Jarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach

Jarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach

Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje kulturę tradycyjną. Odbywa się w pięknym Lublinie, po którym z łatwością można poruszać się z Eko Taxi – jedną z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Taksówka to nie tylko bardzo wygodna, ale również tania opcja poruszania się po mieście. Eko Taxi dba nie tylko o komfort pasażerów, ale także o zapewnienie im atrakcyjnych cen kursów na terenie Lublina i okolic. Sprawdź cennik korporacji i dowiedz się, jakie usługi dodatkowe znajdują się w ofercie firmy. Wybierasz się w sierpniu do Lublina na Jarmark Jagielloński? Poznaj program tegorocznej edycji i wyjątkową historię festiwalu! Dowiedz się, co jeszcze warto zwiedzić z Eko Taxi podczas wspaniałych, letnich dni w Lublinie!

Spis treści:
Idea Jarmarku Jagiellońskiego
Historia Jarmarku Jagiellońskiego
Lokalizacja Jarmarku Jagiellońskiego i dojazd z Eko Taxi
Program Jarmarku Jagiellońskiego
Zwiedzanie Lublina z Eko Taxi

Idea Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Zobacz, dlaczego warto przyjechać na ten festiwal i w trakcie jego trwania korzystać z usług przewozowych Eko Taxi

Jarmark Jagielloński w Lublinie to wyjątkowe wydarzenie o charakterze turystycznym – w tej formie festiwal odbywa się każdego lata od 2007 roku. Podobną ilość czasu, ponad 10 lat, na polskim rynku działa Eko Taxi. Poza Lublinem z usług firmy można skorzystać jeszcze w pięciu innych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Poznaniu. Eko Taxi proponuje konkurencyjne stawki i szereg udogodnień dla pasażerów, dzięki czemu od lat cieszy się zaufaniem klientów. Taksówkarze pracujący w tej firmie to świetni kierowcy odznaczający się doskonałą znajomością topografii miasta, po którym się poruszają. Ci pracujący w lubelskim oddziale Eko Taxi sprawnie poruszają się nie tylko po stolicy województwa, ale także po okolicach. Ponadto taksówkarze działający pod szyldem korporacji charakteryzują się nienaganną kulturą osobistą i perfekcyjnie znają zasady bezpiecznej jazdy. Czy to w trakcie trwania Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie, czy w innych dniach roku, korzystanie z usług Eko Taxi zawsze jest tak samo komfortowe, bezpieczne, a ceny są niezmiennie korzystne dla klientów.

Festiwal, o którym mowa, czyli Jarmark Jagielloński odbędzie się w tym roku w dniach od 17 do 19 sierpnia w Lublinie. Celem imprezy jest promowanie kultury tradycyjnej poprzez prezentowanie odbiorcom najpiękniejszych wytworów rękodzielniczych i nie tylko. Na jarmarku można się spotkać zarówno z działalnością czerpiącą ze źródeł historycznych, jak i współczesnymi jej formami. Odwiedzający festiwal będą się mogli zapoznać z przejawami kultury tradycyjnej wywodzącej się ze wsi, adaptowanej czy interpretowanej przez mieszkańców miast. Jarmark Jagielloński bazuje na ludzkiej ciekawości oraz naturalnej chęci odkrywania i poznawania nowych kultur. Wartości, jakie przyświecają inicjatywie, to otwartość i serdeczność okazywane sobie nawzajem przez uczestników festiwalu. Organizatorzy podkreślają także korzyści, jakie wynikają z bezpośrednich relacji między widzami a artystami.

Jarmark Jagielloński w Lublinie to nie tylko okazja do zapoznania się ze sztuką, ale także możliwość zdobycia nowych umiejętności. W trakcie festiwalu odbywają się bowiem ciekawe warsztaty śpiewu, tańca, gry na instrumentach i rzemiosła. Jarmark Jagielloński to świetna przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów z ludźmi, odbywania fascynujących rozmów i wymieniania się doświadczeniami związanymi z tradycjami rodzinnymi czy lokalnymi. Jeżeli szukasz miejsca, w którym panuje pozytywna energia, lubisz spędzać czas wśród ciekawych ludzi i poznawać ich historie, a także ciekawi cię kultura tradycyjna – koniecznie wybierz się z Eko Taxi na Jarmark Jagielloński w Lublinie!

