Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.

Spis treści
Na co uważać, planując taki przejazd?
Kto z tego korzysta?
Ceny przejazdów
Wielkość pojazdów
Oferta Eko Taxi Lublin
Kursy po mieście i okolicy
Udogodnienia dla klientów i atuty korzystania z aplikacji

Na co uważać, szukając taxi na lotnisko w Świdniku?

Z taxi na lotnisko w Świdniku korzystają najczęściej mieszkańcy Lublina. Dotyczy to wyjazdów biznesowych oraz takich o charakterze turystycznym. Oprócz tego do stolicy województwa lubelskiego przybywają często osoby z okolicznych miast, przy których nie ma lotnisk, dojeżdżając tutaj choćby pociągiem, a potem udając się taksówką do samego portu lotniczego. Na pewno należy zwrócić uwagę na cenę, wystrzegając się nieuczciwych kierowców jeżdżących na własny rachunek, którzy pokonują tę trasę po zawyżonych stawkach. Można się na nich natknąć w popularnych lokalizacjach, takich jak dworzec Lublin Główny. Jeśli zamierzasz lecieć gdzieś w gronie znajomych czy członków rodziny lub zwyczajnie z dużą liczbą bagażu, dobrze jest poszukać korporacji taksówkarskiej dysponującej większymi pojazdami.

Kto z tego korzysta?

Z lotniska w Świdniku często wylatują mieszkańcy Lublina, miejscowości wokół tego miasta, ale i sąsiednich miast, gdyż jest to jedyny port w tym regionie. Nie brakuje zatem osób, które dojeżdżają pociągiem do Lublina i od razu ruszają stąd na lotnisko lub wcześniej zatrzymują się na jedną noc z noclegiem. Kursów w to miejsce poszukują natomiast ludzie wylatujący na wyjazdy służbowe oraz tacy o zupełnie innym nastawieniu, typowo turystycznym. Wszystkich łączy zwykle fakt, że posiadają spory bagaż, z którym niezbyt wygodnie jest się poruszać środkami komunikacji miejskiej. Z kolei nie zawsze uda się znaleźć kogoś z rodziny czy znajomego, który będzie miał chwilę, żeby podjechać na lotnisko, a pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu jest bardzo kosztowne. Z tego względu duże grono osób odlatujących z portu w Świdniku dojeżdża na nie właśnie taksówkami.

Cena

Oczywiście za kurs chcesz zapłacić jak najmniej, więc warto wybrać znaną, a przy tym tanią korporację, jak Eko Taxi. Należy jednak szczególnie uważać na oferty taksówkarzy nienależących do żadnej korporacji, którzy niestety często wykorzystują możliwość samodzielnego ustalania cenników i zawyżają znacząco koszt przejazdów właśnie w najpopularniejsze lokalizacje, takie jak tutejsze lotnisko. Zwykle ustawiają się oni w miejscach, z których takie kursy zamawia dużo turystów, a więc choćby pod dworcem Lublin Główny, przez co łatwo jest nie zwrócić uwagi na oferowane przez nich ceny czy pomylić ich z kierowcami znanych korporacji. Niestety może to skutkować przykrą niespodzianką, gdy przyjdzie do płacenia.

Kobieta na lotnisku

Czy korporacja oferuje kursy większymi pojazdami?

Większość osób udających się na lotnisko wylatuje gdzieś przynajmniej na kilka dni, a często dłuższy okres, więc ma ze sobą co najmniej jedną walizkę i jakiś bagaż podręczny. Jedna osoba zwykle zmieści się do zwykłej taksówki osobowej, ale przy dwójce podróżujących może to być problem, nie mówiąc już o kilkuosobowej grupie. Jeśli wybierasz się gdzieś w parę osób lub z naprawdę dużymi bagażami, najlepiej będzie poszukać korporacji taksówkarskiej, która oferuje zróżnicowaną flotę, w tym możliwość zamówienia większych pojazdów. Wtedy nie trzeba się obawiać o to, czy walizki się pomieszczą.

