Przewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi

Przewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi

Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą liczbą stałych klientów. Na terenie Lublina samochodami Eko Taxi codziennie podróżują setki pasażerów. Cenicie sobie komfort, uczciwe ceny i bezpieczną jazdę? Zatem na pewno znacie już naszą korporację. Ale czy wiecie też o naszych usługach dodatkowych?

Spis treści:
Zalety naszej firmy
Polityka cenowa i rozwiązania dla firm
Bezproblemowa przeprowadzka

Przewóz osób i rzeczy w Lublinie. Co wyróżnia Eko Taxi spośród innych firm z regionu?

Usługi przewozu osób, które świadczy Eko Taxi Lublin, zbierają bardzo dobre opinie wśród mieszkańców miasta. Utrzymujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Codziennie robimy co w naszej mocy, aby korzystanie z naszych taksówek było komfortowe i spełniało wszystkie wymagania podróżujących. Z tego powodu cały czas poszerzamy gamę świadczonych usług, starając się wyjść naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku.

Szybko i tanio

Gdy zamawiacie jeden z naszych samochodów, macie gwarancję, że dyspozytor wyśle go tak szybko, jak się da. Chcąc jak najbardziej zminimalizować czas oczekiwania na taksówkę, jakiś czas temu wprowadziliśmy możliwość zamawiania kursów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Program działa na telefonach z systemami Android oraz iOS. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy go pobrać ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalować, co trwa dosłownie minutę. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji GPS i do pamięci wewnętrznej w komórce. Dzięki temu przy wyszukiwaniu połączenia adres startowy będzie wczytywał się samoistnie. Następnie podajemy numer telefonu, pod którym kierowca Eko Taxi może skontaktować się z przyszłym pasażerem. Dodanie danych kontaktowych jest jednorazowe, ponieważ zapisują się one na koncie danego klienta.

Ci, którzy wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, wciąż mogą zarezerwować kursy za pomocą telefonu. Niezależnie od formy składania zamówienia czas oczekiwania na taksówkę będzie taki sam. Systemy korzystają z jednej puli kierowców, a wysyłany jest zawsze ten najbliżej was. Cena za przejazd jest tak samo niska.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Tak jak nasi klienci, ponad wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo. Z tego powodu w naszej firmie zatrudniamy jedynie osoby, które mają najlepsze kwalifikacje do jeżdżenia taksówką po Lublinie i okolicy. Spora część naszych pracowników ma kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie osób. Kierowcy Eko Taxi są świadomi zaufania, którym obdarzają ich pasażerowie. Prowadzą więc dynamicznie i pewnie, ale z uwagą i poszanowaniem dla obowiązujących przepisów drogowych.
W odpowiedzi na częste zapytania wprowadziliśmy do oferty bezpieczny, monitorowany przewóz dzieci. Dorosły, który zleca usługę ma pewność, że pociecha dojedzie spokojnie do celu. Po skończonym kursie opiekun otrzyma od kierowcy informację o dotarciu małego pasażera do szkoły czy na zajęcia dodatkowe.

Tanie i wygodne przewozy osób i rzeczy w Lublinie – klarowna oferta Eko Taxi

Wiele firm nie chce podawać szacunkowych kwot przed rozpoczęciem kursu. Tyczy się to zarówno przewozu osób, jak i rzeczy. Eko Taxi ma odwrotną politykę – nasi klienci od razu dowiadują się, ile w przybliżeniu zapłacą za przejazd umówioną trasą. Informację taką można uzyskać przez telefon od dyspozytora, a w przypadku standardowego zamówienia również w aplikacji mobilnej.

Cennik

Opłata początkowa za przewóz osób to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy mieści się w przedziale 1,60–4,20 zł i zależy od taryfy. W przypadku taxi bagażowego kwoty ustalane są indywidualnie przed rozpoczęciem kursu. Dopłata za podstawienie tego typu auta wynosi 38 zł. Stawka postojowa wynosi zawsze 32 zł za pełną godzinę i obliczana jest proporcjonalnie do faktycznego czasu oczekiwania.

Rozwiązania dla biznesu

W ofercie Eko Taxi znajdują się również przejazdy autami o podwyższonym standardzie. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają właściciele średniej wielkości firm, gdy muszą zapewnić transport np. ważnemu gościowi z zagranicy. Ewentualne detale, koszt i formę płatności za takie zamówienie ustalicie w rozmowie telefonicznej z dyspozytorem. Natomiast w przypadku wyjazdów służbowych można u nas zamówić komfortowego vana, który pomieści sześciu pasażerów. Cena to jedynie 7 zł – bo tyle wynosi dopłata do wyliczeń taksometru za podstawienie większego samochodu.

Lusterko żółtej taksówki

Nie tylko przewóz osób. W Eko Taxi Lublin pomagamy w przeprowadzce – przewozimy również meble i inne rzeczy!

Oprócz przewożenia pasażerów zajmujemy się też transportem rzeczy, w tym mebli. Jest to oferta skrojona zarówno pod stałych mieszkańców Lublina, jak i osób nowych w mieście. Taksówka bagażowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują pomocy w przeprowadzce czy przewiezieniu sprzętów wielkogabarytowych. Eko Taxi wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm na terenie Lublina kuszącym cennikiem, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Przeprowadzki

Większość kursów, które realizują taksówki bagażowe, zamawianych jest z myślą o przeprowadzce. Wbrew temu, co się może wydawać, z usług tego typu nie korzystają jedynie osoby bez własnych czterech kółek, ale też zmotoryzowani klienci. Właściciele aut świetnie zdają sobie sprawę, że niektórych rzeczy nie opłaca się transportować zwykłą osobówką. Wymagałoby to co najmniej kilkukrotnego krążenia po mieście mniejszym wozem. Nasza bagażówka to rozwiązanie oszczędzające wiele cennego czasu i pieniędzy na paliwo. Kursy realizowane są przez samochody marki Mercedes o ładowności do 3,5t! Z doświadczenia naszych kierowców wynika, że do przeprowadzenia średniej wielkości mieszkania wystarczą maksymalnie dwa przejazdy dużą Eko Taxi.

Tego nie przewieziecie taksówką bagażową

Mimo dużej otwartości na potrzeby klientów są grupy produktów, których nie możemy zabrać na pokład naszych samochodów. Zabronione jest przewożenie taksówkami materiałów ujętych w wykazie ADR, czyli europejskiej konwencji dotyczącej transportu drogowego materiałów niebezpiecznych. Są to np. chemikalia i trucizny, materiały wybuchowe i pirotechniczne a także wszelkie substancje psychoaktywne. Regulacja nie pozwala też zabierać nam niektórych gazów wybuchowych i ciekłych oraz substancji łatwopalnych i żrących. Do innych płynów znajdujących się na liście zakazu należą: alkohol etylowy, tlen, terpentyna oraz wszelakie rozpuszczalniki, emalie, farby i rozcieńczacze do nich.

Miejcie na uwadze, że rzeczy, które włożycie do taksówki, nie mogą jej uszkodzić ani zanieczyścić. Kierowca może więc odmówić kursu z piachem, cementem, gruzem, itp. Raczej nie zgodzi się także na wożenie węgla, drewna czy innego opału, który zniszczyłby tapicerkę. Tyczy się to nawet najmniejszych ilości tych materiałów.

Eko Taxi to uczciwa firma o przejrzystej ofercie przewozu osób i rzeczy. Stąd też bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości na temat przebiegu wykonania usługi oraz jej ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Może Cię zainteresować również

 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...