Jarmark Jagielloński w Lublinie

Eko Taxi Lublin przedstawia historię Jarmarku Jagiellońskiego od XV wieku aż do czasów współczesnych

Historia Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie sięga czasów, gdy jeszcze nie istniało ani Eko Taxi, ani żadne inne automobilowe taksówki. Od XV wieku Lublin był punktem, w którym spotykali się kupcy nie tylko z całego kraju, ale także z odległych części Europy i świata. Handlowano wówczas najznamienitszymi towarami spożywczymi, na przykład węgierskim winem czy wołami z terenów Ukrainy. W związku z tymi jarmarkami w Lublinie zaczęło powstawać coraz więcej miejsc, w których mogli spotykać się rzemieślnicy i kupcy. Otwierały się coraz liczniejsze kuźnie, młyny, jatki czy targowiska. Rozwój Lublina był więc w dużej mierze związany właśnie z handlem. A ponieważ do miasta zjeżdżali się przedstawiciele różnych państw, Lublin stał się także miejscem wymiany doświadczeń i poznawania nowych kultur. Organizatorzy Jarmarku Jagiellońskiego w obecnej formie zapragnęli podtrzymać tę tradycję. Współcześnie festiwal wciąż jest przestrzenią do spotkań ludzi różnych narodowości: artystów, handlarzy, rzemieślników i podróżników. Dziś uznaje się Jarmark Jagielloński w Lublinie za jedną z największych międzynarodowych atrakcji turystycznych w Polsce.

Lokalizacja i dojazd na Jarmark Jagielloński w Lublinie. Sprawdź, gdzie dokładnie odbywa się festiwal i wybierz się na imprezę z Eko Taxi Lublin!

Jarmark Jagielloński w Lublinie odbędzie się w tym roku już po raz dwunasty. Stare Miasto znów zostanie wypełnione muzyką, tańcem i rzemiosłem prezentowanym przez przedstawicieli różnych kultur. Bartłomiej Drozd, koordynator programowy festiwalu, zaznacza, że Jarmark Jagielloński to przeniesienie tradycji świata wiejskiego do miejskiego. Dzięki temu, że wszystkie wydarzenia w ramach imprezy są darmowe oraz dzięki lokalizacji festiwalu na lubelskim Starym Mieście zwykły przechodzień może stać się aktywnym obserwatorem. Jak najlepiej dojechać na Jarmark Jagielloński z różnych części Lublina i okolic? Oczywiście z Eko Taxi! Atrakcyjny cennik firmy i różne udogodnienia dla pasażerów taksówek sprawiają, że kursy z Eko Taxi zawsze są komfortowe i bezpieczne. Opłata początkowa za przejazd taksówką wynosi 7,95 zł. Warto wiedzieć, że nie zmienia się ona w zależności od dnia tygodnia czy pory, w jakiej realizowany jest kurs. Na wysokość opłaty początkowej nie mają także wpływu strefy taksówkowe. Niezależnie od tego, gdzie zaczynamy i kończymy kurs z Eko Taxi ta cena będzie wynosiła 7,95 zł.

Do opłaty początkowej należy doliczyć koszt za przejechaną w taksówce odległość. Cenę całkowitą wskazuje taksometr, który znajduje się w miejscu widocznym dla klienta w każdym samochodzie Eko Taxi. Szczegółowy cennik przedstawia się jak poniżej:

 • I taryfa taksówkowa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 – 1,60 zł/km,
 • II taryfa taksówkowa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach nocnych od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 2,40 zł/km,
  opłata za jedną godzinę postoju – 32 zł.

Dzięki atrakcyjnemu cennikowi Eko Taxi możemy swobodnie i tanio przemieszczać się po całym Lublinie i okolicach. Wygodne sposoby płatności za przejazdy to dodatkowy atut korporacji – we wszystkich samochodach Eko Taxi znajdują się terminale, a więc można regulować należność na kurs nie tylko gotówką, ale również kartą. Warto też wiedzieć, że oprócz komfortowych kursów taksówkami w ofercie Eko Taxi znajduje się także szereg przydatnych usług dodatkowych. Mowa na przykład o zakupach na telefon. Przez całą dobę można zadzwonić na centralę Eko Taxi i zlecić zakupienie kilku produktów dostępnych w sklepach ogólnospożywczych, a taksówkarz przywiezie je nam pod sam dom! Eko Taxi oferuje także między innymi monitorowany przewóz dzieci. Ta usługa umożliwia zapewnienie dzieciom bezpiecznej podróży do szkoły, na zajęcia dodatkowe czy do domu kolegi lub koleżanki. Wystarczy, że rodzic ustali z taksówkarzem przebieg trasy, a pociecha już wkrótce znajdzie się we wskazanym miejscu. Istnieje też możliwość podania swojego numeru telefonu i poproszenie o wiadomość SMS, gdy dziecko znajdzie się w punkcie docelowym.

