Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją taksówkarską na terenie Lublina. Z naszych usług transportowych na co dzień korzysta kilkaset zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ze względu na atrakcyjne ceny i jakość obsługi. Większość przejazdów, które wykonujemy, stanowią standardowe przejazdy z punktu A do B. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje również szereg rozwiązań, które przydadzą się w prowadzeniu własnego biznesu.

Spis treści:
Oferta dla klientów biznesowych
Usługi skierowane do osób indywidualnych

Oferta usług transportowych Eko Taxi Lublin dla firm

Eko Taxi to więcej niż korporacja taksówkarska. Oprócz indywidualnych przejazdów na telefon świadczymy szereg usług transportowych, które skierowane są również do klientów biznesowych. Dysponując dużą flotą samochodów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przewozu osób i rzeczy. Do każdego zlecenia pochodzimy z należytą starannością, jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń. Firmy, które współpracują z nami przez dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Imprezy integracyjne

Eko Taxi zajmuje się również obsługą imprez zorganizowanych w zakresie transportu osób. Świętujecie w firmie podpisanie ważnego kontraktu i wybieracie się prosto po pracy do restauracji? A może planujecie kilkudniowy wypad integracyjny za miastem? W każdym wypadku będziecie potrzebować wieloosobowego vana, dzięki któremu cała grupa pracowników dojedzie razem do miejsca docelowego w tym samym czasie. Dzwońcie na naszą infolinię i ustalcie z dyspozytorem szczegóły zlecenia. Samochody naszej firmy będą na was czekać o umówionej godzinie, zawiozą was do wybranego hotelu czy restauracji, a po skończeniu świętowania odbiorą i porozwożą wszystkich członków grupy bezpiecznie do domów.

Przewozy VIP

Lubelski oddział Eko Taxi dysponuje również samochodami o podwyższonym standardzie. Z przejazdów luksusowymi autami zazwyczaj korzystają nasi korporacyjni klienci. Ale nie tylko. Również średnim i małym przedsiębiorstwom zdarzają się okazje, które wymagają należytej oprawy. Spodziewacie się wizyty zagranicznego inwestora? A może prowadzicie instytucję o charakterze kulturalnym i zaprosiliście znanego artystę? Możemy odebrać go z lotniska lub dworca kolejowego, zawieść bezpośrednio do was do firmy, a potem odstawić do hotelu. Za usługę zapłacicie przed lub po jej wykonaniu na podstawie faktury pro forma. Szczegóły dotyczące sposób rozliczeń z firmami w kolejnym akapicie.

System rozliczeń

Każdy indywidualny przejazd naszą taksówką kończy się wydrukowaniem paragonu fiskalnego i uiszczeniem opłaty. Jest ona wyliczana na podstawie wskazania taksometru. Na życzenie nasza korporacja może wystawić również fakturę VAT. W takim przypadku paragon zostanie u kierowcy, który przekaże kwit do działu księgowości. Jeżeli nie ma was jeszcze w naszej bazie, poza nazwą firmy musicie podać taksówkarzowi dodatkowo numer NIP waszego przedsiębiorstwa i jego adres. Faktura zostanie wam przesłana drogą e-mail (wg aktualnych przepisów jest ona ważna nawet bez pieczątki firmowej i podpisu wystawcy) lub będzie na was czekać do odbioru w biurze naszego oddziału przy ul. Energetyków 45.

Dla klientów biznesowych, którzy korzystają z naszych usług regularnie, przygotowaliśmy też opcję bezgotówkowych rozliczeń. Wiemy, że płacenie za każdy kurs w momencie jego skończenia może być uciążliwe i generuje niepotrzebną biurokrację. Zamiast kilkunastu faktur, możemy wam wystawić jeden zbiorczy dokument za cały miesiąc. Należność przelejecie nam bezpośrednio na konto bankowe wskazane na pro formie płatnej do 14 dni roboczych. Taki system wymaga jednak wcześniejszych ustaleń. Zainteresowanych zapraszamy do naszego lubelskiego biura. Nie trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Wspólnie omówimy warunki i wypracujemy dogodny system rozliczeń.

