Półkolonie w Lublinie

Półkolonie w Lublinie

Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość zorganizowania swoim pociechom atrakcyjnych i aktywnie spędzonych wakacji. Stanowi to urozmaicenie dla najmłodszych, podczas gdy dorośli mogą się spokojnie zająć pracą czy obowiązkami domowymi. Na rynku dostępna jest szeroka gama ofert w tym zakresie. Poszczególni organizatorzy dbają o zróżnicowane programy, więc można wybrać wariant, który najbardziej spodoba się dziecku. Poniżej prezentujemy przegląd takich propozycji.

SPIS TREŚCI
Transport dla dziecka
Nasze taksówki
Propozycje
Wodna Akademia
Mały Geniusz
MOSiR
Lato w mieście

Chcesz bezpiecznie odwieźć dziecko na półkolonie letnie w Lublinie? Zrób to z Eko Taxi!

Półkolonie letnie w Lublinie odbywają się w różnych lokalizacjach w całym mieście. Może się zdarzyć tak, że wybierzesz takie organizowane w pewnym dystansie od miejsca zamieszkania, więc dziecko trzeba w takiej sytuacji zawieźć rano do danego punktu. Nie zawsze możesz to jednak zrobić własnym samochodem, a podróżowanie z najmłodszymi komunikacją miejską nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem. W takiej sytuacji skorzystaj z pomocy Eko Taxi.

Zamów naszą taksówkę

Jeśli masz czas i chęci, żeby osobiście odstawić dziecko na miejsce zbiórki, ale nie masz do dyspozycji swojego samochodu, zamów naszą taksówkę, którą potem możesz wrócić do domu czy pojechać dalej do pracy. W Eko Taxi oferujemy jednak również monitorowany przewóz dzieci, który będzie w tym wariancie o tyle komfortowy, że maluch dotrze bezpiecznie w wybrane miejsce już bez asysty któregoś z rodziców. Możesz wtedy zamówić taki przejazd także w drodze powrotnej, jeśli nie możesz sam odebrać dziecka. Zachęcamy również do korzystania z oferty Eko Taxi nie tylko przy takich okazjach. Proponujemy tanie przewozy po Lublinie i okolicy, które realizujemy też pojazdem typu VAN dla 5-6 osób, idealnym dla podróżujących wspólnie grup. Nasi kierowcy mogą ponadto pomóc w mniej standardowych usługach, takich jak przewóz przesyłek czy zakupy na telefon. Z oferty możesz skorzystać, dzwoniąc pod numer 81 744 22 22. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Propozycje aktywnych półkolonii sportowych dla dzieci w Lublinie w 2023 roku

Aktywne półkolonie sportowe dla dzieci w Lublinie 2023 należą do najczęściej poszukiwanych ofert z myślą o lecie bieżącego roku. W praktyce większość takich turnusów ma zaplanowane zajęcia ruchowe, często uzupełniane również innymi punktami, m.in. takimi o walorach edukacyjnych. Takich propozycji jest bardzo wiele, a poniżej przedstawiamy wybrane przez nas ciekawe oferty.

Wodna Akademia

Interesującą ofertę posiadają Letnie Półkolonie z Wodną Akademią, które mają swoją bazę przy szkole podstawowej im. Bolesława Chrobrego na ulicy Paśnikowskiego. W lipcu i sierpniu odbędzie się aż sześć kilkudniowych turnusów. Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach 7.30-16.15, a organizatorzy, poza fachową kadrą opiekunów, gwarantują ubezpieczenie NNW i wyżywienie. Co ciekawe każdy z turnusów ma inny program, przy czym na najmłodszych czeka szereg atrakcji, w tym m.in. seanse kinowe, wypady do Aqua Parku czy odwiedziny w jakże cenionym Rezerwacie Dzikich Dzieci. Całość dopełnią różne konkursy i zabawy.

Grupa dzieci

Mały Geniusz

Mały Geniusz to jeden z liderów na rynku półkolonii w całym kraju, a w okresie wakacyjnym nie zabraknie organizowanych przez nich turnusów w Lublinie. W programie uwzględnione są zawsze przynajmniej jedne zajęcia ruchowe dziennie, ale do tego organizator przeprowadza ciekawe wycieczki, gry miejskie czy nawet eksperymenty. Nie brakuje różnego rodzaju warsztatów, w ramach których zajęcia obejmują różne dziedziny w zakresie nauk ścisłych, humanistycznych, artystycznych i umiejętności miękkich. Wybierając tę propozycję, stawiasz na profesjonalną, wielokrotnie sprawdzoną ofertę, która spodoba się dzieciom, a rodzicom da gwarancję, że maluchy będą w dobrych rękach.

MOSiR

Dzieci w wieku 6-12 lat można zapisywać na wakacyjne półkolonie z MOSiR Lublin, które odbędą się na terenie tutejszych obiektów sportowo–rekreacyjnych. W tym roku zaplanowano cztery turnusy w lipcu. Jak przystało na specyfikę organizatora, jest to oferta szczególnie atrakcyjna pod kątem aktywnego spędzania czasu przez najmłodszych. W planie są różnorodne zajęcia sportowe, wycieczki rowerowe czy rekreacja wodna. Zaplanowano też jednak warsztaty edukacyjne oraz zajęcia plastyczne. Podobnie jak w przypadku poprzednich propozycji, dzieci będą mogły tutaj liczyć także na smaczne posiłki pomiędzy samymi atrakcjami.

Lato w mieście

Planując atrakcje dla dzieci w okresie wakacyjnym, zawsze warto mieć na uwadze miejską inicjatywę „Lato w mieście”, która doczeka się w tym roku swojej kolejnej odsłony. Szczegóły programu i możliwość zapisów zostaną udostępnione już wkrótce, ale zapowiadane są również takie inicjatywy, jak: turnieje, warsztaty artystyczne, zajęcia kulturalne, rekreacyjne i sportowe. Warto mieć to na uwadze również w poszukiwaniu pojedynczych atrakcji dla dzieci w sezonie wakacyjnym.

Półkolonie w Lublinie to dobre rozwiązanie, żeby zorganizować czas najmłodszym, nawet w sytuacji, gdy dorośli pracują lub mają inne obowiązki. Decydując się na turnusy odbywające się w tym mieście, a nie w ramach wyjazdów, wciąż można spędzać późniejsze popołudnia i wieczory z pociechami. Wcześniej będą one natomiast pod fachową opieką i będą miały zapewnione różne wspaniałe atrakcje. Podczas planowania transportu dla dzieci na miejsca zbiórek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.