako transport z Lublina do Świdnika na lotnisko z wielu powodów. Pierwszym jest oczywiście niski koszt kursu i przejrzysty cennik. Można samemu oszacować cenę przejazdu lub zapytać o nią dyspozytora podczas składania zamówienia przez telefon. Inną opcją jest sprawdzenie orientacyjnego kosztu kursu w naszej darmowej aplikacji mobilnej. Prosty sposób wzywania taksówki za pomocą kilku kliknięć na telefonie lub tablecie jest dla wielu naszych klientów dużą zaletą Eko Taxi. Aplikacja może automatycznie określić naszą lokalizację i przyjąć ją za punkt startowy. Oczywiście istnieje opcja samodzielnego wpisania adresu lub zaznaczenia punktu na mapie. Po podaniu miejsca docelowego pojawi się szacunkowa cena kursu, czas podjazdu taksówki i jej aktualne położenie.

Aby zapewnić klientom maksymalny komfort podczas korzystania z usług Eko Taxi, wyposażyliśmy wszystkie nasze samochody w terminale płatnicze. Pasażerowie chwalą sobie możliwość zapłaty kartą – niestety jeszcze nie we wszystkich korporacjach taksówkowych wprowadzono taką opcję. Często wybierając się w podróż samolotem do innego kraju, nie chcemy zabierać polskiej gotówki i mamy ze sobą tylko pieniądze wymienione w kantorze na walutę państwa, które jest celem naszej podróży. W takiej sytuacji możliwość zapłaty kartą w Eko Taxi jest bardzo praktyczna i wygodna. Warto też wiedzieć, że we wszystkich naszych taksówkach jest klimatyzacja. Dzięki temu przejazdy taxi z Lublina do Świdnika są przyjemne o każdej porze roku, także latem, kiedy największa liczba turystów decyduje się na wakacyjne podróże samolotem.

Jakie dodatkowe udogodnienia czekają na klientów Eko Taxi? Lot samolotem na dłuższą wycieczkę wiąże się z koniecznością zabrania bagażu. Jeżeli mamy ze sobą wielkogabarytowe przedmioty lub wybieramy się na wczasy dużą grupą, wszystkie walizki i torby mogą nie zmieścić do zwykłego samochodu osobowego. Nie mówiąc już o wątpliwe wygodzie przejazdu komunikacją miejską i podmiejską z licznymi bagażami. Z Lublina i okolic co prawda jeździ kilka linii autobusów oraz pociąg na lotnisko, ale jeżeli sprawdzimy rozkłady zobaczymy, że z centrum miasta wyrusza zaledwie kilka kursów dziennie! Dużo wygodniej jest więc zamówić taksówkę i nie uzależniać swojego planu dnia od godziny odjazdu pociągu lub busa. O wiele bardziej komfortowa jest podróż taxi, która podjedzie pod nasz dom i wysadzi nas bezpośrednio na terenie lotniska. Jeżeli mamy ze sobą wiele toreb i walizek, warto zamówić taxi typu kombi. W takim samochodzie jest dużo miejsca na wszystkie nasze bagaże.

Gdzie taxi w Świdniku na lotnisku może wysadzić pasażera lub zatrzymać się, aby zabrać klienta? Eko Taxi Lublin przedstawia różne przydatne informacje i ciekawostki o porcie lotniczym!

Wybierając się z Eko Taxi na lotnisko w Świdniku lub zamawiając transport z portu lotniczego do Lublina, warto znać kilka przydatnych informacji. Po pierwsze, gdzie taksówka może wysadzić pasażera lub odebrać klienta z lotniska? Samochody zamawiane indywidualnie przez osoby prywatne mogą zatrzymać się na chwilę tuż pod budynkiem terminalu. 10-minutowy postój w zatoce Szybki dowóz/Szybki odbiór na parkingu jest darmowy. Warto wiedzieć, że na terenie portu lotniczego w Świdniku nie ma tradycyjnego postoju taxi. Można co prawda skorzystać z usług korporacji rekomendowanych przez lotnisko, jednak wymaga to od klienta zgłoszenia takiej potrzeby przy specjalnym stanowisku w terminalu. O wiele łatwiej i szybciej zamówimy samochód Eko Taxi Lublin, dzwoniąc na centralę lub korzystając z naszej wygodnej aplikacji na urządzenia mobilne. Dodatkowo warto wiedzieć, że usługi naszej firmy są znacząco tańsze od kursów w taksówkach rekomendowanych przez Port Lotniczy Lublin.

