Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Kontakt telefoniczny i dodatkowa opcja dla klientów
Co mamy do zaoferowania?
Czy można się z nami skontaktować w inny sposób?
Aplikacja
Jakie są z tego korzyści?

Sprawdź numer do Eko Taxi Lublin i zamów nasze usługi

Numer do Eko Taxi Lublin odnajdziesz na naszej stronie internetowej, a także wpisując nazwę korporacji w wyszukiwarkach czy przeglądając lokalne portale ze spisami namiarów na najpopularniejsze firmy taxi. Opcja telefoniczna jest z pewnością bardzo tradycyjna i najbardziej kojarzy się po prostu z zamawianiem taksówek, przy czym dla wygody klientów uruchomiliśmy dedykowany system, który pozwala pominąć etap rozmowy z dyspozytorem, samemu aranżując tym samym kurs, co będzie szybsze, szczególnie w godzinach, w których kontaktuje się z nami wiele osób. Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku Eko Taxi zamówisz nie tylko standardowe przejazdy, ponieważ do dyspozycji są poza tym różne dodatkowe usługi.

Klasyczny kontakt i system IVR

Pomimo zmieniających się czasów taksówki nieodłącznie kojarzą się z usługą zamawianą w klasyczny, telefoniczny sposób. Pojazdy Eko Taxi zamówisz pod numerem 81 744 22 22. Idąc z duchem czasu i dbając o jak największą wygodę klientów, uruchomiliśmy dodatkową opcję w postaci systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na samodzielne zamawianie taksówek z pominięciem udziału dyspozytora. Jak się to odbywa? Przy stałych adresach, które wykorzystuje dana osoba, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich, a następnie określić, za ile ma podjechać taksówka, która może się zjawić już w 15-30 minut. Zamawiający otrzymuje od razu informację o tym, jakie auto po niego przyjedzie, a w razie potrzeby w każdej chwili może się połączyć z dyspozytorem, u którego można również wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie przypadła Ci ona do gustu. W praktyce jest to sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób zamawiających kursy w godzinach szczytu, ponieważ możesz wtedy od razu zamówić dostępną taksówkę, bez czekania na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Nasza oferta

Korzystając z Eko Taxi, możesz oczywiście podróżować taksówkami po terenie Lublina i okolic, korzystając z naprawdę niskich cen. Dzięki temu przemieszczanie się po tym rejonie będzie niezwykle komfortowe, ale nie musisz się obawiać o to, że będzie to nadmiernie kosztowne. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej, ale taxi jest również często świetną alternatywą dla własnego samochodu, jeżeli nie chcesz stać w korkach czy przejmować się szukaniem miejsca parkingowego w zatłoczonych lokalizacjach. Poza zwykłymi autami osobowymi możesz zamówić pojazd kombi czy większe samochody dla grup przekraczających cztery osoby, a w razie potrzeby przewiezienia większego bagażu lub konieczności przetransportowania jakiegoś wyposażenia polecamy naszą taksówkę bagażową. Zajmujemy się też innymi usługami, w tym pomocą przy przewozie przesyłek czy zakupami z dostawą pod wyznaczony adres.

Czy koniecznie potrzebujesz numeru telefonu, żeby skorzystać z oferty Eko Taxi Lublin?

Czy w sytuacji, gdy nie masz numeru do Eko Taxi Lublin, dalej masz szansę na zamówienie przejazdu? Jak najbardziej – wystarczy pobrać i zainstalować naszą aplikację mobilną, która pozwoli Ci aranżować przejazdy nie tylko w tej lokalizacji, ale i innych miastach, w których funkcjonuje Eko Taxi, a więc m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach. Będzie to bardzo dogodne w przypadku podróżowania po kraju, a sama aplikacja gwarantuje przy tym szereg korzyści dla użytkowników.

Aplikacja mobilna

W dobie powszechnie dostępnych smartfonów większość osób stara się maksymalnie ułatwiać sobie życie, w czym często pomagają aplikacje mobilne. Taką odnajdziesz również w przypadku Eko Taxi. Po jej zainstalowaniu i wypełnieniu potrzebnych danych możesz zamawiać wygodnie przejazdy w ten sposób. Korzystając z opcji „Szczegółów zamówienia” w aplikacji, bez problemu zaaranżujesz przejazd większym pojazdem czy poinformujesz kierowcę o tym, iż planujesz przewozić ze sobą zwierzątko (małe zwierzęta w kontenerach mogą podróżować naszymi taksówkami za darmo, w przypadku większych pupili obowiązuje dopłata).

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji mobilnej, gdyż jest to wygodny sposób zamawiania kursów, a do tego naprawdę opłacalny. W aplikacji obowiązują specjalne taryfy czy opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz, wybierając adres początkowy i końcowy, jeżeli w toku przejazdu nie zmienisz trasy i nie będziesz robić przystanków. Sporym udogodnieniem jest fakt, że w aplikacji stale widzisz mapkę z oznakowaniem, gdzie znajduje się kierowca, a po dojechaniu na miejsce możesz ocenić przejazd. W aplikacji możesz też podpiąć kartę płatniczą, płacąc wtedy za przejazdy w dogodny, bezgotówkowy sposób.

Kontakt do naszej firmy przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz sprawdzonych usług taxi. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić przejazdy różnej wielkości pojazdami, ale i wybrać usługi dodatkowe. Poza drogą telefoniczną polecamy wybór naszej aplikacji mobilnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...