Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.

Spis treści
Na co uważać, planując taki przejazd?
Kto z tego korzysta?
Ceny przejazdów
Wielkość pojazdów
Oferta Eko Taxi Lublin
Kursy po mieście i okolicy
Udogodnienia dla klientów i atuty korzystania z aplikacji

Na co uważać, szukając taxi na lotnisko w Świdniku?

Z taxi na lotnisko w Świdniku korzystają najczęściej mieszkańcy Lublina. Dotyczy to wyjazdów biznesowych oraz takich o charakterze turystycznym. Oprócz tego do stolicy województwa lubelskiego przybywają często osoby z okolicznych miast, przy których nie ma lotnisk, dojeżdżając tutaj choćby pociągiem, a potem udając się taksówką do samego portu lotniczego. Na pewno należy zwrócić uwagę na cenę, wystrzegając się nieuczciwych kierowców jeżdżących na własny rachunek, którzy pokonują tę trasę po zawyżonych stawkach. Można się na nich natknąć w popularnych lokalizacjach, takich jak dworzec Lublin Główny. Jeśli zamierzasz lecieć gdzieś w gronie znajomych czy członków rodziny lub zwyczajnie z dużą liczbą bagażu, dobrze jest poszukać korporacji taksówkarskiej dysponującej większymi pojazdami.

Kto z tego korzysta?

Z lotniska w Świdniku często wylatują mieszkańcy Lublina, miejscowości wokół tego miasta, ale i sąsiednich miast, gdyż jest to jedyny port w tym regionie. Nie brakuje zatem osób, które dojeżdżają pociągiem do Lublina i od razu ruszają stąd na lotnisko lub wcześniej zatrzymują się na jedną noc z noclegiem. Kursów w to miejsce poszukują natomiast ludzie wylatujący na wyjazdy służbowe oraz tacy o zupełnie innym nastawieniu, typowo turystycznym. Wszystkich łączy zwykle fakt, że posiadają spory bagaż, z którym niezbyt wygodnie jest się poruszać środkami komunikacji miejskiej. Z kolei nie zawsze uda się znaleźć kogoś z rodziny czy znajomego, który będzie miał chwilę, żeby podjechać na lotnisko, a pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu jest bardzo kosztowne. Z tego względu duże grono osób odlatujących z portu w Świdniku dojeżdża na nie właśnie taksówkami.

Cena

Oczywiście za kurs chcesz zapłacić jak najmniej, więc warto wybrać znaną, a przy tym tanią korporację, jak Eko Taxi. Należy jednak szczególnie uważać na oferty taksówkarzy nienależących do żadnej korporacji, którzy niestety często wykorzystują możliwość samodzielnego ustalania cenników i zawyżają znacząco koszt przejazdów właśnie w najpopularniejsze lokalizacje, takie jak tutejsze lotnisko. Zwykle ustawiają się oni w miejscach, z których takie kursy zamawia dużo turystów, a więc choćby pod dworcem Lublin Główny, przez co łatwo jest nie zwrócić uwagi na oferowane przez nich ceny czy pomylić ich z kierowcami znanych korporacji. Niestety może to skutkować przykrą niespodzianką, gdy przyjdzie do płacenia.

Kobieta na lotnisku

Czy korporacja oferuje kursy większymi pojazdami?

Większość osób udających się na lotnisko wylatuje gdzieś przynajmniej na kilka dni, a często dłuższy okres, więc ma ze sobą co najmniej jedną walizkę i jakiś bagaż podręczny. Jedna osoba zwykle zmieści się do zwykłej taksówki osobowej, ale przy dwójce podróżujących może to być problem, nie mówiąc już o kilkuosobowej grupie. Jeśli wybierasz się gdzieś w parę osób lub z naprawdę dużymi bagażami, najlepiej będzie poszukać korporacji taksówkarskiej, która oferuje zróżnicowaną flotę, w tym możliwość zamówienia większych pojazdów. Wtedy nie trzeba się obawiać o to, czy walizki się pomieszczą.

Z Eko Taxi dojedziesz na lotnisko w Świdniku i nie tylko

Jeżeli szukasz taxi na lotnisko w Świdniku, polecamy wybór Eko Taxi. Realizujemy kursy na terenie Lublina i okolic po bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz przy tym zamówić standardowe taksówki, jak i takie dedykowane przewozowi większego bagażu czy przeznaczone dla kilku osób. Zachęcamy też do skorzystania z innych oferowanych przez nas usług. Osoby często korzystające z taksówek Eko Taxi mogą je zamawiać w ułatwiony sposób bez udziału dyspozytora. Zachęcamy do użytkowania aplikacji, w której można zamawiać kursy po preferencyjnych cenach.

Kursy na terenie Lublina i okolic

Eko Taxi w Lublinie to wybór sprawdzonej korporacji i niskich cen. Niezależnie od kursu stawka początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł. Za przejechane kilometry zapłacisz według ceny określonej w ramach danej taryfy: 1,60 zł w pierwszej taryfie, 2,40 zł w drugiej, 2,80 zł w trzeciej i 4,20 zł w czwartej. Za godzinny postój obowiązuje dopłata w wysokości 32 zł. Umożliwiamy zamówienie taksówek kombi czy bagażowych, co będzie dobrym wyborem, gdy wylatujesz gdzieś na dłużej i zabierasz ze sobą duży bagaż. Do dyspozycji klientów mamy także VAN na 5-6 osób, który sprawdzi się, gdy chcesz dojechać na lotnisko w gronie rodziny czy w grupie przyjaciół. Polecamy nasze usługi na terenie Lublina i okolic również na co dzień. Poza standardowymi kursami oferujemy przewóz zwierząt, przesyłek czy zakupy na telefon.

Ułatwienie dla stałych pasażerów i korzyści płynące z zamawiania kursów przez aplikację

Dla naszych klientów uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, w ramach którego stali pasażerowie mogą zamawiać taksówki bez udziału dyspozytora. W takich sytuacjach system wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy, a klient ustala jeden z nich i czas, za jaki ma podjechać taksówka (może to być już 15-30 minut). Jest to bardzo wygodne, gdy często zamawiasz kursy w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu taka opcja nie przypadnie Ci do gustu, możesz wyłączyć ją na stałe, prosząc o to dyspozytora. Poza tym w Lublinie wprowadziliśmy pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych z aplikacji. Te na terenie miasta są liczone po pierwszej taryfie, a więc po 1,60 zł, w tym w nocy, niedziele i dni świąteczne. Przy trasach poza miastem liczona jest wtedy z kolei stawka zawsze z trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł / km. W aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jeżeli dojdzie do zmiany trasy, stawka będzie ustalona zgodnie ze wskazaniami taksometru, lecz dalej po niskich cenach. Pomniejszone taryfy obowiązują przy tym tylko dla zleceń z aplikacji.

Taxi na lotnisko w Świdniku zamawiają mieszkańcy Lublina i okolic. Decydują się na to również osoby planujące podróż samolotem, przyjeżdżające do stolicy województwa lubelskiego z innych części regionu, gdyż jest to najbliższy port lotniczy w tej części kraju. Rozsądnie jest przy tym planować kursy od sprawdzonych korporacji z rozbudowaną flotą pojazdów. Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdyż z nami dojedziesz na miejsce tanio i komfortowo, także taksówkami bagażowymi czy typu VAN.

Może Cię zainteresować również