Wiemy już, jak najlepiej dostać się na lotnisko w Świdniku – bezpiecznie, tanio i szybko z Eko Taxi. A gdzie można bezpośrednio polecieć z portu niedaleko Lublina? Z lotniska można się udać do kilkunastu różnych miast, w większości europejskich. Podróżnicy mogą zarezerwować loty do: Warszawy, Monachium, Mediolanu, Londynu, Dublina, Burgas, Eindhoven, Oslo, Sztokholmu, Kijowa i Tel Awiwu. Do 18 czerwca 2018 zestawienie obejmowało jeszcze Liverpool i Doncaster. Z kolei od 15 czerwca 2018 samolotem z Lublina można polecieć także do Charkowa i Chersonia. Przed odlotem można na terenie lotniska w Świdniku wypić kawę, zjeść lunch czy kupić gazetę do czytania w czasie podróży.

Spółkę Port Lotniczy Lublin założono już w 1999 roku, ale zanim wybudowano lotnisko, które mogło rozpocząć swoją działalność minęło 13 lat. Pierwszy lot odbył się 17 grudnia 2012 roku. Do końca 2013 roku lotnisko obsłużyło nieco ponad 195 000 pasażerów. To dużo mniej niż zakładał zarząd portu – szacowano, że będzie to 300 000 osób. Jednak liczba podróżujących przez lotnisko w Świdniku stopniowo wzrastała. W 2015 roku obsłużono ponad 265 000 pasażerów, w 2016 – prawie 378 000, a w 2017 – powyżej 430 000. Do maja 2018 roku z usług Portu Lotniczego Lublin skorzystało już prawie 200 000 osób.

Na lotnisko zamów taxi w Lublinie

Wybierz transport na Airport Lublin z Eko Taxi i poznaj wartościowe wskazówki i przydatne porady przed swoją pierwszą wyprawą samolotem!

Eko Taxi zapewni Ci komfortowy dojazd na Airport Lublin, nawet z dużą liczbą bagaży. Eko Taxi to firma, która odpowiada na potrzeby klientów. Dlatego specjalnie dla naszych pasażerów, którzy mają przed sobą swój pierwszy lot, przygotowaliśmy poradnik, jak się przygotować do podróży samolotem!

Do taxi na lotnisko w Świdniku zabierz idealnie spakowaną walizkę

Pakowanie się na wyprawę samolotem rządzi się swoimi prawami. Są rzeczy, których nie można wnieść za bramki terminalu. Ze względów bezpieczeństwa pasażerowie nie mogą mieć w bagażu podręcznym substancji łatwopalnych i wybuchowych, na przykład rozpałki do grilla czy latarki gazowej. Zabrania się także wnoszenia na pokład samolotu ostrych przedmiotów, do których zaliczają się nawet nożyczki i korkociąg. Warto wiedzieć, że specjalne zasady dotyczą także płynów – w bagażu podręcznym można mieć maksymalnie 10 buteleczek po 100 ml każda. Dotyczy to także napoi zakupionych przed punktem kontroli bezpieczeństwa na lotnisku.

Przygotuj się na kontrolę po przejściu z taxi na teren lotniska

Pracownicy lotniska sprawdzają nie tylko bagaże. Również pasażerowie muszą przejść przez odpowiednią kontrolę. W tym celu należy ustawić się w kolejce przy taśmie i bramkach ze skanerami. Następnie należy włożyć do specjalnego koszyka wszystko, co mamy w kieszeniach oraz okrycie wierzchnie (kurtkę, bluzę, szalik), a także biżuterię, zegarek i pasek od spodni. Osoby, które chcą wejść na pokład samolotu, muszą też obowiązkowo przejść przez bramkę z czujnikiem metalu. Obsługa może poprosić także o zdjęcie butów w celu prześwietlenia ich urządzeniem rentgenowskim.

Zadbaj o wygodny strój na przejazd taxi na lotnisko i podróż samolotem

Aby zadbać o swój komfort, warto nie tylko zamówić wygodną taksówkę, która zawiezie nas z Lublina na lotnisko. Dobrze jest też zwrócić uwagę na swój strój. Najlepiej postawić na wygodne ubrania, które nie będą nas uwierały lub uciskały podczas lotu. Pamiętajmy, że w samolotach działa klimatyzacja i w lekkim, letnim stroju może być nam zimno. Dobrym pomysłem będzie więc zabranie ze sobą na pokład bluzy lub swetra, nawet jeżeli celem naszej podróży jest jeden z ciepłych krajów podczas szczytu sezonu wakacyjnego.

