Jarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach

Jarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach

Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje kulturę tradycyjną. Odbywa się w pięknym Lublinie, po którym z łatwością można poruszać się z Eko Taxi – jedną z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Taksówka to nie tylko bardzo wygodna, ale również tania opcja poruszania się po mieście. Eko Taxi dba nie tylko o komfort pasażerów, ale także o zapewnienie im atrakcyjnych cen kursów na terenie Lublina i okolic. Sprawdź cennik korporacji i dowiedz się, jakie usługi dodatkowe znajdują się w ofercie firmy. Wybierasz się w sierpniu do Lublina na Jarmark Jagielloński? Poznaj program tegorocznej edycji i wyjątkową historię festiwalu! Dowiedz się, co jeszcze warto zwiedzić z Eko Taxi podczas wspaniałych, letnich dni w Lublinie!

Spis treści:
Idea Jarmarku Jagiellońskiego
Historia Jarmarku Jagiellońskiego
Lokalizacja Jarmarku Jagiellońskiego i dojazd z Eko Taxi
Program Jarmarku Jagiellońskiego
Zwiedzanie Lublina z Eko Taxi

Idea Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Zobacz, dlaczego warto przyjechać na ten festiwal i w trakcie jego trwania korzystać z usług przewozowych Eko Taxi

Jarmark Jagielloński w Lublinie to wyjątkowe wydarzenie o charakterze turystycznym – w tej formie festiwal odbywa się każdego lata od 2007 roku. Podobną ilość czasu, ponad 10 lat, na polskim rynku działa Eko Taxi. Poza Lublinem z usług firmy można skorzystać jeszcze w pięciu innych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Poznaniu. Eko Taxi proponuje konkurencyjne stawki i szereg udogodnień dla pasażerów, dzięki czemu od lat cieszy się zaufaniem klientów. Taksówkarze pracujący w tej firmie to świetni kierowcy odznaczający się doskonałą znajomością topografii miasta, po którym się poruszają. Ci pracujący w lubelskim oddziale Eko Taxi sprawnie poruszają się nie tylko po stolicy województwa, ale także po okolicach. Ponadto taksówkarze działający pod szyldem korporacji charakteryzują się nienaganną kulturą osobistą i perfekcyjnie znają zasady bezpiecznej jazdy. Czy to w trakcie trwania Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie, czy w innych dniach roku, korzystanie z usług Eko Taxi zawsze jest tak samo komfortowe, bezpieczne, a ceny są niezmiennie korzystne dla klientów.

Festiwal, o którym mowa, czyli Jarmark Jagielloński odbędzie się w tym roku w dniach od 17 do 19 sierpnia w Lublinie. Celem imprezy jest promowanie kultury tradycyjnej poprzez prezentowanie odbiorcom najpiękniejszych wytworów rękodzielniczych i nie tylko. Na jarmarku można się spotkać zarówno z działalnością czerpiącą ze źródeł historycznych, jak i współczesnymi jej formami. Odwiedzający festiwal będą się mogli zapoznać z przejawami kultury tradycyjnej wywodzącej się ze wsi, adaptowanej czy interpretowanej przez mieszkańców miast. Jarmark Jagielloński bazuje na ludzkiej ciekawości oraz naturalnej chęci odkrywania i poznawania nowych kultur. Wartości, jakie przyświecają inicjatywie, to otwartość i serdeczność okazywane sobie nawzajem przez uczestników festiwalu. Organizatorzy podkreślają także korzyści, jakie wynikają z bezpośrednich relacji między widzami a artystami.

Jarmark Jagielloński w Lublinie to nie tylko okazja do zapoznania się ze sztuką, ale także możliwość zdobycia nowych umiejętności. W trakcie festiwalu odbywają się bowiem ciekawe warsztaty śpiewu, tańca, gry na instrumentach i rzemiosła. Jarmark Jagielloński to świetna przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów z ludźmi, odbywania fascynujących rozmów i wymieniania się doświadczeniami związanymi z tradycjami rodzinnymi czy lokalnymi. Jeżeli szukasz miejsca, w którym panuje pozytywna energia, lubisz spędzać czas wśród ciekawych ludzi i poznawać ich historie, a także ciekawi cię kultura tradycyjna – koniecznie wybierz się z Eko Taxi na Jarmark Jagielloński w Lublinie!

