Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Usługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją taksówkarską na terenie Lublina. Z naszych usług transportowych na co dzień korzysta kilkaset zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ze względu na atrakcyjne ceny i jakość obsługi. Większość przejazdów, które wykonujemy, stanowią standardowe przejazdy z punktu A do B. Nasza oferta jest jednak znacznie bogatsza i obejmuje również szereg rozwiązań, które przydadzą się w prowadzeniu własnego biznesu.

Spis treści:
Oferta dla klientów biznesowych
Usługi skierowane do osób indywidualnych

Oferta usług transportowych Eko Taxi Lublin dla firm

Eko Taxi to więcej niż korporacja taksówkarska. Oprócz indywidualnych przejazdów na telefon świadczymy szereg usług transportowych, które skierowane są również do klientów biznesowych. Dysponując dużą flotą samochodów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przewozu osób i rzeczy. Do każdego zlecenia pochodzimy z należytą starannością, jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczeń. Firmy, które współpracują z nami przez dłuższy czas, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Imprezy integracyjne

Eko Taxi zajmuje się również obsługą imprez zorganizowanych w zakresie transportu osób. Świętujecie w firmie podpisanie ważnego kontraktu i wybieracie się prosto po pracy do restauracji? A może planujecie kilkudniowy wypad integracyjny za miastem? W każdym wypadku będziecie potrzebować wieloosobowego vana, dzięki któremu cała grupa pracowników dojedzie razem do miejsca docelowego w tym samym czasie. Dzwońcie na naszą infolinię i ustalcie z dyspozytorem szczegóły zlecenia. Samochody naszej firmy będą na was czekać o umówionej godzinie, zawiozą was do wybranego hotelu czy restauracji, a po skończeniu świętowania odbiorą i porozwożą wszystkich członków grupy bezpiecznie do domów.

Przewozy VIP

Lubelski oddział Eko Taxi dysponuje również samochodami o podwyższonym standardzie. Z przejazdów luksusowymi autami zazwyczaj korzystają nasi korporacyjni klienci. Ale nie tylko. Również średnim i małym przedsiębiorstwom zdarzają się okazje, które wymagają należytej oprawy. Spodziewacie się wizyty zagranicznego inwestora? A może prowadzicie instytucję o charakterze kulturalnym i zaprosiliście znanego artystę? Możemy odebrać go z lotniska lub dworca kolejowego, zawieść bezpośrednio do was do firmy, a potem odstawić do hotelu. Za usługę zapłacicie przed lub po jej wykonaniu na podstawie faktury pro forma. Szczegóły dotyczące sposób rozliczeń z firmami w kolejnym akapicie.

System rozliczeń

Każdy indywidualny przejazd naszą taksówką kończy się wydrukowaniem paragonu fiskalnego i uiszczeniem opłaty. Jest ona wyliczana na podstawie wskazania taksometru. Na życzenie nasza korporacja może wystawić również fakturę VAT. W takim przypadku paragon zostanie u kierowcy, który przekaże kwit do działu księgowości. Jeżeli nie ma was jeszcze w naszej bazie, poza nazwą firmy musicie podać taksówkarzowi dodatkowo numer NIP waszego przedsiębiorstwa i jego adres. Faktura zostanie wam przesłana drogą e-mail (wg aktualnych przepisów jest ona ważna nawet bez pieczątki firmowej i podpisu wystawcy) lub będzie na was czekać do odbioru w biurze naszego oddziału przy ul. Energetyków 45.

Dla klientów biznesowych, którzy korzystają z naszych usług regularnie, przygotowaliśmy też opcję bezgotówkowych rozliczeń. Wiemy, że płacenie za każdy kurs w momencie jego skończenia może być uciążliwe i generuje niepotrzebną biurokrację. Zamiast kilkunastu faktur, możemy wam wystawić jeden zbiorczy dokument za cały miesiąc. Należność przelejecie nam bezpośrednio na konto bankowe wskazane na pro formie płatnej do 14 dni roboczych. Taki system wymaga jednak wcześniejszych ustaleń. Zainteresowanych zapraszamy do naszego lubelskiego biura. Nie trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Wspólnie omówimy warunki i wypracujemy dogodny system rozliczeń.