Z Lublina do lotniska w Świdniku najlepiej dostać się taxi

Twój samolot ląduje na lotnisku w Świdniku? Zamów Eko Taxi, aby dojechać do Lublina i dowiedz się, co warto zwiedzić w tym przepięknym mieście i jego pobliskich okolicach!

Zaplanowałeś przylot samolotem na lotnisko w Świdniku i dojazd Eko Taxi do Lublina, ale nie możesz się zdecydować, co najbardziej chcesz zwiedzić? Oczywiście pozycja obowiązkowa na turystycznej mapie Lublina to Zamek Królewski. Nie może także zabraknąć zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy pomniku Lubelskiego Koziołka, który nawiązuje do symbolu kozy w herbie miasta. Jakie jeszcze miejsca w Lublinie i okolicach warto odwiedzić z Eko Taxi przed lotem powrotnym z portu w Świdniku?

Stare Miasto – zobacz przepiękne kamienice i skosztuj lokalnego przysmaku

Stare Miasto to dzielnica Lublina bogata w ciekawe zabytki. Znajdują się tu między innymi historyczne bramy (Grodzka i Krakowska) i Baszta Gotycka stanowiące pozostałości po murach miejskich. Przechadzając się po Starym Mieście, możemy podziwiać renesansowe kamienice. Niektóre są pięknie odnowione, a na innych wciąż widoczny jest znak czasu. Z jedną z kamienic na ulicy Złotej wiąże się legenda. Podobno niegdyś w budynku mieszkała dziewczyna, która miała wielu kochanków, a jej duch do dziś wabi do środka kamienicy nieuważnych mężczyzn. Aby maksymalnie poczuć klimat Lublina, trzeba jeszcze na Starym Mieście spróbować lokalnego przysmaku, czyli cebularza. Recepturę na chrupiący, pszenny placek z cebulowym farszem stworzyli najprawdopodobniej mieszkający tu w XIX wieku Żydzi.

Teatr Stary – poznaj historyczne miejsce, które dziś tętni życiem

Jeżeli planujemy co najmniej parę dni po przylocie spędzić w Lublinie, zdecydowanie warto choć raz wybrać się do zbudowanego w klasycystycznym stylu Teatru Starego, który również znajduje się na Starym Mieście. Jest to drugi najstarszy obecnie funkcjonujący teatr w Polsce. Dziś można udać się do niego na jeden z licznych koncertów lub jeżeli jesteśmy z dziećmi – wziąć udział w którymś z organizowanych w teatrze edukacyjnych wydarzeń kulturalnych.

Zalew Zemborzycki – wybierz się na ciekawą wycieczkę plenerową

Zalew Zemborzycki znajduje się w granicach administracyjnych Lublina, ale spory kawałek od jego centrum. Szybko dojedziemy w to piękne miejsce z Eko Taxi. A warto, ponieważ nad zalewem czeka na turystów ogrom atrakcji. Można między innymi spróbować jazdy na nartach wodnych lub wypożyczyć kajak. Znajduje się tu także park linowy i małe pole golfowe. Zalew Zemborzycki to idealne miejsce na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu!

Może Cię zainteresować również

 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Dobre restauracje w LublinieDobre restauracje w Lublinie
  Dobre restauracje w Lublinie to miejsca, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy, jak i przybywający tutaj turyści. Na szczęście miasto może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Zdecydowanie można tu smacznie zjeść, a ogromnym atutem jest różnorodność ofert, ponieważ dostępne są lokale z potrawami z wielu zakątków świata. Jeśli chcesz się wybrać do jednego z lublińskich lokali gastronomicznych i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce, rozważ zamówienie jednej z naszych taksówek.
 • Telefon na taxi w LublinieTelefon na taxi w Lublinie
  Telefon na taxi w Lublinie pozwala w każdej chwili zamówić tego typu usługi, jeśli akurat okażą się one potrzebne. To tradycyjne rozwiązanie wciąż jest preferowane przez wiele osób, gdyż jest opcją pewną i sprawdzoną. Rzecz jasna wcześniej pozostaje jeszcze wybór odpowiedniej firmy, aby sprostała ona konkretnym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapisania sobie zatem kontaktu do Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Taxi dla seniora w LublinieTaxi dla seniora w Lublinie
  Taxi dla seniora w Lublinie to wygodny środek transportu dla osób starszych. Jeśli zachodzi potrzeba załatwienia jakichś spraw na mieście, a nie masz możliwości poproszenia kogoś bliskiego o podwiezienie, zamów naszą taksówkę. Dzięki temu unikniesz mało komfortowego poruszania się komunikacją miejską. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję sprawdzonych usług w dobrych cenach.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.