Jarmark Jagielloński w Lublinie

Eko Taxi Lublin przedstawia historię Jarmarku Jagiellońskiego od XV wieku aż do czasów współczesnych

Historia Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie sięga czasów, gdy jeszcze nie istniało ani Eko Taxi, ani żadne inne automobilowe taksówki. Od XV wieku Lublin był punktem, w którym spotykali się kupcy nie tylko z całego kraju, ale także z odległych części Europy i świata. Handlowano wówczas najznamienitszymi towarami spożywczymi, na przykład węgierskim winem czy wołami z terenów Ukrainy. W związku z tymi jarmarkami w Lublinie zaczęło powstawać coraz więcej miejsc, w których mogli spotykać się rzemieślnicy i kupcy. Otwierały się coraz liczniejsze kuźnie, młyny, jatki czy targowiska. Rozwój Lublina był więc w dużej mierze związany właśnie z handlem. A ponieważ do miasta zjeżdżali się przedstawiciele różnych państw, Lublin stał się także miejscem wymiany doświadczeń i poznawania nowych kultur. Organizatorzy Jarmarku Jagiellońskiego w obecnej formie zapragnęli podtrzymać tę tradycję. Współcześnie festiwal wciąż jest przestrzenią do spotkań ludzi różnych narodowości: artystów, handlarzy, rzemieślników i podróżników. Dziś uznaje się Jarmark Jagielloński w Lublinie za jedną z największych międzynarodowych atrakcji turystycznych w Polsce.

Lokalizacja i dojazd na Jarmark Jagielloński w Lublinie. Sprawdź, gdzie dokładnie odbywa się festiwal i wybierz się na imprezę z Eko Taxi Lublin!

Jarmark Jagielloński w Lublinie odbędzie się w tym roku już po raz dwunasty. Stare Miasto znów zostanie wypełnione muzyką, tańcem i rzemiosłem prezentowanym przez przedstawicieli różnych kultur. Bartłomiej Drozd, koordynator programowy festiwalu, zaznacza, że Jarmark Jagielloński to przeniesienie tradycji świata wiejskiego do miejskiego. Dzięki temu, że wszystkie wydarzenia w ramach imprezy są darmowe oraz dzięki lokalizacji festiwalu na lubelskim Starym Mieście zwykły przechodzień może stać się aktywnym obserwatorem. Jak najlepiej dojechać na Jarmark Jagielloński z różnych części Lublina i okolic? Oczywiście z Eko Taxi! Atrakcyjny cennik firmy i różne udogodnienia dla pasażerów taksówek sprawiają, że kursy z Eko Taxi zawsze są komfortowe i bezpieczne. Opłata początkowa za przejazd taksówką wynosi 7,95 zł. Warto wiedzieć, że nie zmienia się ona w zależności od dnia tygodnia czy pory, w jakiej realizowany jest kurs. Na wysokość opłaty początkowej nie mają także wpływu strefy taksówkowe. Niezależnie od tego, gdzie zaczynamy i kończymy kurs z Eko Taxi ta cena będzie wynosiła 7,95 zł.

Do opłaty początkowej należy doliczyć koszt za przejechaną w taksówce odległość. Cenę całkowitą wskazuje taksometr, który znajduje się w miejscu widocznym dla klienta w każdym samochodzie Eko Taxi. Szczegółowy cennik przedstawia się jak poniżej:

 • I taryfa taksówkowa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km,
 • II taryfa taksówkowa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach nocnych od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
  opłata za jedną godzinę postoju – 32 zł.

