Dzień Kobiet w Lublinie

Dzień Kobiet w Lublinie

Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.

SPIS TREŚCI
Przemieszczaj się po mieście z Eko Taxi
Co można zaplanować tego dnia?
Ciekawe spektakle teatralne
Noc kabaretowa

Na wybrane wydarzenia z okazji Dnia Kobiet w Lublinie możesz dojechać z Eko Taxi

Dzień Kobiet w Lublinie można obchodzić na różne sposoby, a wiele pomysłów będzie się zapewne wiązać z koniecznością przemieszczania się po mieście, często na dość dużych dystansach. Początek marca bywa kapryśny w kontekście pogody, więc warto postawić na jak najwygodniejszą formę transportu. Taką będzie z pewnością taksówka, która gwarantuje przy tym dużą swobodę i elastyczność, zwłaszcza jeśli chodzi o plany na ten dzień. Zachęcamy do wybrania pojazdu od sprawdzonej firmy – Eko Taxi.

Komfortowy środek transportu

Tego dnia panuje zwykle wzmożony ruch na drogach, gdyż dużo osób decyduje się celebrować taką okazję na mieście. Z tego względu tym bardziej warto zrezygnować z podróżowania własnym samochodem, gdyż można napotkać na drodze korki i problemy z parkowaniem. W tym terminie na zewnątrz jest jeszcze zwykle dość chłodno, a do tego deszczowo, więc komunikacja miejska też nie będzie raczej najlepszym wyborem. Optymalnym rozwiązaniem jest taksówka, którą pojedziesz spokojnie spod pracy czy miejsca zamieszkania do wybranego przez siebie punktu, a potem wrócisz do domu komfortowo i bezpiecznie. W takiej sytuacji zachęcamy do wybrania jednej z taksówek Eko Taxi, którą zamówisz pod numerem 81 744 22 22. Oferujemy atrakcyjne stawki, które możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie. Istnieje możliwość zamówienia większego taxi typu VAN dla 5-6 osób, co będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli planem na ten dzień jest wspólny wypad z przyjaciółkami. Polecamy korzystanie z naszych taksówek także na co dzień. Wtedy pomocne mogą być również nasze usługi dodatkowe, takie jak przewóz przesyłek, zakupy na telefon, taksówka bagażowa czy przewóz zwierząt. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kurtyna w teatrze

Jak można uczcić Dzień Kobiet w Lublinie 2024?

Dzień Kobiet w Lublinie to czas, w którym z pewnością każda kobieta otrzyma kwiaty i inne podarunki, a ukochana osoba być może zaproponuje romantyczną kolację. Jeśli chcesz jednak uczcić tę okazję również na inne sposoby, bardzo pomocna będzie oferta tutejszych instytucji kulturalnych. W tym roku to coroczne święto wypada w piątek, więc jest to bardzo sprzyjający termin, by udać się na takie wydarzenie.

Wybierz się do teatru!

Teatr będzie świetnym pomysłem z tej okazji. Już teraz potwierdzono kilka ciekawych spektakli, które będą wystawiane w tym terminie. Dokładnie 8 marca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zaplanowano spektakl komediowy „Telewizja Kłamie”. Jest on tak naprawdę połączeniem teatru i kabaretu, a obsada jest doprawdy doborowa, gdyż na scenie wystąpią m.in. Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartek Kasprzykowski czy Bartosz Opania. Aktorzy wcielą się w role prezenterów telewizyjnych, pokazując w zabawny sposób kulisy pracy na szklanym ekranie, także w zakresie tego, co dzieje się w studiu po wyłączeniu kamer i zejściu programów z wizji. Inną atrakcyjną propozycją na 8 marca jest sztuka „Tramwaj zwany pożądaniem”, która zostanie wystawiona na scenie Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Jest to legendarna wręcz sztuka, której prapremiera miała miejsce na Broadwayu w 1947 roku. Akcja sztuki dzieje się w Nowym Orleanie, gdzie starzejąca się nauczycielka wychodzi z tramwaju o nazwie „Pożądanie” i udaje się do domu swojej młodszej siostry oraz szwagra. W związku z tym, że w tym roku Dzień Kobiet wypada w piątek, nic nie stoi na przeszkodzie, by uczcić go dodatkowo nieco później – w weekend. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty Centrum Spotkania Kultur, które w niedzielę 10 marca wystawi spektakl „Dobrze się kłamie”, który jest obecnie bezsprzecznym hitem w polskich teatrach. Zabawny spektakl przedstawia pozornie zwykłe, wieczorne spotkanie znajomych, które przeradza się w opowieść o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. W znakomitej obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Karolina Michalik, Przemysław Sadowski, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć czy Szymon Bobrowski.

Noc kabaretowa

W tym roku bardzo ciekawą opcją jest Polska Noc Kabaretowa, ponieważ to największe widowisko kabaretowe w Polsce powróci do Lublina właśnie w piątek 8 marca. Wydarzenie odbędzie się w hali Globus. W programie zaplanowano skecze najlepszych krajowych kabaretów, takich jak Kabaret Skeczów Męczących, K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni czy Smile. Ta kilkugodzinna impreza jest gwarancją potężnej dawki śmiechu i dobrej zabawy.

Dzień Kobiet w Lublinie będzie w tym roku obfitował w ciekawe propozycje teatralno-kabaretowe, więc warto rozważyć wybranie się na któreś z takich wydarzeń. Być może planujesz po prostu udać się do restauracji z drugą połówką lub na drinka z przyjaciółkami. Bez względu na to, jak postanowisz uczcić to wyjątkowe święto, w wybrane lokalizacje możesz dojechać wygodnie taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Romantyczna kolacja w LublinieRomantyczna kolacja w Lublinie
  Romantyczna kolacja w Lublinie to doskonały pomysł na uczczenie jakichś wyjątkowych okazji lub po prostu, gdy chcesz zrobić przyjemność swojej drugiej połówce. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie się do klimatycznej restauracji, co pozwoli przy okazji uniknąć obowiązków związanych z przygotowaniem posiłku samemu. Do wybranego miejsca najlepiej będzie pojechać taksówką i zdecydować się na ten środek transportu również przy powrocie. Polecamy wybranie przejazdu z Eko Taxi.
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.