Jarmark Jagielloński ma miejsce w Lublinie

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Eko Taxi prezentuje najciekawsze wydarzenia, występy, warsztaty i koncerty w ramach festiwalu

Program dwunastej edycji Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Na wszystkie koncerty, występy czy warsztaty w ramach festiwalu dojedziemy bezpiecznie z Eko Taxi. Jakie wydarzenia przygotowali dla odbiorców organizatorzy Jarmarku Jagiellońskiego? Warto wspomnieć chociażby o koncercie re:tradycja, który odbędzie się już 17 sierpnia o godzinie 19:30 na Dziedzińcu Zamku Lubelskiego. Będzie to okazja do zobaczenia wyjątkowego występu wspaniałych polskich artystów oraz mistrzów muzyki tradycyjnej. Kogo usłyszymy podczas koncertu re:tradycje? Oto lista wykonawców, którzy zaprezentują się na muzycznej scenie Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie:

 • Paulina Przybysz wraz ze śpiewaczką z Gałek Rusinowskich w repertuarze muzycznym z mikroregionu kajockiego,
 • Maria Pęzik oraz zespół Gołcunecki i kapela Pańczaków z Adamem Tarnowskim,
 • Anna Chuda i Barbara Wrońska zaprezentują pieśni z Biskupizny w Wielkopolsce,
 • Natalia Kukulska wspólnie z Heleną Szpytmą z Markowej wykonają utwory rzeszowskie,
 • Wojtek Mazolewski w towarzystwie kapeli Julka Wrony przybliży publiczności świat Lasowiaków,
 • zespół Violons Barbares zaprezentuje muzykę mongolską z francusko-bułgarskimi wpływami,
 • formacja Monsieur Doumani wystąpi z utworami z Cypru,
 • grupa Raabygg zapozna publiczność z tradycyjną muzyką norweską,
 • Grupa Cherifa z Maroko zaprezentuje muzykę, tańce i ceremonie zaślubin Berberów.

Oprócz występów koncertowych w trakcie trwania Jarmarku Jagiellońskim będzie można zobaczyć na ulicach Lublina spontaniczne tańce i usłyszeć śpiewy wykonywane przez artystów z różnych krajów. Warto także udać się na jedną z wieczornych potańcówek, które uprzyjemniać będzie Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego w towarzystwie innych kapel, w tym między innymi Mażurki, Diabudu, kapeli Dudziarskiej Manugi z Bukówca Górnego, Trio WoWaKin, grupy US Orkiestra czy kapeli Zdzisława Marczuka z Zakalinek. Szczególnie ciekawie zapowiada się potańcówka zaplanowana na 18 sierpnia – będzie to specjalne wydarzenie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Impreza odbędzie się pod hasłem “Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Podczas tego wydarzenia artyści wystąpią z repertuarem wojennym oraz z czasów międzywojnia.

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie obejmuje także liczne warsztaty artystyczne i taneczne, lekcje śpiewu, a także warsztaty dotyczące rzemiosł tradycyjnych. W role prowadzących wcielą się mistrzowie w dziedzinach twórczości opartej o regionalne techniki i wzornictwo. W Lublinie będą gościć eksperci z całej Polski, ale również z Ukrainy, Litwy, Węgier, Słowacji, Białorusi, Szwecji, Maroka czy Bułgarii. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Jarmarku Jagiellońskiego jest koronczarstwo i to właśnie z tą dziedziną będzie związanych wiele warsztatów i pokazów. Można nawet zapisać się do Letniej Szkoły Koronczarstwa, gdzie będzie okazja do zapoznania się z jedną z pięciu tradycji koronkarskich, jakie funkcjonują w naszym kraju. Oprócz tego uczestnicy warsztatów będą zaproszeni na zajęcia z Urszulą Kulczyńską, która jest cenioną projektantką ubrań i założycielką marki Cocoon.

W programie Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie nie zabraknie atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Tradycyjne gry i zabawy będą odbywały się w ramach Jarmarkowego Podwórka. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest spędzenie czasu z dala od technologii. Zamiast tego organizatorzy proponują wzięcie udziału w zapomnianych już grach, znanych jeszcze starszemu pokoleniu z dzieciństwa. Po raz kolejny na pierwszym miejscu będzie postawione spotkanie z drugim człowiekiem i twórcza interakcja.