Usługi Eko Taxi a koszty uzyskania przychodu

Co istotne usługi transportowe można dopisać do kosztów uzyskania przychodu w miesięcznym lub kwartalnym rozliczeniu. Dzięki temu będziecie mogli odprowadzić mniejszy podatek. PIT, który musicie płacić urzędowi skarbowemu, obliczany jest od tego, co faktycznie zarobicie. Podstawą do wyliczeń jest różnica pomiędzy przychodem (wszystkie wpływy do przedsiębiorstwa) a wydatkami np. zakupem materiałów, sprzętów czy właśnie usług transportowych. W uproszczeniu: jedynie zysk, który naprawdę spływa do waszej kieszeni, jest pomniejszany o należny podatek. Nie wszystkie rzeczy, za które wasza firma płaci, można dopisać do jej kosztów. Na szczęście nie dotyczy to usług przewozowych naszego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego korzystanie z Eko Taxi jest tak korzystne, bo pozwala zmniejszyć podstawę do opodatkowania. Przy umiejętnym księgowaniu może się okazać, że różnica pomiędzy podstawową a obniżoną składką do skarbówki pokryje należności za nasze faktury.

Samochody w korku ulicznym

Usługi transportu osób i towarów na terenie Lublina. Co sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną korporacją taxi przez klientów indywidualnych?

Transport rzeczy, większej liczby osób, pomoc przy imprezach zorganizowanych i monitorowane przewozy dzieci. Oferta świadczeń Eko Taxi dla klientów indywidualnych jest naprawdę szeroka. Kto z was zamawiał już nasz kilkuosobowy van lub ładowny bus do przewozu mebli? Choć nasze usługi cieszą się już sporym uznaniem, nie każdy mieszkaniec Lublina wie, że po Eko Taxi warto zadzwonić również w przypadku przeprowadzki, organizacji wesela lub innego uroczystego przyjęcia. Szczegóły poniżej.

Przewóz towarów

Wynajęcie większego wozu może być konieczne w trakcie remontów, przeprowadzek lub zakupu nowego wyposażenia domu. Zmieniacie miejsce zamieszkania? A może podróżujecie na lotnisko z większą ilością walizek? Chętnie wam pomożemy. W zależności od wielkości i rodzaju ładunku podstawimy auto dopasowane do waszych potrzeb. Może to być samochód typu kombi lub pojemniejszy van. Transport większych gabarytów obsługuje natomiast nasz bus marki Mercedes Sprinter o ładowności do 3,5 t. Tego typu usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta, w grę wchodzi całe województwo lub nawet kraj. Zamawianie taxi bagażowego odbywa się telefonicznie. Dyspozytor pomoże dobrać odpowiedni typ wozu, poda wam szacunkową cenę za przejazd i umówi się z wami na konkretną godzinę.

Monitorowane przejazdy dzieci

Zgodnie z prawem dzieci do 13 roku życia nie mogą pozostawać bez opieki dorosłego. W życiu rodzica zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nie jest się w stanie osobiście odwieźć pociechy do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne. Zamiast prosić o pomoc krewnych, zadzwońcie do Eko Taxi. Kierowca odbierze malucha i bezpiecznie odstawi w miejsce docelowe – do podstawówki, na basen, kurs angielskiego czy do babci. Jeżeli sobie tego zażyczycie, w samochodzie będzie czekał fotelik dostosowany do wieku młodego pasażera. Po skończeniu kursu kierowca wyśle wam wiadomość SMS-em, że szkrab jest już na miejscu. Wszystkie detale przejazdu – trasę, formę płatności i sposób kontaktu z rodzicem – ustalicie bezpośrednio z kierowcą lub przez telefon z dyspozytorem naszego call center.

Kilkuosobowe vany

Ślub, komunia, a może impreza urodzinowa? Zorganizowanie wspaniałego przyjęcia zazwyczaj wymaga długich przygotowań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z Eko Taxi na szczęście nie musicie się już martwić transportem gości np. spod kościoła pod salę weselną. Postawcie na sprawdzoną, rzetelną firmę i nie martwcie się, że spotka was niemiła niespodzianka w trakcie wyjątkowego dnia. W lubelskiej flocie oprócz zwykłych osobówek dysponujemy również kilkuosobowymi vanami, które mogą zabrać na pokład do sześciu osób. Kursy można zamawiać i opłacić nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena przejazdu większym samochodem równa się podstawowej taryfie, do której dodamy jedynie 7 zł. W razie gdyby liczba uczestników imprezy nieoczekiwanie się zwiększyła, możecie polegać na naszej aplikacji mobilnej, dzięki której od razu domówicie dodatkowy wóz.

Może Cię zainteresować również

 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.