Szukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!

Szukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!

Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, gdy poruszacie się po mieście zorganizowaną grupą, jak i w przypadku, gdy potrzebujecie przewieźć większy bagaż, np. podczas przeprowadzki. Jeśli potrzebujesz pomocy z transportem, sprawdź ofertę Eko Taxi. W naszej flocie znajdują się samochody dostosowane zarówno do przewozu niewielkich grup osób, jak i towarów.

Spis treści:
Przewóz większej liczby osób minivanem
Duży samochód dostawczy z kierowcą

Jak wynająć bus w Lublinie? Oferta transportu osób w Eko Taxi

Szukaliście kiedyś busów na wynajem w Lublinie? Powodów do wypożyczenia takiej większej taxi może być wiele. Głównie dotyczy to przeprowadzek – nie wszystko da się przecież zabrać osobówką. Nawet jeśli pomaga wam armia przyjaciół, nie uda wam się przewieźć lodówki i szafy z przedpokoju bez samochodu dostawczego. Podobnie gdy planujecie wycieczkę z większą grupą znajomych czy współpracowników. Wspólny przejazd na pewno się bardziej opłaci.

Minivany do przewozu osób

Eko Taxi to korporacja taksówkarska, która z sukcesem konkuruje na rynkach wszystkich większych miast w Polsce. Mamy bowiem tę przewagę, że nasza oferta to nie tylko standardowe, indywidualne kursy z punktu A do B. Dla klientów jesteśmy w stanie zrobić o wiele więcej. Świadczymy szereg usług dodatkowych, w tym zorganizowane przejazdy dla liczniejszych grup. Oprócz zwykłych osobówek w naszej lubelskiej flocie znajdują się też samochody typu van. W każdym pojeździe zmieści się aż sześcioro pasażerów. Zarezerwowanie vana będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli zmierzacie na dworzec lub lotnisko. Nie ma sensu jechać tam kilkoma własnymi autami, skoro i tak zostawicie je na parkingu. Zbiorowy przejazd może okazać się też świetnym pomysłem, jeśli wspólnie jedziecie na imprezę. Tyczy się to też powrotów. Nasz kierowca może zabrać was wszystkich i bezpiecznie porozwozić do domów. Kurs większym samochodem zamówicie telefonicznie lub przez naszą aplikację mobilną. Do podstawowej ceny przejazdu zostanie doliczone jedynie 7 zł!

Rozwiązania dla biznesu

Eko Taxi zajmuje się również obsługą transportową imprez. Wyjeżdżacie z pracy na szkolenie lub wspólny lunch integracyjny? Zapewne zależy wam, żeby cała grupa dotarła do celu w tym samym czasie. A może organizujecie przyjęcie powitalne dla zagranicznych inwestorów, którzy nie mówią po polsku? Już wiecie do kogo się zwrócić po pomoc w takiej sytuacji. Naszym klientom pomagamy również w logistycznym opracowaniu całego eventu. Ze względu na szczególny charakter takich zleceń wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego z dyspozytorem. Oczywiście jesteśmy elastyczni w kwestii rozliczeń i wystawiamy faktury VAT. Na pewno zaproponujemy rozwiązanie, które was zadowoli.

Telefon z nawigacją GPS

Transport towarów z Eko Taxi Lublin. Czy opłaca się wynająć bagażówkę? Sprawdź cennik

Wynajęcie busu może okazać się konieczne podczas remontów, przeprowadzek, zakupu nowych mebli i artykułów AGD. W ofercie naszej korporacji znajduje się kilka usług transportowych, które pomogą wam w problematycznych sytuacjach. Mowa o taxi bagażowym. W zależności od typu i wielkości ładunku podstawimy adekwatny samochód. W przypadku mniejszych gabarytów – np. kilku walizek, które normalnie nie zmieściłyby się do wnęki w zwykłej osobówce – polecamy zamówić auto typu kombi. Potrzebujecie przewieźć złożony regał lub nowo zakupioną szafkę z Ikei? Takie sprzęty powinny wejść do środka naszych vanów. Przed zamówieniem kursu warto jednak skonsultować to z dyspozytorem przez telefon. Cena przejazdu większym samochodem równa się podstawowej taryfie, do której zostanie doliczona opłata 5 zł (kombi) lub 7 zł (van). Wynajęcie bagażówki to koszt rozpoczynający się od 38 zł.

