Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją taksówkarską na terenie Lublina. Z naszych usług transportowych na co dzień korzysta kilkaset zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ze względu na atrakcyjne ceny i jakość obsługi. Większość przejazdów, które wykonujemy, stanowią standardowe przejazdy z punktu A do B. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje również szereg rozwiązań, które przydadzą się w prowadzeniu własnego biznesu.

Spis treści:
Oferta dla klientów biznesowych
Usługi skierowane do osób indywidualnych

Oferta usług transportowych Eko Taxi Lublin dla firm

Eko Taxi to więcej niż korporacja taksówkarska. Oprócz indywidualnych przejazdów na telefon świadczymy szereg usług transportowych, które skierowane są również do klientów biznesowych. Dysponując dużą flotą samochodów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przewozu osób i rzeczy. Do każdego zlecenia pochodzimy z należytą starannością, jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń. Firmy, które współpracują z nami przez dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Imprezy integracyjne

Eko Taxi zajmuje się również obsługą imprez zorganizowanych w zakresie transportu osób. Świętujecie w firmie podpisanie ważnego kontraktu i wybieracie się prosto po pracy do restauracji? A może planujecie kilkudniowy wypad integracyjny za miastem? W każdym wypadku będziecie potrzebować wieloosobowego vana, dzięki któremu cała grupa pracowników dojedzie razem do miejsca docelowego w tym samym czasie. Dzwońcie na naszą infolinię i ustalcie z dyspozytorem szczegóły zlecenia. Samochody naszej firmy będą na was czekać o umówionej godzinie, zawiozą was do wybranego hotelu czy restauracji, a po skończeniu świętowania odbiorą i porozwożą wszystkich członków grupy bezpiecznie do domów.

Przewozy VIP

Lubelski oddział Eko Taxi dysponuje również samochodami o podwyższonym standardzie. Z przejazdów luksusowymi autami zazwyczaj korzystają nasi korporacyjni klienci. Ale nie tylko. Również średnim i małym przedsiębiorstwom zdarzają się okazje, które wymagają należytej oprawy. Spodziewacie się wizyty zagranicznego inwestora? A może prowadzicie instytucję o charakterze kulturalnym i zaprosiliście znanego artystę? Możemy odebrać go z lotniska lub dworca kolejowego, zawieść bezpośrednio do was do firmy, a potem odstawić do hotelu. Za usługę zapłacicie przed lub po jej wykonaniu na podstawie faktury pro forma. Szczegóły dotyczące sposób rozliczeń z firmami w kolejnym akapicie.

System rozliczeń

Każdy indywidualny przejazd naszą taksówką kończy się wydrukowaniem paragonu fiskalnego i uiszczeniem opłaty. Jest ona wyliczana na podstawie wskazania taksometru. Na życzenie nasza korporacja może wystawić również fakturę VAT. W takim przypadku paragon zostanie u kierowcy, który przekaże kwit do działu księgowości. Jeżeli nie ma was jeszcze w naszej bazie, poza nazwą firmy musicie podać taksówkarzowi dodatkowo numer NIP waszego przedsiębiorstwa i jego adres. Faktura zostanie wam przesłana drogą e-mail (wg aktualnych przepisów jest ona ważna nawet bez pieczątki firmowej i podpisu wystawcy) lub będzie na was czekać do odbioru w biurze naszego oddziału przy ul. Energetyków 45.

Dla klientów biznesowych, którzy korzystają z naszych usług regularnie, przygotowaliśmy też opcję bezgotówkowych rozliczeń. Wiemy, że płacenie za każdy kurs w momencie jego skończenia może być uciążliwe i generuje niepotrzebną biurokrację. Zamiast kilkunastu faktur, możemy wam wystawić jeden zbiorczy dokument za cały miesiąc. Należność przelejecie nam bezpośrednio na konto bankowe wskazane na pro formie płatnej do 14 dni roboczych. Taki system wymaga jednak wcześniejszych ustaleń. Zainteresowanych zapraszamy do naszego lubelskiego biura. Nie trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Wspólnie omówimy warunki i wypracujemy dogodny system rozliczeń.

