Taxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?

Taxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?

Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ceny i zróżnicowaną flotę samochodów, dopasowaną do różnych potrzeb. Czasem konieczne są pojedyncze kursy na spotkania biznesowe, innym razem trzeba przewieźć większą grupę pracowników na jakieś wydarzenia lub po prostu do oddalonego zakładu czy biura. Poszukując odpowiedniej korporacji na pewno zwracasz też uwagę na ewentualne udogodnienia względem przedsiębiorstw. Jeśli szukasz takich usług dla swojej firmy, to skorzystaj z oferty Eko Taxi!

Spis treści
W jakich okolicznościach mogą być potrzebne takie usługi?
Korporacja taxi odpowiednia dla firm
Sprawdzona marka i korzystne ceny
Różne pojazdy do dyspozycji
Inne usługi oraz udogodnienia dla przedsiębiorstw
Postaw na Eko Taxi

W jakich okolicznościach przyda się taxi dla firm w Lublinie?

Usługi taxi dla firm w Lublinie mogą być przydatne, gdy biuro czy zakład pracy znajduje się nieco na obrzeżach miasta i część pracowników może mieć trudności z samodzielnym dojechaniem do punktu docelowego. Często jest to istotne z perspektywy wygody i bezpieczeństwa osób zatrudnionych. Ludzie dowiezieni na miejsce taksówkami będą wypoczęci, a z kolei po wielogodzinnym wysiłku nie muszą sami siadać za kółkiem w drodze powrotnej. Taka oferta na pewno przyda się również wtedy, gdy firma ma ustalone szkolenia poza swoim biurem lub cała załoga udaje się na jakieś branżowe wydarzenie. Czasem usługi taxi są potrzebne, gdy któryś z pracowników ma dojechać na ważne spotkanie biznesowe.

Transport do biura lub zakładu pracy

Zdarza się, że konieczne jest zorganizowanie transportu dla pracowników do samego miejsca pracy. Najczęściej dotyczy to biur czy zakładów pracy, które są ulokowane na obrzeżach lub nieco poza miastem. Nie wszyscy posiadają własne samochody, a podróże komunikacją miejską w takie rejony mogą nie być możliwe lub będą bardzo żmudne czy utrudnione. Poszukując możliwości na rozwiązanie takiej sytuacji, warto rozważyć właśnie usługi taxi. W praktyce zauważalne mogą być korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników. Ten pierwszy może liczyć na wydajność i motywację osób, którym zagwarantuje komfortowy dojazd. Z perspektywy zatrudnionych jest to po prostu wygodne, a przy tym bezpieczniejsze. Dotyczy to zwłaszcza zawodów wymagających sporego zaangażowania fizycznego. Osoba zmęczona ma opóźnione reakcje i problemy z utrzymaniem koncentracji, więc prowadzenie auta po wielogodzinnym wysiłku może być po prostu ryzykowne.

Elegancka taksówka

Szkolenia i wydarzenia branżowe

Obecnie firmy są nastawione na rozwój pracowników, więc często organizują dla nich szkolenia, niekoniecznie w miejscu pracy. Jeśli mają się odbyć w innej lokalizacji, to trzeba zapewnić dowiedzenie osób z przedsiębiorstwa w wyznaczony obszar i ich późniejsze odwiezienie z powrotem do biura czy do domów. Optymalne będzie wtedy zamówienie taxi, które jest zawsze do dyspozycji i sprawnie porusza się po mieście. Takie usługi przydadzą się także przy wszelkich innych firmowych oraz branżowych wydarzeniach, takich jak konferencje, targi czy spotkania integracyjne. Jeśli są one zaplanowane w innej części miasta lub okolicach Lublina, pracodawca powinien zadbać o transport.

Spotkania biznesowe

Na pewno taksówki okazują się niezastąpione w kontekście spotkań biznesowych na mieście. Zwykle odbywają się one w godzinach, w których ruch na drogach jest dość duży. Dojeżdżanie własnym autem może być zatem mało komfortowe z uwagi na korki i potencjalne problemy z parkowaniem. Z kolei podróżowanie transportem publicznym może być potraktowane przez rozmówcę jako mało profesjonalne. O wiele lepiej postawić na taksówkę, gdyż kierowcy doskonale wiedzą, jak poruszać się po Lublinie nawet w godzinach szczytu oraz potrafią uniknąć najbardziej zatłoczonych ulic. Nie musisz się przejmować tym, gdzie zostawić pojazd, a do tego masz pełną swobodę, gdy z kontrahentem uznacie podczas lunchu, iż chcecie napić się lampki wina. Przed samym spotkaniem masz też chwilę na przygotowanie się, ponieważ nie musisz skupiać się na prowadzeniu, tylko możesz usiąść wygodnie na tylnej kanapie taksówki i przemyśleć przebieg rozmowy.

Czym powinno się charakteryzować taxi dla firm w Lublinie?

