Dojazd na lotnisko z Lublina

Dojazd na lotnisko z Lublina

Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Przejazdy z Eko Taxi
Połączenia lotniskowe
Dodatkowe usługi
Inne rozwiązania

Komfortowy dojazd na lotnisko z Lublina dzięki Eko Taxi

Dojazd na lotnisko z Lublina może być bardzo przyjemny, jeśli zdecydujesz się na przejazd jedną z naszych taksówek. Kursujemy oczywiście nie tylko na trasie do podmiejskiego portu lotniczego, więc nasza oferta może okazać się pomocna również na co dzień. Oprócz standardowych przejazdów, oferujemy także szereg usług dodatkowych.

Połączenia lotniskowe

W Eko Taxi realizujemy przejazdy na terenie Lublina oraz okolic miasta, więc rzecz jasna bez problemu dojedziesz z nami na tutejsze lotnisko. Ten port lotniczy znajduje się dokładnie w Świdniku, czyli tylko trochę ponad 10 kilometrów od centrum miasta, więc nie jest to duży dystans i zależnie od pory taksówką pokonasz go w ciągu 20-30 minut. Oczywiście czas przejazdu może być krótszy lub dłuższy, w zależności od tego, z którego fragmentu Lublina startujesz, a także od pory dnia i ruchu na drodze. Pamiętaj o naszych taksówkach także przy ewentualnym powrocie, gdyż możesz zamówić wygodny kurs spod lotniska bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kursy zamówisz telefonicznie pod numerem 81 744 22 22, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami na przykład przez dostępny na naszej stronie formularz.

Podróżuj z nami na co dzień i skorzystaj z dodatkowych usług

Polecamy nasze usługi nie tylko na trasie do lotniska, ale i zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po mieście i jego okolicy. Oprócz standardowych taksówek dysponujemy większymi pojazdami typu kombi i VAN dla 5-6 osób, a nawet taksówką bagażową. W codziennym życiu pomocne mogą być także nasze usługi dodatkowe, w tym możliwość przewożenia ze sobą zwierząt, przewóz przesyłek, zakupy na telefon czy choćby odpalenie swojego auta z kabli. Oferujemy bardzo konkurencyjne stawki za usługi, a szczegóły możesz sprawdzić w szczegółowym cenniku.

Lotnisko

Inne propozycje dojazdu na lotnisko z Lublina

Dojazd na lotnisko z Lublina jest możliwy na kilka sposobów. Wybór taksówki będzie zawsze rozsądnym rozwiązaniem, ale warto przeanalizować także inne dostępne opcje, z których każda ma swoje zalety, ale nie jest pozbawiona istotnych wad. Być może w niektórych sytuacjach rozważysz korzystanie z tych środków transportu, lecz pamiętaj, że w razie potrzeby zawsze możesz zadzwonić po taksówkę i cieszyć się komfortowym oraz bezpiecznym przejazdem.

Własne auto

Wiele osób, szczególnie tych, które na co dzień poruszają się głównie własnym samochodem, zastanawia się, czy nie podjechać na lotnisko swoim autem. Jest to możliwe i ze względu na to, że port lotniczy położony jest dość blisko Lublina, jest to rozwiązanie stosunkowo szybkie i wygodne. Problem pojawia się w kontekście tego, gdzie później pozostawić to auto. Jedyną opcją pozostaje skorzystanie z lotniskowych parkingów, które nie należą jednak do najtańszych. Dlatego nie jest to najlepszy pomysł, chyba że bardzo potrzebujesz swojego auta przed odlotem lub od razu po przylocie na lotnisko i nie masz innej możliwości. W przypadku prywatnych samochodów opłacalnym rozwiązaniem jest jedynie poproszenie kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie. Wtedy taka osoba nie musi nawet parkować i uniknie opłat lub zapłaci niedużą kwotę za krótki postój przy lotnisku. Jeśli nie możesz liczyć na taką pomoc, warto zamówić taksówkę, ponieważ będzie to komfortowe, a przy tym opłacalne finansowo rozwiązanie.

Transport publiczny

Tutejsze lotnisko charakteryzuje się dość dobrym połączeniem z centrum, jeśli chodzi o komunikację miejską. Można tu liczyć na lokalne przewozy pociągami POLREGIO oraz autobusem linii nr 5. Jest to na pewno opcja budżetowa, gdyż bilety nie są drogie. Problemem może być jednak to, że na lotnisko udajesz się najczęściej z myślą o jakiejś nieco dalszej podróży, a co za tym idzie z pewnością masz ze sobą walizkę, a być może dodatkową torbę podręczną. Poruszanie się z takimi pakunkami, a potem wnoszenie ich do autobusu czy pociągu trudno uznać za specjalnie komfortowe. Na pewno wygodniej będzie zamówić taksówkę spod domu, przekazując walizki do bagażnika, a samemu siadając spokojnie na kanapie samochodu i myśląc już o nadchodzącej podróży. Wariant z transportem publicznym można rozważyć, jeśli lecisz gdzieś na krótko, z niewielkim bagażem lub masz przystanek bezpośrednio pod miejscem zamieszkania. Należy jedynie pamiętać o tym, że komunikacja miejska jeździ według ściśle określonego rozkładu, który często trudno jest zestawić idealnie ze swoim lotem. W takiej sytuacji trzeba zwykle pojechać trochę wcześniej, potem czekając na lotnisku. Taksówkę możesz zamówić o dowolnej porze, dzięki czemu zaplanujesz kurs tak, aby być na lotnisku dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz.

Dojazd na lotnisko z Lublina może się odbyć własnym samochodem, z pomocą znajomego czy komunikacją miejską. Najdogodniejszym rozwiązaniem jest jednak taksówka, która przyda się także przy powrocie z podróży. Jeśli potrzebujesz takiego środka transportu, zadzwoń do Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...