Dzięki atrakcyjnemu cennikowi Eko Taxi możemy swobodnie i tanio przemieszczać się po całym Lublinie i okolicach. Wygodne sposoby płatności za przejazdy to dodatkowy atut korporacji – we wszystkich samochodach Eko Taxi znajdują się terminale, a więc można regulować należność na kurs nie tylko gotówką, ale również kartą. Warto też wiedzieć, że oprócz komfortowych kursów taksówkami w ofercie Eko Taxi znajduje się także szereg przydatnych usług dodatkowych. Mowa na przykład o zakupach na telefon. Przez całą dobę można zadzwonić na centralę Eko Taxi i zlecić zakupienie kilku produktów dostępnych w sklepach ogólnospożywczych, a taksówkarz przywiezie je nam pod sam dom! Eko Taxi oferuje także między innymi monitorowany przewóz dzieci. Ta usługa umożliwia zapewnienie dzieciom bezpiecznej podróży do szkoły, na zajęcia dodatkowe czy do domu kolegi lub koleżanki. Wystarczy, że rodzic ustali z taksówkarzem przebieg trasy, a pociecha już wkrótce znajdzie się we wskazanym miejscu. Istnieje też możliwość podania swojego numeru telefonu i poproszenie o wiadomość SMS, gdy dziecko znajdzie się w punkcie docelowym.

Jarmark Jagielloński ma miejsce w Lublinie

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Eko Taxi prezentuje najciekawsze wydarzenia, występy, warsztaty i koncerty w ramach festiwalu

Program dwunastej edycji Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Na wszystkie koncerty, występy czy warsztaty w ramach festiwalu dojedziemy bezpiecznie z Eko Taxi. Jakie wydarzenia przygotowali dla odbiorców organizatorzy Jarmarku Jagiellońskiego? Warto wspomnieć chociażby o koncercie re:tradycja, który odbędzie się już 17 sierpnia o godzinie 19:30 na Dziedzińcu Zamku Lubelskiego. Będzie to okazja do zobaczenia wyjątkowego występu wspaniałych polskich artystów oraz mistrzów muzyki tradycyjnej. Kogo usłyszymy podczas koncertu re:tradycje? Oto lista wykonawców, którzy zaprezentują się na muzycznej scenie Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie:

 • Paulina Przybysz wraz ze śpiewaczką z Gałek Rusinowskich w repertuarze muzycznym z mikroregionu kajockiego,
 • Maria Pęzik oraz zespół Gołcunecki i kapela Pańczaków z Adamem Tarnowskim,
 • Anna Chuda i Barbara Wrońska zaprezentują pieśni z Biskupizny w Wielkopolsce,
 • Natalia Kukulska wspólnie z Heleną Szpytmą z Markowej wykonają utwory rzeszowskie,
 • Wojtek Mazolewski w towarzystwie kapeli Julka Wrony przybliży publiczności świat Lasowiaków,
 • zespół Violons Barbares zaprezentuje muzykę mongolską z francusko-bułgarskimi wpływami,
 • formacja Monsieur Doumani wystąpi z utworami z Cypru,
 • grupa Raabygg zapozna publiczność z tradycyjną muzyką norweską,
 • Grupa Cherifa z Maroko zaprezentuje muzykę, tańce i ceremonie zaślubin Berberów.

Oprócz występów koncertowych w trakcie trwania Jarmarku Jagiellońskim będzie można zobaczyć na ulicach Lublina spontaniczne tańce i usłyszeć śpiewy wykonywane przez artystów z różnych krajów. Warto także udać się na jedną z wieczornych potańcówek, które uprzyjemniać będzie Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego w towarzystwie innych kapel, w tym między innymi Mażurki, Diabudu, kapeli Dudziarskiej Manugi z Bukówca Górnego, Trio WoWaKin, grupy US Orkiestra czy kapeli Zdzisława Marczuka z Zakalinek. Szczególnie ciekawie zapowiada się potańcówka zaplanowana na 18 sierpnia – będzie to specjalne wydarzenie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Impreza odbędzie się pod hasłem “Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Podczas tego wydarzenia artyści wystąpią z repertuarem wojennym oraz z czasów międzywojnia.

