Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Kontakt telefoniczny i dodatkowa opcja dla klientów
Co mamy do zaoferowania?
Czy można się z nami skontaktować w inny sposób?
Aplikacja
Jakie są z tego korzyści?

Sprawdź numer do Eko Taxi Lublin i zamów nasze usługi

Numer do Eko Taxi Lublin odnajdziesz na naszej stronie internetowej, a także wpisując nazwę korporacji w wyszukiwarkach czy przeglądając lokalne portale ze spisami namiarów na najpopularniejsze firmy taxi. Opcja telefoniczna jest z pewnością bardzo tradycyjna i najbardziej kojarzy się po prostu z zamawianiem taksówek, przy czym dla wygody klientów uruchomiliśmy dedykowany system, który pozwala pominąć etap rozmowy z dyspozytorem, samemu aranżując tym samym kurs, co będzie szybsze, szczególnie w godzinach, w których kontaktuje się z nami wiele osób. Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku Eko Taxi zamówisz nie tylko standardowe przejazdy, ponieważ do dyspozycji są poza tym różne dodatkowe usługi.

Klasyczny kontakt i system IVR

Pomimo zmieniających się czasów taksówki nieodłącznie kojarzą się z usługą zamawianą w klasyczny, telefoniczny sposób. Pojazdy Eko Taxi zamówisz pod numerem 81 744 22 22. Idąc z duchem czasu i dbając o jak największą wygodę klientów, uruchomiliśmy dodatkową opcję w postaci systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na samodzielne zamawianie taksówek z pominięciem udziału dyspozytora. Jak się to odbywa? Przy stałych adresach, które wykorzystuje dana osoba, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich, a następnie określić, za ile ma podjechać taksówka, która może się zjawić już w 15-30 minut. Zamawiający otrzymuje od razu informację o tym, jakie auto po niego przyjedzie, a w razie potrzeby w każdej chwili może się połączyć z dyspozytorem, u którego można również wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie przypadła Ci ona do gustu. W praktyce jest to sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób zamawiających kursy w godzinach szczytu, ponieważ możesz wtedy od razu zamówić dostępną taksówkę, bez czekania na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Nasza oferta

Korzystając z Eko Taxi, możesz oczywiście podróżować taksówkami po terenie Lublina i okolic, korzystając z naprawdę niskich cen. Dzięki temu przemieszczanie się po tym rejonie będzie niezwykle komfortowe, ale nie musisz się obawiać o to, że będzie to nadmiernie kosztowne. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej, ale taxi jest również często świetną alternatywą dla własnego samochodu, jeżeli nie chcesz stać w korkach czy przejmować się szukaniem miejsca parkingowego w zatłoczonych lokalizacjach. Poza zwykłymi autami osobowymi możesz zamówić pojazd kombi czy większe samochody dla grup przekraczających cztery osoby, a w razie potrzeby przewiezienia większego bagażu lub konieczności przetransportowania jakiegoś wyposażenia polecamy naszą taksówkę bagażową. Zajmujemy się też innymi usługami, w tym pomocą przy przewozie przesyłek czy zakupami z dostawą pod wyznaczony adres.

Czy koniecznie potrzebujesz numeru telefonu, żeby skorzystać z oferty Eko Taxi Lublin?

Czy w sytuacji, gdy nie masz numeru do Eko Taxi Lublin, dalej masz szansę na zamówienie przejazdu? Jak najbardziej – wystarczy pobrać i zainstalować naszą aplikację mobilną, która pozwoli Ci aranżować przejazdy nie tylko w tej lokalizacji, ale i innych miastach, w których funkcjonuje Eko Taxi, a więc m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach. Będzie to bardzo dogodne w przypadku podróżowania po kraju, a sama aplikacja gwarantuje przy tym szereg korzyści dla użytkowników.

Aplikacja mobilna

W dobie powszechnie dostępnych smartfonów większość osób stara się maksymalnie ułatwiać sobie życie, w czym często pomagają aplikacje mobilne. Taką odnajdziesz również w przypadku Eko Taxi. Po jej zainstalowaniu i wypełnieniu potrzebnych danych możesz zamawiać wygodnie przejazdy w ten sposób. Korzystając z opcji „Szczegółów zamówienia” w aplikacji, bez problemu zaaranżujesz przejazd większym pojazdem czy poinformujesz kierowcę o tym, iż planujesz przewozić ze sobą zwierzątko (małe zwierzęta w kontenerach mogą podróżować naszymi taksówkami za darmo, w przypadku większych pupili obowiązuje dopłata).

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji mobilnej, gdyż jest to wygodny sposób zamawiania kursów, a do tego naprawdę opłacalny. W aplikacji obowiązują specjalne taryfy czy opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz, wybierając adres początkowy i końcowy, jeżeli w toku przejazdu nie zmienisz trasy i nie będziesz robić przystanków. Sporym udogodnieniem jest fakt, że w aplikacji stale widzisz mapkę z oznakowaniem, gdzie znajduje się kierowca, a po dojechaniu na miejsce możesz ocenić przejazd. W aplikacji możesz też podpiąć kartę płatniczą, płacąc wtedy za przejazdy w dogodny, bezgotówkowy sposób.

Kontakt do naszej firmy przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz sprawdzonych usług taxi. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić przejazdy różnej wielkości pojazdami, ale i wybrać usługi dodatkowe. Poza drogą telefoniczną polecamy wybór naszej aplikacji mobilnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.