Usługi Eko Taxi a koszty uzyskania przychodu

Co istotne usługi transportowe można dopisać do kosztów uzyskania przychodu w miesięcznym lub kwartalnym rozliczeniu. Dzięki temu będziecie mogli odprowadzić mniejszy podatek. PIT, który musicie płacić urzędowi skarbowemu, obliczany jest od tego, co faktycznie zarobicie. Podstawą do wyliczeń jest różnica pomiędzy przychodem (wszystkie wpływy do przedsiębiorstwa) a wydatkami np. zakupem materiałów, sprzętów czy właśnie usług transportowych. W uproszczeniu: jedynie zysk, który naprawdę spływa do waszej kieszeni, jest pomniejszany o należny podatek. Nie wszystkie rzeczy, za które wasza firma płaci, można dopisać do jej kosztów. Na szczęście nie dotyczy to usług przewozowych naszego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego korzystanie z Eko Taxi jest tak korzystne, bo pozwala zmniejszyć podstawę do opodatkowania. Przy umiejętnym księgowaniu może się okazać, że różnica pomiędzy podstawową a obniżoną składką do skarbówki pokryje należności za nasze faktury.

Samochody w korku ulicznym

Usługi transportu osób i towarów na terenie Lublina. Co sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną korporacją taxi przez klientów indywidualnych?

Transport rzeczy, większej liczby osób, pomoc przy imprezach zorganizowanych i monitorowane przewozy dzieci. Oferta świadczeń Eko Taxi dla klientów indywidualnych jest naprawdę szeroka. Kto z was zamawiał już nasz kilkuosobowy van lub ładowny bus do przewozu mebli? Choć nasze usługi cieszą się już sporym uznaniem, nie każdy mieszkaniec Lublina wie, że po Eko Taxi warto zadzwonić również w przypadku przeprowadzki, organizacji wesela lub innego uroczystego przyjęcia. Szczegóły poniżej.

Przewóz towarów

Wynajęcie większego wozu może być konieczne w trakcie remontów, przeprowadzek lub zakupu nowego wyposażenia domu. Zmieniacie miejsce zamieszkania? A może podróżujecie na lotnisko z większą ilością walizek? Chętnie wam pomożemy. W zależności od wielkości i rodzaju ładunku podstawimy auto dopasowane do waszych potrzeb. Może to być samochód typu kombi lub pojemniejszy van. Transport większych gabarytów obsługuje natomiast nasz bus marki Mercedes Sprinter o ładowności do 3,5 t. Tego typu usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta, w grę wchodzi całe województwo lub nawet kraj. Zamawianie taxi bagażowego odbywa się telefonicznie. Dyspozytor pomoże dobrać odpowiedni typ wozu, poda wam szacunkową cenę za przejazd i umówi się z wami na konkretną godzinę.

Monitorowane przejazdy dzieci

Zgodnie z prawem dzieci do 13 roku życia nie mogą pozostawać bez opieki dorosłego. W życiu rodzica zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nie jest się w stanie osobiście odwieźć pociechy do szkoły lub na zajęcia pozalekcyjne. Zamiast prosić o pomoc krewnych, zadzwońcie do Eko Taxi. Kierowca odbierze malucha i bezpiecznie odstawi w miejsce docelowe – do podstawówki, na basen, kurs angielskiego czy do babci. Jeżeli sobie tego zażyczycie, w samochodzie będzie czekał fotelik dostosowany do wieku młodego pasażera. Po skończeniu kursu kierowca wyśle wam wiadomość SMS-em, że szkrab jest już na miejscu. Wszystkie detale przejazdu – trasę, formę płatności i sposób kontaktu z rodzicem – ustalicie bezpośrednio z kierowcą lub przez telefon z dyspozytorem naszego call center.

Kilkuosobowe vany

Ślub, komunia, a może impreza urodzinowa? Zorganizowanie wspaniałego przyjęcia zazwyczaj wymaga długich przygotowań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z Eko Taxi na szczęście nie musicie się już martwić transportem gości np. spod kościoła pod salę weselną. Postawcie na sprawdzoną, rzetelną firmę i nie martwcie się, że spotka was niemiła niespodzianka w trakcie wyjątkowego dnia. W lubelskiej flocie oprócz zwykłych osobówek dysponujemy również kilkuosobowymi vanami, które mogą zabrać na pokład do sześciu osób. Kursy można zamawiać i opłacić nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena przejazdu większym samochodem równa się podstawowej taryfie, do której dodamy jedynie 7 zł. W razie gdyby liczba uczestników imprezy nieoczekiwanie się zwiększyła, możecie polegać na naszej aplikacji mobilnej, dzięki której od razu domówicie dodatkowy wóz.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...