Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.

Spis treści:
Pomoc Eko Taxi
Nasza oferta
Popularna usługa
Jak się zachować w takiej sytuacji?
Z czego wynikają problemy z akumulatorem?

Odpalenie samochodu z kabli przez Eko Taxi w Lublinie

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie nie jest do końca oczywistą usługą. Z tego względu trzeba się liczyć z tym, że nie każda korporacja uwzględnia ją w swojej ofercie. Zawsze możesz jednak skorzystać z takiej opcji w przypadku Eko Taxi. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i poinformujesz dyspozytora, że potrzebujesz takiej usługi. Jeden z naszych kierowców pojawi się jak najszybciej, dzięki czemu wkrótce będziesz już mógł uruchomić swoje auto i odjechać. Pamiętając o tej opcji, nie musisz już panikować, gdy przytrafi się taka sytuacja. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania również z innych usług, które oferujemy.

Nasza oferta

Podstawą oferty Eko Taxi są oczywiście kursy po Lublinie i jego okolicach. Umożliwiamy zamówienie klasycznej taksówki, ale i takiej w wersji kombi czy VAN-a dla 5-6 osób. Ten ostatni sprawdzi się doskonale, gdy wybieracie się gdzieś większą grupą i nie chcecie zamawiać dwóch oddzielnych taksówek. Oprócz tego w naszej flocie znajduje się taxi bagażowe. To znacznie większy i pojemniejszy pojazd niż standardowe taksówki, który sprawdzi się doskonale, jeśli masz dużo bagażu lub po prostu, gdy chcesz przewieźć jakieś większe rzeczy, w tym sprzęty AGD czy nawet meble. Taka usługa może być zatem świetnym pomysłem nawet przy przeprowadzkach, gdy nie chcesz zatrudniać dużo droższej firmy specjalizującej się w takich operacjach. Naszymi taksówkami można przewozić również zwierzęta. Nasi kierowcy pomagają też w przewozie przesyłek czy nawet zakupach na telefon z dostawą. W kontekście samych awarii, oprócz odpalania z kabli, nasi kierowcy mogą również pomóc przy holowaniu auta. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Auta w mieście

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie staje się coraz popularniejszą usługą

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie to usługa zamawiana najczęściej w zimie, choć takie wsparcie może być potrzebne i w innych porach roku. Prawdopodobnie każdy kierowca spotkał lub spotka się kiedyś z taką sytuacją. Jeżeli dzieje się to pierwszy raz, wiele osób nie wie jednak jak zareagować i co zrobić. Podpowiadamy, jak najlepiej się zachować i co może prowadzić do tego typu awarii. Jak się okazuje, unikając pewnych działań, często można im zapobiegać.

Co robić w takiej sytuacji?

Wsiadłeś do samochodu i ten nie chce odpalić? Zapewne jest to spowodowane tym, że rozładował się akumulator. Auto można wtedy odpalić z pomocą kabli rozruchowych. Cała operacja nie jest specjalnie skomplikowana, choć trzeba wiedzieć co trzeba zrobić, żeby cały proces zakończył się sukcesem, a przy okazji nie doszło do pogorszenia sytuacji. Kluczowe jest to, żeby podczas podpinania końcówek kabla, nie zetknęły się one z jakimś metalowym elementem. Mogłoby to doprowadzić do zwarcia i poważnego uszkodzenia pojazdu. Znaczna część kierowców nie będzie miała z tym problemu – kłopotem może być jednak brak drugiego samochodu, z którego można skorzystać do przeprowadzenia całej operacji. Nie każdy ma w pobliżu warsztat samochodowy czy pomocnego sąsiada lub nawet przejeżdżającego kierowcę. Jak się wtedy zachować? Co ciekawe pomoc w tym zakresie oferują niektóre służby porządkowe, a w szczególności straż miejska. Kłopotliwe może się jednak okazać to, że ta nie zawsze może od razu przysłać jakiś patrol, a co więcej – zimą straż może mieć zbyt wiele zgłoszeń o takim charakterze, co może doprowadzić do utworzenia się kolejki oczekujących na pomoc samochodów. Na szczęście zawsze możesz liczyć na wsparcie Eko Taxi. Jeśli masz taki problem, zadzwoń po nas, a przyślemy kierowcę, który ma ze sobą odpowiednie kable i szybko pomoże w uruchomieniu samochodu.

Dlaczego akumulator może się rozładować?

Dużo kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że akumulator może się rozładować, ale nie każdy zastanawia się, dlaczego właściwie tak się dzieje. Warto o tym wiedzieć, bo dzięki temu można uniknąć takich sytuacji, a przynajmniej zminimalizować ryzyko ich wystąpienia. Do rozładowania akumulatora potrafi tymczasem prowadzić wiele czynników. Częstą przyczyną jest bardzo długi postój. Jeśli samochód nie jest wykorzystywany przez wiele dni, może dojść do rozładowania akumulatora. Podobnie bywa wskutek poruszania się tylko po bardzo krótkich trasach. Alternator potrzebuje sporo czasu, żeby naładować w pełni akumulator, więc jeśli jeździ się krótko i z małą prędkością, na pewno nie zostanie on całkowicie naładowany. Na akumulator mocno wpływa także temperatura. Jego rozładowaniu sprzyjają szczególnie bardzo wysokie albo bardzo niskie temperatury. Przez to najwięcej takich problemów pojawia się w mroźne zimowe dni. Wreszcie chcąc uniknąć problemów z akumulatorem, warto zwrócić uwagę na to, żeby nie podłączać zbyt wiele dodatkowego wyposażenia o dużym poborze prądu i pamiętać o wyłączaniu świateł zewnętrznych oraz wewnętrznych podczas dłuższych postojów.

Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie przyda się zawsze wtedy, gdy masz problem z rozładowanym akumulatorem, a spieszysz się i koniecznie musisz uruchomić swoje auto. Nie zawsze masz w pobliżu kogoś, kto może pomóc. W takiej sytuacji warto zadzwonić po kierowcę Eko Taxi i skorzystać z usług w przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

Może Cię zainteresować również