Dobre restauracje w Lublinie

Dobre restauracje w Lublinie

Dobre restauracje w Lublinie to miejsca, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy, jak i przybywający tutaj turyści. Na szczęście miasto może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Zdecydowanie można tu smacznie zjeść, a ogromnym atutem jest różnorodność ofert, ponieważ dostępne są lokale z potrawami z wielu zakątków świata. Jeśli chcesz się wybrać do jednego z lublińskich lokali gastronomicznych i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce, rozważ zamówienie jednej z naszych taksówek.

SPIS TREŚCI
Transport
Nasza oferta
Dlaczego wybrać przejazd taxi?
Polecane miejsca

Zastanawiasz się, jak dojechać do dobrej restauracji na Starym Mieście w Lublinie? Zamów taksówkę Eko Taxi!

Dobre restauracje w Lublinie znajdują się choćby na tutejszym Starym Mieście. Starówka to dość specyficzna okolica, jeśli chodzi o dojazd. Wiele osób zastanawia się zatem, jak najlepiej zorganizować transport w to miejsce, a najprostszym rozwiązaniem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi, ponieważ z pewnością będziesz zadowolony z jakości i ceny naszych usług.

Oferta Eko Taxi

Jesteśmy sprawdzoną firmą taksówkarską, więc jeśli chcesz odbyć komfortową podróż taksówką z miłym kierowcą, możesz na nas liczyć. Obsługujemy dowolne trasy po Lublinie i okolicach tego miasta, więc spokojnie dojedziesz z nami do wybranej przez siebie restauracji, bez względu na jej położenie. W przypadku lokali znajdujących się na Starym Mieście, transport odbędzie się do jak najbliższego punktu, do którego mogą dojeżdżać pojazdy. Poza standardowym autem, możesz zamówić większe taxi typu VAN dla 5-6 osób, które będzie doskonałe, jeśli planujecie wybrać się na obiad czy kolację w większym gronie rodziny lub znajomych. Na co dzień polecamy skorzystać z naszych usług dodatkowych, które mogą się okazać bardzo pomocne. Oferujemy m.in. możliwość przewozu zwierząt, przewóz przesyłek czy zakupy na telefon z dostawą do domu. Nasze usługi możesz zamówić telefonicznie – pod numerem 81 744 22 22. Dostępna jest również aplikacja mobilna Eko Taxi. Szczegółowe stawki za usługi znajdziesz w cenniku na naszej stronie internetowej, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Przejazd do restauracji taksówką jest wygodny, ponieważ daje pełną swobodę, jeśli chodzi o późniejsze spędzanie czasu. Bez żadnych obaw wszyscy mogą się napić piwa czy lampki wina do obiadu lub kolacji. Wystarczy zamówić taksówkę także w drodze powrotnej. Główną zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim uniknięcie problemów z parkowaniem. Ten problem jest bardzo powszechny, zwłaszcza przy popularnych lokalach, w których nie brakuje klientów, a parkingi w pobliżu bywają niezbyt duże. Szczególna jest sytuacja dotycząca lokali na Starym Mieście, gdzie obowiązuje bardzo ograniczony ruch, a parkingi w okolicy bywają zajęte całymi dniami. Wybierając się w ten rejon samochodem, można się skazać na utknięcie w korkach i konieczność pozostawienia samochodu w znacznej odległości od miejsca docelowego. Taksówką dojedziesz tak blisko punktu docelowego, jak będzie to możliwe.

Nakryty stół w restauracji

Polecamy dobre restauracje w Lublinie

Dobre restauracje można znaleźć w różnych zakątkach Lublina. Na wstępie warto się jednak zastanowić, czym w ogóle powinno charakteryzować się takie miejsce. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i przedstawiamy proponowaną listę miejsc, które cieszą się uznaniem zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających to miasto.

Dobre, czyli jakie?

Jakie kryteria powinna spełniać restauracja, aby rzeczywiście można było określić ją mianem dobrej? Podstawą jest oczywiście smaczne jedzenie. To jednak nie wszystko, ponieważ liczą się również dodatkowe czynniki, takie jak wystrój, klimat lokalu czy bardzo ważny aspekt, jakim jest jakość obsługi. Mowa tu przede wszystkim o tym, czy kelnerzy są uprzejmi, a napoje i dania podawane są w miarę szybko. Tak naprawdę wszystkie te punkty przekładają się na to, czy ostatecznie będziesz zadowolony z wizyty w danym lokalu. Na szczęście obecnie zawczasu można przeczytać w sieci liczne opinie o danym miejscu, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru. Pewne lokale cieszą się też takim uznaniem, że lądują na każdej liście polecanych miejsc gastronomicznych w Lublinie.

Rekomendowane miejsca

Często polecanym miejscem w tym mieście jest Kardamon, czyli restauracja położona w samym sercu miasta, na Krakowskim Przedmieściu. Lokal posiada ciekawe menu z elementami kuchni z różnych zakątków świata, a klienci bardzo cenią sobie wyjątkowy klimat restauracji oraz bardzo miłą obsługę. Dość interesującą propozycją będzie 16 Stołów na Starym Mieście, które słynie z odważnych i nieszablonowych połączeń smakowych. Na pewno godna polecenia jest także restauracja Magia. Miejsce to jest klimatyczne i oferuje kuchnię europejską, a menu jest stale aktualizowane, więc regularnie pojawiają się tam jakieś nowości. Restauracja Mandragora na Starym Mieście daje natomiast możliwość spróbowania przysmaków kuchni żydowskiej. W sercu Lublina, przy ul. Okopowej, znajduje się Pyzata Chata, która jest mieszanką tradycji z nowoczesnością i słynie z bardzo uczciwych, dużych porcji. W centrum wyróżnia się również restauracja Stół i Wół, gdzie przebojem są dania z grilla, w tym steki i burgery. W poszukiwaniu tradycyjnej kuchni polskiej i swojskiego jedzenia, warto odwiedzić lokal Chata Swojsko Strawa przy ul. Nadbystrzyckiej. Jeśli jednak uwielbiasz na przykład kuchnię włoską, godne polecenia będą: tawerna La Traviata, pizzeria Capo, Lampadina La Pizza czy Trattoria Bagatto.

Dobre restauracje w Lublinie przyciągają mieszkańców i turystów. Znaczna część popularnych lokali znajduje się na Starym Mieście, choć oczywiście można znaleźć godne uwagi punkty gastronomiczne także w innych częściach miasta. Bez względu na to, gdzie ulokowana jest wybrana przez Ciebie restauracja, możesz dojechać do niej z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...