Walentynki w Lublinie

Walentynki w Lublinie

Walentynki w Lublinie przepełnione są atmosferą miłości, gdy pary o różnym wieku i z różnym stażem obchodzą święto zakochanych. Urok tego pięknego miasta sprzyja celebrowaniu tego święta. Wiele osób zastanawia się, jak zaplanować ten szczególny wieczór. Przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji. Jeśli w związku z tym będziesz potrzebować transportu po mieście lub okolicach, zadzwoń po jedną z naszych taksówek.

SPIS TREŚCI
Nasza oferta
Podróżuj z nami
Usługi dodatkowe
Co zaplanować na ten dzień?

Walentynki w Lublinie z Eko Taxi

Walentynki w Lublinie można spędzić na wiele różnych sposobów. Jeżeli nie mieszkasz jeszcze z drugą połówką, być może chcesz do niej pojechać lub odebrać ją i udać się w miejsce docelowe razem. W każdej z tych sytuacji warto zamówić jedną z naszych taksówek. W Eko Taxi zapewniamy komfortowe przejazdy w atrakcyjnych stawkach. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Pojedź wygodnie naszymi taksówkami

Z okazji święta zakochanych pary często planują wspólne wyjścia. Ubierają się wtedy odświętnie i wychodzą razem na miasto lub jedna osoba podjeżdża do domu partnera, jeśli każde z nich mieszka osobno. W takich sytuacjach, gdy potrzebny jest transport, warto zdecydować się na taksówkę Eko Taxi. Dzięki temu nie musisz martwić się prowadzeniem samochodu. Jazda komunikacją miejską nie jest najlepszym wyborem tego dnia, gdyż mało komfortowa podróż na może czasem popsuć ten szczególny nastrój. Naszymi taksówkami tanio i szybko dojedziesz na walentynkowe spotkanie, a potem wrócisz z niego do miejsca zamieszkania.

Pomagamy także na co dzień

Zapraszamy do zamawiania naszych taksówek nie tylko w święto zakochanych, ale i przez cały rok. Umożliwiamy zamówienie większych pojazdu typu kombi, VAN czy taxi bagażowego. Na co dzień bardzo pomocne mogą się okazać ponadto nasze usługi dodatkowe. Do tych ostatnich należy choćby przewóz zwierząt, przewóz przesyłek czy zakupy na telefon. Informacje dotyczące szczegółowych stawek znajdziesz w cenniku na naszej stronie.

Ciekawe pomysły na Walentynki w Lublinie

Pomysły na spędzenie Walentynek w Lublinie mogą być naprawdę różnorodne. Wydarzenie to wypada często w dni robocze, co utrudnia nieco świętowanie, bo do wykorzystania pozostaje w zasadzie tylko wieczór po skończonej pracy. Wciąż pozostaje jednak mnóstwo rozwiązań na uczczenie tej specjalnej okazji. Oto nasze podpowiedzi.

Kino

Seans kinowy jest zawsze sprawdzoną pomysłem na wspólne spędzenie czasu tego specjalnego dnia. W tym okresie w kinie puszczane są często filmy idealne na taką właśnie okazję – np. komedie romantyczne. Kina w Lublinie z pewnością również będą doskonale przygotowane na to wyczekiwane przez wiele par święto. Taki wypad można zwieńczyć kolacją w restauracji lub spędzeniem reszty wieczoru w kameralnej atmosferze w domu. W razie ładnej pogody idealnym pomysłem będzie też wybranie się na spacer po uliczkach Starego Miasta.

Para przy stole pijąca wino

Teatr

Jeśli chcesz odejść od klasyki, jaką jest kino, być może dobrym pomysłem będzie obejrzenie sztuki teatralnej. W repertuarze tutejszych teatrów z pewnością odnajdziecie coś dla siebie. Wizyta w takim miejscu jest nieco bardziej odświętna niż odwiedzenie sali kinowej, warto więc zdecydować się na założenie eleganckich ubrań. To z pewnością sprawi, że jeszcze bardziej odczujecie romantyczną atmosferę tego dnia i wpłynie na szczególną celebrację waszego święta. W ten wyjątkowy wieczór z pewnością będą wystawiane spektakle romantyczne, ale na pewno nie zabraknie także takich o tematyce komediowej. Możecie zatem razem wybrać to, co lubicie oglądać najbardziej.

Romantyczna kolacja

Trudno o większą, ale i bardziej sprawdzoną klasykę niż romantyczna kolacja. Można do niej podejść na dwa sposoby. Pierwszym jest samodzielne ugotowanie czegoś specjalnego. Każda osoba z pewnością doceni taki wysiłek podjęty przez swoją drugą połówkę. Jeśli jednak nie macie ochoty na gotowanie lub w związku z pracą obawiacie się o brak czasu, jaki jest potrzebny na zakupy i przygotowanie ulubionej potrawy, wystarczy skorzystać z oferty gastronomicznej Lublina. Uroczym pomysłem może być zorganizowanie takiej walentynkowej kolacji w restauracji, w której spędziliście na przykład pierwszą randkę, co z pewnością przywoła od razu piękne wspomnienia.

Wydarzenia okolicznościowe

Walentynki na tyle mocno zakorzeniły się już w naszej kulturze, że można znaleźć coraz więcej ciekawych sposobów na oryginalne spędzenie tego dnia czy wieczoru. Warto zapoznać się z propozycjami lokalnych instytucji kulturalnych i rozrywkowych, które organizują wtedy fantastyczne wydarzenia tematyczne. W minionych latach wydarzenia z okazji święta zakochanych można było napotkać nawet w bibliotekach. Ponadto dedykowane imprezy tematyczne można natrafić w tutejszych barach i klubach. Jeśli chcecie zatem spędzić wasze święto energicznie i w rytm muzyki, być może warto udać się właśnie na tematyczną zabawę.

A może aktywnie?

Nie możecie usiedzieć w miejscu i uwielbiacie spędzać czas aktywnie? Pomyśl wtedy o walentynkowych aktywnościach sportowych. W związku z porą roku jednym ze znakomitych pomysłów dla takich par jest spędzenie wieczoru na lodowisku dostępnym w Lublinie w sezonie zimowym. Wspólne wybranie się na łyżwy, a potem na ciepłą, rozgrzewającą herbatę, może być świetnym rozwiązaniem na ten dzień dla par o sportowym zacięciu.

Walentynki w Lublinie, jak co roku, będą widoczne w mieście na każdym kroku. Zależnie od indywidualnych upodobań, możecie je spędzić z drugą połówką w bardziej kameralny sposób w domowym zaciszu lub zdecydować się na jakieś wyjście. Świetnym rozwiązaniem będzie zawsze kino, teatr czy kolacja, lecz istnieją i inne możliwości. Jeśli chcesz gdzieś dojechać w ten dzień, zamów kurs od Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również