Płatność kartą w taksówce w Lublinie

Płatność kartą w taksówce w Lublinie

Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.

Spis treści:
Płać bezgotówkowo
Nasza oferta
Czy wszędzie jest taka możliwość?
Korporacje
Z postoju
Dlaczego warto płacić w ten sposób?

Bezproblemowa płatność kartą w taksówce Eko Taxi w Lublinie

Płatność kartą w taksówce w Lublinie to coś czego oczekuje znaczna część pasażerów. Będzie to możliwe, jeżeli wybierzesz kursy realizowane przez Eko Taxi Lublin. Wszystkie nasze taksówki są wyposażone w terminale, zatem możesz się rozliczać właśnie z wykorzystaniem metody bezgotówkowej. Oferujemy do tego atrakcyjne ceny.

Nasza oferta

Naszą taksówkę zamówisz, dzwoniąc pod numer 81 744 22 22. Poza standardowymi samochodami, umożliwiamy zamówienie większych pojazdów kombi czy nawet takiego typu VAN, które pomieści do 5-6 osób. W Eko Taxi mamy również do dyspozycji taxi bagażowe, czyli duży i pojemny samochód. Taka usługa może być pomocna nawet w takich sytuacjach, jak przewóz mebli czy sprzętu AGD lub ogólna przeprowadzka. Naszymi taksówkami można przewozić zwierzęta, a kierowcy pomagają w dodatkowych usługach, czyli choćby przewozie przesyłek czy zakupach na telefon z dostawą na terenie Lublina. Szczegóły znajdziesz w cenniku na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zamawianie taksówki

Czy w każdej taksówce w Lublinie jest możliwa płatność kartą?

Płatność kartą w taksówce w Lublinie może się wydawać w obecnych czasach czymś całkowicie naturalnym. W końcu w taki sposób można już regulować należności w niemalże wszystkich punktach handlowo-usługowych. Niestety realia są takie, że wciąż natrafisz na mieście na taksówki, gdzie w grę wchodzi tylko płatność gotówką. Kiedy trzeba na to uważać?

Firmy taksówkarskie

Obecnie znaczna część korporacji taxi obsługuje płatności bezgotówkowe, ale nie wszystkie. W niektórych firmach dalej brakuje terminali i trzeba płacić gotówką. W innych trzeba z kolei uważać na to, że płatność kartą jest możliwa, ale tylko w wybranych pojazdach. Zwykle już przy zamawianiu trzeba wtedy jasno zaznaczyć, że chce się zamówić taksówkę, w której znajduje się terminal. Skąd zatem wiedzieć czy w danej firmie uda się zapłacić kartą? Informację można uzyskać przy zamawianiu, natomiast najprostszym rozwiązaniem jest sprawdzenie strony internetowej. Większość korporacji taxi zamieszcza w swoim serwisie informację dotyczącą ewentualnej obsługi płatności bezgotówkowej lub jej braku.

Taxi z postoju

Co w sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz taksówki i chcesz ją zamówić z pobliskiego postoju? Niestety trzeba się liczyć z tym, że sytuacja może wtedy wyglądać różnie. Jeśli taxi jest z jakiejś korporacji, jest spora szansa, że będzie wyposażone w terminal. Inaczej może być jednak u niezrzeszonych taksówkarzy, ponieważ wielu z nich dalej uznaje tylko rozliczenia gotówkowe. Co więcej, trzeba wtedy szczególnie uważać, bo tacy przewoźnicy często ustalają bardzo wysokie ceny, licząc na nieuwagę spieszących się pasażerów, których spotyka potem przykra niespodzianka, gdyż potrafią zapłacić za kurs kilka razy więcej niż w sprawdzonej firmie taksówkarskiej. Jeśli koniecznie musisz wziąć taxi z postoju, najlepiej spytać o ceny i możliwość płatności kartą jeszcze zanim odjedziesz taką taksówką. Pozwoli to uniknąć niepożądanych sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak zamówienie naszej taksówki, która pojawi się bardzo szybko, a także będziesz miał pewność odpowiedniej jakości obsługi i rozliczenia bezgotówkowego.

Dlaczego warto płacić w ten sposób?

Nie bez przyczyny płatności bezgotówkowe stały się obecnie bardzo popularne. W większości miejsc, w których dokonuje się rozliczeń widać, że obecnie bardzo dużo ludzi płaci właśnie kartą lub dostosowanym do tego telefonem. Jest to wygodne, bo na dobrą sprawę można zrezygnować z noszenia portfela, zastępując go mniejszym i lżejszym etui na dokumenty oraz karty. Unikniesz też sytuacji, w której zapomnisz pieniędzy i nagle okaże się, że nie masz czym zapłacić. Do tego dochodzi sama szybkość transakcji. W tym przypadku trwa to zwykle kilkanaście sekund, podczas gdy przy płatności gotówką dochodzi do tego odliczanie pieniędzy czy wydawanie reszty, co wydłuża cały proces. Na dodatek zdarzają się sytuacje, gdy sprzedawca, czy w tym przypadku taksówkarz, może nie mieć pieniędzy o odpowiednim nominale, żeby spokojnie wydać resztę. Jadąc taksówką, wiele osób się spieszy, więc szybkie dokonanie takiej płatności jest dla nich sporym atutem. Z tych względów warto poszukać taksówek, w których można płacić kartą – tak, jak w tych od Eko Taxi.

Płatność kartą w taksówce w Lublinie może się wydawać oczywista, ale w praktyce u wielu kierowców wciąż trzeba posiadać gotówkę. Korzystając z kursów od Eko Taxi, pozbędziesz się tych problemów, bo u nas zawsze możesz zapłacić w sposób bezgotówkowy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.