Z Eko Taxi dojedziesz na lotnisko w Świdniku i nie tylko

Jeżeli szukasz taxi na lotnisko w Świdniku, polecamy wybór Eko Taxi. Realizujemy kursy na terenie Lublina i okolic po bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz przy tym zamówić standardowe taksówki, jak i takie dedykowane przewozowi większego bagażu czy przeznaczone dla kilku osób. Zachęcamy też do skorzystania z innych oferowanych przez nas usług. Osoby często korzystające z taksówek Eko Taxi mogą je zamawiać w ułatwiony sposób bez udziału dyspozytora. Zachęcamy do użytkowania aplikacji, w której można zamawiać kursy po preferencyjnych cenach.

Kursy na terenie Lublina i okolic

Eko Taxi w Lublinie to wybór sprawdzonej korporacji i niskich cen. Niezależnie od kursu stawka początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł. Za przejechane kilometry zapłacisz według ceny określonej w ramach danej taryfy: 1,60 zł w pierwszej taryfie, 2,40 zł w drugiej, 2,80 zł w trzeciej i 4,20 zł w czwartej. Za godzinny postój obowiązuje dopłata w wysokości 32 zł. Umożliwiamy zamówienie taksówek kombi czy bagażowych, co będzie dobrym wyborem, gdy wylatujesz gdzieś na dłużej i zabierasz ze sobą duży bagaż. Do dyspozycji klientów mamy także VAN na 5-6 osób, który sprawdzi się, gdy chcesz dojechać na lotnisko w gronie rodziny czy w grupie przyjaciół. Polecamy nasze usługi na terenie Lublina i okolic również na co dzień. Poza standardowymi kursami oferujemy przewóz zwierząt, przesyłek czy zakupy na telefon.

Ułatwienie dla stałych pasażerów i korzyści płynące z zamawiania kursów przez aplikację

Dla naszych klientów uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, w ramach którego stali pasażerowie mogą zamawiać taksówki bez udziału dyspozytora. W takich sytuacjach system wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy, a klient ustala jeden z nich i czas, za jaki ma podjechać taksówka (może to być już 15-30 minut). Jest to bardzo wygodne, gdy często zamawiasz kursy w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu taka opcja nie przypadnie Ci do gustu, możesz wyłączyć ją na stałe, prosząc o to dyspozytora. Poza tym w Lublinie wprowadziliśmy pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych z aplikacji. Te na terenie miasta są liczone po pierwszej taryfie, a więc po 1,60 zł, w tym w nocy, niedziele i dni świąteczne. Przy trasach poza miastem liczona jest wtedy z kolei stawka zawsze z trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł / km. W aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jeżeli dojdzie do zmiany trasy, stawka będzie ustalona zgodnie ze wskazaniami taksometru, lecz dalej po niskich cenach. Pomniejszone taryfy obowiązują przy tym tylko dla zleceń z aplikacji.

Taxi na lotnisko w Świdniku zamawiają mieszkańcy Lublina i okolic. Decydują się na to również osoby planujące podróż samolotem, przyjeżdżające do stolicy województwa lubelskiego z innych części regionu, gdyż jest to najbliższy port lotniczy w tej części kraju. Rozsądnie jest przy tym planować kursy od sprawdzonych korporacji z rozbudowaną flotą pojazdów. Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdyż z nami dojedziesz na miejsce tanio i komfortowo, także taksówkami bagażowymi czy typu VAN.

Może Cię zainteresować również

 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Dowóz alkoholu z taxi w LublinieDowóz alkoholu z taxi w Lublinie
  Dowóz alkoholu z taxi w Lublinie może okazać się bardzo pomocną usługą w nieprzewidzianych sytuacjach. Chyba każdemu zdarzyła się kiedyś impreza, na której zabrakło napojów alkoholowych, i nie wiadomo było, co dalej robić. Teraz możesz po prostu zamówić zakupy z dowozem taksówką i kontynuować dobrą zabawę. Jeśli znalazłeś się w takiej potrzebie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...