Jak zamówić taksówkę w Lublinie?

Jak zamówić taksówkę w Lublinie?

Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, ponieważ taxi jest świetną i wygodną alternatywą dla komunikacji miejskiej. Dzwoniąc po kurs, warto jednak pamiętać o kilku kwestiach, żeby uniknąć nieporozumień. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą korporacją taxi.

Spis treści:
Jak to wygląda w przypadku naszej korporacji?
Telefonicznie
Skorzystaj z aplikacji
Nasza oferta
O czym pamiętać przy wariancie telefonicznym?
Precyzyjne podanie adresu i specyfiki kursu

Jak zamówić taksówkę Eko Taxi w Lublinie?

Jak zamówić taksówkę w Lublinie w przypadku firmy Eko Taxi Lublin? Jest to naprawdę proste, a odpowiedni wariant dla siebie znajdą zarówno tradycjonaliści, jak i osoby nastawione na nowoczesne rozwiązania. Skorzystanie z naszej oferty będzie zdecydowanie bezpieczniejszą opcją od zatrzymywania losowej taksówki na ulicy, gdy można trafić na niezrzeszonych kierowców, stosujących zawyżone ceny.

Telefonicznie

Kontakt telefoniczny to wciąż najpopularniejsza droga do zamówienia przejazdu taxi. W przypadku Eko Taxi możesz to zrobić pod nasz numerem 81 744 22 22, gdzie odpowiemy również na wszelkie pytania. Warto go zapisać, nawet jeżeli na co dzień preferujesz inną formę aranżowania kursów. Numer może się przydać, gdy z jakiegoś powodu napotkasz problem z połączeniem internetowym lub chcesz zamówić taksówkę z telefonu kogoś znajomego, kto nie ma zainstalowanej aplikacji.

Przez aplikację

Polecamy aplikację mobilną Eko Taxi, która jest niezwykle wygodna pod kątem samodzielnego zamawiania taksówek. Wystarczy dokonać kilku wyborów odnośnie przejazdu, a od razu zobaczysz do tego, jakie auto przyjedzie i gdzie się obecnie znajduje. Użytkownicy aplikacji mają możliwość skorzystania z cen gwarantowanych, czyli stawek wyliczanych po ustaleniu adresu początkowego i końcowego – jeżeli w trakcie jazdy nie będzie przystanków, zapłacisz dokładnie taką kwotę, jaka została obliczona. W ten sposób możesz skorzystać również z wygodnych płatności bezgotówkowych, podpinając kartę i płacąc w aplikacji. W razie czego w każdej taksówce Eko Taxi można jednak zapłacić nie tylko gotówką, ale i kartą czy telefonem.

Zamawianie taksówki przez telefon

W czym możemy pomóc?

Podstawą naszej oferty są oczywiście sprawdzone, a jednocześnie tanie kursy po Lublinie i okolicach miasta. Poza standardowym autem osobowym umożliwiamy zamówienie taksówki bagażowej– kombi czy VAN. Nasi kierowcy pomagają też w mniej standardowych usługach jak na korporację taxi, czyli choćby w przewozie przesyłek czy zakupach na terenie Lublina. Zachęcamy poza tym do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą dla firm.

Jak zamówić taksówkę w Lublinie przez telefon?

Zastanawiasz się, jak zamówić taksówkę w Lublinie drogą telefoniczną? Obecnie coraz więcej rzeczy załatwia się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, przez co można mieć pewne wątpliwości wobec tego, jak będzie przebiegał taki proces. Rzecz jasna nie jest to nic skomplikowanego, lecz można przytoczyć parę punktów, które pozwolą zaaranżować kurs bez problemu i dokładnie na takich warunkach, jak chcesz.

Precyzyjne podanie adresu i specyfiki kursu

Bardzo ważnym aspektem przy zamawianiu telefonicznym jest bycie dokładnym w podaniu miejsca, z którego chcesz ruszać i adresu, pod który chcesz się udać. Dzięki temu nie będzie potem dochodziło do żadnych nieporozumień między pasażerem i kierowcą. Jeżeli skądś wracasz i nie masz pewności odnośnie dokładnego numeru na ulicy, warto wspomnieć o jakimś charakterystycznym budynku czy miejscu w pobliżu, co pozwoli kierowcy na bezproblemowe odnalezienie klienta. Bardzo ważne jest również to, żeby na etapie zamawiania powiedzieć o ewentualnych specjalnych wymaganiach w kontekście kursu. Jeżeli potrzebujesz taxi bagażowego czy większego pojazdu VAN dla kilku osób, trzeba to określić właśnie podczas rozmowy z dyspozytorem. Podobnie będzie choćby w przypadku, gdy potrzebujesz taxi z fotelikiem dla dziecka lub planujesz przewieźć ze sobą swojego domowego zwierzaka. Dobrym rozwiązaniem jest także podanie informacji dyspozytorowi, jeżeli podróżujesz z wózkiem dziecięcym czy dodatkowymi bagażami – w razie potrzeby można wtedy zamówić choćby kurs pojazdem kombi, żeby bez problemu udało się zabrać takie rzeczy.

Zastanawiasz się, jak zamówić taxi? Najlepiej będzie zaaranżować kurs przez sprawdzoną korporację jak Eko Taxi. Masz wtedy pewność, że usługi będą profesjonalne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą w celu zamówienia kursu, a także zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dodatkowych usług, takich jak taxi bagażowe, zakupy na telefon czy transport większej grupy osób.

Może Cię zainteresować również

 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.