Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin

Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Kontakt telefoniczny i dodatkowa opcja dla klientów
Co mamy do zaoferowania?
Czy można się z nami skontaktować w inny sposób?
Aplikacja
Jakie są z tego korzyści?

Sprawdź numer do Eko Taxi Lublin i zamów nasze usługi

Numer do Eko Taxi Lublin odnajdziesz na naszej stronie internetowej, a także wpisując nazwę korporacji w wyszukiwarkach czy przeglądając lokalne portale ze spisami namiarów na najpopularniejsze firmy taxi. Opcja telefoniczna jest z pewnością bardzo tradycyjna i najbardziej kojarzy się po prostu z zamawianiem taksówek, przy czym dla wygody klientów uruchomiliśmy dedykowany system, który pozwala pominąć etap rozmowy z dyspozytorem, samemu aranżując tym samym kurs, co będzie szybsze, szczególnie w godzinach, w których kontaktuje się z nami wiele osób. Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku Eko Taxi zamówisz nie tylko standardowe przejazdy, ponieważ do dyspozycji są poza tym różne dodatkowe usługi.

Klasyczny kontakt i system IVR

Pomimo zmieniających się czasów taksówki nieodłącznie kojarzą się z usługą zamawianą w klasyczny, telefoniczny sposób. Pojazdy Eko Taxi zamówisz pod numerem 81 744 22 22. Idąc z duchem czasu i dbając o jak największą wygodę klientów, uruchomiliśmy dodatkową opcję w postaci systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na samodzielne zamawianie taksówek z pominięciem udziału dyspozytora. Jak się to odbywa? Przy stałych adresach, które wykorzystuje dana osoba, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich, a następnie określić, za ile ma podjechać taksówka, która może się zjawić już w 15-30 minut. Zamawiający otrzymuje od razu informację o tym, jakie auto po niego przyjedzie, a w razie potrzeby w każdej chwili może się połączyć z dyspozytorem, u którego można również wyłączyć na stałe tę usługę, jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że nie przypadła Ci ona do gustu. W praktyce jest to sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób zamawiających kursy w godzinach szczytu, ponieważ możesz wtedy od razu zamówić dostępną taksówkę, bez czekania na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Nasza oferta

Korzystając z Eko Taxi, możesz oczywiście podróżować taksówkami po terenie Lublina i okolic, korzystając z naprawdę niskich cen. Dzięki temu przemieszczanie się po tym rejonie będzie niezwykle komfortowe, ale nie musisz się obawiać o to, że będzie to nadmiernie kosztowne. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej, ale taxi jest również często świetną alternatywą dla własnego samochodu, jeżeli nie chcesz stać w korkach czy przejmować się szukaniem miejsca parkingowego w zatłoczonych lokalizacjach. Poza zwykłymi autami osobowymi możesz zamówić pojazd kombi czy większe samochody dla grup przekraczających cztery osoby, a w razie potrzeby przewiezienia większego bagażu lub konieczności przetransportowania jakiegoś wyposażenia polecamy naszą taksówkę bagażową. Zajmujemy się też innymi usługami, w tym pomocą przy przewozie przesyłek czy zakupami z dostawą pod wyznaczony adres.

Czy koniecznie potrzebujesz numeru telefonu, żeby skorzystać z oferty Eko Taxi Lublin?

Czy w sytuacji, gdy nie masz numeru do Eko Taxi Lublin, dalej masz szansę na zamówienie przejazdu? Jak najbardziej – wystarczy pobrać i zainstalować naszą aplikację mobilną, która pozwoli Ci aranżować przejazdy nie tylko w tej lokalizacji, ale i innych miastach, w których funkcjonuje Eko Taxi, a więc m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach. Będzie to bardzo dogodne w przypadku podróżowania po kraju, a sama aplikacja gwarantuje przy tym szereg korzyści dla użytkowników.

Aplikacja mobilna

W dobie powszechnie dostępnych smartfonów większość osób stara się maksymalnie ułatwiać sobie życie, w czym często pomagają aplikacje mobilne. Taką odnajdziesz również w przypadku Eko Taxi. Po jej zainstalowaniu i wypełnieniu potrzebnych danych możesz zamawiać wygodnie przejazdy w ten sposób. Korzystając z opcji „Szczegółów zamówienia” w aplikacji, bez problemu zaaranżujesz przejazd większym pojazdem czy poinformujesz kierowcę o tym, iż planujesz przewozić ze sobą zwierzątko (małe zwierzęta w kontenerach mogą podróżować naszymi taksówkami za darmo, w przypadku większych pupili obowiązuje dopłata).

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji mobilnej, gdyż jest to wygodny sposób zamawiania kursów, a do tego naprawdę opłacalny. W aplikacji obowiązują specjalne taryfy czy opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz, wybierając adres początkowy i końcowy, jeżeli w toku przejazdu nie zmienisz trasy i nie będziesz robić przystanków. Sporym udogodnieniem jest fakt, że w aplikacji stale widzisz mapkę z oznakowaniem, gdzie znajduje się kierowca, a po dojechaniu na miejsce możesz ocenić przejazd. W aplikacji możesz też podpiąć kartę płatniczą, płacąc wtedy za przejazdy w dogodny, bezgotówkowy sposób.

Kontakt do naszej firmy przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz sprawdzonych usług taxi. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić przejazdy różnej wielkości pojazdami, ale i wybrać usługi dodatkowe. Poza drogą telefoniczną polecamy wybór naszej aplikacji mobilnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...