Usługi Eko Taxi a koszty uzyskania przychodu

Co istotne usługi transportowe można dopisać do kosztów uzyskania przychodu w miesięcznym lub kwartalnym rozliczeniu. Dzięki temu będziecie mogli odprowadzić mniejszy podatek. PIT, który musicie płacić urzędowi skarbowemu, obliczany jest od tego, co faktycznie zarobicie. Podstawą do wyliczeń jest różnica pomiędzy przychodem (wszystkie wpływy do przedsiębiorstwa) a wydatkami np. zakupem materiałów, sprzętów czy właśnie usług transportowych. W uproszczeniu: jedynie zysk, który naprawdę spływa do waszej kieszeni, jest pomniejszany o należny podatek. Nie wszystkie rzeczy, za które wasza firma płaci, można dopisać do jej kosztów. Na szczęście nie dotyczy to usług przewozowych naszego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego korzystanie z Eko Taxi jest tak korzystne, bo pozwala zmniejszyć podstawę do opodatkowania. Przy umiejętnym księgowaniu może się okazać, że różnica pomiędzy podstawową a obniżoną składką do skarbówki pokryje należności za nasze faktury.

Samochody w korku ulicznym

Usługi transportu osób i towarów na terenie Lublina. Co sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną korporacją taxi przez klientów indywidualnych?

Transport rzeczy, większej liczby osób, pomoc przy imprezach zorganizowanych i monitorowane przewozy dzieci. Oferta świadczeń Eko Taxi dla klientów indywidualnych jest naprawdę szeroka. Kto z was zamawiał już nasz kilkuosobowy van lub ładowny bus do przewozu mebli? Choć nasze usługi cieszą się już sporym uznaniem, nie każdy mieszkaniec Lublina wie, że po Eko Taxi warto zadzwonić również w przypadku przeprowadzki, organizacji wesela lub innego uroczystego przyjęcia. Szczegóły poniżej.

Przewóz towarów

Wynajęcie większego wozu może być konieczne w trakcie remontów, przeprowadzek lub zakupu nowego wyposażenia domu. Zmieniacie miejsce zamieszkania? A może podróżujecie na lotnisko z większą ilością walizek? Chętnie wam pomożemy. W zależności od wielkości i rodzaju ładunku podstawimy auto dopasowane do waszych potrzeb. Może to być samochód typu kombi lub pojemniejszy van. Transport większych gabarytów obsługuje natomiast nasz bus marki Mercedes Sprinter o ładowności do 3,5 t. Tego typu usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta, w grę wchodzi całe województwo lub nawet kraj. Zamawianie taxi bagażowego odbywa się telefonicznie. Dyspozytor pomoże dobrać odpowiedni typ wozu, poda wam szacunkową cenę za przejazd i umówi się z wami na konkretną godzinę.

Monitorowane przejazdy dzieci

Zgodnie z prawem dzieci do 13 roku życia nie mogą pozostawać bez opieki dorosłego. W życiu rodzica zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nie jest się w stanie osobiście odwieźć pociechy do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne. Zamiast prosić o pomoc krewnych, zadzwońcie do Eko Taxi. Kierowca odbierze malucha i bezpiecznie odstawi w miejsce docelowe – do podstawówki, na basen, kurs angielskiego czy do babci. Jeżeli sobie tego zażyczycie, w samochodzie będzie czekał fotelik dostosowany do wieku młodego pasażera. Po skończeniu kursu kierowca wyśle wam wiadomość SMS-em, że szkrab jest już na miejscu. Wszystkie detale przejazdu – trasę, formę płatności i sposób kontaktu z rodzicem – ustalicie bezpośrednio z kierowcą lub przez telefon z dyspozytorem naszego call center.

Kilkuosobowe vany

Ślub, komunia, a może impreza urodzinowa? Zorganizowanie wspaniałego przyjęcia zazwyczaj wymaga długich przygotowań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z Eko Taxi na szczęście nie musicie się już martwić transportem gości np. spod kościoła pod salę weselną. Postawcie na sprawdzoną, rzetelną firmę i nie martwcie się, że spotka was niemiła niespodzianka w trakcie wyjątkowego dnia. W lubelskiej flocie oprócz zwykłych osobówek dysponujemy również kilkuosobowymi vanami, które mogą zabrać na pokład do sześciu osób. Kursy można zamawiać i opłacić nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena przejazdu większym samochodem równa się podstawowej taryfie, do której dodamy jedynie 7 zł. W razie gdyby liczba uczestników imprezy nieoczekiwanie się zwiększyła, możecie polegać na naszej aplikacji mobilnej, dzięki której od razu domówicie dodatkowy wóz.

Może Cię zainteresować również

 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...