Przewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi

Przewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi

Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą liczbą stałych klientów. Na terenie Lublina samochodami Eko Taxi codziennie podróżują setki pasażerów. Cenicie sobie komfort, uczciwe ceny i bezpieczną jazdę? Zatem na pewno znacie już naszą korporację. Ale czy wiecie też o naszych usługach dodatkowych?

Spis treści:
Zalety naszej firmy
Polityka cenowa i rozwiązania dla firm
Bezproblemowa przeprowadzka

Przewóz osób i rzeczy w Lublinie. Co wyróżnia Eko Taxi spośród innych firm z regionu?

Usługi przewozu osób, które świadczy Eko Taxi Lublin, zbierają bardzo dobre opinie wśród mieszkańców miasta. Utrzymujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Codziennie robimy co w naszej mocy, aby korzystanie z naszych taksówek było komfortowe i spełniało wszystkie wymagania podróżujących. Z tego powodu cały czas poszerzamy gamę świadczonych usług, starając się wyjść naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku.

Szybko i tanio

Gdy zamawiacie jeden z naszych samochodów, macie gwarancję, że dyspozytor wyśle go tak szybko, jak się da. Chcąc jak najbardziej zminimalizować czas oczekiwania na taksówkę, jakiś czas temu wprowadziliśmy możliwość zamawiania kursów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Program działa na telefonach z systemami Android oraz iOS. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy go pobrać ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalować, co trwa dosłownie minutę. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji GPS i do pamięci wewnętrznej w komórce. Dzięki temu przy wyszukiwaniu połączenia adres startowy będzie wczytywał się samoistnie. Następnie podajemy numer telefonu, pod którym kierowca Eko Taxi może skontaktować się z przyszłym pasażerem. Dodanie danych kontaktowych jest jednorazowe, ponieważ zapisują się one na koncie danego klienta.

Ci, którzy wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, wciąż mogą zarezerwować kursy za pomocą telefonu. Niezależnie od formy składania zamówienia czas oczekiwania na taksówkę będzie taki sam. Systemy korzystają z jednej puli kierowców, a wysyłany jest zawsze ten najbliżej was. Cena za przejazd jest tak samo niska.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Tak jak nasi klienci, ponad wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo. Z tego powodu w naszej firmie zatrudniamy jedynie osoby, które mają najlepsze kwalifikacje do jeżdżenia taksówką po Lublinie i okolicy. Spora część naszych pracowników ma kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie osób. Kierowcy Eko Taxi są świadomi zaufania, którym obdarzają ich pasażerowie. Prowadzą więc dynamicznie i pewnie, ale z uwagą i poszanowaniem dla obowiązujących przepisów drogowych.
W odpowiedzi na częste zapytania wprowadziliśmy do oferty bezpieczny, monitorowany przewóz dzieci. Dorosły, który zleca usługę ma pewność, że pociecha dojedzie spokojnie do celu. Po skończonym kursie opiekun otrzyma od kierowcy informację o dotarciu małego pasażera do szkoły czy na zajęcia dodatkowe.

Tanie i wygodne przewozy osób i rzeczy w Lublinie – klarowna oferta Eko Taxi

Wiele firm nie chce podawać szacunkowych kwot przed rozpoczęciem kursu. Tyczy się to zarówno przewozu osób, jak i rzeczy. Eko Taxi ma odwrotną politykę – nasi klienci od razu dowiadują się, ile w przybliżeniu zapłacą za przejazd umówioną trasą. Informację taką można uzyskać przez telefon od dyspozytora, a w przypadku standardowego zamówienia również w aplikacji mobilnej.

Cennik

Opłata początkowa za przewóz osób to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy mieści się w przedziale 1,60–4,20 zł i zależy od taryfy. W przypadku taxi bagażowego kwoty ustalane są indywidualnie przed rozpoczęciem kursu. Dopłata za podstawienie tego typu auta wynosi 38 zł. Stawka postojowa wynosi zawsze 32 zł za pełną godzinę i obliczana jest proporcjonalnie do faktycznego czasu oczekiwania.

Rozwiązania dla biznesu

W ofercie Eko Taxi znajdują się również przejazdy autami o podwyższonym standardzie. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają właściciele średniej wielkości firm, gdy muszą zapewnić transport np. ważnemu gościowi z zagranicy. Ewentualne detale, koszt i formę płatności za takie zamówienie ustalicie w rozmowie telefonicznej z dyspozytorem. Natomiast w przypadku wyjazdów służbowych można u nas zamówić komfortowego vana, który pomieści sześciu pasażerów. Cena to jedynie 7 zł – bo tyle wynosi dopłata do wyliczeń taksometru za podstawienie większego samochodu.

Lusterko żółtej taksówki

Nie tylko przewóz osób. W Eko Taxi Lublin pomagamy w przeprowadzce – przewozimy również meble i inne rzeczy!

Oprócz przewożenia pasażerów zajmujemy się też transportem rzeczy, w tym mebli. Jest to oferta skrojona zarówno pod stałych mieszkańców Lublina, jak i osób nowych w mieście. Taksówka bagażowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują pomocy w przeprowadzce czy przewiezieniu sprzętów wielkogabarytowych. Eko Taxi wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm na terenie Lublina kuszącym cennikiem, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Przeprowadzki

Większość kursów, które realizują taksówki bagażowe, zamawianych jest z myślą o przeprowadzce. Wbrew temu, co się może wydawać, z usług tego typu nie korzystają jedynie osoby bez własnych czterech kółek, ale też zmotoryzowani klienci. Właściciele aut świetnie zdają sobie sprawę, że niektórych rzeczy nie opłaca się transportować zwykłą osobówką. Wymagałoby to co najmniej kilkukrotnego krążenia po mieście mniejszym wozem. Nasza bagażówka to rozwiązanie oszczędzające wiele cennego czasu i pieniędzy na paliwo. Kursy realizowane są przez samochody marki Mercedes o ładowności do 3,5t! Z doświadczenia naszych kierowców wynika, że do przeprowadzenia średniej wielkości mieszkania wystarczą maksymalnie dwa przejazdy dużą Eko Taxi.

Tego nie przewieziecie taksówką bagażową

Mimo dużej otwartości na potrzeby klientów są grupy produktów, których nie możemy zabrać na pokład naszych samochodów. Zabronione jest przewożenie taksówkami materiałów ujętych w wykazie ADR, czyli europejskiej konwencji dotyczącej transportu drogowego materiałów niebezpiecznych. Są to np. chemikalia i trucizny, materiały wybuchowe i pirotechniczne a także wszelkie substancje psychoaktywne. Regulacja nie pozwala też zabierać nam niektórych gazów wybuchowych i ciekłych oraz substancji łatwopalnych i żrących. Do innych płynów znajdujących się na liście zakazu należą: alkohol etylowy, tlen, terpentyna oraz wszelakie rozpuszczalniki, emalie, farby i rozcieńczacze do nich.

Miejcie na uwadze, że rzeczy, które włożycie do taksówki, nie mogą jej uszkodzić ani zanieczyścić. Kierowca może więc odmówić kursu z piachem, cementem, gruzem, itp. Raczej nie zgodzi się także na wożenie węgla, drewna czy innego opału, który zniszczyłby tapicerkę. Tyczy się to nawet najmniejszych ilości tych materiałów.

Eko Taxi to uczciwa firma o przejrzystej ofercie przewozu osób i rzeczy. Stąd też bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości na temat przebiegu wykonania usługi oraz jej ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Może Cię zainteresować również

 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...