Taksówka Eko Taxi

Płatność kartą w taksówce w Lublinie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 1,95 zł
II taryfa – 2,80 zł
III taryfa – 3,60 zł
IV taryfa – 5,00 zł
Godzina postoju – 39 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 8 pasażerów

Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.

Spis treści:
Płać bezgotówkowo
Nasza oferta
Czy wszędzie jest taka możliwość?
Korporacje
Z postoju
Dlaczego warto płacić w ten sposób?

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Bezproblemowa płatność kartą w taksówce Eko Taxi w Lublinie

Płatność kartą w taksówce w Lublinie to coś czego oczekuje znaczna część pasażerów. Będzie to możliwe, jeżeli wybierzesz kursy realizowane przez Eko Taxi Lublin. Wszystkie nasze taksówki są wyposażone w terminale, zatem możesz się rozliczać właśnie z wykorzystaniem metody bezgotówkowej. Oferujemy do tego atrakcyjne ceny.

Nasza oferta

Naszą taksówkę zamówisz, dzwoniąc pod numer 81 744 22 22. Poza standardowymi samochodami, umożliwiamy zamówienie większych pojazdów kombi czy nawet takiego typu VAN, które pomieści do 5-6 osób. W Eko Taxi mamy również do dyspozycji taxi bagażowe, czyli duży i pojemny samochód. Taka usługa może być pomocna nawet w takich sytuacjach, jak przewóz mebli czy sprzętu AGD lub ogólna przeprowadzka. Naszymi taksówkami można przewozić zwierzęta, a kierowcy pomagają w dodatkowych usługach, czyli choćby przewozie przesyłek czy zakupach na telefon z dostawą na terenie Lublina. Szczegóły znajdziesz w cenniku na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zamawianie taksówki
Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Czy w każdej taksówce w Lublinie jest możliwa płatność kartą?

Płatność kartą w taksówce w Lublinie może się wydawać w obecnych czasach czymś całkowicie naturalnym. W końcu w taki sposób można już regulować należności w niemalże wszystkich punktach handlowo-usługowych. Niestety realia są takie, że wciąż natrafisz na mieście na taksówki, gdzie w grę wchodzi tylko płatność gotówką. Kiedy trzeba na to uważać?

Firmy taksówkarskie

Obecnie znaczna część korporacji taxi obsługuje płatności bezgotówkowe, ale nie wszystkie. W niektórych firmach dalej brakuje terminali i trzeba płacić gotówką. W innych trzeba z kolei uważać na to, że płatność kartą jest możliwa, ale tylko w wybranych pojazdach. Zwykle już przy zamawianiu trzeba wtedy jasno zaznaczyć, że chce się zamówić taksówkę, w której znajduje się terminal. Skąd zatem wiedzieć czy w danej firmie uda się zapłacić kartą? Informację można uzyskać przy zamawianiu, natomiast najprostszym rozwiązaniem jest sprawdzenie strony internetowej. Większość korporacji taxi zamieszcza w swoim serwisie informację dotyczącą ewentualnej obsługi płatności bezgotówkowej lub jej braku.

Taxi z postoju

Co w sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz taksówki i chcesz ją zamówić z pobliskiego postoju? Niestety trzeba się liczyć z tym, że sytuacja może wtedy wyglądać różnie. Jeśli taxi jest z jakiejś korporacji, jest spora szansa, że będzie wyposażone w terminal. Inaczej może być jednak u niezrzeszonych taksówkarzy, ponieważ wielu z nich dalej uznaje tylko rozliczenia gotówkowe. Co więcej, trzeba wtedy szczególnie uważać, bo tacy przewoźnicy często ustalają bardzo wysokie ceny, licząc na nieuwagę spieszących się pasażerów, których spotyka potem przykra niespodzianka, gdyż potrafią zapłacić za kurs kilka razy więcej niż w sprawdzonej firmie taksówkarskiej. Jeśli koniecznie musisz wziąć taxi z postoju, najlepiej spytać o ceny i możliwość płatności kartą jeszcze zanim odjedziesz taką taksówką. Pozwoli to uniknąć niepożądanych sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak zamówienie naszej taksówki, która pojawi się bardzo szybko, a także będziesz miał pewność odpowiedniej jakości obsługi i rozliczenia bezgotówkowego.

Dlaczego warto płacić w ten sposób?

Nie bez przyczyny płatności bezgotówkowe stały się obecnie bardzo popularne. W większości miejsc, w których dokonuje się rozliczeń widać, że obecnie bardzo dużo ludzi płaci właśnie kartą lub dostosowanym do tego telefonem. Jest to wygodne, bo na dobrą sprawę można zrezygnować z noszenia portfela, zastępując go mniejszym i lżejszym etui na dokumenty oraz karty. Unikniesz też sytuacji, w której zapomnisz pieniędzy i nagle okaże się, że nie masz czym zapłacić. Do tego dochodzi sama szybkość transakcji. W tym przypadku trwa to zwykle kilkanaście sekund, podczas gdy przy płatności gotówką dochodzi do tego odliczanie pieniędzy czy wydawanie reszty, co wydłuża cały proces. Na dodatek zdarzają się sytuacje, gdy sprzedawca, czy w tym przypadku taksówkarz, może nie mieć pieniędzy o odpowiednim nominale, żeby spokojnie wydać resztę. Jadąc taksówką, wiele osób się spieszy, więc szybkie dokonanie takiej płatności jest dla nich sporym atutem. Z tych względów warto poszukać taksówek, w których można płacić kartą – tak, jak w tych od Eko Taxi.

Płatność kartą w taksówce w Lublinie może się wydawać oczywista, ale w praktyce u wielu kierowców wciąż trzeba posiadać gotówkę. Korzystając z kursów od Eko Taxi, pozbędziesz się tych problemów, bo u nas zawsze możesz zapłacić w sposób bezgotówkowy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ LUBLIN
ul. Energetyków 45
20-468 Lublin
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Oferta Bezgotówkowa
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.