Przewóz zwierząt

W Eko Taxi nie świadczymy usług przewozu zwierząt hodowlanych – nie zezwala nam na to prawo, bo nasze busy nie są do tego specjalnie przystosowane. W przypadku psów, kotów i innych domowych czworonogów istnieje opcja, by zabrać je ze sobą na pokład. Przed podróżą należy się jednak zaopatrzyć w specjalny transporter – zamykaną klatkę z plastiku lub metalu. Jest to istotne ze względów bezpieczeństwa. Podczas kursu warto mieć ze sobą również koc i kilka ręczników papierowych. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, jeżeli spełnicie powyższe warunki. Kurs taksówką w takim wypadku warto zamówić telefonicznie.

Duże gabaryty

W lubelskiej flocie posiadamy kilka rodzajów aut. Największy z nich to Mercedes Sprinter, który może zabrać obciążenie do 3,5 t. Jest długi na 3,7 m i wysoki na 1,9 m. Na życzenie kierowca może wam pomóc przy załadunku i rozładunku, jeśli tylko odpowiednio wcześniej to z nami ustalicie. Zastrzegamy, że na pokład auta nie możemy zabrać materiałów niebezpiecznych, pirotechnicznych a także sypkich takich jak piach czy żwir. Poza tymi szczególnymi przypadkami, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Wspólnie ustalimy godzinę przejazdu oraz oszacujemy opłaty. Nasi pracownicy pojadą z wami w każde wskazane miejsce w Lublinie i okolicy. W grę wchodzą również przejazdy po województwie, a nawet Polsce czy Europie. Wszystko jest do uzgodnienia.

Wygodna przeprowadzka

Wynajem busa Eko Taxi w Lublinie to doskonałe rozwiązanie dla małych firm. Możemy pomóc wam w codziennej pracy i przy wyjątkowych okazjach. Zwróćcie się do nas, jeśli potrzebujecie przewieźć towary do klienta lub kiedy chcielibyście, aby odebrać coś w waszym imieniu. Pomyślcie o Eko Taxi, zamawiając do firmy nowe meble lub sprzęt elektroniczny. Każdy pracownik w waszym biurze ma swoje obowiązki i niekoniecznie może znaleźć czas na dodatkowy kurs prywatnym samochodem po mieście. W takich sytuacjach nasi kierowcy busów mogą okazać się dla was naprawdę niezbędni. Ten punkt w naszej ofercie docenicie najbardziej, jeśli przyjdzie czas na przeprowadzkę do nowej siedziby. Pomożemy wam z transportem biurek, szafek, stołów, krzeseł, drukarek czy większych maszyn. Skontaktujcie się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Studenckie życie

Przygotowując naszą ofertę przejazdów busami na terenie Lublina, braliśmy pod uwagę specyficzne potrzeby studentów. Są oni szczególną grupą klientów, nie tylko dlatego, że chętnie przemieszczają się po mieście – korzystają z naszych usług przy okazji imprez, randek, czy porannych dojazdów na uczelnię. Wiemy, że młodzi często zmieniają miejsce zamieszkania. Nic w tym dziwnego – znajdują się w nowej sytuacji życiowej i szukają dla siebie najlepszej kwatery w najwygodniejszej lokalizacji i wśród osób, z którymi dobrze się dogadują. Uczycie się na jednej z lubelskich uczelni? Chętnie pomożemy wam przy przeprowadzce do nowego mieszkania. Nie zwiedziemy was także w nagłych sytuacjach. Przewieziemy wasze rzeczy osobiste czy meble i inne sprzęty. Dajcie nam znać, jak dużego wozu potrzebujecie. Omówimy szczegóły naszej oferty, uzgodnimy dogodny termin i dogadamy się, co do ceny.

Może Cię zainteresować również