Telefon na taxi w Lublinie

Telefon na taxi w Lublinie

Telefon na taxi w Lublinie pozwala w każdej chwili zamówić tego typu usługi, jeśli akurat okażą się one potrzebne. To tradycyjne rozwiązanie wciąż jest preferowane przez wiele osób, gdyż jest opcją pewną i sprawdzoną. Rzecz jasna wcześniej pozostaje jeszcze wybór odpowiedniej firmy, aby sprostała ona konkretnym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapisania sobie zatem kontaktu do Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Nasza oferta
Dlaczego warto zapisać kontakt do firmy taksówkarskiej?
Dostęp do ulubionych usług
Korzyści przejazdów taksówką

Sprawdź telefon do Eko Taxi w Lublinie i ciesz się sprawdzonymi usługami

Telefon do Eko Taxi w Lublinie to 81 744 22 22. Dzwoniąc pod ten numer, możesz zamówić przejazdy naszymi taksówkami w tym mieście oraz okolicach. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje również pewne usługi dodatkowe, więc jeśli chcesz z nich skorzystać, zadzwoń i poinformuj o tym dyspozytora. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie.

Tanie przejazdy

Podstawą naszej oferty są oczywiście kursy taksówkami, które realizujemy na terenie Lublina i okolic tego miasta. Z naszymi kierowcami z pewnością poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a przejazdy przebiegną wygodnie i szybko. Co ważne, oferujemy przy tym niskie ceny, więc podróżowanie z nami jest przede wszystkim opłacalne. Szczegółowe stawki znajdziesz w cenniku na naszej stronie internetowej. Poza standardową taksówką możesz zamówić większe pojazdy typu kombi lub VAN, które pomieszczą nawet 5-6 osób. Oferujemy przy tym dogodne formy rozliczeń – także obsługę kart płatniczych. Za przejazdy możesz zapłacić więc tak, jak lubisz, gotówką lub w formie bezgotówkowej.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Eko Taxi jest przyjazne zwierzętom, więc naszymi taksówkami pojedziesz ze swoim pupilem. Małe zwierzęta można zabrać ze sobą na kolanach lub w transporterze za darmo, a przy większych zwierzakach obowiązuje drobna dopłata. Nasi kierowcy mogą pomóc w przewozie przesyłek, zrobieniu zakupów i dostarczeniu ich pod wyznaczony adres. Ponadto oferujemy wsparcie dla osób, które mają problemy z własnym autem, w zakresie jego odprowadzenia, odholowania czy odpalenia z kabli. Pod numerem 600 837 864 możesz zamówić naszą taksówkę bagażową, czyli pojemny pojazd, który świetnie sprawdza się nie tylko do przewozu dużego bagażu, ale i większych gabarytowo rzeczy.

Mężczyzna rozmawiający przez telefon

Dlaczego warto zapisać numer telefonu na taxi w Lublinie?

Numer telefonu na taxi w Lublinie dobrze jest zanotować w kontaktach, a nawet po prostu na karteczce, którą umieścisz w portfelu. Dzięki temu będziesz mieć pod ręką namiar na swoją ulubioną taksówkę. Dzięki temu nawet w niespodziewanych sytuacjach nie będziesz musiał korzystać z usług innych przewoźników, czy tym bardziej nie będzie konieczności łapania taksówki z ulicy. Pozwala to cieszyć się komfortowymi usługami w każdej, nawet niespodziewanej sytuacji.

Dostęp do ulubionych usług w każdej chwili

Obecnie na rynku funkcjonują przewoźnicy, którzy posługują się już tylko aplikacją mobilną. Jednak ograniczenie się tylko do tego jednego rozwiązania nie zawsze się sprawdza. Tradycyjne zamawianie taksówki w sposób telefoniczny wciąż jest bardzo popularne, ponieważ jest to opcja w zasadzie niezawodna. W rozmowie z dyspozytorem masz zawsze pewność, że precyzyjnie ustalisz z nim wszystkie szczegóły przejazdu czy innego zamówienia, jeśli zdecydujesz się skorzystać akurat z tych mniej standardowych usług dodatkowych. Jednocześnie numer masz zawsze do dyspozycji, a to oznacza, że bez względu na okoliczności z powodzeniem zamówisz usługę. W przypadku aplikacji istnieje pewne ryzyko, że akurat nie możesz się połączyć z siecią internetową, przez co złożenie takiego zamówienia nie będzie po prostu możliwe. W Lublinie i okolicach praktycznie zawsze masz za to zasięg samej sieci telefonicznej, więc jeśli masz zanotowany numer, zamówienie taksówki nie będzie żadnym problemem.

Atuty przejazdów taksówkami

Wiesz już, że naszą taksówkę zamówisz zawsze pod numerem 81 744 22 22, ale dlaczego warto skorzystać z takiego środka transportu? Przede wszystkim jest to oszczędność czasu. Taksówkarze doskonale znają okolicę, więc poruszają się po niej w optymalny sposób, do tego korzystając z pewnych przywilejów na drogach. Jest to w praktyce szybsze od przejazdów własnym samochodem, szczególnie że ten trzeba jeszcze zaparkować, co nie zawsze jest takie proste w dużym mieście. Rzecz jasna taksówka jest nieporównywalnie szybsza od komunikacji miejskiej, a także o wiele bardziej komfortowa. Paradoksalnie wygoda jest również większa niż we własnym pojeździe, ponieważ możesz usiąść spokojnie na miejscu pasażera i się zrelaksować lub zająć się sprawdzeniem maili czy przygotowaniem do spotkania, na które jedziesz. Samemu wsiadając za kółko, musisz skupić się na jeździe, na dodatek często tracąc trochę nerwów na innych kierowców czy brak miejsca parkingowego. W dużych miastach, takich jak Lublin, taksówki są często najlepszym wyborem.

Telefon na taxi w Lublinie pozwala w wygodny sposób zamówić przejazd i to w każdej sytuacji. W rozmowie z dyspozytorem możesz precyzyjnie przekazać mu wszelkie istotne informacje związane z zamawianą usługą. Zachęcamy do zapisania sobie kontaktu do Eko Taxi i skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Dowóz alkoholu z taxi w LublinieDowóz alkoholu z taxi w Lublinie
  Dowóz alkoholu z taxi w Lublinie może okazać się bardzo pomocną usługą w nieprzewidzianych sytuacjach. Chyba każdemu zdarzyła się kiedyś impreza, na której zabrakło napojów alkoholowych, i nie wiadomo było, co dalej robić. Teraz możesz po prostu zamówić zakupy z dowozem taksówką i kontynuować dobrą zabawę. Jeśli znalazłeś się w takiej potrzebie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Dobre restauracje w LublinieDobre restauracje w Lublinie
  Dobre restauracje w Lublinie to miejsca, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy, jak i przybywający tutaj turyści. Na szczęście miasto może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Zdecydowanie można tu smacznie zjeść, a ogromnym atutem jest różnorodność ofert, ponieważ dostępne są lokale z potrawami z wielu zakątków świata. Jeśli chcesz się wybrać do jednego z lublińskich lokali gastronomicznych i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce, rozważ zamówienie jednej z naszych taksówek.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...