Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją taksówkarską na terenie Lublina. Z naszych usług transportowych na co dzień korzysta kilkaset zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ze względu na atrakcyjne ceny i jakość obsługi. Większość przejazdów, które wykonujemy, stanowią standardowe przejazdy z punktu A do B. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje również szereg rozwiązań, które przydadzą się w prowadzeniu własnego biznesu.

Spis treści:
Oferta dla klientów biznesowych
Usługi skierowane do osób indywidualnych

Oferta usług transportowych Eko Taxi Lublin dla firm

Eko Taxi to więcej niż korporacja taksówkarska. Oprócz indywidualnych przejazdów na telefon świadczymy szereg usług transportowych, które skierowane są również do klientów biznesowych. Dysponując dużą flotą samochodów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przewozu osób i rzeczy. Do każdego zlecenia pochodzimy z należytą starannością, jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń. Firmy, które współpracują z nami przez dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Imprezy integracyjne

Eko Taxi zajmuje się również obsługą imprez zorganizowanych w zakresie transportu osób. Świętujecie w firmie podpisanie ważnego kontraktu i wybieracie się prosto po pracy do restauracji? A może planujecie kilkudniowy wypad integracyjny za miastem? W każdym wypadku będziecie potrzebować wieloosobowego vana, dzięki któremu cała grupa pracowników dojedzie razem do miejsca docelowego w tym samym czasie. Dzwońcie na naszą infolinię i ustalcie z dyspozytorem szczegóły zlecenia. Samochody naszej firmy będą na was czekać o umówionej godzinie, zawiozą was do wybranego hotelu czy restauracji, a po skończeniu świętowania odbiorą i porozwożą wszystkich członków grupy bezpiecznie do domów.

Przewozy VIP

Lubelski oddział Eko Taxi dysponuje również samochodami o podwyższonym standardzie. Z przejazdów luksusowymi autami zazwyczaj korzystają nasi korporacyjni klienci. Ale nie tylko. Również średnim i małym przedsiębiorstwom zdarzają się okazje, które wymagają należytej oprawy. Spodziewacie się wizyty zagranicznego inwestora? A może prowadzicie instytucję o charakterze kulturalnym i zaprosiliście znanego artystę? Możemy odebrać go z lotniska lub dworca kolejowego, zawieść bezpośrednio do was do firmy, a potem odstawić do hotelu. Za usługę zapłacicie przed lub po jej wykonaniu na podstawie faktury pro forma. Szczegóły dotyczące sposób rozliczeń z firmami w kolejnym akapicie.

System rozliczeń

Każdy indywidualny przejazd naszą taksówką kończy się wydrukowaniem paragonu fiskalnego i uiszczeniem opłaty. Jest ona wyliczana na podstawie wskazania taksometru. Na życzenie nasza korporacja może wystawić również fakturę VAT. W takim przypadku paragon zostanie u kierowcy, który przekaże kwit do działu księgowości. Jeżeli nie ma was jeszcze w naszej bazie, poza nazwą firmy musicie podać taksówkarzowi dodatkowo numer NIP waszego przedsiębiorstwa i jego adres. Faktura zostanie wam przesłana drogą e-mail (wg aktualnych przepisów jest ona ważna nawet bez pieczątki firmowej i podpisu wystawcy) lub będzie na was czekać do odbioru w biurze naszego oddziału przy ul. Energetyków 45.

Dla klientów biznesowych, którzy korzystają z naszych usług regularnie, przygotowaliśmy też opcję bezgotówkowych rozliczeń. Wiemy, że płacenie za każdy kurs w momencie jego skończenia może być uciążliwe i generuje niepotrzebną biurokrację. Zamiast kilkunastu faktur, możemy wam wystawić jeden zbiorczy dokument za cały miesiąc. Należność przelejecie nam bezpośrednio na konto bankowe wskazane na pro formie płatnej do 14 dni roboczych. Taki system wymaga jednak wcześniejszych ustaleń. Zainteresowanych zapraszamy do naszego lubelskiego biura. Nie trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Wspólnie omówimy warunki i wypracujemy dogodny system rozliczeń.

