Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku

Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.

Spis treści
Na co uważać, planując taki przejazd?
Kto z tego korzysta?
Ceny przejazdów
Wielkość pojazdów
Oferta Eko Taxi Lublin
Kursy po mieście i okolicy
Udogodnienia dla klientów i atuty korzystania z aplikacji

Na co uważać, szukając taxi na lotnisko w Świdniku?

Z taxi na lotnisko w Świdniku korzystają najczęściej mieszkańcy Lublina. Dotyczy to wyjazdów biznesowych oraz takich o charakterze turystycznym. Oprócz tego do stolicy województwa lubelskiego przybywają często osoby z okolicznych miast, przy których nie ma lotnisk, dojeżdżając tutaj choćby pociągiem, a potem udając się taksówką do samego portu lotniczego. Na pewno należy zwrócić uwagę na cenę, wystrzegając się nieuczciwych kierowców jeżdżących na własny rachunek, którzy pokonują tę trasę po zawyżonych stawkach. Można się na nich natknąć w popularnych lokalizacjach, takich jak dworzec Lublin Główny. Jeśli zamierzasz lecieć gdzieś w gronie znajomych czy członków rodziny lub zwyczajnie z dużą liczbą bagażu, dobrze jest poszukać korporacji taksówkarskiej dysponującej większymi pojazdami.

Kto z tego korzysta?

Z lotniska w Świdniku często wylatują mieszkańcy Lublina, miejscowości wokół tego miasta, ale i sąsiednich miast, gdyż jest to jedyny port w tym regionie. Nie brakuje zatem osób, które dojeżdżają pociągiem do Lublina i od razu ruszają stąd na lotnisko lub wcześniej zatrzymują się na jedną noc z noclegiem. Kursów w to miejsce poszukują natomiast ludzie wylatujący na wyjazdy służbowe oraz tacy o zupełnie innym nastawieniu, typowo turystycznym. Wszystkich łączy zwykle fakt, że posiadają spory bagaż, z którym niezbyt wygodnie jest się poruszać środkami komunikacji miejskiej. Z kolei nie zawsze uda się znaleźć kogoś z rodziny czy znajomego, który będzie miał chwilę, żeby podjechać na lotnisko, a pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu jest bardzo kosztowne. Z tego względu duże grono osób odlatujących z portu w Świdniku dojeżdża na nie właśnie taksówkami.

Cena

Oczywiście za kurs chcesz zapłacić jak najmniej, więc warto wybrać znaną, a przy tym tanią korporację, jak Eko Taxi. Należy jednak szczególnie uważać na oferty taksówkarzy nienależących do żadnej korporacji, którzy niestety często wykorzystują możliwość samodzielnego ustalania cenników i zawyżają znacząco koszt przejazdów właśnie w najpopularniejsze lokalizacje, takie jak tutejsze lotnisko. Zwykle ustawiają się oni w miejscach, z których takie kursy zamawia dużo turystów, a więc choćby pod dworcem Lublin Główny, przez co łatwo jest nie zwrócić uwagi na oferowane przez nich ceny czy pomylić ich z kierowcami znanych korporacji. Niestety może to skutkować przykrą niespodzianką, gdy przyjdzie do płacenia.

Kobieta na lotnisku

Czy korporacja oferuje kursy większymi pojazdami?

Większość osób udających się na lotnisko wylatuje gdzieś przynajmniej na kilka dni, a często dłuższy okres, więc ma ze sobą co najmniej jedną walizkę i jakiś bagaż podręczny. Jedna osoba zwykle zmieści się do zwykłej taksówki osobowej, ale przy dwójce podróżujących może to być problem, nie mówiąc już o kilkuosobowej grupie. Jeśli wybierasz się gdzieś w parę osób lub z naprawdę dużymi bagażami, najlepiej będzie poszukać korporacji taksówkarskiej, która oferuje zróżnicowaną flotę, w tym możliwość zamówienia większych pojazdów. Wtedy nie trzeba się obawiać o to, czy walizki się pomieszczą.

Z Eko Taxi dojedziesz na lotnisko w Świdniku i nie tylko

Jeżeli szukasz taxi na lotnisko w Świdniku, polecamy wybór Eko Taxi. Realizujemy kursy na terenie Lublina i okolic po bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz przy tym zamówić standardowe taksówki, jak i takie dedykowane przewozowi większego bagażu czy przeznaczone dla kilku osób. Zachęcamy też do skorzystania z innych oferowanych przez nas usług. Osoby często korzystające z taksówek Eko Taxi mogą je zamawiać w ułatwiony sposób bez udziału dyspozytora. Zachęcamy do użytkowania aplikacji, w której można zamawiać kursy po preferencyjnych cenach.

Kursy na terenie Lublina i okolic

Eko Taxi w Lublinie to wybór sprawdzonej korporacji i niskich cen. Niezależnie od kursu stawka początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł. Za przejechane kilometry zapłacisz według ceny określonej w ramach danej taryfy: 1,60 zł w pierwszej taryfie, 2,40 zł w drugiej, 2,80 zł w trzeciej i 4,20 zł w czwartej. Za godzinny postój obowiązuje dopłata w wysokości 32 zł. Umożliwiamy zamówienie taksówek kombi czy bagażowych, co będzie dobrym wyborem, gdy wylatujesz gdzieś na dłużej i zabierasz ze sobą duży bagaż. Do dyspozycji klientów mamy także VAN na 5-6 osób, który sprawdzi się, gdy chcesz dojechać na lotnisko w gronie rodziny czy w grupie przyjaciół. Polecamy nasze usługi na terenie Lublina i okolic również na co dzień. Poza standardowymi kursami oferujemy przewóz zwierząt, przesyłek czy zakupy na telefon.

Ułatwienie dla stałych pasażerów i korzyści płynące z zamawiania kursów przez aplikację

Dla naszych klientów uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, w ramach którego stali pasażerowie mogą zamawiać taksówki bez udziału dyspozytora. W takich sytuacjach system wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy, a klient ustala jeden z nich i czas, za jaki ma podjechać taksówka (może to być już 15-30 minut). Jest to bardzo wygodne, gdy często zamawiasz kursy w godzinach szczytu. Jeżeli z jakiegoś powodu taka opcja nie przypadnie Ci do gustu, możesz wyłączyć ją na stałe, prosząc o to dyspozytora. Poza tym w Lublinie wprowadziliśmy pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych z aplikacji. Te na terenie miasta są liczone po pierwszej taryfie, a więc po 1,60 zł, w tym w nocy, niedziele i dni świąteczne. Przy trasach poza miastem liczona jest wtedy z kolei stawka zawsze z trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł / km. W aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jeżeli dojdzie do zmiany trasy, stawka będzie ustalona zgodnie ze wskazaniami taksometru, lecz dalej po niskich cenach. Pomniejszone taryfy obowiązują przy tym tylko dla zleceń z aplikacji.

Taxi na lotnisko w Świdniku zamawiają mieszkańcy Lublina i okolic. Decydują się na to również osoby planujące podróż samolotem, przyjeżdżające do stolicy województwa lubelskiego z innych części regionu, gdyż jest to najbliższy port lotniczy w tej części kraju. Rozsądnie jest przy tym planować kursy od sprawdzonych korporacji z rozbudowaną flotą pojazdów. Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdyż z nami dojedziesz na miejsce tanio i komfortowo, także taksówkami bagażowymi czy typu VAN.

Może Cię zainteresować również

 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.