Rękodzieło na Jarmarku Jagiellońskim w Lublinie

Wybierasz się na Jarmark Jagielloński do Lublina? Sprawdź, co jeszcze warto przy okazji zobaczyć i gdzie wybrać się z Eko Taxi

Wiemy już, że idea Jarmarku Jagiellońskiego sięga aż XV wieku. Lublin jest jednym z najstarszych miast w Polsce i oprócz wydarzeń związanych z sierpniowym festiwalem, można tu znaleźć moc innych atrakcji. Warto więc trochę pozwiedzać Lublin z Eko Taxi! Taksówki dają nam możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście, a nawet zorganizowania całodniowej wycieczki do którejś z okolicznych, malowniczych miejscowości. Jeżeli wybieramy się na zwiedzanie w więcej niż 4 osoby, możemy w Eko Taxi zamówić wygodnego busa, w którym zmieści się aż 8 turystów! Dodatkowa opłata za przysłanie większego samochodu wynosi w przypadku 5 lub 6 pasażerów zaledwie 7 zł, a gdy w kursie uczestniczy 7 lub 8 osób – 10 zł. Pozostałe opłaty, podane wcześniej przy omawianiu cennika Eko Taxi, pozostają bez zmian. Wciąż więc możemy korzystać z atrakcyjnych cen za kilometr i niskiej opłaty początkowej! Przejdźmy zatem do przedstawienia najciekawszych miejsc w Lublinie i okolicach.

Warto odwiedzić Zamek Królewski, nie tylko z okazji koncertu, który odbywa się w ramach Jarmarku Jagiellońskiego. Zamek był w przeszłości wielokrotnie przebudowywany, zanim uzyskał formę, w jakiej możemy zwiedzać go obecnie. Z całego kompleksu do dziś zachowały się neogotyckie zabudowania służące niegdyś za więzienie wraz z dziedzińcem oraz donżon z XIII wieku i Kaplica Trójcy Świętej z XIV wieku. Przemierzając uliczki Starego Miasta i podziwiając sztukę prezentowaną podczas Jarmarku Jagiellońskiego, warto też zwrócić uwagę na znajdujące się w tej części miasta kamienice. Zostały one wybudowane w stylu renesansowym. Dziś niektóre kamienice są przepięknie odnowione, a na innych wyraźnie widać znak czasu. Wszystkie jednak kryją w sobie wspaniałe historie, a z jedną nawet związana jest legenda o dziewczynie wabiącej kochanków na pokuszenie, znikających potem znikali w niewyjaśnionych okolicznościach. Będąc w Lublinie, koniecznie trzeba też zobaczyć najsłynniejszą rzeźbę w mieście, czyli Lubelskiego Koziołka. Posąg znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Wróblewskiego i Krakowskiego Przedmieścia. Wizerunek koziołka widnieje także w herbie Lublina. Zdecydowanie wart odwiedzenia jest także Teatr Stary, który jest drugą najstarszą tego typu instytucją w Polsce.

Może Cię zainteresować również

 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Romantyczna kolacja w LublinieRomantyczna kolacja w Lublinie
  Romantyczna kolacja w Lublinie to doskonały pomysł na uczczenie jakichś wyjątkowych okazji lub po prostu, gdy chcesz zrobić przyjemność swojej drugiej połówce. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie się do klimatycznej restauracji, co pozwoli przy okazji uniknąć obowiązków związanych z przygotowaniem posiłku samemu. Do wybranego miejsca najlepiej będzie pojechać taksówką i zdecydować się na ten środek transportu również przy powrocie. Polecamy wybranie przejazdu z Eko Taxi.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Dobre restauracje w LublinieDobre restauracje w Lublinie
  Dobre restauracje w Lublinie to miejsca, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy, jak i przybywający tutaj turyści. Na szczęście miasto może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Zdecydowanie można tu smacznie zjeść, a ogromnym atutem jest różnorodność ofert, ponieważ dostępne są lokale z potrawami z wielu zakątków świata. Jeśli chcesz się wybrać do jednego z lublińskich lokali gastronomicznych i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce, rozważ zamówienie jednej z naszych taksówek.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Kurs taxi w LublinieKurs taxi w Lublinie
  Kurs taxi w Lublinie jest wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu jako alternatywa dla własnego samochodu i komunikacji miejskiej. W tym celu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje wysoką jakość usług, a do tego atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz podróżować po mieście wygodnie, a jednocześnie na korzystnych warunkach finansowych. Jeśli liczysz na takie rozwiązanie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...