Usługi Eko Taxi a koszty uzyskania przychodu

Co istotne usługi transportowe można dopisać do kosztów uzyskania przychodu w miesięcznym lub kwartalnym rozliczeniu. Dzięki temu będziecie mogli odprowadzić mniejszy podatek. PIT, który musicie płacić urzędowi skarbowemu, obliczany jest od tego, co faktycznie zarobicie. Podstawą do wyliczeń jest różnica pomiędzy przychodem (wszystkie wpływy do przedsiębiorstwa) a wydatkami np. zakupem materiałów, sprzętów czy właśnie usług transportowych. W uproszczeniu: jedynie zysk, który naprawdę spływa do waszej kieszeni, jest pomniejszany o należny podatek. Nie wszystkie rzeczy, za które wasza firma płaci, można dopisać do jej kosztów. Na szczęście nie dotyczy to usług przewozowych naszego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego korzystanie z Eko Taxi jest tak korzystne, bo pozwala zmniejszyć podstawę do opodatkowania. Przy umiejętnym księgowaniu może się okazać, że różnica pomiędzy podstawową a obniżoną składką do skarbówki pokryje należności za nasze faktury.

Samochody w korku ulicznym

Usługi transportu osób i towarów na terenie Lublina. Co sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną korporacją taxi przez klientów indywidualnych?

Transport rzeczy, większej liczby osób, pomoc przy imprezach zorganizowanych i monitorowane przewozy dzieci. Oferta świadczeń Eko Taxi dla klientów indywidualnych jest naprawdę szeroka. Kto z was zamawiał już nasz kilkuosobowy van lub ładowny bus do przewozu mebli? Choć nasze usługi cieszą się już sporym uznaniem, nie każdy mieszkaniec Lublina wie, że po Eko Taxi warto zadzwonić również w przypadku przeprowadzki, organizacji wesela lub innego uroczystego przyjęcia. Szczegóły poniżej.

Przewóz towarów

Wynajęcie większego wozu może być konieczne w trakcie remontów, przeprowadzek lub zakupu nowego wyposażenia domu. Zmieniacie miejsce zamieszkania? A może podróżujecie na lotnisko z większą ilością walizek? Chętnie wam pomożemy. W zależności od wielkości i rodzaju ładunku podstawimy auto dopasowane do waszych potrzeb. Może to być samochód typu kombi lub pojemniejszy van. Transport większych gabarytów obsługuje natomiast nasz bus marki Mercedes Sprinter o ładowności do 3,5 t. Tego typu usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta, w grę wchodzi całe województwo lub nawet kraj. Zamawianie taxi bagażowego odbywa się telefonicznie. Dyspozytor pomoże dobrać odpowiedni typ wozu, poda wam szacunkową cenę za przejazd i umówi się z wami na konkretną godzinę.

Monitorowane przejazdy dzieci

Zgodnie z prawem dzieci do 13 roku życia nie mogą pozostawać bez opieki dorosłego. W życiu rodzica zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nie jest się w stanie osobiście odwieźć pociechy do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne. Zamiast prosić o pomoc krewnych, zadzwońcie do Eko Taxi. Kierowca odbierze malucha i bezpiecznie odstawi w miejsce docelowe – do podstawówki, na basen, kurs angielskiego czy do babci. Jeżeli sobie tego zażyczycie, w samochodzie będzie czekał fotelik dostosowany do wieku młodego pasażera. Po skończeniu kursu kierowca wyśle wam wiadomość SMS-em, że szkrab jest już na miejscu. Wszystkie detale przejazdu – trasę, formę płatności i sposób kontaktu z rodzicem – ustalicie bezpośrednio z kierowcą lub przez telefon z dyspozytorem naszego call center.

Kilkuosobowe vany

Ślub, komunia, a może impreza urodzinowa? Zorganizowanie wspaniałego przyjęcia zazwyczaj wymaga długich przygotowań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z Eko Taxi na szczęście nie musicie się już martwić transportem gości np. spod kościoła pod salę weselną. Postawcie na sprawdzoną, rzetelną firmę i nie martwcie się, że spotka was niemiła niespodzianka w trakcie wyjątkowego dnia. W lubelskiej flocie oprócz zwykłych osobówek dysponujemy również kilkuosobowymi vanami, które mogą zabrać na pokład do sześciu osób. Kursy można zamawiać i opłacić nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena przejazdu większym samochodem równa się podstawowej taryfie, do której dodamy jedynie 7 zł. W razie gdyby liczba uczestników imprezy nieoczekiwanie się zwiększyła, możecie polegać na naszej aplikacji mobilnej, dzięki której od razu domówicie dodatkowy wóz.

Może Cię zainteresować również