Taxi dla firm w Lublinie na pewno powinno być renomowaną korporacją, która oferuje przy tym atrakcyjne ceny. Niezwykle istotna jest flota pojazdów, jaką dysponuje taki przewoźnik. Przy transporcie większej grupy pracowników lepiej sprawdzą się duże pojazdy niż kilka osobówek. Warto zwrócić uwagę na to, czy dana korporacja jest naprawdę nastawiona na obsługę przedsiębiorstw i oferuje im jakieś udogodnienia. Dodatkowym atutem będą inne usługi poza tradycyjnymi kursami, choćby w zakresie przewożenia przesyłek czy robienia zakupów. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, ponieważ spełniamy wszystkie te wymagania.

Sprawdzona korporacja z korzystnym cennikiem

Poszukując takich usług, na pewno wolisz wybrać korporację, która jest znana i sprawdzona. To korzystne pod względem wizerunkowym, ale przede wszystkim w kontekście pewności wykonywanych kursów. Firmy taxi znane i doceniane przez mieszkańców Lublina wykonują swoje przejazdy zgodnie z zamówieniami, punktualnie i w żaden sposób nie oszukują klientów. Na pewno nie chcesz narażać przedsiębiorstwa na zbędne koszty, dlatego ważne jest to, żeby korporacja oferowała atrakcyjne ceny za poszczególne kursy.

Odpowiednia flota pojazdów

W świadomości wielu osób utrwalona jest wizja taksówki jako pojazdu osobowego, natomiast obecnie kierowcy oferujący takie usługi dysponują różnymi pojazdami. Wybór korporacji z różnymi autami jest ważny dla firm, gdyż o ile na spotkania biznesowe dla pojedynczych pracowników niewielki samochód byłby wystarczający, to zamawianie kilku samochodów osobowych w kontekście przewozu większej grupy, byłoby oczywiście mało korzystne i problematyczne logistycznie. Warto postawić zatem na korporację, której kierowcy poruszają się też dużymi pojazdami.

Udogodnienia dla firm i dodatkowe usługi

Część korporacji taksówkarskich deklaruje gotowość do obsługi firm choćby poprzez specjalne udogodnienia dla takich klientów. Może to dotyczyć przykładowo jakiejś dogodnej i ułatwionej formy rozliczeń. Innym aspektem jest to czy przewoźnik zajmuje się tylko klasycznymi kursami, czy wykonuje jakieś inne zlecenia. Czasem firma może potrzebować jakiejś niestandardowej usługi, choćby w zakresie dostarczenia przesyłki w określone miejsce czy zamówienia zakupów do biura.

Wybierz Eko Taxi

Jesteśmy jedną z najpopularniejszych korporacji taxi w Lublinie, z której usług korzysta wielu mieszkańców, osób przyjezdnych oraz właśnie firm. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, po czym zależnie od taryfy, koszt za kilometr jazdy wynosi od 1,60 do 4,20 zł. To naprawdę korzystne stawki, zwłaszcza jak na duże miasto. Firmom umożliwiamy dogodne formy rozliczeń, także w zakresie obsługi bezgotówkowej. Oczywiście w samych pojazdach można bezproblemowo płacić kartą.

Co ważne, dysponujemy nie tylko samochodami osobowymi, ale też kombi, a nawet autami VAN (mieszczącymi 5-6 osób) czy busami, którymi może jechać nawet 7-8 osób. Z powodzeniem obsłużymy zatem pojedyncze przejazdy, jak i transport na wydarzenia firmowe w większej skali. Poza standardowymi kursami nasi kierowcy mogą się zająć choćby przewozem przesyłek, jeżeli firma musi gdzieś dostarczyć dokumenty czy cokolwiek innego. Oferujemy usługę zakupów z dowozem, co może być korzystnym rozwiązaniem, jeśli w biurze zabraknie jakiś produktów, a firma nie chce, żeby pracownicy odrywali się od obowiązków. Taka usługa kosztuje 20 złotych w przypadku podstawowych zakupów w jednym sklepie, ale umożliwiamy również złożenie zamówienia względem rzeczy z różnych lokalizacji.

Nowość dla stałych klientów!

Eko Taxi uruchomiło także dodatkową opcję dla pasażerów, a więc system, dzięki któremu stali klienci mogą zamówić taksówkę samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W przypadku kursów w obrębie stałych adresów, system wczyta 3 najczęściej używane – możesz wybrać jeden z nich i określić, kiedy ma przyjechać taksówka, z najszybszymi opcjami nawet do 15 czy 30 minut. Od razu dowiesz się, jaki pojazd przyjedzie, a w dowolnej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem. Kontaktując się z nim możesz też wyłączyć tę usługę, jeżeli nie przypadnie Ci ona do gustu. Może to być jednak spore ułatwienie, zwłaszcza w godzinach szczytu, gdyż możesz szybko zamówić taxi dla swojej firmy, jeśli tylko jest ona dostępna.

Usługi taxi mogą być bardzo korzystne dla firm, nie tylko w kontekście dojazdów do biura czy zakładu, ale również na spotkania oraz różne wydarzenia firmowe. Oczywiście oferta korporacji taksówkarskiej powinna być dostosowana do takich klientów. Istotna jest zróżnicowana flota pojazdów, atrakcyjne ceny i ewentualne dodatkowe usługi. Eko Taxi spełnia wszelkie oczekiwania w tym zakresie, więc zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Może Cię zainteresować również

 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...