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie obejmuje także liczne warsztaty artystyczne i taneczne, lekcje śpiewu, a także warsztaty dotyczące rzemiosł tradycyjnych. W role prowadzących wcielą się mistrzowie w dziedzinach twórczości opartej o regionalne techniki i wzornictwo. W Lublinie będą gościć eksperci z całej Polski, ale również z Ukrainy, Litwy, Węgier, Słowacji, Białorusi, Szwecji, Maroka czy Bułgarii. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Jarmarku Jagiellońskiego jest koronczarstwo i to właśnie z tą dziedziną będzie związanych wiele warsztatów i pokazów. Można nawet zapisać się do Letniej Szkoły Koronczarstwa, gdzie będzie okazja do zapoznania się z jedną z pięciu tradycji koronkarskich, jakie funkcjonują w naszym kraju. Oprócz tego uczestnicy warsztatów będą zaproszeni na zajęcia z Urszulą Kulczyńską, która jest cenioną projektantką ubrań i założycielką marki Cocoon.

W programie Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie nie zabraknie atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Tradycyjne gry i zabawy będą odbywały się w ramach Jarmarkowego Podwórka. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest spędzenie czasu z dala od technologii. Zamiast tego organizatorzy proponują wzięcie udziału w zapomnianych już grach, znanych jeszcze starszemu pokoleniu z dzieciństwa. Po raz kolejny na pierwszym miejscu będzie postawione spotkanie z drugim człowiekiem i twórcza interakcja.

Rękodzieło na Jarmarku Jagiellońskim w Lublinie

Wybierasz się na Jarmark Jagielloński do Lublina? Sprawdź, co jeszcze warto przy okazji zobaczyć i gdzie wybrać się z Eko Taxi

Wiemy już, że idea Jarmarku Jagiellońskiego sięga aż XV wieku. Lublin jest jednym z najstarszych miast w Polsce i oprócz wydarzeń związanych z sierpniowym festiwalem, można tu znaleźć moc innych atrakcji. Warto więc trochę pozwiedzać Lublin z Eko Taxi! Taksówki dają nam możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście, a nawet zorganizowania całodniowej wycieczki do którejś z okolicznych, malowniczych miejscowości. Jeżeli wybieramy się na zwiedzanie w więcej niż 4 osoby, możemy w Eko Taxi zamówić wygodnego busa, w którym zmieści się aż 8 turystów! Dodatkowa opłata za przysłanie większego samochodu wynosi w przypadku 5 lub 6 pasażerów zaledwie 7 zł, a gdy w kursie uczestniczy 7 lub 8 osób – 10 zł. Pozostałe opłaty, podane wcześniej przy omawianiu cennika Eko Taxi, pozostają bez zmian. Wciąż więc możemy korzystać z atrakcyjnych cen za kilometr i niskiej opłaty początkowej! Przejdźmy zatem do przedstawienia najciekawszych miejsc w Lublinie i okolicach.

Warto odwiedzić Zamek Królewski, nie tylko z okazji koncertu, który odbywa się w ramach Jarmarku Jagiellońskiego. Zamek był w przeszłości wielokrotnie przebudowywany, zanim uzyskał formę, w jakiej możemy zwiedzać go obecnie. Z całego kompleksu do dziś zachowały się neogotyckie zabudowania służące niegdyś za więzienie wraz z dziedzińcem oraz donżon z XIII wieku i Kaplica Trójcy Świętej z XIV wieku. Przemierzając uliczki Starego Miasta i podziwiając sztukę prezentowaną podczas Jarmarku Jagiellońskiego, warto też zwrócić uwagę na znajdujące się w tej części miasta kamienice. Zostały one wybudowane w stylu renesansowym. Dziś niektóre kamienice są przepięknie odnowione, a na innych wyraźnie widać znak czasu. Wszystkie jednak kryją w sobie wspaniałe historie, a z jedną nawet związana jest legenda o dziewczynie wabiącej kochanków na pokuszenie, znikających potem znikali w niewyjaśnionych okolicznościach. Będąc w Lublinie, koniecznie trzeba też zobaczyć najsłynniejszą rzeźbę w mieście, czyli Lubelskiego Koziołka. Posąg znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Wróblewskiego i Krakowskiego Przedmieścia. Wizerunek koziołka widnieje także w herbie Lublina. Zdecydowanie wart odwiedzenia jest także Teatr Stary, który jest drugą najstarszą tego typu instytucją w Polsce.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...